» »

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Večji kot je "kreten", prej dobi punco?

Temo vidijo: vsi
««
8 / 14
»»

Looooooka ::

galu je izjavil:

Samozavest in umska zaostalost sta dve različni stvari. Žalostno, da je nekaterim vseeno, če se gre za 1. ali 2.

Ob tej izjavi ta teden avtomaticno pomislim na 2 zenski iz xfactorja. Groza je blo tist gledat :)
Pa glede na to, da sm kr velik kreten se mi se zmer zdi kr fino kruto, da sta zdej na vseh straneh :)

figula ::

garamond: Zdi se mi, da ga na slo-techu pravilno uporablja samo uporabnica figula, ki verjetno svoje prispevke prilepi iz Worda


Res je. Dostikrat. Bi priporočala podobno taktiko še komu. A zakaj?

Človek bolj v miru razmisli in oblikuje misli, ki jih želi deliti s svetom. Prehitro tipkate v to ST okence. Potem pa dobimo take in podobne primere:

Ne se zdej delat, da nč na jamrate, ker sem kr velik v družbi različnih ljudi, zaposlitev, pa ljudje kr naprej jamrajo...jest skoraj nikol oz. nič, zato pa me majo eni še za družabnika...jamrači ste eni do konca.

Looooooka ::

Ti kar oblikuj.Sam ce bo vmes za 2 strani postov se ne cudit, ko ne bos dobila replike od tistega, ki mu odgovarjas :)
Mene tipkarske napake na forumih ne ganejo. Vazno, da se priblizno ve, kaj je clovek zelel napisat.
Cas za dolge spise in spellcheck je namenjen komu, ki me placuje za odgovore =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

figula ::

Eh, Looooooka, ne potrebujem replike. Tudi črkovalnika ne. Zgrešil si bistvo.

globalna80 ::

Zenska, ne boš nič v lajfu zamudila. Živimo večno le da v različnih telesih ali pa tudi brez.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

Ramon dekers ::

Venum je izjavil:

Po vsem tem napisanem predvsem da bo dobil kreten pri ženi, analitičar (tapameten, lahko da je tut lep) pa bo drku mislim da je neki fejst narobe s tem svetom oz. naravo. Aja pa še neki...Opažam da je novorojena populacija zlo zabita, torej ta teorija o kretenih drži. Če se bo tak nadaljevalo bojo šli geni kretenov naprej, tapametnih pa ne in svet bo šou v franže...


pa saj tako je že celo zgodovino. Nič se ne spreminja, par inteligentnih vodi sveto. Ostali ma da delate tako otroke kot samo delo.

Ramon dekers ::

Venum je izjavil:

Po vsem tem napisanem predvsem da bo dobil kreten pri ženi, analitičar (tapameten, lahko da je tut lep) pa bo drku mislim da je neki fejst narobe s tem svetom oz. naravo. Aja pa še neki...Opažam da je novorojena populacija zlo zabita, torej ta teorija o kretenih drži. Če se bo tak nadaljevalo bojo šli geni kretenov naprej, tapametnih pa ne in svet bo šou v franže...


pa saj tako je že celo zgodovino. Nič se ne spreminja, par inteligentnih vodi sveto. Ostali ma da delate tako otroke kot samo delo.

gendale je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

gendale je izjavil:

kjere barve lase maš?


Nisem blond :))

i don't want to live on this planet anymore


me neither

Zgodovina sprememb…

darkkk ::

Looooooka je izjavil:

To da gres napisat, da "kreten" dobi zensko ti pa ne pove dovolj o tebi.
Samozavest na visku.
This just in.Zenska ne rabi nekoga, ki bo bolj cutven od nje.Tko kot ne rabi nekoga, ki bo jokal, ko bo jokala ona. Za vse to ze ima nekoga...najboljso prijateljico.
Plus zenske so vsako leto bolj samostojne in okoli sebe v sluzbah prakticno hodijo po takih custvenih revckih, ki ze mejijo na gaye(jebat ga...prvi vtis je ponavad tak in potem ni cudno, da ne dobijo zenske).
Doma ponavad hoce deca, ki se bo znal kaj odlocit pa to celo narest. Ne rabi bit znanstvenik, ker...DRUM ROLL PLEASE...THIS JUST IN: ZENSKE ZE NEKAJ CASA LAHKO HODIJO V SOLO IN SAME BEREJO IN PRIHAJAJO DO INTELIGENTNIH SKLEPOV BREZ POMOCI MOSKEGA.
Tko da se mate lahko se za najvecjega genija na temu planetu...so se zmer sanse, da te bo kmet, ki zna iskreno in brez jokanja vasi zenski nekaj povedat pa tud ce med tem narobe presteje do 100...zmagat.
Pa ce ste tok pametni in custveni potem je tud velka moznost, da ste fizicno tud inferiorni temu "kretenu". V vasi glavi ste popolni. V njeni imate vse kvalitete, ki jih ima ze ona...manjkajo vam pa tiste, ki ze par stoletij definirajo moskega in zal pa ce hocete to sprejet al pa ne, na katere zenske se zmer padajo.
Al mal delajte na potrpezljivosti al pa mal spremenite obnasanje do zensk. Sej one tud igrajo ko so zunaj.Al dejansko verjamete, da jim je v nek uzitek se brit pa lispat na vsake 2 dni in se tlacit v tiste premejhne cunje, ki so vam tok vsec? :)


Tole je nekak to, ja :)

Karaya 52 ::

Predpostavimo, da teza teme drzi in primerjajmo kvaliteto postov... bi sklepal, da vecina ze ima punco...

rh^ ::

Da NERDI ne razumejo kako atrakcija deluje je že dosti časa znano. Najlažje je pogruntat tako, da pogledaš kaj tebe privlači pri eni punci (bolj je nedosegljiva, bolj si jo želiš, slabše se do tebe obnaša, bolj jo hočeš dobit, ipd) pa to malo obrneš, dodaš žensko spremenljivko v formulo in voila.

Bom drugače povedal Apple izda nov Iphone, ki je malo boljši od prejšnjega in slabši od konkurečnih proizvodov. Ampak ti hočeš nov Iphone, ker je zanimiv, drag, prestižni, telefon zamuja 2 tedna, ker se je ne vem kaj zgodilo - še bolj si ga želiš, ker je Iphone APPLE torej inovativen/drugačen/poseben/moderen/karkoli, hočeš/kupiš celo zgodbo, čeprav je Samsungov S2 boljši, cenejši, ipd.

Vitez ::

Ni treba bit kreten, dost je, da nisi mamina maza, ki se smili samemu sebi.

pecorin ::

rh^ je izjavil:

Da NERDI ne razumejo kako atrakcija deluje je že dosti časa znano. Najlažje je pogruntat tako, da pogledaš kaj tebe privlači pri eni punci (bolj je nedosegljiva, bolj si jo želiš, slabše se do tebe obnaša, bolj jo hočeš dobit, ipd) pa to malo obrneš, dodaš žensko spremenljivko v formulo in voila.

Bom drugače povedal Apple izda nov Iphone, ki je malo boljši od prejšnjega in slabši od konkurečnih proizvodov. Ampak ti hočeš nov Iphone, ker je zanimiv, drag, prestižni, telefon zamuja 2 tedna, ker se je ne vem kaj zgodilo - še bolj si ga želiš, ker je Iphone APPLE torej inovativen/drugačen/poseben/moderen/karkoli, hočeš/kupiš celo zgodbo, čeprav je Samsungov S2 boljši, cenejši, ipd.


ti hoces NERDE poduciti o zenskah, potem pa jih primerjas s smartphoni? :)
oh the irony...

rh^ ::

Ja, jim bo bolj razumljivo.

jype ::

Nerdy is the new cool, a ne spremljate sodobnih trendov?

oemdzi ::

se guide :)

4kik4 ::

hihi sj ni problem da bi ženske raj mele neumne k pa pametne... sam s tem je tko.. če se nekdo zna inteligentno pogovarjat se z njim tko pogovarjaš in ne razmišljaš kako bi z njim počel kj druzga (verjetn ženske pogovor o resnih stvareh lih ne bo napalil, tudi če jo bo zanimal)... če pa tip govori stvari, ob katerih ženska začne razmišlat o... hmm... ;) pol se bo zihr tut prej zagrela... tut če se zaveda da je tip popoln kreten sam je pač sexy...
tko da ni treba bit neumen da dobiš žensko, sam vedet je treba kdaj je čas za inteligenten in kdaj za mal bol tko tko pogovor ;)) ko si s tipom u pojstli verjetn ne razmišljaš o matematiki al pa čem podobnem ;)) je pa definitivno plus, če tip ni kreten, ker to pomen, da tut ko gresta na kavo mata lahko nek dober pogovor ne pa klatenja prazne slame!!! pa še en nasvet... če jo boste skoz delal kraljico pa sebe podložnike, itak da ne boste zanimivi, samozavest dela čudeže :D

jype ::

4kik4> ko si s tipom u pojstli verjetn ne razmišljaš o matematiki al pa čem podobnem

I don't always share a bed with a guy, but when I do, I think about math or similar.

4kik4> če jo boste skoz delal kraljico pa sebe podložnike, itak da ne boste zanimivi, samozavest dela čudeže :D

Tudi če si nadvse samozavesten ni nič narobe, če dekletu izpolniš več kot zgolj vse želje.

4kik4 ::

am... sm punca ;) tko da ja zate ko si u pojstli s punco... hotla sm sam z naše strani povedat :) pa ja ni nč narobe da ji izpolniš želje, to je ful lepo, sam če ji prekmal daš vse v naročje, tega ne bo cenila... pusti, da še ona nardi kaj zate, pa boš vidu da bo dost bolj cenjeno vse, kar si naredu zanjo... če pa ona nč ne nardi zate, si pa loh zihr, da sam izkorišča... take pa verjetn tko al tko nočeš ;)

Mesar ::

4kik4 je izjavil:

am... sm punca ;) tko da ja zate ko si u pojstli s punco... hotla sm sam z naše strani povedat :) pa ja ni nč narobe da ji izpolniš želje, to je ful lepo, sam če ji prekmal daš vse v naročje, tega ne bo cenila... pusti, da še ona nardi kaj zate, pa boš vidu da bo dost bolj cenjeno vse, kar si naredu zanjo... če pa ona nč ne nardi zate, si pa loh zihr, da sam izkorišča... take pa verjetn tko al tko nočeš ;)


Jaz hočem tako! Tako ki me bo izkoriščala pa še tepla. Pol pa se bom lahko sam sebi smilo, to tak najraje delam.
Your turn to burn!

jype ::

4kik4> sam če ji prekmal daš vse v naročje, tega ne bo cenila...

Jah, ne moreš kar vsaki dat vsega v naročje, se strinjam, ampak ko najdeš pravo, je nesmiselno šparat samo zato, ker bi lahko bila kljub vsemu napačna.

4kik4> če pa ona nč ne nardi zate, si pa loh zihr, da sam izkorišča...

Da ne bi cenila mojega truda po 13 letih pravzaprav še nimam tega občutka, hkrati pa sem zelo zadovoljen tudi z vsem, kar zame (in zase in za skupno gospodinjstvo) stori ona.

Ramon dekers ::

Jaz hočem tako! Tako ki me bo izkoriščala pa še tepla. Pol pa se bom lahko sam sebi smilo, to tak najraje delam.


Ma ja sej smilt se sam sebi je ful dobr, tud jst znam to lajf's a bitch. Je pa res da jst kdaj pa kdaj razmišljam o bedarijah v postelji...nimaš kej.

Jah, ne moreš kar vsaki dat vsega v naročje, se strinjam, ampak ko najdeš pravo, je nesmiselno šparat samo zato, ker bi lahko bila kljub vsemu napačna.


ma če si gorenc je treba šparat. Pač rečeš da nimaš za benz in da ne moreš do nje, potem pa vidiš al ona reče se bom usedla na bus in jaz prišla do tebe. To je ljubezen.

jype ::

Ramon dekers> Pač rečeš da nimaš za benz

Tega ne razumem.

Rias Gremory ::

Zakaj ne?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

black ice ::

Ramon dekers> Pač rečeš da nimaš za benz

No mani no fani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

gendale ::

Rias Gremory je izjavil:

Zakaj ne?

kolo ne rabi bencina
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Hvala, sem že mislu, da nisem bil dovolj jasen.

GoodSatanist ::

jype je izjavil:

4kik4> ko si s tipom u pojstli verjetn ne razmišljaš o matematiki al pa čem podobnem

I don't always share a bed with a guy, but when I do, I think about math or similar.



Think something nice!:))

(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kr1ženska ::

Pač rečeš da nimaš za benz in da ne moreš do nje, potem pa vidiš al ona reče se bom usedla na bus in jaz prišla do tebe. To je ljubezen.


Mal si se čuden izrazil ampak recimo, da lahko na tak način preveriš, kuk ji je res do tebe.

Ramon dekers ::

ma ja stroški so na vseh koncih treba je šparat.

4kik4 ::

Ramon dekers je izjavil:




ma če si gorenc je treba šparat. Pač rečeš da nimaš za benz in da ne moreš do nje, potem pa vidiš al ona reče se bom usedla na bus in jaz prišla do tebe. To je ljubezen.

+1

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

ma ja stroški so na vseh koncih treba je šparat.


Veš, da nisem imela tega v mislih. Je treba šparat, ampak šparat morata skupi, ne vsak posebaj.

Če ji pa raje lažeš, kot da bi ji povedal po resnici, pol pa itq ne vem kva z njo sploh delaš. Kompromisi morajo bit. Pa ti naj drugič ona da za benz. Taprava bejba bo že to cenila, da si se potrudi in ti prišel do nje.

Zgodovina sprememb…

sprasujem ::

Ženske, a je tip, ki vas pusti, avtomatsko kreten? Lahko opišete kakšen primer kretenizma, potem ko ste ga že prej sprejele medse iz kakršnihkoli razlogov?

Zgodovina sprememb…

@nny ::

V prvem hipu tipu, ki te načevlja res prilepiš vse besede, ki so v slovarju razvezanega jezika.
V drugem hipu, ko se čustva poležejo, si vesela, da je #$%&$%! spiz...il.

Moški ženski redko dajo dvojko. Se pač hočejo gret istočasno na dveh, treh ali več stolih. Tudi ločitev v veliki večini zahtevajo ženske.

Ramon dekers ::

ja sej tipi so brez hrbtenice.

kr1ženska ::

sprasujem je izjavil:

Ženske, a je tip, ki vas pusti, avtomatsko kreten? Lahko opišete kakšen primer kretenizma?


Odvisno od vzroka zaradi katerega te je pustil. Krtenizem... Če te tip pusti, je tisti prvi trenutek ko to izveš itq največji kreten. Obrambna reakcija. Si pač prizadet in vso krivdo zvališ nanj, da ti je lažje, ko ti je najhujše.

IMO, večina zvez razpade, ko eden izmed nju spozna nekoga "boljšega".

Zgodovina sprememb…

jype ::

kr1ženska> IMO, večina zvez razpade, ko eden izmed nju spozna nekoga "boljšega".

Mmm :)

gzibret ::

> IMO, večina zvez razpade, ko eden izmed nju spozna nekoga "boljšega".

Dam ti največ 25 let ;) raje manj...
Vse je za neki dobr!

@nny ::

gzibret je izjavil:

> IMO, večina zvez razpade, ko eden izmed nju spozna nekoga "boljšega".

Dam ti največ 25 let ;) raje manj...


Kako je s fotri v srednjih letih, ko jih zgrabi druga puberteta in se lovijo za mlade kikle?

sprasujem ::

IMO, večina zvez razpade, ko eden izmed nju spozna nekoga "boljšega".

Pa spet morda naleti na podobnega.
Nekje sem bral da ženske hočejo predrugaćit moškega-kretena na nek svoj način. Zdej vprašanje je, če smo sposobni tolikšne samorefleksije in dejansko opazovati svoja prejšnja razmerja. Moški in ženske.

Tudi ločitev v veliki večini zahtevajo ženske.

Ločitve so pogostokrat tudi akt maščevanja, upravičeno ali pa tudi ne. Ženska veliko več časa potrebuje, da se čustveno odveže.

Zgodovina sprememb…

jype ::

gzibret> Dam ti največ 25 let ;) raje manj...

Komu?

@nny> Kako je s fotri v srednjih letih, ko jih zgrabi druga puberteta in se lovijo za mlade kikle?

Pojma nimam, ampak že v prvi puberteti sem nad izbiro kikel lahko le zmajeval z glavo.

Naj prevedem:

jype> Mmm :)

v resnici pomeni

jype> Očitno ni moških, ki bi me lahko presegli v očeh mojega dekleta, tudi jaz lepše od nje ne vidim nobene.

sprasujem> Ženska veliko več časa potrebuje, da se čustveno odveže.

Morda to drži v povprečju.

GoodSatanist ::

jype je izjavil:



jype> Očitno ni moških, ki bi me lahko presegli v očeh mojega dekleta, tudi jaz lepše od nje ne vidim nobene.



Good for you. Eni nimamo te sreče, pa upamo, da nas še čaka.:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kr1ženska ::

Ločitve so pogostokrat tudi akt maščevanja, upravičeno ali pa tudi ne. Ženska veliko več časa potrebuje, da se čustveno odveže.

Tale dva stavka si nekoliko nasprotujta. Če ženska potrebuje več časa, da se čustveno odveže, se ne bo ločila kar tako, iz maščevanja.
Praviš, da je to pogosti akt. Jaz za to še nisem slišala. Poznaš kak konkretni primer? Kaj je bil predmet maščevanja?

Ramon dekers ::

ježešna, ježešna, jure ima tako srečo da namesto da bi bil z babo in ji dvoril to razlaga na forumu. Kje je šele sex. Jezus, sem raje sam kot takšna zveza no bolj naveza.

GoodSatanist ::

Če se mora pohvalit z njo no.:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jype ::

Ramon dekers> ježešna, ježešna, jure ima tako srečo da namesto da bi bil z babo in ji dvoril to razlaga na forumu. Kje je šele sex. Jezus, sem raje sam kot takšna zveza no bolj naveza.

Dekle ravno doji, zato ji (predvidevam iz izkušenj) ni do dvorjenja, morda pa bo pozneje imela čas in voljo za izkazovanje nežnosti med ogledom kakšnega zanimivega filma ali poslušanjem dobre glasbe.

GoodSatanist> Good for you. Eni nimamo te sreče, pa upamo, da nas še čaka.:)

V resnici sem majhen zanemarjen revež z visoko dioptrijo in od blizu še nisem videl ženske in komaj čakam na retina zaslone, da jo bom lahko - imam pa razgibano domišljijo in zelo razdelano spletno življenje, ki odraža moje fetiše.

kr1ženska ::

Ramon dekers je izjavil:

ježešna, ježešna, jure ima tako srečo da namesto da bi bil z babo in ji dvoril to razlaga na forumu. Kje je šele sex. Jezus, sem raje sam kot takšna zveza no bolj naveza.


Dvoriti ji ne rabi več, ker je že njegova. Očitno jima tak način življenja ustreza. Ti si boš pač izbral pot, ki bo tebi najbolj ustrzala. Sicer je pa za tako obliko sreče gotovo potrebno ogromno storiti in on očitno je.

GoodSatanist ::

jype je izjavil:



GoodSatanist> Good for you. Eni nimamo te sreče, pa upamo, da nas še čaka.:)

V resnici sem majhen zanemarjen revež z visoko dioptrijo in od blizu še nisem videl ženske in komaj čakam na retina zaslone, da jo bom lahko - imam pa razgibano domišljijo in zelo razdelano spletno življenje, ki odraža moje fetiše.


Hvala no za tak kompliment.:))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Koliko si pa ti sploh stara, kr1? Deluješ mi kot neka zrelejša študentka..:D
Tako to gre.

@nny ::

galu je izjavil:

Koliko si pa ti sploh stara, kr1? Deluješ mi kot neka zrelejša študentka..:D


Nikoli ne sprašuj žensk po letih in kilah.
Za...ribaš v štartu.

jype ::

GoodSatanist> Hvala no za tak kompliment.

Če je pa res :(
««
8 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160199 (131737) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945674 (39518) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975639 (70108) Ziga Dolhar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688492 (75408) kr1ženska
»

Resna razmerja - portali vs naključja? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39159143 (51713) noker

Več podobnih tem