» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

««
8 / 8
»
»»

jype ::

kbal> Saj pravim, podzavest že ve.

A, zato se v glavnem na nezavestne gospodične spravljate!

Meni pa kar ni šlo v račun, v čem je finta rednega zastrupljanja z alkoholom - zdaj mi je pa jasno!

Ramon dekers ::

@nny je izjavil:




jure si to ti?

jype ::

A se hecaš?



Jaz ne bi nikol mel majce, ki ni natisnjena v Helvetici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Bananovec ::

Vitez je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Tudi v Sloveniji mocno dvomim, da se ljudje odpravijo v fitnes ker zelijo postati varnostniki. Enostavno toliko casa zabijejo z utezmi, da je po dolocenem casu to se najbolj "naraven" siht. V moji "vasi" je fitnes postal edino zatocisce brezciljne apaticne mladine.


Normalno. Kaj pa lahko dela nekdo, ki celo življenje preživi v fitnesu, umskih sposobnosti pa ne razvija? Edina logična služba je fizikalec oz. varnostnik.

IMHO rabi met varnostnik tudi kaj pameti.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

ejQ ::

A lahko še nalimaš kakšno slikco od normalnega tipa (ki ti je všeč), ker se mi zdi, da so fantje že precej izgubljeni, pa še kar kvihtajo?

kr1ženska ::

jype je izjavil:

A, o postavi. Kaj je pa narobe s postavo Patricka Stewarta? Ji kaj manjka?

Nisem opazil, da bi se ženske zmrdovale ob njej, kaj si bilderji mislite o tem me pa v resnici ne skrbi preveč, ker to v ničemer ne vpliva na nikogar.

kr1ženska> Johnny Depp ima v fulmu Pirati s karibov kvečjemu zelo dober karakter. To je pa tudi vse.

Hm? A to je edini njegov film, ki ga poznaš?

Midva že ne bi bla za skup.


V vseh filmih ima Johnny Depp prvine karakterja, ki so v filmu Pirati iz karibov bolj poudarjene in združene skupaj.

Pol pravš da kr nebi bla za skup. Pa sem se že tako veselila. Oooooo :'( a nč, jebi ga. Tak je lajf. Kva naj? Se bom pač mogla naučit živet s tem :)):))

BigWhale ::

Karaya 52 je izjavil:

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase.


Jaz fitnessiram izkljucno zase in oblacim se prav tako samo zase. Mislim, za drugega kot zase se ne morem oblecti, ker ne bo nobenga nic manj zebl, ce se bom jaz debelo oblekel.

System ::

Karaya 52 je izjavil:

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase.


Se ne strinjam.

Hodim v fitnes samo zase. Da sem v formi, večji rešpekt, bolj privlačen... Delam izključno sebi korist. Okolica od tega ne profitira, enako je z oblačenjem.

galu ::

Dviganje samospoštovanja. Upam da to počneš tudi na drugačne načine, kot je fitnes.
Tako to gre.

Mr Hilter ::

Drugače kot mišica ne znati! Grunt! Če biti mož z mmmišica še inteligenca, potem življenje ne pošteno!

Drugače brez mišica lahko tudi pameten! Samo potem ne more mišica da najde!

Ramon dekers ::



mož biti na sliki!!

Mr Hilter ::

Ramon dekers je izjavil:



mož biti na sliki!!


NE! Ti mene ne za lisica. Mož ne morati noseča!

jype ::

kbal> NE! Ti mene ne za lisica. Mož ne morati noseča!

Sej nism noseč, zgolj zašpehan.

kr1ženska> V vseh filmih ima Johnny Depp prvine karakterja, ki so v filmu Pirati iz karibov bolj poudarjene in združene skupaj.

To pa ne bo držalo.

kr1ženska> Pol pravš da kr nebi bla za skup. Pa sem se že tako veselila. Oooooo :'( a nč, jebi ga. Tak je lajf. Kva naj? Se bom pač mogla naučit živet s tem :)):))

Ma, sej veš kako je to, če maš skupi psa, bajto, otroke... Pol pa nekega dne izveš, da ženska še ni gledala Dead Man (1995) in ti ne preostane drugega, kot da vložiš ločitev. Je bolš, da si zdej priznava: It would never have worked between us.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kbal> NE! Ti mene ne za lisica. Mož ne morati noseča!

Sej nism noseč, zgolj zašpehan.

kr1ženska> V vseh filmih ima Johnny Depp prvine karakterja, ki so v filmu Pirati iz karibov bolj poudarjene in združene skupaj.

To pa ne bo držalo.

kr1ženska> Pol pravš da kr nebi bla za skup. Pa sem se že tako veselila. Oooooo :'( a nč, jebi ga. Tak je lajf. Kva naj? Se bom pač mogla naučit živet s tem :)):))

Ma, sej veš kako je to, če maš skupi psa, bajto, otroke... Pol pa nekega dne izveš, da ženska še ni gledala Dead Man (1995) in ti ne preostane drugega, kot da vložiš ločitev. Je bolš, da si zdej priznava: It would never have worked between us.


Težko bo. Priznam. Sem pa vesela da si tako iskeren do mene. Res! To spoštujem. Si bom takoj pogledala Dead Man-a ki me je stal tegale... ne morem...(it makes me wanna cry) :)) :))

Karaya 52 ::

System je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase.


Se ne strinjam.

Hodim v fitnes samo zase. Da sem v formi, večji rešpekt, bolj privlačen... Delam izključno sebi korist. Okolica od tega ne profitira, enako je z oblačenjem.


OK, nisem vedel da bom dobil toliko replik. Haha. Nismo se cisto prav razumeli. Troslojni wc papir kupujem in uporabljam zase. Oblecem se pa tudi za druge, da imam vecji rating pri zenskah. Ne trdim pa, da se oblacim zase. Ce bi vecina osvajanja potekala na plazi, potem bi pa tut js sel v fitnes. :))

Pa se en hint, zenske rade poskenirajo rit. ;)

Zgodovina sprememb…

jype ::

Karaya 52> Pa se en hint, zenske rade poskenirajo rit. ;)

A, zato so torej biciklisti na boljšem kot bilderji!

Karaya 52> Ce bi vecina osvajanja potekala na plazi, potem bi pa tut js sel v fitnes. :))

Ma sej če si na plaži lahko plavaš, kar je za šarmiranje precej bolje kot katerikoli fitnes.

Karaya 52 ::

Mah se ne sekiram, za dobro rit se lahko zahvalim genom, prekrijem jo s cool hlacami in to je to. :)) Tista dva dneva ko sem na plazi pa opazujem trop tipov, ki so pol leta bildali v zaprtem prostoru, zdaj pa se pulijo za dve punci. ;((

jype ::

Karaya 52> za dobro rit se lahko zahvalim genom

Z dost nutele se da tut to popravt :)

Karaya 52> Tista dva dneva ko sem na plazi pa opazujem trop tipov, ki so pol leta bildali v zaprtem prostoru, zdaj pa se pulijo za dve punci.

Ma, rajš ne povem, kaj jaz počnem :)

Karaya 52 ::

Kolesaris z nutelo?

Mipe ::

Ne, kolesari NA nutelo. Kot gorivo.

gendale ::

upam da ne uporablja poljske nutele, ki je ogabna v primerjavi s pravo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Karaya 52 ::

Nutela se lahko uporabi tudi kot afrodiziak, sploh ce je na pravih mestih. :))

gendale ::

če je na nepravem mestu hitro pride do neljube zamenjave (hint anus)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

gendale> upam da ne uporablja poljske nutele, ki je ogabna v primerjavi s pravo

Ah, to pa zasluži svojo posebno temo, o nutelah se da tolk napisat... Tudi poljska nutela ni zanič, le precej bolj mastna je od nemške (ki je najmanj sladka) in italijanske (ki je najbolj). Baje je po kvaliteti surovin in hranilni vrednosti najslabša ravno nemška.

Karaya 52> Kolesaris z nutelo?

Ma ne, ampak sem se temeljito zredil (zaradi rednega vnosa nutele), ko sem nekaj let kolesaril zgolj tako, da se nisem nič potil (ker so me ostali družbeniki overrulali pri tem, ali mora v pisarnah biti nameščen tuš). Zdaj tak tuš dejansko imam na drugem koncu mesta, tako da počasi izgubljam telesno tolščo, kar zelo ugodno vpliva na vse živo, vključno s tem, da na biciklu polomim manj špic.

Karaya 52> Nutela se lahko uporabi tudi kot afrodiziak, sploh ce je na pravih mestih. :))

To se pa splača precej bolj potrudit, ker ko nutelo segreješ, se maščoba izloči (potreboval bi emulgator oziroma dober mešalnik). Takšno čokolado (neke vrste fondue) se splača pripravit doma (iz kakava, ananasa, banan in določenih drugih sestavin), potem se pa res super obnese.

Looooooka ::

BigWhale je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

Da hodijo ljudje v fitnes SAMO zaradi sebe je bullshit isto kot se nihce ne oblaci zase.


Jaz fitnessiram izkljucno zase in oblacim se prav tako samo zase. Mislim, za drugega kot zase se ne morem oblecti, ker ne bo nobenga nic manj zebl, ce se bom jaz debelo oblekel.

Exactly.Ker potem ne bi mel na fitnessu suhih,definiranih in nabildanih tipov.Tkole na splosno vse v eno kanto metat je brezveze.
Jst jih poznam veliko, ki jih pride na fitness pa so 1 uro na kolesu in vmes gledajo tv.Se mal sprostijo kksno recejo in vmes mal odsvicajo.Jih ne briga ne stevilo kilometrov ne teza ne nic.Ce ga vprasas zakaj hodi ti bo lepo povedal, da zaradi boljsega pocutja.
BTW...a pol lahko jst recem, da se zenske oblacite za zenske, ki hodijo z gayi, ki zelijo z obleko uloviti metroseksualce...koncate pa pa z gozdarjem, ki je mel zegn in je tisti dan slucajno nase vrgel hlace in majico, ki sta bila celo barvno usklajena?? :)

jype je izjavil:

Karaya 52> Pa se en hint, zenske rade poskenirajo rit. ;)

A, zato so torej biciklisti na boljšem kot bilderji!

Karaya 52> Ce bi vecina osvajanja potekala na plazi, potem bi pa tut js sel v fitnes. :))

Ma sej če si na plaži lahko plavaš, kar je za šarmiranje precej bolje kot katerikoli fitnes.


To je tko kot, da bi jaz trdil, da vas je vecina impotentnih, ker skacete po sedezu.
Let me put it this way...zenske, ki padajo na fitneserje vas ne bi pogledale niti za 2 minuti.(popravek:seveda velja tudi obratno da ne bo kksne jeze)
Btw ce delas pocepe mas zlo hitr rit :)

Se dobr, da sm preprican, da se vas vecina v bistvu heca...ce ne bi se ze jokal :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Looooooka> To je tko kot, da bi jaz trdil, da vas je vecina impotentnih, ker skacete po sedezu.

It's true. Po par deset letih biciklarjenja brez ustreznega sedeža nimaš samo takih težav, ampak dobiš tut kakšne maligne patološke spremembe na tkivu prostate.

Looooooka> Se dobr, da sm preprican, da se vas vecina v bistvu heca...ce ne bi se ze jokal :P

Tok smrtno resno mislmo, da smo prpravleni klicaj na konc stavka napisat, da bi nam verjel!

gendale ::

>Ah, to pa zasluži svojo posebno temo, o nutelah se da tolk napisat... Tudi poljska nutela ni zanič, le precej bolj mastna je od nemške (ki je najmanj sladka) in italijanske (ki je najbolj). Baje je po kvaliteti surovin in hranilni vrednosti najslabša ravno nemška.
poljska nutela, kar se mene tiče, ni vredna imena nutela, za ta denar raje kupim linolado ali pa hoferjevo nutoko

nemška nutela mi je pa najbolj všeč, ker je malo bolj grenka in me spominja na temno čokolado

top kombinacija je pa nemška nutela za rjavi del in bela linolada za beli del
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

gendale> nemška nutela mi je pa najbolj všeč, ker je malo bolj grenka in me spominja na temno čokolado

Ja, tudi meni najbolj tekne, pa še ful je zdrava:

Ramon dekers ::

Karaya 52 je izjavil:

Nutela se lahko uporabi tudi kot afrodiziak, sploh ce je na pravih mestih. :))



ja kot čokolade in ostala jajca ki so dana na 24 ur pod rubriko zadovoljna.si.

jype ::

Ramon dekers> ja kot čokolade in ostala jajca ki so dana na 24 ur pod rubriko zadovoljna.si.

Vidš, js nikol sploh še nisem bil na tisti strani, čokolado pa znam narest tako, da dolg ostane topla.

Ramon dekers ::

Vidš, js nikol sploh še nisem bil na tisti strani, čokolado pa znam narest tako, da dolg ostane topla.


Pojdi malo taj na sprehod, je včasih kar zanimiva. Ali pa biba leze.si...

Joj no, pa kako lahko sploh pojeste toliko cukra?? To delajo babe ko so živčne.

jype ::

Ramon dekers> Joj no, pa kako lahko sploh pojeste toliko cukra??

Easy:

Ramon dekers ::

Đezus Crist, Jure če bi skenslal to nutelo bi imel lepšo kožo. To ti napravi samo mozole. Pa to take da se jih ne znebiš za cel teden, tiste podkožne...Kdaj gremo na piknik? Dobiš nutelo namest hrenovk.

gendale ::

>To ti napravi samo mozole.
samo če maš shit tier gene
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Ramon dekers> če bi skenslal to nutelo bi imel lepšo kožo.

Ja, sm se pozabu napudrat, sorry.

Ramon dekers ::

Ja, sm se pozabu napudrat, sorry.


namesto nutelo bi lahko jedel korenje ali solato - just a hint! Če se ti delajo mozoli zaradi nutelo to pač ni ok...

jype ::

Ramon dekers> namesto nutelo bi lahko jedel korenje ali solato - just a hint! Če se ti delajo mozoli zaradi nutelo to pač ni ok...

Se mi ne delajo mozolji, pa jem korenje in solato.

Nutela je, tako kot hrenovke, za posebne priložnosti.

Mr Hilter ::

Looooooka je izjavil:


Btw ce delas pocepe mas zlo hitr rit :)


Pa ne le veliko ampak tudi trdo. Človek še na hrbtu ne more ležati :( (kot mnogi tukaj ne morejo na trebuhu :)) )

jype ::

kbal> kot mnogi tukaj ne morejo na trebuhu

Vsi lahko, je rekla, da ma majhne prsi.

GoodSatanist ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> Joj no, pa kako lahko sploh pojeste toliko cukra??

Easy:



Hipi subkultura:D

@nny ::

jype je izjavil:

Ramon dekers> če bi skenslal to nutelo bi imel lepšo kožo.

Ja, sm se pozabu napudrat, sorry.


Lily Lolo ima najboljše pudre, če ga boš rabil. Hint. :)

noker ::

System je izjavil:

Se ne strinjam.

Hodim v fitnes samo zase. Da sem v formi, večji rešpekt, bolj privlačen... Delam izključno sebi korist.



Aja? A veš, kaj si napisal?
HODIM V FITNES SAMO ZASE ....in pa .... BOLJ PRIVLAČEN ....

KOMU? Sebi bolj privlačen, a drugim ??? Torej ???
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735140 (31190) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945674 (39518) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975639 (70108) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100194 (86372) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688491 (75407) kr1ženska

Več podobnih tem