» »

Resna razmerja - portali vs naključja?

Resna razmerja - portali vs naključja?

figula ::

Malo sem zašla med stare objave na ST in si dovoljujem tukaj prilepiti en post iz 2004 :). Se mi zdi, da paše zraven :)


EMET :: 8. okt 2004, 17:24:47
malo tolažbe

HARD-DISK ženska:
Ona si zapomne vse. ZA VEDNO!

RAM ženska:
Pozabi nate takoj, ko ji obrneš hrbet.

WINDOWS ženska:
Vsi vedo, da ne naredi niti ene stvari tako, kot je treba - vendar nihče ne more brez nje.

EXCEL ženska:
Pravijo, da lahko postori karkoli, vendar jo uporabljaš samo za dve osnovni stvari.

SCREENSAVER ženska:
Nobene koristi od nje, ampak je lepa!

INTERNET ženska:
Je težko dostopna.

SERVER ženska:
Vedno zaposlena, ko jo rabiš.

MULTIMEDIA ženska.
Grozne stvari naredi lepe.

CD-ROM ženska:
Ona je vedno hitrejša in hitrejša.

E-MAIL ženska:
Od desetih stvari, ki jih pove, jih je devet bedarija.

VIRUS ženska:
Poznana tudi pod imenom "ŽENA". Pride takrat, ko jo najmanj pričakuješ.
Povabi se sama in začne takoj koristiti vse tvoje vire.

Če bi se je rad znebil, boš izgubil veliko stvari, ki so ti pri srcu. Če se je ne poskušaš znebiti, boš izgubil vse

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Blinder> sam si predstavljaš kak to zgleda če obrnemo. 200+ potrebnic te kontaktira! in skoraj nobena od teh se ne brani sexa s tabo. V raju ne more bit tko lepo.

Happens to me all the time, pa nisem ne lep, ne bogat, zgolj nezainteresiran.



sekund lajf ne steje!

galu ::

Ta IRC pa je ena štala. Koliko "neobičajnih" ljudi tu gor srečaš, je pa res neverjetno..
I've found a new target of my trollism.
Hvala jype.:))
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

jype ::

Ramon dekers> sekund lajf ne steje!

Sem našel, kaj naj bi to bilo - ti torej misliš, da srečujem le dekleta v virtualnem svetu?

Naj te ne skrbi - nobene ne bom zasedel, če se bo katera zanimala zate je pa pravzaprav odvisno predvsem od tebe.

GaŁu> Ta IRC pa je ena štala. Koliko "neobičajnih" ljudi tu gor srečaš, je pa res neverjetno.. Hvala jype.:))

Kje pa si? Jaz te ne vidim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

galu ::

V keri sobi/serverju pa si?

p.s. pred kake pol ure sem že odšel dol.:)
Tako to gre.

Ganon ::

Mi lahko naštejete par portalov? Me firbec matra.

jype ::

GaŁu> V keri sobi/serverju pa si?

I'm not at liberty to discuss these matters.

Ganon> Mi lahko naštejete par portalov? Me firbec matra.

http://match.com/ in http://okcupid.com/ objavljata ful zanimive statistične analize, recimo http://www.theregister.co.uk/2012/02/02...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

galu ::

The hell you arent...

Mi je pa zanimivo, da si precej dobro razgledan glede teh portalov, pa čeprav trdiš da si uporabljal zgolj IRC?:|
Tako to gre.

jype ::

GaŁu> The hell you arent...

irc.sioff.net, SSL, 6697, #slo-tech

GaŁu> Mi je pa zanimivo, da si precej dobro razgledan glede teh portalov

Ja. Na nobenem drugem nisem registriran (kar pa ne pomeni, da nisem razgledan, ali da me tehnologija, sociologija in psihologija sodobnega iskanja partnerjev ne zanimajo).

GaŁu> čeprav trdiš da si uporabljal zgolj IRC?

IRC sem uporabljal za komunikacijo s prijatelji in prijateljicami, sošolci in sošolkami ter sodelavci in sodelavkami, nikoli za iskanje ali spoznavanje deklet. Kljub temu sem jih nekaj spoznal in ena od teh je postala tudi moja partnerka, nekatere druge pa dobre prijateljice.

Najverjetneje bi bil tudi jaz še vedno samski, če bi dekle dejansko iskal, kot to očitno počne Ramon dekers, na primer.

galu ::

No super, potem pa nam vsem lahko še največ poveš o teh portalih, saj dvomim da se je kdo tako poglabljal || uporabljal to.;)

IRC sem uporabljal za komunikacijo s prijatelji in prijateljicami, sošolci in sošolkami ter sodelavci in sodelavkami, nikoli za iskanje ali spoznavanje deklet. Kljub temu sem jih nekaj spoznal in ena od teh je postala tudi moja partnerka, nekatere druge pa dobre prijateljice.


To pa ne gre skupaj... Kako lahko končaš v uličici, če pa cel čas voziš po avtocesti?

-----------------------
Eh, rana ura je, že zadnji čas da se spravim spat...
Tako to gre.

jype ::

GaŁu> To pa ne gre skupaj... Kako lahko končaš v uličici, če pa cel čas voziš po avtocesti?

Čemu pa ne bi šlo skupaj? IRC je odprta reč, kjer običajno komuniciraš s celo skupino. Ne voziš po nobeni avtocesti, ampak sediš v virtualni skupini za samopomoč pri vsem živem:

http://bash.org/

oracle ::

jype je izjavil:

BigWhale> Ali lahko nekdo pove nekaj konkretnih razlogov zakaj je tako nemogoce, da bi partnerja najprej spoznal nekje online in bi se potem iz tega razvila neka konkretna, resna zveza?

Ker online ne morš mišic kazat, kar pomen, da te nobena resno ne jemle.

kbal> Internet omogoča tudi estetsko in socialno prikrajšanim ter neuspešnim, da najdejo nekoga za sobivanje?

Internet omogoča tudi tistim, ki so obkroženi z idioti, da spozna koga, ki ni, ne da bi se moral vnaprej preseliti.

kbal> Sam bi raje šel na kakšen ''tečaj dvorjenja'' kot pa da bi se poslužil interneta za iskanje partnerja. Že samo osvajanje iz oči v oči je v adrelinski šus, boljši kot jest mamile z žlico. Sploh ko ti dol visi za rezultat in lahko nasprotnico dobesedno je*eš v glavo. Sploh dandanes, ko 999? žensk ne doživi drugega kot a boš pijačko

Jaz bi šel pa raje v tehnični muzej v Pariz, al pa se priključil odpravi na Fuji.

Made my day:))

No, da bom še kej prispeval. Sem se dal na razne "servise", posebej še v starih cajtih, ko je blo precej navala na to (zdej ful ni več teh spletnih strani al pa js ne vem?). Ampak se nikol ni obnesl. Kvečjem so po čudnem naključju ti servisi pripeljali do punce in sicer: kolegica je dala sliko na kateri sva oba na svoj profil in ena njena frendica me je zarad te slike hotla spoznat (in na konc sva pristala skupej). Druga varjanta je bla, da sm bil povabljen v eno družbo (žurko), ki je dokaj temeljila na internetnih poznanstvih in sem se tam pol z eno nenačrtovano spečal. Pr eni internet ne bi mel čist nobene vloge (sošolka), ampak baje me je na skrivaj "spoznavala" prek mojga bloga:D

Nekak zmeri internet dobi prste vmes.

Nedavno sm se pa prjavu na en ta portal ("dve"-o po angleško), ki ga jemljem za razvedrilo. Nisem še z nobeno navezal stika, razen eno krajše troll sporočilo8-)

kalko je izjavil:

Blinder je izjavil:

kalko, kaj pa je narobe če te praša fotko al pa "kako si"? mislim, to so ja standardni odgovori. bogve kaj čudnega so odpisale tiste tvoje dve potem


Mogoče sem staromoden, ampak pričakujem, da se sporočilo človeku, ki ga ne poznaš, začne vsaj z "Živijo", "Hej", ali kaj podobnega in da se stavki začenjajo z velikimi začetnicami ter da zna oseba uporabljati ločila.

Kot drugo pa, če sem se sam potrudil, da sem v prvem sporočilu na kratko (kolikor je v 1000 znakih možno) opisal svoje interese, kaj rad počnem ter kakšne lastnosti iščem pri potencialni partnerki, v zameno pričakujem več kot enovrstičnico, napisano v 10 sekundah.

Jebiga, sem generacija, ki si je v osnovni šoli še pošiljala na roke napisana "ljubezenska pisma" in me instant enovrstičnice ne prepričajo. :)

A mogoče nisi pomislil, da se jim ne zdiš vreden spisa, dokler ne zvejo več o tebi?
+
Novodobne ženske so lene.
=
Kaj si pa pričakoval??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

BigWhale ::

amigo_no1 je izjavil:

Ni prisotne govorice telesa, ne slišiš glasu, ne vonjaš, ne veš kako se obnaša v Rl.
Preko neta vse poteka preko posrednikov/filtrov.

Če vidiš nekoga v živo je dovolj že 1 s sekunda, s stik z očmi da se odločiš ali ti je oseba privlačna in te zanima naprej.
http://news.discovery.com/human/brain-t...


V eni sekundi vidis, da je zenska privlacna, potem pa rabis se polno casa, da ugotovis ali je na istem mentalnem in intelektualnem nivoju kot ti. Pri online zmenku najprej ugotavljas to drugo stvar. Potem, ko ugotovis, da ti je zenska vsec, pa se ukvarjas se z zunanjostjo, ki je bolj ali manj sekundarnega pomena.

"To fall in love." je pa itak traparija, kjer zaradi prevelikega vpliva custev ne vidis pet centimetrov pred svojim nosom in ne vidis morebitnih napak, ki jih ima potencialni partner. Na koncu pristanes v zvezi z nekom, ki ti po pol leta postane dolgocasen in potem ponovis vajo.

Rias Gremory je izjavil:

Da odgovorim OPju:
Na fbju je zelo veliko možnosti da najdeš neko nestabilno pi*ko ki bo imela kakšne komplekse sploh pa če si mulc boš fasu keš pi*ko aka čefurko (ja imam proti čefurkam, ki mislijo da so prijele boga za jajca). Raznih servisov& other shit še nisem probal ampak mislim, da je to crap oz. je najbolje da se vsak sam prepriča. Osebo morš IMO malo spoznat preden lahko sploh kaj začneš...


Kaj ti pa garantira, da bos v zivo spoznal dekle, ki bo bolj stabilno, kot tista iz Facebooka oziroma tista, ki je na nekem takem 'servisu za spoznavanje'? Verjetno bo prej obrano. V zivo bos spoznal neko 'nestabilno' osebo in po pol leta zveze bos ugotovil, da si povsem mimo udaril. Verjetno pa se prej.

Senitel ::

@nny je izjavil:

:))

Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Ni lahko biti z Marsa, res ne...

Hehe, a bit z Venere je pa čist simpl? >:D Pri 200 mailih v treh dneh se mi zdi, da je "signal to noise ratio" že tolk blizu nule, da se ti že bolj izplača real life marsovce iskat.
Razmišljat nekoliko izven škatle je pa tudi že podvig, ki presega sposobnosti marsikatere iskalke (!). Samo tolk ker tole kar hoče jype dopovedat z IRC-em velja za oba spola.

matobeli ::

Ah internet,... ni boljšega kot pa z nekom odditi na maturanstki ples, in glej, leto kasneje si že ustvarjata skupno življenje :)

klasični klišeji bodo v dobi interneta spet pridobili na moči ;)

Looooooka ::

irc.sioff.net, SSL, 6697, #slo-tech

a to je 4real? :D...bo treba khaledov page spet odpret pa kj zdownloadat :)

Karaya 52 ::

galu je izjavil:

Vedno je kr "priletela" v moje življenje, ko tega sploh nisem pričakoval. Nikoli preko FB, foruma, portala ali česa podobnega, ko sem morda malenkost upal (se trudil) na to.:D


Tako je verjetno pri vecini. Ce se trudis v smeri iskanja partnerke povecas moznost "naleta" zenske v svoje zivljenje. Ne vem pa kako je s temi portali... sam sem skepticen do tega kdo vse (predvsem zakaj) je prisiljen iskati partnerja preko neta.

Ramon dekers ::

Tako je verjetno pri vecini. Ce se trudis v smeri iskanja partnerke povecas moznost "naleta" zenske v svoje zivljenje. Ne vem pa kako je s temi portali... sam sem skepticen do tega kdo vse (predvsem zakaj) je prisiljen iskati partnerja preko neta.


hehe a ni bolj fino da se ona trudi zate. Ne razumem kako se vam še da ukvarjat z njimi.Al pa prideš do nje (itak za zajebancijo) jo vprašaš a bi ti bla moja punca in mal naprej podjebvaš. Daš ji pač nekaj kar ne pričakuje, sam fora je da ona ne ve da jo ti he.beš v glavo:)

Te portali so pa že propadli dons je fejsbruh in.

kalko ::

@nny je izjavil:

Jaz sem verjetno na istem portalu in zelo verjetno si poslal sporočilo tudi meni. Približna statistika je taka: 200+ sporočil v 3 dneh. Da vsakemu, ki me približno zanima, napišem kaj več kot "živjo, kako si" itd., bi morala imeti hitrost tam okrog 350 udarcev na minuto + en šiht časa.

Ni lahko biti z Marsa, res ne...

In kakšen vzdevek imaš tam? :D

Mi je pa zanimivo, da jih očitno zelo malo najde tisto, po kar so prišle, saj kolikor sem spremljal (se prijavim gor parkrat na mesec), so med nedavno aktivnimi kar naprej iste punce.

jype ::

Ramon dekers> Te portali so pa že propadli dons je fejsbruh in.

Ja, za otroke. Glede na objavljene statistike so na kvalitetnih (tehnično in uporabniško dovršenih) portalih za iskanje partnerjev registrirani predvsem odrasli, ki reč uporabljajo kot neke vrste linkedin za osebne zveze.

Ramon dekers ::

Ja, za otroke. Glede na objavljene statistike so na kvalitetnih (tehnično in uporabniško dovršenih) portalih za iskanje partnerjev registrirani predvsem odrasli, ki reč uporabljajo kot neke vrste linkedin za osebne zveze.


ne verjemi vsem statistikam in raziskavam. Je odvisno od firme ki je plačala za raziskavo.
Sicer pa kje so otroci? Na fb? Ma na fb so danes vsi, no razen mene.

jype ::

Ramon dekers> Ma na fb so danes vsi, no razen mene.

Sej res, ti si nekaj posebnega, ker nimaš FB.

Ramon dekers> ne verjemi vsem statistikam in raziskavam.

Čemu jim ne bi verjel?

BigWhale ::

matobeli je izjavil:

Ah internet,... ni boljšega kot pa z nekom odditi na maturanstki ples, in glej, leto kasneje si že ustvarjata skupno življenje :)

klasični klišeji bodo v dobi interneta spet pridobili na moči ;)


Bi si upal trdit, da je procent uspesnih zvez iz srednje sole precej majhen.

Tear_DR0P ::

BigWhale je izjavil:

Bi si upal trdit, da je procent uspesnih zvez iz srednje sole precej majhen.

srednješolske zveze ponavadi ne ostanejo dolge, ker se ljudje spreminjamo skozi čas, ker pri 25 letih nisi povsem enaka osebnost - its that simple. dodatno se pozna razlika, ko se iz nekega malega slovenskega kraja preseliš v mesto študija in se tam odpre celo vesolje novih potencialnih partnerjev.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

kr1ženska ::

Vitez je izjavil:

jype je izjavil:


Happens to me all the time, pa nisem ne lep, ne bogat, zgolj nezainteresiran.


He he, zdaj šele mulcem tu gor nič ne bo jasno. Napisal si pa veliko resnico.

Ti mulčki nobene ne dobijo, ker jim v očeh piše: rabim žensko.


+1

Zabavno, kako se v tejli temi Zenske, rasizem in izbira partnerja povdarja, kako pomemben je karakter punce oziroma način razmišljanja, in ne kako izgleda, tukaj pa berem ravno obratno. Ženska mora biti luštna, če ti ni všeč na sliki, ki ti jo pošlje, z njo pač ne greš na zmenek.
Zanimivo kako lahko samo drug naslov teme spremeni vaša mišljenja.

Če iščete partnerje na netu, za starost nekje 23- aktualen fb.
za starost 23+ IRC al kar koli drugega.

Ko pišete osebna sporočila bodite izvirni. Kdo si, kaj rad počneš, takih sporočil ženske dobijo še pa še. Jaz vsega tega ne bi brala.
Bi pa recimo odgovorila tipu, ki bi mi napisal pod svoje hobije, da ob prostem času rad leži na plaži in čaka kdaj mu bo kak kokos padel na glavo. Bodi te izvirni, če se le da.

Na tele vaše zmenkarijske forume pa mislim da bi morali začeti objavljati link od slo-teh.
Ugotavljam, da vas je tuki ogromno samskih in pametnih tipov. Glede na to, da se vam gotovo ne sanja, koliko osebnih razmišljanj in podatkov ste podali v svojih debatah... Nisem dolgo na slo-teh pa imam za nekatere občutek da vas poznam že zelooo dolgo.

Preprosti klik na osebo in njene prispevke.

BigWhale ::

kr1ženska je izjavil:

Na tele vaše zmenkarijske forume pa mislim da bi morali začeti objavljati link od slo-teh.
Ugotavljam, da vas je tuki ogromno samskih in pametnih tipov. Glede na to, da se vam gotovo ne sanja, koliko osebnih razmišljanj in podatkov ste podali v svojih debatah... Nisem dolgo na slo-teh pa imam za nekatere občutek da vas poznam že zelooo dolgo.

Preprosti klik na osebo in njene prispevke.


Omejevanje na samske tipe je tako nazadnjasko! ;>

kr1ženska ::

BigWhale je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Na tele vaše zmenkarijske forume pa mislim da bi morali začeti objavljati link od slo-teh.
Ugotavljam, da vas je tuki ogromno samskih in pametnih tipov. Glede na to, da se vam gotovo ne sanja, koliko osebnih razmišljanj in podatkov ste podali v svojih debatah... Nisem dolgo na slo-teh pa imam za nekatere občutek da vas poznam že zelooo dolgo.

Preprosti klik na osebo in njene prispevke.


Omejevanje na samske tipe je tako nazadnjasko! ;>



Jaz osebno ne omejujem in mnenje vsake osebe šteje. Mi dol visi al je samska al ne. Važno je, kva ma za povedat.
Sm pa vseeno hotla opozorit na to, da ima skoraj vsak izmed vas že neko zgodovino, ki je nekje zapisana in je vsem na očeh.

Ramon dekers ::

kva, kva, kva!?

Vitez ::

kr1ženska je izjavil:


Na tele vaše zmenkarijske forume pa mislim da bi morali začeti objavljati link od slo-teh.


Se ti hecaš? Potem bodo do smrti samski.

Mesar ::

Vitez, mogoče pa si to želijo samo si zaradi drugih okoli sebe tega ne upajo priznat? Možnosti je še in še. :))
Your turn to burn!

Mipe ::

Vprašanje je, koliko teh "dam" je dejansko moških...

Looooooka ::

Jst nc ne spreminjam mnenja.Ce mi fizicno ni vsec ma lahko vse ostale atribute na katere podzavestno in zavestno padam.Bo pac zlo dobra kolegica.
Konec koncev se bom slej k prej spodtaknil in naredil froca...ni sans, da bom pol 16 let poslusal froca zakaj ima velika usesa oz nobenih josk.
Fsck it sm pac povrsinski in se cisto nic ne sramujem.
Pa ce bo kdo napisal "a to zato, ker se mas za popolnega"...bo pa odgovor cist simple.Iz 2 kupckov dreka pac ne bo zlata.Upam, da je dovolj jasno :)
Je pa res, da again...lepota je subjektivna.Lahko bo zaradi mojih fetisev imel ne vem...6 prstov, ker bom spregledal to napako :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

Mesar ::

Zlato iz *dveh* kupčkov dreka? Ti se pa res ceniš.
Your turn to burn!

galu ::

Roko na srce, brez zunanje lepote ne gre. Morda edino že v poznih letih, ko to itak zbledi (če iščeš partnerko iste starosti).
To so tako kot nested if else statementi.:D
Če skozi prvi if pogoj ne gre (zunanja lepota), potem se nested statementi niti ne gledajo.


Me pa vseeno zanima kako bi vam bilo, če bi bili v razmerju z žensko, ki je bila (že poročena || v zelo resnem in ljubečem razmerju || imela otroke)?
Mogoče bi to, da ste na 2. (ali več) mestu še sprejeli, ampak če bi bivše partnerje nekako poznali pa dvomim. Zato so partnerji poiskani iz neposredne okolice ponavadi malenkost narodna zadeva, ko imajo že neko preteklost... Temu pa se potem zagotovo izognejo "online found" parčki.
Tako to gre.

Mesar ::

GaŁu: Torej iščeš totalno nedolžno, tako ko še sploh ni bla s tipom? Sej lepo in vse, sam ni jih ravno dosti... vsej pri 23+ oz. to je kr1ženska napisala, sam ne vem če si kje omenil svojo starost.
Your turn to burn!

jype ::

GaŁu> brez zunanje lepote ne gre.

Abejžno. Kako je pa potem meni uspelo?

GaŁu> Me pa vseeno zanima kako bi vam bilo, če bi bili v razmerju z žensko, ki je bila (že poročena || v zelo resnem in ljubečem razmerju || imela otroke)?

A tebi se zdi, da se človek znuca?

GaŁu> Mogoče bi to, da ste na 2. (ali več) mestu še sprejeli, ampak če bi bivše partnerje nekako poznali pa dvomim.

To so vse samo predsodki.

Karaya 52 ::

Ramon dekers je izjavil:

Tako je verjetno pri vecini. Ce se trudis v smeri iskanja partnerke povecas moznost "naleta" zenske v svoje zivljenje. Ne vem pa kako je s temi portali... sam sem skepticen do tega kdo vse (predvsem zakaj) je prisiljen iskati partnerja preko neta.


hehe a ni bolj fino da se ona trudi zate. Ne razumem kako se vam še da ukvarjat z njimi.Al pa prideš do nje (itak za zajebancijo) jo vprašaš a bi ti bla moja punca in mal naprej podjebvaš. Daš ji pač nekaj kar ne pričakuje, sam fora je da ona ne ve da jo ti he.beš v glavo:)

Te portali so pa že propadli dons je fejsbruh in.


Hladen pristop vzge samo pri ice cool tipih. Bolj kot ti je vseeno zanjo, vec moznosti imas pri njej - naceloma - in jebaci so itak vedno na parketu, na izbiro imajo vecje stevilo zensk zato so lahko malo bolj izbircni, mja, si lahko privoscijo vec zajebancije medtem ko se ostali morajo zadovoljiti s tistim kar se na vsake kvatre zaplete v mreze. Se pa zal preveckrat zgodi, da ti sploh ni do nje, ona pa doma sanjari o tebi. Za tisto kar je vmes pa potrebujes jeklene zivce in tudi ce odigras odlicno lahko ostanes praznih rok. IMO je povecanje socialne interakcije visanje moznosti za nakljucni uspeh. Lahko traja dolgo casa in zna bit zoprno za tica, zensko vsaj lahko dobro ocenis v zivo iz dneva v teden v mesec.

galu ::

@Mesar

Jaz ne iščem več. Jaz sem že našel, tako ki mi vredu ustreza.:)

Abejžno. Kako je pa potem meni uspelo?


Sej se pa ti nisi zaljubil preko IRCa. Kolikor vem, si si našel prijateljico. Prijateljev pa se le ne sodi po videzu...

A tebi se zdi, da se človek znuca?


Absolutno.

To so vse samo predsodki.


Ki jih ali sprejmeš, ali pa ne.
Tako to gre.

jype ::

GaŁu> Sej se pa ti nisi zaljubil preko IRCa.

Ne. Tam sem zgolj prvič govoril z dekletom.

GaŁu> Absolutno.

Zanimivo, meni pa ne.

black ice ::

galu je izjavil:

A tebi se zdi, da se človek znuca?

Absolutno.

Če govorimo o sklepih potem se strinjam s tabo. Drugače ne. Kako se kot osebnost lahko znucaš?

BigWhale ::

galu je izjavil:

Roko na srce, brez zunanje lepote ne gre. Morda edino že v poznih letih, ko to itak zbledi (če iščeš partnerko iste starosti).
To so tako kot nested if else statementi.:D
Če skozi prvi if pogoj ne gre (zunanja lepota), potem se nested statementi niti ne gledajo.


Algoritem mas totalno zgresen. Najprej mors pogledat ce je pametna in ce je vsaj mal kompatibilna s tabo. Tko mas precej manj dela, kot pa ce najprej gledas kako je vizualno ustrezna.

galu ::

Načela, upanje, volja, v izrednih primerih tudi samospoštovanje, izgubijo svojo veljavo, če si velikokrat prizadet, zmanipuliran (npr. nespoštljiv odnos) ali pa enostavno ne dobiš tega kar iščeš.

Seveda je odvisno od same trdnosti osebnosti, kako se bo to poznalo na tebi... Ampak na neki meji se vsak karakter stre.
Danes, ko nam na vsakem koraku v glavo rivajo neke "družbene zahteve" je pa to še statistično vidno.

@BigWhale
Jah, odvisno kje iščeš. Če iščeš na portalih, RL (kjer so instantno na voljo slike), potem je zunanja lepota vedno prvi kriterij (le eni si tega nočejo priznati). IRC, forumi ipd. so druga stvar.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

BigWhale ::

galu je izjavil:


Jah, odvisno kje iščeš. Če iščeš na portalih, RL (kjer so instantno na voljo slike), potem je zunanja lepota vedno prvi kriterij (le eni si tega nočejo priznati). IRC, forumi ipd. so druga stvar.


Mogoce so komu prvi kriterij. Jaz se z vsemi enakovredno pogovarjam in jim dajem iste moznosti. Izgled mine, neumnost, ponavadi, ne.

D3m ::

Z mojo sva se odločila, da narediva otroka. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ramon dekers ::

preko fejsbuka, irca ali v živo?

D3m ::

v živo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

galu ::

@BigWhale

Takih je malo, ki iščejo z zgornjo glavo in ne s spodnjo.
Še manj pa je takih, ki so za ženske zelo fizično privlačni, in se tako obnašajo.;)

Če sam spadaš v tisti zadnji stavek, ti čestitam.

@D3m
Kul. :)
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

BigWhale ::

galu je izjavil:

@BigWhale
Takih je malo, ki iščejo z zgornjo glavo in ne s spodnjo.
Še manj pa je takih, ki so za ženske zelo fizično privlačni, in se tako obnašajo.;)


Vsekakor je bolje, da si za zensko privlacen se kako drugace kot fizicno in denarno. Ce nisi se ti hitro utegne zgoditi, da se bo nasel kdo, ki je fizicno in denarno privlacnejsi od tebe.

Ramon dekers ::

D3m je izjavil:

v živo.



matr hujša recesija je več otrok se dela. Saj vidim na cestah samo še dojenčke...well, nekdo bo moral delat, and i'm not gonna be the one.

jype ::

Ramon dekers> nekdo bo moral delat

Look who's talking.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735145 (31195) Gandalfar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945680 (39524) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41975655 (70124) Ziga Dolhar
»

Najti pravo resno punco in živeti srečno življenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
483100208 (86386) guest #44
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688505 (75421) kr1ženska

Več podobnih tem