» »

Firma CD-ja?

Firma CD-ja?

Twixz ::

Eno butasto vprašanje. Katera firma prodaja tiste cdje, ki se mislim da dajo kupiti v šparu, ko je CD shranjen v takšni papirnati oz. kartonski etiketi? CD-ji so črni gor je pa ponavadi samo ena igra. Kdo ve? :D

msjr ::

Racman recimo, če s svojim vprašanjem misliš tisk in pakiranje cd-jev.

Mesar ::

Verjetno so najcenejši noname cdji ki jih da se dobit.
Your turn to burn!

Twixz ::

Nee, na cdju je bil tudi naslov. CD je bil črn, napis pa sivo bel.

Mesar ::

Se pa lahka daš noname cdje potiskat, kje je problem? Dobiš jih celo brez vseh tekstov, tisto so pravi noname cedeji.
Your turn to burn!

Twixz ::

Ne iščem jaz praznih cedejev oz. da jih dam potiskat. Firma ki prodaja te igre me zanima zaradi izključno drugih razlogov. Hvala.

Mesar ::

Potem najboljše če pogledaš na kak CD če so se kje podpisali, jih pogooglaš in jim pošlješ sporočilo s svojim vprašanjem.
Your turn to burn!

Twixz ::

Da ti še enkrat obrazložim. To so CD-ji na katerih je naložena ena igra. Gor na CD-ju je napisan naslov igre in mislim da tudi firma ki CD prodaja. Ta CD je zavit v papirnato, kartonsko etiketo na kateri je na prednji strani slika igre na zadnji strani pa malo več slik v igralstvu igre. Ker jaz iščem določeno igro ki jo je ta firma izdelala oz. prodala bi želel izvedeti ime firme in posledično pogledati na njihovo spletno stran za seznam iger če jo imajo, če ne jih pa kontaktirati preko telefona.

Mesar ::

Veš torej za katero igro gre?
Your turn to burn!

Twixz ::

Vem da se gre o tankih. :) In samo o tankih in njihovem opremljanju in bojevanju z drugimi tanki. :)

Mesar ::

Operation Flashpoint?
Armored Fist 3?
World of Tanks?
Your turn to burn!

Twixz ::

Igra je stara 10 let drugače. Oziroma okoli 10 let. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"garancija" na cd-je

Oddelek: Zvok in slika
232422 (2032) badabim
»

Memorex CDji - Is it live or is it Memorex? - opozorilo pred nakupom (slike)

Oddelek: Kaj kupiti
251599 (1125) TICKO
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379592 (5916) jastreb
»

Smartbuy cdji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1168428 (5843) City

Predsednik za telebane (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24310883 (8265) TheJack

Več podobnih tem