» »

Slika na Monitorju in TV

Slika na Monitorju in TV

elektron ::

Mi lahko kdo pomaga rešiti problem prikaza slike na monitorju in TV.
Imam winXPpro in kartico siluro Gforce2 z TV-out, slika sicer je na TV vendar pa pri predvajanju filma v Med play ne morem in ne morem dobiti aktivne slike(prikaza filma) na TV, je pa takrat na monitorju. Naložene ima vse zadnje gonilnike in tudi mislim da imam pravilno nastavljeno "deljenje" namizja (slike).

Moti me to da mi je vsa stvar delovala v win2k, kajti tam je bil gumb KLON, ki pa ga tu ni ampak je samo razširitev namizja, ki je naredil klonirano sliko na TV z monitorja in to celo celozaslonsko sliko.(gledanje Dvix)

Če ima kdo kake izkušnje se priporočam za nasvet.
Elektron0:)

vili ::

:O

Glih sm neki to probavu uceri
Ce mas vse prav nastiman (Nview)lahko film kar odvleces na TV (poskusi okno s filmom povlec k robu monitorja)
mal se igraj z nastavitvami dokler nebos zadovoljen (lohk si clo nastimas HotKeys in recimo s pritiskom na Ctrl+1 Ctrl+2 menjas kje bo okno s sliko-filmom.

p.s. tud na Voodoo-ju si sam eno klukco dodal pa si vidu na Tv isto k na monitorju

p.p.s a ma kdo kej pojma kako bi se podnapise spravu na TV y DVDbplay-em recimo k na monitorju so na TV jih pa ni
ViLi was here !!!

franc3e ::

elektron jaz imam čist isti problem. Sam čist ne razumem-moraš vzet najnovejše gonilnike in tam imaš klon. Jaz imam tako nastavljeno, vendar sem dal tv kot primarni, zdaj mam na tv super sliko in tudi podnapise-ta čas je pa na ekranu tema-se pravi ni čist klon-oz. jaz ne znam nastavit. Vidiš pri meni je obratno slika kot pri tebi. 100 procentov je ikonica klon-gonilniki 41.09.

lp piši še kaj
prekmurec

franc3e ::

maš mislim da prav VILI. tud meni se na začetku filma mal pokaže na robu film pol pa izgine. Sam če mam klon, bi moral bit klon ne!
prekmurec

elektron ::

Fantje hvala za enkrat!
Toda jaz v mojem zadnjem nview nimam ikonce Klon ampak samo raztegni namizje na oba bom rekel "ekrana".
Ko to storim imam sliko na obeh "ekranih", dotu vse v najlepšem redu, ko pa zaženem recimo Dvix player in imam sliko filma ma monitorju deluje odlično vendar ko jo postavim med monitor in TV je filem v monitorjevem delu na TV pa je samo črna slika brez vsebine.
Pa tudi probal sem že vse mogoče varjanteprenosa slike iz monit. na TV vendar imam vedno samo črni okvir brez žive slike.

Imate fantje mogoče še kak predlog kako rešiti zadevo? Enkrat sem bral nekje na netu da obstaja tudi neki program ki rešuje te funkcije in celo naredi sliko brez robovna TV-ju.

elektron

franc3e ::

tudi tukaj nekaj debatiramo elektron

program za drevajanje divx filmov

Niccodemi ::

Aktivno sliko boš imel med predvajanjem filma na primarnem ekranu, na sekundarnem pa bo samo črna slika. Vsaj take so moje izkušnje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962579006 (18335) Dominator
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221786 (1378) Pro2Type
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506142 (5047) bbobst
»

TV-out istocasno

Oddelek: Kaj kupiti
292169 (1669) Kawl6
»

Štekanje DivXov na TV-outu

Oddelek: Pomoč in nasveti
71158 (986) dela

Več podobnih tem