» »

Podbradek

Podbradek

robokop ::

Imam podbradek in mi gre zares na živce. Star sem 26 let velik sem 185 cm in imam 80 kg , kar pomeni da imam normalno telesno tezo in cedalje vecji podbradek. Ker sem bral , da je to dedno in , da se ga neda zgubiti po naravni poti . ;((
Zanima me , če se je kdo že operiral in koliko denarja je potrebno .?8-O
Sem pa tudi slišal , da obstaja inekcija ki ti jo spustijo v podbradek in postane trd , samo kaj vec pa nevem o tem. :P

zee ::

Zacni se ukvarjat s sportom. Jaz sem imel pri podobni visini 90 kg, kljub temu pa sem se vedno spadal v rubriko "normalna telesna teza". Imel sem tudi precejsen podbradek, zdaj je vse to izginilo. :)

Sem pa tudi slišal , da obstaja inekcija ki ti jo spustijo v podbradek in postane trd , samo kaj vec pa nevem o tem.


Botox. Sam podbradek se vedno ostane. Ker gre za mascobno tkivo, ti botox v nobenem primeru ne pomaga kaj dosti, saj botoks paralizira misice.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Blinder ::

Najbrž se da kaj naredit a? Sam te reči stanejo varianta par tisoč €.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

gslo ::

lahk si len in razmišljaš o operaciji al pa se začneš ukvarjat s športom.

_IKE_ ::

Sam osebno bi najprej poizkusil z nekim športom, kateri zahteva veliko telesne kondicije( primer badminton ).

Ker kondicije verjetno nimaš , bo pot nabiranja kondicije "stopila" velik del odvečnih maščob v telesu, tudi v podbradku.

Druga opcija je obiskovanje fitnesa kjer delu na kondiciji ( cardio ) dodaš še delo z utežmi. Ob pravilni prehrani in treningu bo rezultat isti -izguba maščob

Če pa je zadeva dedna ali genetska potem pa se zadeve pričenjo malo komplicirati ...

Spock83 ::

Meni pomaga samo res dolg tek. In to redno. Obraz se mi izsuši. Je pa še ena možnost. Da ti ščitnica ne deluje dobro in da imaš ali preveč/premalo joda. Pozanimaj se še posebej, ker nisi debel!

robokop ::

Vsak dan vrtim kolo 1 uro , mogoce okoli pasu malo mascobe ampak podbradek pa kar raste.
Zdj pozimi vsak dan sobno kolo 1 uro poleti pa zunaj na kolesu minimalno 2 ure.
Mogoče je pa res tako kot je rekel Spock83 , da je kriva sčitnica .;((

bajsibajsi ::

Najverjetneje je res vzrok nekje drugje. Ker ce vsak dan kolesaris cca 1 uro, porabis vsaj 600-800 kalorij in pri merah 185/80 nisi debel.

jype ::

MALAR> Vsak dan vrtim kolo 1 uro , mogoce okoli pasu malo mascobe ampak podbradek pa kar raste.

To da samo vrtiš kolo nč ne pomaga.

Je treba delat kardio (aerobno vadbo) na vrhu zmogljivosti. Vprašaj dohtarja.

nanpots ::

kardio na vrhu zmogljivosti nič ne pomaga.

je treba manj jesti. vprašaj dohtarja.

energetik ::

robokop je izjavil:

Vsak dan vrtim kolo 1 uro , mogoce okoli pasu malo mascobe ampak podbradek pa kar raste.
Zdj pozimi vsak dan sobno kolo 1 uro poleti pa zunaj na kolesu minimalno 2 ure.
Mogoče je pa res tako kot je rekel Spock83 , da je kriva sčitnica .;((
Kupi si merilec utripa in se drži tega.
Poleg tega jej drugače (že dosti napisano na forumu) in malo manj.

jype ::

nanpots> je treba manj jesti. vprašaj dohtarja.

Druge reči, predvsem.

Tarzan ::

Pust si rast dolgo brado. Ni vrag, da ti bo zadevo ratal zakrit. :D

Drugače pa ja, šport in pravilna prehrana.

bajsibajsi ::

@jype
Kolo je (lahko) del kardio vadb.

Zadeva je povsem preprosta. Vsaka vaja pri kateri se kurijo kalorije pomaga. Pa saj to je vendar logicno, mar ne? Druga zadeva pa je, ce problem tici nekje drugje; glede na to da ni debel.

Tudi kolo lahko vrtis na robu zmogljivosti. Kar nekaj fitnesov pri nas ima enaka sobna kolesa (Life fitness). Nastavis nivo na 15 in vzdrzujes obrate na cca 90+. V 60 min bos tako naredil cca. 30-36 kilometrov. Kar je za marsikoga (ki ni extra fit) precej nad samim robom zmogljivosti in bo ritem ze po parih minutah tezko spravil pod 160.

Veliko folka misli, da kardio pomeni crkovanje pri visokem srcnem utripu v skrajnost.

Invictus ::

Samo kolesarjenje ni dovolj, ker ne krepi celotnega kolesa. Poleg tega je tudi odvisno kako voziš kolo 1 uro. če to pomeni da malo brcaš, spiješ kako pivo in pogledaš kako nadaljevanko, je sicer to še vedno boljše kot nič, vendar shujševalna pa to ravno ni. Če narediš nekako 30 km na kolesu na uro, je to nekako za silo trening. Kar je manj, je bolj malo razgibavanje za babe ...

Na kolesu ne moreš natrenirati torza, ker roke, prsni koš in trebušne mišice nič ne delajo. Torej bo treba delati še kake druge vaje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

energetik ::

Pa MALAR ni napisal, da hoče trenirat, ampak se samo znebit maščobe. Kar pomeni, da bo to lahko dosegel tudi, če bo gonil samo kolo pri 60-70% HRmax dovolj dolgo vsak dan, recimo vsaj 3/4h na dan.

jype ::

bajsibajsi> Veliko folka misli, da kardio pomeni crkovanje pri visokem srcnem utripu v skrajnost.

Sej je nekdo nalimal tisto skalo, do kje je aerobno. Če nisi na vrhu tistega pasu, nč ne nardiš.

bajsibajsi ::

Invictus je izjavil:

Če narediš nekako 30 km na kolesu na uro, je to nekako za silo trening. Kar je manj, je bolj malo razgibavanje za babe ...


V kolikor nisi v precej dobri kondiciji, zgornje nikakor ne drzi. Za povprecnega rekreativca je 30+ km na 60 minut soliden trening.

Sicer pa vecina ljudi, ki se s sportom ne ukvarja oz. se ukvarja zgolj priloznostno, sploh ni zmozna kolesariti s takim tempom eno uro.

Saladin ::

 Chin curtain

Chin curtain

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Bananovec ::

energetik je izjavil:

Pa MALAR ni napisal, da hoče trenirat, ampak se samo znebit maščobe. Kar pomeni, da bo to lahko dosegel tudi, če bo gonil samo kolo pri 60-70% HRmax dovolj dolgo vsak dan, recimo vsaj 3/4h na dan.

Enostavno zaužiješ manj kalorij kot jih porabiš. Druga opcija je trening.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Mesar ::

Bananovec je izjavil:

energetik je izjavil:

Pa MALAR ni napisal, da hoče trenirat, ampak se samo znebit maščobe. Kar pomeni, da bo to lahko dosegel tudi, če bo gonil samo kolo pri 60-70% HRmax dovolj dolgo vsak dan, recimo vsaj 3/4h na dan.

Enostavno zaužiješ manj kalorij kot jih porabiš. Druga opcija je trening.


FAIL! Tega nebo delal v nedogled in potem ko bo začel nazaj uživat "normalne" količine bojo kile šle nazaj gor, pol pa ni nič naredu.

Invictus ::

energetik je izjavil:

Pa MALAR ni napisal, da hoče trenirat, ampak se samo znebit maščobe. Kar pomeni, da bo to lahko dosegel tudi, če bo gonil samo kolo pri 60-70% HRmax dovolj dolgo vsak dan, recimo vsaj 3/4h na dan.


Če bo gonil kolo 3/4 ure na dan, bo naredil nekaj za vzdrževanje. Če hočeš več, moraš pretiravat ... oz. iti preko svojih meja. Šele takrat se začnejo kazati učinki.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mesar ::

Porabiti več kalorij kot jih vneseš, zmanjšaj vnos pa dvigni porabo, šele nato si naredil kar bi moral že v prvi fazi.

gendale ::

lohk greš tud na operacijo, če se ti ne da ukvarjat z izgubo maščobe

http://www.fabjan.si/node/cenik
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Tilen ::

gendale je izjavil:

lohk greš tud na operacijo, če se ti ne da ukvarjat z izgubo maščobe

http://www.fabjan.si/node/cenik


LASERSKA LiPOSUKCIJA

podbradek, kolena
800 - 1000 €
trebuh, ledveno, jahalne hlače
2000 - 4000 €
injekcijska lipoliza trebuha 400 - 500 €
injekcijska lipoliza jahalnih hlač, ledveno 400 - 500 €
injekcijska lipoliza podbradka 200 €

Glede na to koliko let pridobivaš ves ta špeh, je odstranitev še poceni. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

oo7 ::

Nekje sem bral , da se podbradek deduje in , da se ga da odstraniti samo z operacijo (ce je podedovan).

Mesar ::

Ja pa ni nujno da se deduje!"
Your turn to burn!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Srčni utrip pri hoji/teku (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11921772 (6915) Twixz
»

Kako izgubiti maščobne obloge na trebuhu? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
16619864 (15120) WizzardOfOZ
»

Fitnesiranje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12222454 (20427) egonk
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14827905 (24843) Okapi
»

afterburn effect (workout)

Oddelek: Loža
437963 (7075) _Enterprise_

Več podobnih tem