» »

TV OUT

TV OUT

Flamer ::

Danes sem priključil comp na TV. Okej, se dela. Zavrtin diviks. Vse v redu SAMO da NE kaže slike! Kaj je lahko narobe????8-O

mAsA ::

Kero grafično pa maš?Če maš Ati-ja pol morš nastavit TV kot primary display driver.

brenx ::

Pri ATI-ju moraš nastaviti samo theater mode pol pa ti overlay avtomatko preklopi na TV. Če imaš pa NVIDIO pa bi ti priporočal TVtool s katerim lahko nadziraš na kateremu displayu boš imel sliko, ni pa nujno ker mislim da ne podpira vseh čipov (slišal sem za probleme pri nekaterih GF4):D

W|ndKiller ::

emm,jst mam še par vprašanj
Imam gigabyte radeon9000
1. ko hočem predvajati divx (sem se ravnal po delnih zgornjih navodilih) se slika na tvju očrnil, postane črnobela.Da bi s5 jo postavil nazaj v barvno stanje morm it na ZASLON-lastnosti->Dodatno->AtiDisplays->pa tukaj mal poštimat velikost okna sem in tja(mal smernike spreminjat)
2.Velikost divxa je na tem tvju majhna (čeprav je divx dvdrip);ekran je 34cm, 60herzov.(je probna televizija)
3.se velikost okna bi kaj spremenila (da bi se okno raztegnlo), ko bi gledu divx na ta vlkem tvju (72cm,100hz)????
4.kaj kabel ko ga dobim zravn ne vozi zvoka s seboj????(samo rumen kabl in un ta črn:) )

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962580672 (20001) Dominator
»

[DivXviD] Predvajanje filmov iz PC na TV

Oddelek: Zvok in slika
265375 (4095) H_man
»

Nič Divx na TV spljoh

Oddelek: Zvok in slika
101548 (1349) tha_man
»

tv out faq

Oddelek: Zvok in slika
91405 (1177) ts
»

RADEON 9000pro problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111294 (1097) SasoS

Več podobnih tem