» »

explorer.exe se ne odziva.

explorer.exe se ne odziva.

1
2
»

technolog ::

Korenje, dej bod rajš tiho :) OP, pa naj bo moški ali ne se bo že odločil/a :)

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Če ji že priporočaš ubuntu, naj bo LTS verzija :D.
Ali kakšen linux mint ali pardus.

broken/link ::

torej kaj zdej hočeš narest? rešit obstoječ sistem al vse na novo namestit?
ker glede na to, da nimaš gor nič pomembnega, predlagam slednje.

če te zanima how to?
google: how to install X tutorial (kjer je X ime OSja) ... najdeš vse s slikcami, step by step, bo narejeno in no-time

korenje3 ::

nehite žensko jeb** v glavo.

mikic007 ::

Pa dobro ljudje, meni je dovolj, ce mi clovek pove naslednje:

-nimam moznosti se na nobenga obrnit (ne bom spraseval, kako je z denarjem, ker to ni moja stvar, se pa tudi sam lotevam zadev, ki jim na zacetku nisem kos, pa jih s pomocjo drugih nato opravim)

- podatkov po njenih besedah ne rabi

-ima cdje

Nalozit winse pa je lazje od kosila skuhat, ne mi zdaj avta za 10k€ tukaj naprej metat ...

pomagajte ali pa ne smetite.

*pa se to, ce je kdo tak car, da ji da cifro in v primeru tezav poklice. Sam sem nestetokrat vse resil prek telefona s totalnimi noobi, ni vrag, da ne bi kdo v tem primeru. Ce se lahko 3 dni ping-pongamo pri jankovicu in apple hatanju, lahko porabimo tudi 10 min za pomoc nekomu ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

SomeoneLOVEU ::

broken/link je izjavil:

torej kaj zdej hočeš narest? rešit obstoječ sistem al vse na novo namestit?
ker glede na to, da nimaš gor nič pomembnega, predlagam slednje.

če te zanima how to?
google: how to install X tutorial (kjer je X ime OSja) ... najdeš vse s slikcami, step by step, bo narejeno in no-time

Ubistvu kar je najbolše... Sicer sedaj je nehal nagajati ampak vseeno še nevem za 100% ker se ugaša različno učasih takoj učasih 30 minut kasnej.. No sicer zdaj se že ni ene 2, 3 ure.

mikic007 je izjavil:

Pa dobro ljudje, meni je dovolj, ce mi clovek pove naslednje:

-nimam moznosti se na nobenga obrnit (ne bom spraseval, kako je z denarjem, ker to ni moja stvar, se pa tudi sam lotevam zadev, ki jim na zacetku nisem kos, pa jih s pomocjo drugih nato opravim)

- podatkov po njenih besedah ne rabi

-ima cdje

Nalozit winse pa je lazje od kosila skuhat, ne mi zdaj avta za 10k€ tukaj naprej metat ...

pomagajte ali pa ne smetite.

Ja to je pogost problem, ko ljudje rajši govorijo druge stvari kot pa bi pomagali ;) (npr. mnenje)

Zgodovina sprememb…

broken/link ::

poišči CD od windowsov, sformatirej sistem in si na novo naloži. ne bo več težav in sistem bo stabilen in sama boš brez skrbi. Kot je mikic rekel, namestitev windowsov je piece of cake. še posebej, če imaš opcijo sledit tutorialom.
pred tem pa ne pozabi narest backup priljubljenih povezav in to je to.

korenje3 ::

lahko pa natipkaš v run... : msconfig

V startup pogledaš lokacijo datotek od kjer se zaženejo. Tam jih lahko odkljukaš da se ne zaženejo če je kakšna sumljiva datoteka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

SomeoneLOVEU ::

Hm ali mi priporočaš da to naredim sedaj ali da počakam če se bo še ponovilo. Ker sedaj ni nič narobe že 2 , 3 ure.

Matev ::

Ker sedaj ni nič narobe že 2 , 3 ure.


dont fix if it aint broken

mikic007 ::

No ja, vseeno pa tezave ne minejo od sebe in se ponovijo takrat, ko res ni treba. Torej, ce imas cas, je vseeno najboljse, ce das nekomu za pogledat, mogoce komu od tu za par € (ker servis za 20, le kdo bo delal za tak denar, razen na crno). Ce pa zelis, pa se vedno lahko poskusis, sama.

CD (oni prazen) lahko preveris tako, da ga das v racunalnik in ce odpre pozdravno okno za instalacijo Xp, je to to. Ce ne, bo malo tezko ...

Driverje pa tudi ocitno imas, verjetno vse an enem cdju)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

Rias Gremory ::

Če imaš Windows 7 ti priporočam tale tutorial: http://www.techtalkz.com/windows-7/5144...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

SomeoneLOVEU ::

Rias Gremory je izjavil:

Če imaš Windows 7 ti priporočam tale tutorial: http://www.techtalkz.com/windows-7/5144...

Windows xp mam..
drugač pa nisem sigurna če imam cd, nekdo mi je povedal o Combofix ampak ali je to dobro / varno.. *?

Matev ::

tole tvoje ime je kot kak mail virus

smetko ::

Ko boš našla namestitveni CD/DVD in še predno začneš ponovno nameščati OS poizkusi z ukazom "SFC /SCANNOW". Ko program konča z delom, je potrebno ponovno zagnati računalnik. Včasih zna narediti "čudeže" posebno še po odstranitvi golazni, katera je v OSju pustila sledi.
Tudi windows update nato ni napačna ideja.
No comment

SomeoneLOVEU ::

smetko je izjavil:

Ko boš našla namestitveni CD/DVD in še predno začneš ponovno nameščati OS poizkusi z ukazom "SFC /SCANNOW". Ko program konča z delom, je potrebno ponovno zagnati računalnik. Včasih zna narediti "čudeže" posebno še po odstranitvi golazni, katera je v OSju pustila sledi.
Tudi windows update nato ni napačna ideja.

Ali tukaj ni nobene druge možnosti kot samo ponovna inštalacija windowsov itd. ? (CD)

Matev je izjavil:

tole tvoje ime je kot kak mail virus

Ali to misliš za combofix ?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

SomeoneLOVEU ::

Matev je izjavil:

ILOVEYOU @ Wikipedia

Oh nisem vedela o tem O_o
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[(K)Ubuntu] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1057313057 (24) MrStein
»

Izšel KDE 4.7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
14223602 (19619) driver_x
»

Ubunto vs. windows 7 64bit (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15631819 (28308) poweroff
»

Statistika uporabe operacijskih sistemov in internetnih brskalnikov v letu 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11332619 (29221) Jst
»

Linux-Začetnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9928657 (25932) 5er-->

Več podobnih tem