» »

explorer.exe se ne odziva.

explorer.exe se ne odziva.

«
1
2

SomeoneLOVEU ::

Imam zelo resen problem.
Računalnik mi je kar nenadno začel čudno delovati. Pisala sem sporočilo in mi je pokazalo explorer.exe is not responding in računalnik se je zaustavil. In sedaj se to ponavlja vedno. Računalnik sem skenirala če imam virus in mi je našlo nekaj v registru vendar sem to uspešno popravila a se mi še vedno kar zaustavlja. Nevem več kaj narediti. Nato sem posodobila računalnik na nekaj dni nazaj ko je še delovalo a ga sedaj niti prižgati zares ne morem ker se mi sploh ne naloži ničesar. Vse kar vidim je ozadje. Tudi v task managerju mi izginja explorer.exe proces in še nekateri ostali. Sedaj imam samo 27 procesov in pri nobenem se ne pokaže uporabniško ime tudi če kliknem karkoli. Nekaj je resno narobe :/ PROSIM ZA POMOČ HITRO KER JE RESEN PROBLEM.

Matev ::

najbolje da formatiraš disk in nanovo instaliraš windowse
ker kot si napisala je verjetno kak virus

SomeoneLOVEU ::

Matev je izjavil:

najbolje da formatiraš disk in nanovo instaliraš windowse
ker kot si napisala je verjetno kak virus

hm kako naj ponovno inštaliram.. ali to misliš z tem cd-jem ki sem ga dobila ko sem kupila računalnik ?
Upam da razumeš zakaj sprašujem. Jaz namreč nisem nikoli še tega delala tako da nevem. Zato sprašujem.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

hm kako naj ponovno inštaliram.. ali to misliš z tem cd-jem ki sem ga dobila ko sem kupila računalnik ?


ja s tistim cd-jem

http://windows.microsoft.com/en-US/wind...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

SomeoneLOVEU ::

Matev je izjavil:

hm kako naj ponovno inštaliram.. ali to misliš z tem cd-jem ki sem ga dobila ko sem kupila računalnik ?


ja s tistim cd-jem


Ubistvu nimam ničesar na disku kar je pomembno.
Ali potem kar takoj inštaliram z cd-jem ali moram še kaj narediti

 Tukaj je slika kako izgleda moj task manager sedaj

Tukaj je slika kako izgleda moj task manager sedaj

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Ali potem kar takoj inštaliram z cd-jem ali moram še kaj narediti


hmmm

glede na vprašanje (kako jih postavljaš) bi ti bolj priporočil da zadevo odneseš na kak servis
in ti oni zrihtajo

ttommy ::

Zakaj se ji pa ne bi razložilo kako lahko sama formatira in na novo naloži Windowse? Saj ni nek velik problem. Kakšne Windowse imaš?
Gamer

Matev ::

Zakaj se ji pa ne bi razložilo kako lahko sama formatira in na novo naloži Windowse?


saj sem ji link poslal

mikic007 ::

To so verjetno xp. Prihrani si nekaj 10€ in bodisi poklici kaksnega kolega ali pa ti tukaj razlozimo. Nic ni lazjega kot nalozit te winse. Vseeno bi bilo dobro, ceprav verjetno res nimas nic pametnega gor, da poskusis priti v winse preko safe mode in pogledas, ce mogoce kaksne slike ali dokumenta se nisi shranila. Better safe than sorry ;-).

Drugace pa das samo cd not, ko ti napise boot from cd stisni enter (ce ne pride do tega, moras v biosih* nastavit da boota s cd), potem imas moder ekran, kjer nekaj nalaga, ko pride do konca na novo kreiras particije (najboljse da 2, vse je napisano, cist izi) in das nalagat na c. Od tu gre vse samo, ko se ustavi vmes, samo nastavis parapetre ali pa ne, odvisno od tebe. Ko konca, bos morala naloziti driverje, ki si jih zelo verjetno dobila z racunalnikom, ce ne ti bomo pac pomagali to najti.

Ce imas cajt, ni boljsega kot se malo hecat s compov (ce imate slabo vreme ;-). Kar sem napisal, je samo zato, da vidis da ni nek bavbav tole, tu pa ti bomo ze pomagali..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mikic007 ()

St235 ::

(ce ne pride do tega, moras v windowsih nastavit da boota s cd)


To moraš nastaviti v biosu!

Zgodovina sprememb…

mikic007 ::

Ja, ko pises prosti spis, se seveda zmotis ;-) Hvala.

Matev ::

To moraš nastaviti v biosu!!!!!!!!!!!!


mogoče bi tole malce bolj razložili, glede na to da sparašuje ali se wionse instalira preko ploščka...

mikic007 ::

Ko bo vprasanje, napisal sem na hitro, da vidi, da to ni ravno neka znanost. Ni nujno, da bo treba sploh kaj nastavljat, ce pa se pojavi se sata native mode, pa bo tako treba se malo bolj asistirat. Ampak ce se se tak noob spravi zraven, z malo asistence spravi instalacijo skupaj. Ce rabi racunalnik danes, ji je to verjetno tudi edina moznost.

SomeoneLOVEU ::

Sem tudi pregledala računalnik v varnem načinu pa ni nič našlo..
( z antimalware bytes in avast )
Ampak nevem zakaj vedno ko prižgem računalnik mi napiše da se windows ni uspešno zagnal.. pa da je mogoče vzrok hardware .
In ja to je Windows Xp
Drugače pa me je samo mal strah da ne bom kaj narobe naredila.
Fajn bi pa blo da bi lahko sama to popravla.

DeeCoy ::

Yeye... Driverje bo pa kdo naložu?

A v varnem načinu normalno dela? A smo že zvedl katere windowse maš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

SomeoneLOVEU ::

V varnem načinu ni nič se dogajalo, sicer se sedaj ta trenutek še nič ne dogaja samo ko prižgem računalnik mi to napiše. Ampak to ko se mi računalnik izklaplja zaradi explorer.exe se mi kar tako različno , učasih takoj ko prižgem učasih če z pol ure. In sploh nevem zakaj.
Pa imam Windows Xp

Zgodovina sprememb…

DeeCoy ::

Računalnik je laptop ali desktop?
Preveri z več antivirus scani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

SomeoneLOVEU ::

DeeCoy je izjavil:

Računalnik je laptop ali desktop?
Nevem zakaj me odnaša na okvaro ramov...

Desktop
hm preverila sem z avastom in antimalware bytes pa ni nič najdlo. S katerim naj še poskusim ?

Zgodovina sprememb…

Matev ::

če je desktop ali laptop lajlažje vidš tako da poglewdaš ali se tipkovnica drži monitorja

zato ne potrebuješ antivirusa

ttommy ::

Če boš na novo nalagala Windowse:
A imaš drug računalnik, da lahko tu opisuješ dogajanje ob ponovnem nalaganju?
Prvo kot prvo- moraš pogledati, če imaš CD z gonilniki za strojno opremo, ker pri Windows XP jih ni tako enostavno najti, kot v Windows 7 (ki jih sam najde in inštalira).
Potem pripraviš CD z Windows XP.
Računalnik na novo zaženeš, ter držiš (pritiskaš) tipko Delete (ali pa F2- odvisno kaj ti na začetku napiše), potem v Boot nastavitvah nastavi First boot device CD/DVD, nato pritisni Save settings and exit. Sistem bo zaznal Windowse na CDju in potem moraš pritisniti pač eno tipko, da gre naprej....
Naprej pa še vprašaja....
Gamer

SomeoneLOVEU ::

Matev je izjavil:

če je desktop ali laptop lajlažje vidš tako da poglewdaš ali se tipkovnica drži monitorja

zato ne potrebuješ antivirusa

Ne sej to vem. To ni laptop (prenosni) to je tisti navadni računalnik. Ko imaš monitor , računalnik , tipkovnico pač use posebej.

DeeCoy ::

Poskusi še aviro, ampak dvomim da bo kaj našla.
Kaj ko bi raje na novo namestila Windowse?
Najprej naj vsaj izvemo, če imaš res Windows cd in licenčno kodo?

SomeoneLOVEU ::

ttommy je izjavil:

Če boš na novo nalagala Windowse:
A imaš drug računalnik, da lahko tu opisuješ dogajanje ob ponovnem nalaganju?
Prvo kot prvo- moraš pogledati, če imaš CD z gonilniki za strojno opremo, ker pri Windows XP jih ni tako enostavno najti, kot v Windows 7 (ki jih sam najde in inštalira).
Potem pripraviš CD z Windows XP.
Računalnik na novo zaženeš, ter držiš (pritiskaš) tipko Delete (ali pa F2- odvisno kaj ti na začetku napiše), potem v Boot nastavitvah nastavi First boot device CD/DVD, nato pritisni Save settings and exit. Sistem bo zaznal Windowse na CDju in potem moraš pritisniti pač eno tipko, da gre naprej....
Naprej pa še vprašaja....

Ne nažalost nimam dva računalnika.. Ker pri nas doma itak se noben ne spozna na to niti ne rabi. Saj to me skrbi da kaj ne bom vedela in potem ne bom mogla uprašat kaj naj naredim.

DeeCoy je izjavil:

Poskusi še aviro, ampak dvomim da bo kaj našla.
Kaj ko bi raje na novo namestila Windowse?
Najprej naj vsaj izvemo, če imaš res Windows cd in licenčno kodo?

Avira ni dober antivirus za moj računalnik ker mi je enkrat že upočasnila računalnik. Tako da ne avira.

Hm ali je spyboot dober ?

Zgodovina sprememb…

DeeCoy ::

Ja, tudi s spybootom lahko poskusiš.

mikic007 ::

Windowsov z antivirusi ne bo popravila in bo itak treba na novo nalozit. Ce imas win xp in cd z driverji (ko si kupila racunalnik, bi morala dobit nekaj cdjev zraven), se lahko kar lotis. V bistvu edini driver, ki ga res rabis je za mrezno kartico, da lahko kasneje prides na slo-tech ;-).

Ce pa vse zaserjes, pa se vedno lahko nekomu placas ...

SomeoneLOVEU ::

mikic007 je izjavil:

Windowsov z antivirusi ne bo popravila in bo itak treba na novo nalozit. Ce imas win xp in cd z driverji (ko si kupila racunalnik, bi morala dobit nekaj cdjev zraven), se lahko kar lotis. V bistvu edini driver, ki ga res rabis je za mrezno kartico, da lahko kasneje prides na slo-tech ;-).

Ce pa vse zaserjes, pa se vedno lahko nekomu placas ...

hm kaj sem pa naredila, da se je to pokvarilo ? :/

DeeCoy ::

Virusi so uničili določene windows datoteke. Verjetno ne ostane drugega kot ponovna namestitev OSa

SomeoneLOVEU ::

DeeCoy je izjavil:

Virusi so uničili določene windows datoteke. Verjetno ne ostane drugega kot ponovna namestitev OSa

hm torej avast ni dovolj dober antivirus, da bi preprečil virus

mikic007 ::

Pac nek virus, v par letih rata. Ni da bi se clovek sekiral. Ce pa se sedaj naucis, kako nalozit winse, pa ti bo naslednjic, ko se zgodi, povsem vseeno, ker bos znala resit tezavo.

Izpisi si navdodila, potem pa kar pogumno.

Pomembno je, da imas gonilnike (driverje) in windows cd, potem da v biosih nastavis, da zazene iz cd-ja. Ko zacnes nalagat, gre prakticno samo naprej. Ce komu je, ti lahko da telefonsko na ZS in ga poklices, ce imas tezavo (jaz sem zal v tujini, bi bilo predrago..). To bi bilo se najboljs..

SomeoneLOVEU ::

mikic007 je izjavil:

Pac nek virus, v par letih rata. Ni da bi se clovek sekiral. Ce pa se sedaj naucis, kako nalozit winse, pa ti bo naslednjic, ko se zgodi, povsem vseeno, ker bos znala resit tezavo.

Izpisi si navdodila, potem pa kar pogumno.

Pomembno je, da imas gonilnike (driverje) in windows cd, potem da v biosih nastavis, da zazene iz cd-ja. Ko zacnes nalagat, gre prakticno samo naprej. Ce komu je, ti lahko da telefonsko na ZS in ga poklices, ce imas tezavo (jaz sem zal v tujini, bi bilo predrago..). To bi bilo se najboljs..

hm... torej ni zapleten postopek ponovne instalacije ?
Fajn bi bilo to ja če bi mi lahko kdo pomagal pri tem.
Hm drugače pa nisem sigurna da sploh imam ta cd. Ubistvu ali je to disketa ali cd ? Nisem čisto sigurna če imam ta cd ker ga nisem nikoli potrebovala pravzaprav. Upam da ga imam. Spomnim se da ko sem kupila ta računalnik sem dobila neke cd-je zraven samo nevem če so pravi. Kaj pa mora pisati na tem cd-ju ?

mikic007 ::

Uh, ti si se pri disketah ;-).

Lej, zberi vse cdje na kup (tiste, ki si jih dobila zraven). Najbolje bi bilo, da pise gor microsoft windows xp ;-). Za driverje pa odvisno, lahko bi napisala kaj pise na cdjih, ker ni povosd isto. Spet verjetno ni vec kot 5 cdjev.. En mora biti za plosco (asus, gigabyte, asrock, msi ...), eventuelno za graficno kartico (video), pa se kaksen za kake druge bedarije. pomembni je tisti za maticno plosco (motherboard), tam gor imas vse, da prides na net. Nekatere firme so dajale windowse zraven na zapecenem cdju, enako driverje, ampak obicajno so kaj zapisali.

Pa nimas nikogar, ki bi ga lahko prosila, da ti to naredi?

SomeoneLOVEU ::

mikic007 je izjavil:

Uh, ti si se pri disketah ;-).

Lej, zberi vse cdje na kup (tiste, ki si jih dobila zraven). Najbolje bi bilo, da pise gor microsoft windows xp ;-). Za driverje pa odvisno, lahko bi napisala kaj pise na cdjih, ker ni povosd isto. Spet verjetno ni vec kot 5 cdjev.. En mora biti za plosco (asus, gigabyte, asrock, msi ...), eventuelno za graficno kartico (video), pa se kaksen za kake druge bedarije. pomembni je tisti za maticno plosco (motherboard), tam gor imas vse, da prides na net. Nekatere firme so dajale windowse zraven na zapecenem cdju, enako driverje, ampak obicajno so kaj zapisali.

Pa nimas nikogar, ki bi ga lahko prosila, da ti to naredi?

Ne nimam nobenga ki bi se spoznal.
Drugače pa hm okej bom napisala kaj piše na cdjih.

gorenjc ::

Da ne bi bilo problema zaradi gonilnikov za mrežno kartico. Naj se pogleda pod upravitelj naprav, za katero mrežno kartico se gre( nadzorna pošča->upravitelj naprav), poišče zanjo gonilnike na internetu, jih potegne dol in potem shrani ali na d particijo (če je disk razdeljen na več particij) ali pa recimo na usb. Potem pa naprej v akcijo s ponovnim nameščanjem windows-ov.

amigo_no1 ::

Glej tako je: če bi rad na avtu sam zamenjal olje in filter, pogledaš knjižico z navodili, pogledaš na netu na kak forum, pogledaš kaj vse potrebuješ (material, orodje, kje je kaj), če ti še vedno ni jasno ga odpelješ k nekomu, ki mu je.
Dejstvo je da, ni vsak za vse.Lahko si dober mizar a o elektriki nimaš pojma.
Še 1 primer: me moreš nekoga učiti zidati hiše, če še lopate ne zna uporabljati.
Koliko stane na nekem servisu ali lokalnem geeku/fušarju, da ti postavi sistem ? 20E ?

Iz katerega kraja si ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

SomeoneLOVEU ::

Imam vse cd-je za računalnik pomešane skupaj zato nevem točno kere sem dobila ko sem kupila računalnik . Imam pa te cd-je :
Canon s820 - setup software
Samsung Es30 software cd room for xp/vista/7
Mdimax (networking people together) Gigabit/ethernet adapter driver & utilities cd.
ATI instalation driver cd
Nek vijoličen cd - beno 700 MB (nevem kaj je gor)
Pentax
HP photosmart
Canon bj solution disk
Thomson broadband cable modem
Telos cd
Samsung master
VOIP

mislim da so to vsi cdji

drugače pa sem iz Ivančne Gorice.. Sem pa itak vsak dan v Lj.

Zgodovina sprememb…

gorenjc ::

amigo_no1 je izjavil:

Glej tako je: če bi rad na avtu sam zamenjal olje in filter, pogledaš knjižico z navodili, pogledaš na netu na kak forum, pogledaš kaj vse potrebuješ (material, orodje, kje je kaj), če ti še vedno ni jasno ga odpelješ k nekomu, ki mu je.
Dejstvo je da, ni vsak za vse.Lahko si dober mizar a o elektriki nimaš pojma.
Še 1 primer: me moreš nekoga učiti zidati hiše, če še lopate ne zna uporabljati.
Koliko stane na nekem servisu ali lokalnem geeku/fušarju, da ti postavi sistem ? 20E ?

Iz katerega kraja si ?

Tole namenjeno meni :( Ok. Se posipam s pepelom. Očitno ne bomo nič rešili, žal.

amigo_no1 ::

Avtorju teme doh.

SomeoneLOVEU ::

amigo_no1 je izjavil:

Avtorju teme doh.

Ja sej druge stvari vem in znam popravit ,vendar tega nisem še nikoli probala za to nevem ;)

amigo_no1 ::

Saj to je problem, ker vidim da omenjaš neke diskete in tako dalje, te kar lahko začne skrbeti, kako se bo to izšlo.

Nek vijoličen cd - beno 700 MB (nevem kaj je gor)

Tu bi lahko kaj bilo, drugo sigurno ni.

SomeoneLOVEU ::

amigo_no1 je izjavil:

Saj to je problem, ker vidim da omenjaš neke diskete in tako dalje, te kar lahko začne skrbeti, kako se bo to izšlo.

Nek vijoličen cd - beno 700 MB (nevem kaj je gor)

Tu bi lahko kaj bilo, drugo sigurno ni.

Ja saj me skrbi.. ker nisem nikoli še inštalirala windowsov...

broken/link ::

en prijazen nasvet:
na računalniku imaš verjetno podatke, ki jih nočeš izgubit? slike, dokumente, ...
torej ne se igrat s tem. če ne veš, kaj delaš, pokliči nekoga, ki ve. glavo proč, da poznaš vsaj enga, ki se spozna na računalnike. prihrani si živce in čas.
v primeru pa da nimaš ničesar pomembnega gor, potem pa PRIPOROČAM, da se igraš in preizkušaš različne stvari, ker se s tem ogromno naučiš.

korenje3 ::

someoneloveu, tipični problem pri ženskah. ponavadi nimate problema najt tipa, ka vam to na hitr zrihta. sam mal flirtat moraš pa bo. pol pa skenslat, ignorirat in blokirat. problem solved ^^

(ps. da ne bo kdo mislu da govorim iz lastnih izkušenj)

technolog ::

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/

korenje3 ::

technolog je izjavil:

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/


ne sanji. ženska zna komi windows uporabljat, ti ji pa predlagaš linux.

SomeoneLOVEU ::

broken/link je izjavil:

en prijazen nasvet:
na računalniku imaš verjetno podatke, ki jih nočeš izgubit? slike, dokumente, ...
torej ne se igrat s tem. če ne veš, kaj delaš, pokliči nekoga, ki ve. glavo proč, da poznaš vsaj enga, ki se spozna na računalnike. prihrani si živce in čas.
v primeru pa da nimaš ničesar pomembnega gor, potem pa PRIPOROČAM, da se igraš in preizkušaš različne stvari, ker se s tem ogromno naučiš.

ne ubistvu nimam ničesar za izgubit. :]

technolog je izjavil:

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/

Drugač nisem lihk začetnica sam pač o tem inštaliranju windowsov nevem kej dosti, ker še nisem nikoli probala :)

Zgodovina sprememb…

technolog ::

korenje3 je izjavil:

technolog je izjavil:

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/


ne sanji. ženska zna komi windows uporabljat, ti ji pa predlagaš linux.


No, ti očitno nisi kompetenten, če se ti zdi Ubuntu kompliciran.

@SomeoneLOVEU: Mislil sem - začetnica v linux svetu :) Glede na to, da nimaš nič za zgubit (podatkov), namesti najprej linux, če ti ne bo všeč, se še vedno lahko enostavno premisliš. :)

Zgodovina sprememb…

Matev ::

mislim da vas tale someonetolove mal zafrkava

in je v resnici tip ki se dela norca

SomeoneLOVEU ::

technolog je izjavil:

korenje3 je izjavil:

technolog je izjavil:

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/


ne sanji. ženska zna komi windows uporabljat, ti ji pa predlagaš linux.


No, ti očitno nisi kompetenten, če se ti zdi Ubuntu kompliciran.

@SomeoneLOVEU: Mislil sem - začetnica v linux svetu :)

No ja to pa ja v linux :]

korenje3 ::

technolog je izjavil:

korenje3 je izjavil:

technolog je izjavil:

Še mogoče en nasvet, ki ga boš mogoče upoštevala. Probaj linux! Mogoče, ker si začetnica, bo kar ubuntu dober. To je v izogib prihodnjim nevšečnostim. Linux za namizja je v zadnjih letih zelo napredoval, mnogi so ga probali iz radovednosti in bili navdušeni. Tudi virusi so v večini preteklost.

Pri distribuciji Ubuntu imaš možnost tudi živega testiranja, torej da uporabljaš sistem kar s CDja, brez da bi ti bilo treba karkoli spreminjat na računalniku.

Mogoče še tole: http://www.whylinuxisbetter.net/


ne sanji. ženska zna komi windows uporabljat, ti ji pa predlagaš linux.


No, ti očitno nisi kompetenten, če se ti zdi Ubuntu kompliciran.

@SomeoneLOVEU: Mislil sem - začetnica v linux svetu :)


no o linuxu vem sigurno več kot ti.

Matev je izjavil:

mislim da vas tale someonetolove mal zafrkava

in je v resnici tip ki se dela norca


glede na to kdaj je registrirana, dvomim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

SomeoneLOVEU ::

Matev je izjavil:

mislim da vas tale someonetolove mal zafrkava

in je v resnici tip ki se dela norca

Ne nevem zakaj bi se . >_>
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[(K)Ubuntu] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1059313184 (108) Ijus
»

Izšel KDE 4.7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
14223608 (19625) driver_x
»

Ubunto vs. windows 7 64bit (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Operacijski sistemi
15631825 (28314) poweroff
»

Statistika uporabe operacijskih sistemov in internetnih brskalnikov v letu 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11332626 (29228) Jst
»

Linux-Začetnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9928660 (25935) 5er-->

Več podobnih tem