» »

Štekanje pri igranju igrc

Štekanje pri igranju igrc

aljo558 ::

Zdravo! Imam sledeč problem. Preko kabla HDMI imam priklopljen laptop na TV. Laptop je Lenovo y560. Ima procesor i5 430M, 4GB DDR3, Ati Radeon HD 5370, 500GB trdega diska. Pri igricah: Need For Speed Underground 2, Pro Street in GTA San Andreas se ta problem ni pojavil. Sedaj pa ko igram igrico NFS Shift mi pa mal šteka in je kr zoprn tko igrt. Fora je v tem da je isto, če mam detajle nastavljene na HIGH al pa LOW. Prosim za pomoč. Lp

SaggyD ::

Dober dan,

pomoje je problem v televizorju.. Ali ti šteka če imaš na običajen enkran od leptopa priklopljeno?. Problem bi lahko bil ker bi morala grafična kartica iz leptopa poskrbeti za dokaj večji zaslon od televizorja kar je lahko precejšen problem..


Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SaggyD ()

Bork7 ::

Možno da nimaš posodobljene grafične kartice :)

aljo558 ::

Se opravičujem ker pozno pišem. Ja isto je če imam priklopljen na TV (LCD Philips) ali pa na monitor od laptopa. Zdej sm naložu še Hot Pursuit pa isto šteka. Sem pa naložil driverje od vsega pa isto. Bom probal še updejtat grafično. Je pa smešno da ko priklopim na TV mi deluje igra samo, če je na dveh zaslonih. Se pravi, da če zaprem monitor se igra ustavi in gre ven. Čisto zgrešena logika.

hojnikb ::

verejtno ti štekajo igrce zarad večje resolucije tvja, glede na to da maš bol švoh grafo.
#brezpodpisa

aljo558 ::

ne. nima veze ce je na tv ali laptop povezan... isto steka ce je na tv ali pa samo na laptop...

aljo558 ::

po dolgem iskanju sem končno našel problem. Moral sem update--at BIOS na najnovejšo verzijo (71). sedaj dela brez zatikanj na max. nastavitvah. lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565599 (4928) anjica
»

full hd filmi na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
171597 (1177) guitarplayer
»

HDMI Problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
275829 (4764) Alessio983
»

ASROCK -ION 330 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11218162 (9337) OK.d
»

tv-out in 100Hz TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
171994 (1726) gumby

Več podobnih tem