» »

GeForce in TV-Out

GeForce in TV-Out

M&M ::

Zdravo.

Kot še nekaj ljudi na tem ljubem svetu sem tudi jaz naletel na težavo pri TV izhodu pri GeForcu (4 MX 440)

Težava pa je naslednja.
Dobil sem čisto tanove gonilnike, ki pa imajo nekaj težav (tako se mi vsaj zdi na prvi pogled)

Ko grem na lastnosti -> nasavitve -> Dodatno.... itd tako daleč, da tam nastavim CLONE. Na TV dobim sliko (s tem gonilnikom prvič lepo paše v TV. prej je bila ali premajhna ali prevelika :( ) No torej s tem je ena težava odpravljena, sedaj pa naletin ma drugo... in sicer ko zaženem film kakerčnega koli formata in v kateremkoli programu, mi film na monitorju dela normalno, na TV pa vidim (tam ko bi morala biti "AKCIJA") le ČRNO OKNO.

NO našel pa sem še eno opcijo in sicer NADZOR PREKRIVNE BARVE, ki vedno ko zalavfam film, video avtomatsko da FUL SCREEN, kar pa mi gre na živce, ker ne moreš uporabljati menijev, slike ne moreš raztegniti,... shratka bedarija (mimogrede, na monitorju je vse tako kot mora biti)

Moje vprašanje pa je, če je slučajno še kdo opazil to in pogruntal kako odpraviti to težavo (tako da bi lahko film delal tudi v WUNDOW MODU), mi naj prosim odgovori.

Vsakega odgovora bom vesel (pa četudi me go kdo kaj šimfal)

LP
M&M

AngelOfDeath ::

izklopi overlay

M&M ::

HM ...... iščem pa ne najdem !
Prosim za malo natančnejši opis, mogoče kakšna slikica, da bom prej pogruntal:8) !!
M&M

skalca_man ::

Rešitev za tvojo težavo je program imenovan TV-TOOL in je prav poceni.Lahko pa probaš testno različico,vendar dvomim da boš še kdaj šaltal nazaj na CLONA.Če imaš res željo ti ga lahko pošljem
skalca_man@siol.net

Klemenn ::

hum..tv ti ne dela zato ker imaš za primarni zaslon izbran monitor..če boš za primarni monitor izbral tv bodo filmi delali..tv out pa itak za kej druzga kot za filme ni preveč uporaben..btw..

bbobst ::

Tv Tool na kartici GeForce 4 MX 440 ne najde tv čipa.
To pa zato ker ima MX 440 TV chip integriran v VGA čip ,razvijalcem TV Tool-a pa ne dajo podatkov,zato TV tool te kartice ne podpira.
Vse to piše na tvtool.info v FAQ sekciji.

M&M ::

Jebediah
Hvala za pomoč. Sedaj dela, vendar sedaj na monitorju ni nič (pa recimo da sem zadovoljen), čeprav mi je na starejšem gonilniku to bolje delovalo, tako da razmišljam da bom znova "posodobil" na starejšo veerzijo :)


bbobst
Tebi pa se zahvaljujem da si dokončno odgovoril vsem tistim, ki trdijo da bi mi moral TVTool delovati. Žal mi ne :8)

Hvala vsem za sodelovanje in LAHKO NOČ
M&M


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564057 (3386) anjica
»

Filma se ne vidi naTV-ju, na monitorju pa ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
221706 (1298) Pro2Type
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
505910 (4815) bbobst
»

Film na TV

Oddelek: Zvok in slika
6983 (775) bbobst
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152030 (1728) BlackHole

Več podobnih tem