» »

Koliko sužnjev dela za vas?

Koliko sužnjev dela za vas?

1 2 3
4
»

Okapi ::

skoraj vse stvari prihaja iz Kitajske
Tisti "skoraj" bo počasi odveč. Zadeva počasi postaja zastrašujoča. Evo, ravno danes sem iz Nemčije dobil en paket, notri pa švedski pulover Fjallraven, italijanska torba Meru in ameriški nahrbtnik Deuter, vse Made in China;-)

O.

leiito ::

še huje, Kitajci se masovno naseljujejo v Italiji, v enem mestu so že većina in imajo svojega župana. V tovarnah delajo Kitajci, za kitajske plače, s kitajsko delovno etiko (plenice, dopusta ni...), ampk roba je Made in Italy.

In to je neizogibna prihodnost. Pahor je opisoval ponudbo kitajske vlade; kupijo te naše zastarele železnice za €10 mrd, postavijo mag-lev vlak, da bomo v 10 minutah iz Ljubljane na portoroški plaži, ampak pogoj je, da pride 25.000 kitajskih inženirjev in vzdrževalnega osebja. Pahor je zavrnil ponudbo, ker da bi bila to socialna bomba.

Napaka. Zgrabimo z obema rokama, dokler še lahko postavljamo pogoje. Ne samo železnice, še NLB in ves podoben šodr jim damo za, ajde, €200 mrd (lahko na več obrokov), 250.000 jih lahko pride, ampak še boljšo ponudbo imamo za vas; Slovenija bo Kitajski hub, vaš ključni strateški partner, zaveznik in prijatelj v Evropi, in ko druge države itak ne bodo imele izbire, Kitajci ali propad, bomo mi en tak kontra Hong Kong/Macao.

Okapi ::

In profit bo dvojni, ker tistim 250.000 Kitajcem, ki bi prišli, bi sproti ves zasluženi denar pobrali v par megaigralnicah. Kitajci imajo namreč v resnici eno samo šibko točko - hazard. Videl tudi na lastne oči pred leti v Macau. In to bi morali izkoriščati, kolikor je le mogoče.

O.

donfilipo ::

25.000 zlahka prebavimo, bomo vsaj vedeli kaj kitajci so. 250.000 je pa že rahlo preveč, ampak če to nosi tehno standard Hong Konga, jim mi na drugi strani, še vedno lahko ponudimo lepoto triglavskega parka, igralnice, kupleraje in na koncu ježuša in marijo.

Tako da JJ, če kak njegov pomočnik vratarja svetovalcu to bere, obvezna pot na Kitajsko in pogovori z CK Kitajske. Pahor nikoli ni razumel prednosti komunizma;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

Na koncu boš pa še ti delal v plenicah brez dopusta. Je to tisto, kar si želiš?
Jaz si ne in za mojega otroka tudi upam, da tega ne bo doživel.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Truga ::

krneki0001 je izjavil:

Na koncu boš pa še ti delal v plenicah brez dopusta. Je to tisto, kar si želiš?
Jaz si ne in za mojega otroka tudi upam, da tega ne bo doživel.

Jaz si upam rect da bojo tvoji otroci tezko delal drugace (upam sicer na bolje ampak...). Do takrat bo kitajska ze pokupila ves svet, ce se ne bo prej zgodila spet kaksna vojna.

Ampak, upam si tud rect da njihovim otrokom sploh delat ne bo vec treba. Vsaj fizicnih del ne, ker jih bojo nadomestil roboti, ki nikoli ne zbolijo, nikoli niso utrujeni, vedno popolnoma natancni, in imajo kot taki neprimerno manjse stroske vzdrzevanja.

globoko grlo ::

najprej 27 sužnjev, po fine tuningu pa sam še 22 :)

torej sem rešil 3 sužnje, glede na povprešje

me 4 president
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

para! ::

56

Hope they enjoy it.
Death before dishonor!

Tadej21 ::

zdej je treba samo še ugotovit kako jih v slo spravt :)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple, Google, Intel in Adobe sedaj ponujajo 415-milijonsko odškodnino

Oddelek: Novice / Tožbe
4911743 (9689) leiito
»

Ljudje pred par tisoč leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548750 (7238) T-h-o-r
»

Foxconn dviguje plače in krči nadure

Oddelek: Novice / NWO
4411714 (9597) gruntfürmich
»

Sedem milijard nas je (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
26540350 (33493) CaqKa
»

Karl Marx je imel prav (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Problemi človeštva
73186636 (77198) LordTado

Več podobnih tem