» »

Ali Janša prisluškuje prek "svojega" zaposlenega kar na Mobitelu?

Ali Janša prisluškuje prek "svojega" zaposlenega kar na Mobitelu?

enadvatri ::

Danes je bil objavljen v sobotnem Delu nadvse zanimiv članek novinarja Karbe, ki tudi sicer ne slovi kot simpatizer Janše ali njegove SDS.

Klik: http://delo.si/novice/slovenija/nezakon...

PaX_MaN ::

Ološ od članka.

bauci ::

Zakaj pa?

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

Ološ od članka.


Dokazi? Anonimno pismo, ki ga je novinar - će je upošteval željo pisca - sežgal. :))

Sicer pa počakajmo. "Bomo videli", je rekel slepi v deželi tej.

ThinkPad ::

Videli bomo še kakega jokerja iz rokava levice, da v zadnjih dneh oklesti vodstvo vodilnega. To jim je še vedno ratalo.

enadvatri ::

ThinkPad je izjavil:

Videli bomo še kakega jokerja iz rokava levice, da v zadnjih dneh oklesti vodstvo vodilnega. To jim je še vedno ratalo.


Dvomim, levica nima več jokerjev, ker je šibka, kot še nikdar. Janševe pa smo videli in so bili letos kar močni. :)

poweroff ::

Zanimivo mi je tole. Šli so objaviti zelo obtožujoč članek z imeni in priimki. Zakaj?

So nori? So obupani in hočejo na vsak način Janši zadati nek udarec pred volitvami? Ali pa imajo zelo trdne dokaze v rokavu?
sudo poweroff

Gregor P ::

enadvatri je izjavil:

Janševe pa smo videli in so bili letos kar močni. :)

Resno? Kje si jih ti videl? Kar sem jaz videl je, kako se "levica" večji del mandata prepira sama s seboj in si drug drugemu zabijajo nož v hrbet:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PaX_MaN ::

bauci je izjavil:

Zakaj pa?

"Kdo je dimitrij Sežun?" je poln trivijalnih podatkov.
Ooooooooh, dobil je pištolo?! Ooooooh, diplomiral je na FDEŠ? Iiiiiiin to ma veze z nezakonitim prisluškovanjem kako točno, lijepo prosim?
Zadnji trije podnaslovi in njihova vsebina so "kr neki not nametan" in nimajo kakšne hude povezave s Sežunom.
Edino kar ima vsaj nekaj informacij, sta drugi in tretji odstavek, kjer so oprejo na "dobro obveščene vire" in "pooblaščene osebe" (za kaj? rit brisat?) in na neimenovano anonimko, ki se jo more "uničit, ko se jo prebere"(LOL) in tista poved o pričah, ki imajo priče prič prić, kako da je razlagal o svojih "manevrih
Tako ostane od "dejstv[ev], ki so se izkristalizirala med našim raziskovanjem in tudi med preverjanjem vsebine, zapisane v pismu" za en mušji (ne mišji!) kurac.

Matako ::

Heh, še en iz Krkovičeve udarne ekipe. Bi znal Mikstone povedati stvar ali dve.

Me pa Jajo preseneča z netaknostjo - na fronto elektronskega bojevanja pošilja Dimitrija Sežuna - Goldenguna (če zna streljati, bo pa tudi bazne postaje hekal, menda!), Kunstlja (bubica v konzervi z arašidi?) .. in seveda Njavra.

Res pravi A-Team!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

enadvatri ::

poweroff je izjavil:

Zanimivo mi je tole. Šli so objaviti zelo obtožujoč članek z imeni in priimki. Zakaj?

So nori? So obupani in hočejo na vsak način Janši zadati nek udarec pred volitvami? Ali pa imajo zelo trdne dokaze v rokavu?


Čudi me tudi, da je Krkovič sploh spregovoril z novinarji, čeprav konkretne afere ni želel komentirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

enadvatri ::

PaX_MaN je izjavil:

bauci je izjavil:

Zakaj pa?

"Kdo je dimitrij Sežun?" je poln trivijalnih podatkov.
Ooooooooh, dobil je pištolo?! Ooooooh, diplomiral je na FDEŠ? Iiiiiiin to ma veze z nezakonitim prisluškovanjem kako točno, lijepo prosim?
Zadnji trije podnaslovi in njihova vsebina so "kr neki not nametan" in nimajo kakšne hude povezave s Sežunom.
Edino kar ima vsaj nekaj informacij, sta drugi in tretji odstavek, kjer so oprejo na "dobro obveščene vire" in "pooblaščene osebe" (za kaj? rit brisat?) in na neimenovano anonimko, ki se jo more "uničit, ko se jo prebere"(LOL) in tista poved o pričah, ki imajo priče prič prić, kako da je razlagal o svojih "manevrih
Tako ostane od "dejstv[ev], ki so se izkristalizirala med našim raziskovanjem in tudi med preverjanjem vsebine, zapisane v pismu" za en mušji (ne mišji!) kurac.


Omenjajo še, da naj bi delal v sobi, iz katere prihajajo prisluhi za organe pregona. Poklicali so ga in ga želeli povprašati, če kaj zlorablja opremo v njej. :))

enadvatri ::

Gregor P je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Janševe pa smo videli in so bili letos kar močni. :)

Resno? Kje si jih ti videl? Kar sem jaz videl je, kako se "levica" večji del mandata prepira sama s seboj in si drug drugemu zabijajo nož v hrbet:8)


Virantovo nadomestilo, Jankovičev sin, hiša in gozdovi ... Toda pozor, te aferice so osnovane, grešniki pa so si povsem sami krivi.

Tako kot nimamo nobenih dokazov, da so namigi za te aferice prišli iz kakšnega strankarskega štaba, jih tudi za ta članek nimamo. Je pa precej običajno, da novinarji dobivajo namige in nekatere pri psanju zelo očitno tudi zanese.

Če se izkaže, da je ta kljukec res prisluškoval in bi mu utegnili soditi, bo štala. Padla bo temna senca na Janšo, deloma upravičeno (za koga bi sicer delal ta mož?), deloma ne. Da bodo razkrinkali "naročnika",močno dvomim. Ravno zato je sporen čas pisanja. Moralno in politično odgovornost lahko preizkušamo tudi po njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

lambda ::

Naj bi. Ista štorja, kot 3 leta nazaj z Berglundom. Zaupni viri, ki jih ne morejo razkriti in kup pogojnikov ter ugibanj - teden pred volitvami. Pa naj gre za leve ali desne, konzervativce ali liberalce, kogarkoli že ... vtaknejo naj si vse skupaj v rit.

poweroff ::

Meni bi bila najbolj logična varianta, da ima tisti, ki je zgodbo objavil zelo trdne dokaze v rokavu. Ker nekoga z imenom in priimkom obtožit česa takega je zelo zelo tvegano.

Ampak potem sem razmislil. In se spomnil, da vendar živimo v Sloveniji. In je torej najbolj verjetna najbolj neverjetna možnost. :D
sudo poweroff

ThinkPad ::

Meni pa je bolj logično, da so v zadnjem tednu dovoljena "vsa sredstva", da so si zgodbico tudi zmožni zmisliti z nekaj imeni ki linkajo na JJ, pa se potem kasneje opravičiti, ali celo kaj malega plačati. Samo da je efekt zdaj, ko ga rabijo.

Gregor P ::

Drži, zmaga na volitvah je zagotovo vredna vsaj nekaj milijonov evrov, tako da izgubiti tožbo za kakšnih 5000 evrov niti ni nič posebnega8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

enadvatri ::

poweroff je izjavil:

Meni bi bila najbolj logična varianta, da ima tisti, ki je zgodbo objavil zelo trdne dokaze v rokavu. Ker nekoga z imenom in priimkom obtožit česa takega je zelo zelo tvegano.

Ampak potem sem razmislil. In se spomnil, da vendar živimo v Sloveniji. In je torej najbolj verjetna najbolj neverjetna možnost. :D


Ko sem bral prvi odstavek, sem že sam pomislil na drugega. :))

Gregor P je izjavil:

Drži, zmaga na volitvah je zagotovo vredna vsaj nekaj milijonov evrov, tako da izgubiti tožbo za kakšnih 5000 evrov niti ni nič posebnega8-)


Hočeš povedati, da je to pravzaprav doba naložba? 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enadvatri ()

TESKAn ::

Jah, vsaka stranka na mesec dobi toliko in toliko € za vsak % glasov, ki ga dobi na volitvah. Kar vključuje tudi stranke, ki bodo ostale izven parlamenta. Se pravi je vsak glas, ki ga "spreobrnejo", direkt merljiv v €. In 5.000 € je par % glasov.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

neo ::

Nekaj takega smo videli 4 leta nazaj, isti novinar, isti kao tajni "zelo ziher" in nikoli imenovani viri, morje dokazov, ki pa jih kasneje ni bilo nikjer, še obtožnica je zasnovana na taki zadevi da te srat porine (neznan kraj, datum, itd...)

Če ne drugo, bi lahko zadevo kdo drug napisal, in ne Karba, tako pa zadeva izgubi popolnoma na kredibilnosti.
Neo's

enadvatri ::

neo je izjavil:

Nekaj takega smo videli 4 leta nazaj, isti novinar, isti kao tajni "zelo ziher" in nikoli imenovani viri, morje dokazov, ki pa jih kasneje ni bilo nikjer, še obtožnica je zasnovana na taki zadevi da te srat porine (neznan kraj, datum, itd...)

Če ne drugo, bi lahko zadevo kdo drug napisal, in ne Karba, tako pa zadeva izgubi popolnoma na kredibilnosti.


Če prav razumem, imajo v zadevi Patria kar veliko dokazov (predvsem proti drugim akterjem in ne JJ - lahko, da se motim), vendar naj bi bili številni med njimi po prepričanju mnogih pravnih strokovnjakov nezakonito pridobljeni oz. naj bi jih po doktrini sadeža zastrupljenega drevesa ne bilo moč uporabiti.

Vedno in še vedno me moti timing takšnih in podobnih objav. Patria se - glede na vse, kar je znanega iz medijev - ni kuhala samo v predvolilnem času; takrat je prišla na dan. Zato se v veliki meri strinjam s teboj glede kredibilnosti novinarjevega poročanja.

enadvatri ::

Kunstelj se je odzval in gre še dlje: http://mikstone.wordpress.com/2011/11/2... ... Sežuna obtožuje vdiranja v njegov predal el. pošte in dostavljanja informacij JJ. Prav tako omenja, da naj bi ravno Sežun obvestil Janšo (in stem sprožil odmev v javnosti), da levica (tudi) prisluškuje.

Bolj zanimivo je to, da Kunstelj piše, da naj bi to afero preiskovali že vsajpol leta (morda utegne biti celo kaj res), vendar je tudi tokrat timing švicarsko točen (z volitvami, seveda).

noraguta ::

a je mudel prijavu vdor v pošto?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

francek1 ::

Očitno rdeče grabi panika, ko gledajo predvolilne ankete...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

krucefiks ::

Sramota od članka in pofl od novinarja!! Karba spet dokazuje, da v epskem lovu za Janšo ustvarja filmske zgodbe iz niča. Upam, da bo enkrat dobil kar zasluži.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sveti Peter in njegovo b.m. spočetje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14719224 (13696) Okapi
»

Danilo Slivnik storil samomor. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17226526 (15845) blackbfm

Možni mandatar v kazenskem postopku

Oddelek: Problemi človeštva
212322 (2000) Gandalfar
»

SDS ponareja dokumente (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
814101792 (85977) imagodei

Več podobnih tem