» »

Google+

Google+

««
7 / 10
»»

connel ::

lahko še meniprosim invajt - godheimus@gmail.com

Shegevara ::

poslano

galu ::

No, še meni :)
DaChampR@gmail.com

hvala
Tako to gre.

Bananovec ::

Poslano.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

galu ::

ty ^^
Tako to gre.

Bananovec ::

vorantz je izjavil:

Bananovec je izjavil:

System je izjavil:

Sej kul, da je konkurenca, samo je vedno več dela, ker more vseh 500 kolegov/kolegic presedlati na +, da se mi ga splača spremljat.
Nerad sem raztresen na večih sajtih...

Tole je laž.


Da ima 500 kolegov/kolegic? :))

Psihično običajen človek ni na nivoju, da bi lahko vzdrževal prijateljski odnos z 200 osebki (raziskave kažejo okrog 150, če se ne motim), kaj še le s 500 osebki. Bi rekel, da je IMO normalna cifra okrog 50, vse ostalo je šrot. Sodelavci, sošolci, znanci ipb. še niso avtomatsko prijatelji. To je treba razumeti. Tako, Vorantz, da pri tebi ne vidim nobene omejitve zakaj nebi uporabljal Google+, razen osebne odločitve seveda.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

galu ::

Sej trenutno so na google+ itak samo 'hrenovke'..:))
Eh, mislim da bo še vseeno trebalo FB čekirat bolj...:D
Tako to gre.

LotDev ::

Any invites:O?

lotdev@gmail.com

vorantz ::

poslano

Bolf3nk ::

Še meni lahko, bolf3nk@gmail.com

lukslo ::

Bolf3nk je izjavil:

Še meni lahko, bolf3nk@gmail.com

Poslano.

Muzo ::

jst bi tut prosil invite.

Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Muzo ()

js osebno ::

Muzo je izjavil:

jst bi tut prosil invite, goran.nagelj na gmailu.

Hvala!

Imaš.

Muzo ::

Hvala!

flajer ::

Eh, sem sprobal Google+ in je simpatičen. Ampak ne morem se znebit občutka, da je to čisto vse. Namreč, množica hoče imet povabila, množica hoče sprobat g+, dejansko uporabljajo pa še vedno samo facebook. Aktivnosti na google+ praktično ni.

Koliko punc, ne-tehničnih prijateljev, ki jim je bila že prijava na facebook cela znanost poznate, da si želijo prijavljati še v g+ in potem spet vse od začetka nastavljati, od dodajanja prijateljev, do določanja varnostni??

Jaz vedno bolj verjamem, da se bo pri google+ odvrtela ena od dveh možnosti:
- ostal bo tak kot je, vendar z bistveno manjšo populacijo in aktivnostjo kot facebook (z drugimi besedami: ne preveč zanimiv za povprečnega facebookovca)
- končal bo kot google wave (veliko besed in navdušenja, ki je neverjetno hitro poniknilo)

js osebno ::

do določanja varnostni??


KWA??

Dejansko imaš od začetka (razen imena, priimka ter profilne slike) vse privat, kar je IMO precej boljše kot facebook. Tam se pa res moraš precej poglobiti, da tvoja mati ne opazi neprimernih slik (npr.)

Aktivnosti pa na Google+ še ni toliko, ker ni dovolj ljudi. Ampak to se bo še popravilo, najprej bi lahko počakali, da je Google+ prosto dostopen vsakemu uporabniku interneta. Ker trenutno ni..

flajer ::

js osebno je izjavil:

do določanja varnostni??


KWA??

Dejansko imaš od začetka (razen imena, priimka ter profilne slike) vse privat, kar je IMO precej boljše kot facebook. Tam se pa res moraš precej poglobiti, da tvoja mati ne opazi neprimernih slik (npr.)

Aktivnosti pa na Google+ še ni toliko, ker ni dovolj ljudi. Ampak to se bo še popravilo, najprej bi lahko počakali, da je Google+ prosto dostopen vsakemu uporabniku interneta. Ker trenutno ni..


Tudi če je v osnovi vse privat, še vedno se moraš igrat z nastavitvami kaj bo kdo videl (npr., kateri krog, , vsi krogi, javno, čisto privatno, itd.) na profilu. Ampak to niti ni bistveno, bistvo je v tem, da se ogromno ljudi prijavi na g+ in že naslednji dan pozabijo nanj, ker je facebook pač bolj zabaven. In močno dvomim, da se bo v kratkem to spremenilo.
Tudi sam sem prepričal in dodal en kup prijateljev, da so se registrirali na g+ in poleg vprašanja 'zakaj pa to rabim, če mam fb' je bil rezultat le en kup prijateljev in popolnoma nobene aktivnosti.

Dejansko je vprašanje: zakaj bi nekdo menjal profil in se šel vse od začetka, če že ima nekaj kar dela popolnoma zadovoljivo?

smash ::

flajer je izjavil:

js osebno je izjavil:

do določanja varnostni??


KWA??

Dejansko imaš od začetka (razen imena, priimka ter profilne slike) vse privat, kar je IMO precej boljše kot facebook. Tam se pa res moraš precej poglobiti, da tvoja mati ne opazi neprimernih slik (npr.)

Aktivnosti pa na Google+ še ni toliko, ker ni dovolj ljudi. Ampak to se bo še popravilo, najprej bi lahko počakali, da je Google+ prosto dostopen vsakemu uporabniku interneta. Ker trenutno ni..


Tudi če je v osnovi vse privat, še vedno se moraš igrat z nastavitvami kaj bo kdo videl (npr., kateri krog, , vsi krogi, javno, čisto privatno, itd.) na profilu. Ampak to niti ni bistveno, bistvo je v tem, da se ogromno ljudi prijavi na g+ in že naslednji dan pozabijo nanj, ker je facebook pač bolj zabaven. In močno dvomim, da se bo v kratkem to spremenilo.
Tudi sam sem prepričal in dodal en kup prijateljev, da so se registrirali na g+ in poleg vprašanja 'zakaj pa to rabim, če mam fb' je bil rezultat le en kup prijateljev in popolnoma nobene aktivnosti.

Dejansko je vprašanje: zakaj bi nekdo menjal profil in se šel vse od začetka, če že ima nekaj kar dela popolnoma zadovoljivo?


kaj za vraga počnete na facebooku tako zabavnega? če ni skrivnost seveda.

lambda ::

> Dejansko je vprašanje: zakaj bi nekdo menjal profil in se šel vse od začetka, če že ima nekaj kar dela popolnoma zadovoljivo?

Ne deluje zadovoljivo, v tem je catch. Na vse pretege se trudijo, da bi bili oni upravljalci tvoje vsebine in aktivnosti na njihovem socialnem omrežju, ne pa ti sam.

Apple ::

Pls za povabilo... na bemu(at)sunac.net .

Thx...
LP, Apple

pumaxx ::

Če ima še kdo kakšno povabilo bi prosil, da preizkusim to čudo.
pumaxx at gmail.com

next_byte ::

če kdo potrebuje invite naj mi sporočilo pošlje na zs :) imam google+ tko da :) send zs :)

connel ::

pumaxx je izjavil:

Če ima še kdo kakšno povabilo bi prosil, da preizkusim to čudo.
pumaxx at gmail.com


Poslano.

galu ::

Noja, na FB sem se tudi prijavil komaj prejšnje leto (zdaj enkrat bo mislim da obletnica, 1 leta mojega delovanja na FB x) )
Mislim da ne bo nič narobe, če vsi (mi) skeptiki počakamo da stvar dejasnko zaživi, in potem začnemo 'sodelovati' v njej. Do tedaj pa mamo FB, ki (vsaj zame) zadovolji skoraj vse potrebe.
Tako to gre.

Melanholija ::

Lahko še meni na dule.ve@gmail.com

Shegevara ::

poslano.

Melanholija ::

Hvala :)

prom0 ::

še zame, prosim: matic.proj@gmail.com

smile- ::

poslano

arjan_t ::

še jaz bi prosil: arjan (pika) top (at) gmail (pika) com

js osebno ::

Imaš :)

arjan_t ::

tnx

Malcolm_Y ::

Vidim, da ste zlo prijazni tule, pa bi še jaz nafehtal en invajt -
matej.ogrizek afnađimejlpikakom

Hvala!

-- Takoj dobil. Hvala! --

Zgodovina sprememb…

Hogar Grozni ::

Tudi sam bi prosil za povabilo

matej.secko@gmail.com

:)

šernk ::

Hogar Grozni je izjavil:

Tudi sam bi prosil za povabilo

matej.secko@gmail.com

:)


poslano
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Eventus S ::

Če še kdo rabi povabilo smo danes radodarni :)
-------------------------------------
www.eventus.si
pooblaščeni Logitech servis

Hogar Grozni ::

Seuper, speed of light.

Hvala

Keyser Soze ::

Danes končno izšla aplikacija za iOS. Samo se konstantno sesuva. Mogoče zaradi tega ker imam gor iOS5. A je kdo preizkusil zadevo na 4.3.3?
OM, F, G!

smash ::

Keyser Soze je izjavil:

Danes končno izšla aplikacija za iOS. Samo se konstantno sesuva. Mogoče zaradi tega ker imam gor iOS5. A je kdo preizkusil zadevo na 4.3.3?


baje da nima instant upload-a ..je res?

Keyser Soze ::

Če bi delalo bi povedal. :D
OM, F, G!

-Nevsky- ::

Ima še kdo mogoče kako povabilo odveč?
saso(pika)pugelj(afna)gmail(pika)com

Shegevara ::

poslal sem

SodVina ::

Če ima še kdo...
sod.vina na gmail

thx,
lp

mitja_i ::

Sem poslal

drzni86 ::

Tudi jaz bi prosil za povabilo.

aljosasamec(afna)gmail(pika)com

dajoker ::

dajoker05@gmail.com

če lahko, prosim :)
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

mitja_i ::

Poslano

Andrej5 ::

Še meni prosim :)

če lahko, seveda ..

bordy.sm@gmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andrej5 ()

Relanium ::

Še jaz bi prosil za povabilo

[email]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

kucho ::

Tudi meni, prosim :)
kocevar.matej (gmail)
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ obnorel ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9531423 (22845) Ziga Dolhar
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20479656 (74218) root987
»

Joost invite? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16561532 (58251) Lery

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905113110 (53887) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304120994 (111579) OmegaBlue

Več podobnih tem