» »

Google+

Google+

««
6 / 10
»»

System ::

Sej kul, da je konkurenca, samo je vedno več dela, ker more vseh 500 kolegov/kolegic presedlati na +, da se mi ga splača spremljat.
Nerad sem raztresen na večih sajtih...

marvin42 ::

vorantz je izjavil:





Zaradi tega večina ljudi tukaj hoče na vsak način čim prej na google+.
Mostly Harmless

šernk ::

funkcija samodejnega uploadanja slik iz androida na G+ je fantastična, naredim sliko, ko se povežem na wi-fi mi uploada v zasebni album :)

skratka zakon.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

System ::

Z Picaso je isto.

BadB0y ::

RockyS je izjavil:

lopov nekje v tej temi sem objavil link do google+ aplikacije iz marketa (ni še na voljo za Slovenijo) tako da ni potrebe po brskalniku (vsaj kar se google+ tiče).


povezava do apk-ja http://bit.ly/iSonm6


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BadB0y ()

RockyS ::

marvin42 je izjavil:

vorantz je izjavil:





Zaradi tega večina ljudi tukaj hoče na vsak način čim prej na google+.


Seveda, in takih se nas je v enem tednu zbralo 20 miljonov =)

Galaxy ::

Tudi jaz bi lepo prosil za invajt :)

Google račun: Galaxyxxx ali pa na moj ZS

lopov ::

BadB0y je izjavil:

RockyS je izjavil:

lopov nekje v tej temi sem objavil link do google+ aplikacije iz marketa (ni še na voljo za Slovenijo) tako da ni potrebe po brskalniku (vsaj kar se google+ tiče).


povezava do apk-ja http://bit.ly/iSonm6


Ej, full hvala da se tolk trudite ampak nimam androida :)

Edit: seveda pa komu drugemu prav pride!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

RockyS ::

Če imaš i* potem boš moral še malo počakat, namreč aplikacija "je že" v appstoru vendar čaka na odobritev appla.

cyber_killer ::

Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.

System ::

cyber_killer je izjavil:

Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.

+1, ti krogi so res edina pogruntavščina, ki meni sploh ne zgleda kaj pametnega ampak neka na silo privlečena "novost".

šernk ::

cyber_killer je izjavil:

Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.


krogi, videokonference, izklop +1 gumba, skritje svojih prijateljev, deljenje z točno določeno skupino? odstranitev slike/videa, če se pritožiš. kaj od tega ima FB?

aja videochat, ki ga je mimogrede uvedel za google + in je baje katastrofa
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

lopov ::

ubistvu je največji problem prepričati folk da sploh poskusi. kot negativno bi izpostavil profil, katerega dosedaj nisem imel in nenadoma delim bistveno več podatkov kot sem vajen, tko da si moram vzet čas in naštudirat, kako zmanjšat "škodo" :)

RockyS ::

cyber_killer je izjavil:

Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.


Vse ženske imajo en par oči, en par nosnic, en par jošk, rit in vagino. Zakaj smo potem zbirčni? Aja right...ker v bistvu niso vse enake.

Zakaj uporabljaš facebook? Če ga uporabljaš za poker in farmville potem verjamem, da ti google+ ne prinaša nič novega in dobrega, si še na slabšem ker ni iger.
Če pa facebook uporabljaš za pogovore, izmenjavo slik (btw google+ in picasa sta povezana), videov (youtube je povezan z google+), skratka google+ bo v celoti povezan z celotno zbirko google apps.
Mogoče se komu zdi, da je google+ v prvotno namenjen geekom ampak slej ko prej boste ugotovili da temu ni tako. Zakaj uporabljam lažni facebook profil samo zato, da se lahko povsod na hitro prijavim in ne pravega? Zato ker nočem, da neke X strani exportajo moje podatke, registrirat pa se mi ne ljubi. Pri googlu pa ni tako, ker itak ima že VSE moje podatke na svojih strežnikih (emaile,loge itd...) in vsekakor se bolj varnega počutim pri takem podjetku kot pa da imam podatke po celotnem spletu, spet odvisno kako gledaš na svoje podatke, meni se pač zdi glupo da folk za novorojenčke ustvarja profile in nalagajo njihove slike,hkrati pa je profil javen celotnem www.

Facebook video chat je na voljo že teden dni. In niti pri enem uporabniku nisem zasledil da bi ga uporabljal, niti skupinski chat ne. Zakaj ne? Zato, ker je funkcionalno na nuli, vsaj proti google+.

Poskusi obvestit vse sošolce/sošolke iz recimo OŠ da bo jutri obletnica, ob tem si štopaj čas kako dolgo boš za ta poseg potreboval. Potem pa enako stori na google+ (recimo da so vsi tam gor) in si še tam zmeri čas.

RockyS ::

lopov je izjavil:

se da videti, komu sem poslal invite? namreč, mal sem še štorat in sem najprej poslal malo morje povabil, pol pa začel metat folk v "kroge" in me vsakič vpraša če spet pošlje vabilo. Ah ja ...



Sem opazil da je to vidno. Greš v kroge in zgoraj piše "find and invite".

bananaman12 ::

Je Zuckerberg zaskrbljen? :D
 slika

slika



RockyS je izjavil:

cyber_killer je izjavil:

Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.


Vse ženske imajo en par oči, en par nosnic, en par jošk, rit in vagino. Zakaj smo potem zbirčni? Aja right...ker v bistvu niso vse enake.

Zakaj uporabljaš facebook? Če ga uporabljaš za poker in farmville potem verjamem, da ti google+ ne prinaša nič novega in dobrega, si še na slabšem ker ni iger.
Če pa facebook uporabljaš za pogovore, izmenjavo slik (btw google+ in picasa sta povezana), videov (youtube je povezan z google+), skratka google+ bo v celoti povezan z celotno zbirko google apps.
Mogoče se komu zdi, da je google+ v prvotno namenjen geekom ampak slej ko prej boste ugotovili da temu ni tako. Zakaj uporabljam lažni facebook profil samo zato, da se lahko povsod na hitro prijavim in ne pravega? Zato ker nočem, da neke X strani exportajo moje podatke, registrirat pa se mi ne ljubi. Pri googlu pa ni tako, ker itak ima že VSE moje podatke na svojih strežnikih (emaile,loge itd...) in vsekakor se bolj varnega počutim pri takem podjetku kot pa da imam podatke po celotnem spletu, spet odvisno kako gledaš na svoje podatke, meni se pač zdi glupo da folk za novorojenčke ustvarja profile in nalagajo njihove slike,hkrati pa je profil javen celotnem www.

Facebook video chat je na voljo že teden dni. In niti pri enem uporabniku nisem zasledil da bi ga uporabljal, niti skupinski chat ne. Zakaj ne? Zato, ker je funkcionalno na nuli, vsaj proti google+.

Poskusi obvestit vse sošolce/sošolke iz recimo OŠ da bo jutri obletnica, ob tem si štopaj čas kako dolgo boš za ta poseg potreboval. Potem pa enako stori na google+ (recimo da so vsi tam gor) in si še tam zmeri čas.



+1 :D

Zgodovina sprememb…

Mare3 ::

Rabi kdo invite?

Galaxy ::

Kak se reče aplikaciji, ki ti prepozna, to kar sem obrkožil z rdečo barvo?

Mare3 ::

QR Code scanner

RockyS ::

Galaxy google+ aplikacija za android še ni na voljo v sloveniji, čeprav ti jo na marketu najde, zato uporabi apk fajl (ne rabiš rootat telefona in nič)

klik

mared ::

če se še komu valja po predalu kakršno vabilo viška, se priporočam

marko.dobovicnik pri gpošti

hvala

$%&/() ::

mared je izjavil:

če se še komu valja po predalu kakršno vabilo viška, se priporočam

marko.dobovicnik pri gpošti

hvala


Done.

blaz87 ::

Bi tudi prosil če mi lahko kdor nameni odvečno vabilo: bencak.blaz - g normalno.
Hvala

Mare3 ::

poslano

UzzI ::

Če ste že ravno radodarni z invite, bi ga jz tud mel:)
Invajterju se že vnaprej najlepše zahvaljujem.
jernej.andreuzzi@gmail.com

Hvala
Lp

smash ::

maš

lupin_3th ::

prav tako bi se priporočal za en invite
peter.vendramin@gmail.com

hvala vam

js osebno ::

lupin_3th je izjavil:

prav tako bi se priporočal za en invite
peter.vendramin@gmail.com

hvala vam

poslano.

agent006 ::

Jaz bi tudi prosil za invajt na torx10 gmail

Hvala
življenje je borba

šernk ::

agent006 je izjavil:

Jaz bi tudi prosil za invajt na torx10 gmail

Hvala


poslano
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

galu ::

RockyS je izjavil:

cyber_killer je izjavil:

Google+ nima nič takegaho, česar fb nebi imel.


Vse ženske imajo en par oči, en par nosnic, en par jošk, rit in vagino. Zakaj smo potem zbirčni? Aja right...ker v bistvu niso vse enake.

Zakaj uporabljaš facebook? Če ga uporabljaš za poker in farmville potem verjamem, da ti google+ ne prinaša nič novega in dobrega, si še na slabšem ker ni iger.
Če pa facebook uporabljaš za pogovore, izmenjavo slik (btw google+ in picasa sta povezana), videov (youtube je povezan z google+), skratka google+ bo v celoti povezan z celotno zbirko google apps.
Mogoče se komu zdi, da je google+ v prvotno namenjen geekom ampak slej ko prej boste ugotovili da temu ni tako. Zakaj uporabljam lažni facebook profil samo zato, da se lahko povsod na hitro prijavim in ne pravega? Zato ker nočem, da neke X strani exportajo moje podatke, registrirat pa se mi ne ljubi. Pri googlu pa ni tako, ker itak ima že VSE moje podatke na svojih strežnikih (emaile,loge itd...) in vsekakor se bolj varnega počutim pri takem podjetku kot pa da imam podatke po celotnem spletu, spet odvisno kako gledaš na svoje podatke, meni se pač zdi glupo da folk za novorojenčke ustvarja profile in nalagajo njihove slike,hkrati pa je profil javen celotnem www.

Facebook video chat je na voljo že teden dni. In niti pri enem uporabniku nisem zasledil da bi ga uporabljal, niti skupinski chat ne. Zakaj ne? Zato, ker je funkcionalno na nuli, vsaj proti google+.

Poskusi obvestit vse sošolce/sošolke iz recimo OŠ da bo jutri obletnica, ob tem si štopaj čas kako dolgo boš za ta poseg potreboval. Potem pa enako stori na google+ (recimo da so vsi tam gor) in si še tam zmeri čas.


In koliko ljudi iz fb mislis da bi opazilo kak ogormen napredek na google+?
Nihce, saj fb ni bil narejen za vodenje seminarja preko group chata...
Meni se zdi to blesavo, da sta zdaj 2 taki storitvi. Zdaj bos moral 2x posiljati tista tvoja povabila za obletnice, saj ziher ene par ljudi ne bo na OBEH omrezjih.
Super marketinska poteza googla, ampak slaba za povprecnega janezka.
Tako to gre.

Bolf3nk ::

še ima kdo kak inv?


hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Mare3 ::

napiši mail...

Bananovec ::

System je izjavil:

Sej kul, da je konkurenca, samo je vedno več dela, ker more vseh 500 kolegov/kolegic presedlati na +, da se mi ga splača spremljat.
Nerad sem raztresen na večih sajtih...

Tole je laž.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

cegu ::

Bolf3nk je izjavil:

še ima kdo kak inv?
hvala


Invite so unlimited. napiš mail al pa pm.

jype ::

cyber_killer> Google+ nima nič takega, česar fb nebi imel.

Seveda ima.

Circles so odlična in intuitivna implementacija socialnih omrežij, hangouts so izjemno orodje za delo na daljavo (manjka samo še shared whiteboard, po katerem bi lahko kracal in shared screen, s katerim bi lahko kazal dokumente in/ali prezentacije), pa en kup APIjev je, ki jih FB nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

smash ::

System je izjavil:

Sej kul, da je konkurenca, samo je vedno več dela, ker more vseh 500 kolegov/kolegic presedlati na +, da se mi ga splača spremljat.
Nerad sem raztresen na večih sajtih...


zdaj bos lahko naredil krog za 10 kolegov, ostalih 490 pa boš dal pod znanci oz. enkrat videni obrazi - a ti ni to še bolj cool?

vorantz ::

Bananovec je izjavil:

System je izjavil:

Sej kul, da je konkurenca, samo je vedno več dela, ker more vseh 500 kolegov/kolegic presedlati na +, da se mi ga splača spremljat.
Nerad sem raztresen na večih sajtih...

Tole je laž.


Da ima 500 kolegov/kolegic? :))

šernk ::

a ni 500 frendov na FBju minimum, ki ga moraš dosegat, da se ne počutiš manj vrednega?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RockyS ::

Po mojem bo največ ljudi presedlalo ravno zaradi Google Aps, googlove aplikacije se uporabljajo že v srednjih šolah, na fakultetah se že dosti uporablja APIje in mislim da lahko rečemo, da ima 80% ljudi gmail račun, in ko bodo sedaj videli kaj vse jim google+ nudi bodo pozabili na facebook.

Facebook nudi mail @facebook.com kdo ga uporablja?
Google+ iz enega vmesnika nudi mail,chat,iskanje, socialno omrežje, novice(sparks),youtube itd... kaj pa nudi facebook? samo dvoje od naštetega pa še to niti približno ne tako dobro integrirano kot na google+.
Facebook aplikacije za android so nula proti google+ aplikaciji, kar je po mojem mnenju še en velik udarec za facebook.
Enostavno je fb postal preveč nasičen in šminkast, enako se zna zgodit tudi google+ ampak do takrat še je daleč. Sem bil med prvimi uporabniki facebooka in sem med prvimi uporabniki google+ nad katerim sem enako navdušen kot sem bil na fb, zato ker je simpl, clean,enostaven in pregleden, še sledenju skupinam je postalo nepregledno in zato me sparks tako pritegne.
Ljudje so začeli ceni enostavne in preproste dizajne, mislim da je myspace generacija z vsemi kičastimi in flashy profili že mimo.

Aeroplane ::

Prosim za invite na aeroplane1@gmail.com.

bzp ::

A men lahko en razloži zakaj so Circles taka prednost, če lahko na FB ravnotako delaš različne liste (frendov, sorodnikov, ...)? Je pa res da mogoče ni TOLK očitno v prvih 5 sekundah kot pri circles.

kyusss ::

Prosim za invite - marko.infobia AT gmail.com, hvala!

RockyS ::

Imata oba.

bpz zaradi enostavnosti in boljšega nadzora nad deljenjem podatkov točno določenim krogom. Sedaj prihaja še funkcionalnost "except", torej da boš lahko nekaj delil z vsemi krogi, razen z X, kar spet poenostavi kroge.

al3n ::

kyusss je izjavil:

Prosim za invite - marko.infobia AT gmail.com, hvala!

poslano!

ups, spregledal, da je rockys prej poslal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: al3n ()

HeiJack ::

Če je možno dobit en invajt, se priporočam - petertusek AT gmail.com , hvala!

bzp ::

RockyS: pa sej to vse FB že ima, pri vsaki objavi lahko izbereš katerim listam bo to vidno, tudi except dela.

Pa nočem bit en zagovornik FB, ampak pol hypa je čist isti k*** kot pri Applu, dodajo funkcionalnost ki jo imajo ostali že 2 leti, pa vsi dol padejo.

jype ::

Ampak pri googlu je to MO, pri FB se moraš pa posebej trudit s tem.

Poleg tega nimam FB računa :)

RockyS ::

jype MO?

bzp, ne facebook tega nima, ampak ima sezname, google+ pa ima kroge. Zdaj če pa te zanima razlika pa si preberi kaj o razvoju google+ oz. zakaj so izbrali "circles" in ne "triangles".

Google+ je pač inovativno socialno omrežje, ki je dosti bolj naprednejše in optimalnejše ter uporabniku bližje kot pa facebook. Žal prvotni facebook ni bil zgrajen za takšno vlogo kot jo ima danes, in to se mu pozna. Pri google+ pa se že od začetka ve kaj je cilj in je zato tudi boljši.

jype ::

RockyS> jype MO?

Modus Operandi. Google+ deluje že od začetka tako, da vedno sporočaš specifični skupini ljudi (in le ena od teh je "vesolje").

To mi je všeč že zato, ker ljudje tako eksplicitno (namesto implicitno, kot na FB) prevzemajo odgovornost za to komu kaj trobijo.
««
6 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google+ obnorel ljudi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9531131 (22553) Ziga Dolhar
»

Google Wave (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
20479367 (73929) root987
»

Joost invite? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16561311 (58030) Lery

Google GMail Invitation (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1905112614 (53391) jvolk

MSN 8.0 beta invite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
304120543 (111128) OmegaBlue

Več podobnih tem