» »

Lg 50PK950 5.1 passthrough

Lg 50PK950 5.1 passthrough

tomaz- ::

Živjo, imam omenjeno TV.. Zanima me, če TV omogoča 5.1 passthrough na optični povezavi s hišnim kinom? Sprašujem, ker imam zanimiv "problem". Imam možnost dobit hišni kino LG806SH. Kino ima USB , vendar ne podpira NTFS, niti MKV-jev, tko da odpade vsebina preko DVD-ja oz USB-ja na kinu. TV pa MKV-je seveda podpira brez problema. Zanima me, če film prekodiram iz DTS na dolby 5.1 in priključim USB disk s filmom na TV, bo le-ta predvajal samo stereo ali bo serviral 5.1 zvok po optiki do hišnega kina?

HVALA za odgovore

impre ::

Mene samo zanima kako si zadovoljen z omenjenim tv-jem ker ga imam namen kupit (se mi dizajnarsko res dopade). Sedaj me samo še zanima kako se obnese v praksi.
Hvala.

Nikonja ::

a ti dts tv predvaja, če je pol pa je velika šansa da ga tudi pusti na optiko. Pri meni je tako ampak jaz imam Samsung plazmico

thebaloh ::

ta tv ne predvaja dts zvoka, a me zanima kako se da to rešit z kakim updejti ali kako.
Imam tudi hd media tank ki sicer predvaja dts in zvočni sistem logitech z5500 ki je odličen. A včasih bi rad predvajal film direktno preko usbja z prenosnega diska na tv in ker ne podpira tv dts mi prikazuje samo sliko......Ima kdo kako idejo?
Idejo mislim na updejtu na televiziji ne da mi nekod predlaha naj si predvajam preko predvajalnika.

Ales ::

Če sem prav razvozlal vprašanje - ne, ne obstaja posodobitev za predvajanje DTS zvoka na LG televizijah. Transkodiraj na AC3 ali kaj podobnega, če želiš predvajati preko USB-ja.

Google translate na originalni jezik:
neda se rešt z unim updejtom a veš da b zvok kr delu na tvju čez usbje če je dts tko da morš transkodat prej na neki druzga kak ac3 al pa kej

:)

thebaloh ::

Tenx Aleš!

Se mi je zdelo da bo neki takega:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173209460 (52923) scipascapa
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29962586 (39556) rezator
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155893 (47784) Lupin
»

Zvočniki k LCD TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5310566 (9841) T-Majo
»

BluRay image na Samsung TV

Oddelek: Zvok in slika
303517 (2967) jest10

Več podobnih tem