» »

Powerball

Powerball

«
1
2 3 4

iso2000 ::

Ali kdo uporablja, ali vsaj pozna tole? Že en čas me namreč tole zanima, sedaj pa sem našel slovenskega uvoznika/ prodajalca. No mene zanima predvsem mnenje tistih, ki to zadevco imajo, ali je res uporabna ali je to bolj tako, tako?

Chip ::

Kolko sem jaz slišal je zadeva ful vredi.

Deluje pa tako da bolj tisto vrtiš vedno težje postaja8-O

ŽirC ::

jz sem kupu modro za 7k, sam tle mas kako se en display za stetje vrtljajev, sm kaj k ti enkrat na tla pade je konc vesela ;((


Lp, ZirC
aks.rula.org

Gandalfar ::

ni to nic nevarno za misice?

iso2000 ::

jz sem kupu modro za 7k, sam tle mas kako se en display za stetje vrtljajev, sm kaj k ti enkrat na tla pade je konc vesela

In kakšni se ti zdijo učinki, rezultati? Ali je stvar res tako super duper ali je to bolj tržna fora? če jo seveda aktivno uporabljaš?

Gandalfar ::

naklucje je hotelo, da sem to stvar (sam od druge firme) dobil za novo leto..

stvar je fajn :) Vseeno pogresam opozorilo glede zdravja. Sicer pa je po treh dnevih se zmeraj zanimiva igracka :)

BlazP ::

Ziher si ze mel kak gumijast obroc doma, s katerim treniras moc zapestja. No to je pa ful bolsa varjanta. Brat ga je kupu kako leto nazaj. Ziher en najbolsih treningov za zapestje kar sem jih dozivel. Nej bi ga uporabljal tudi nemski rokometasi kot del treninga. Ce bi se ukvarjal s sportom, kjer rabis mocno zapestje, bi ga 100% kupil!

Grimlord ::

Hehe, prav zanimiva zadeva. Čakam na velikonočnega zajčka da mi jo prnese :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

zlabo ::

JA, tole ju ful zakon. Frend ga je mel kakšno leto nazaj, samo so se mu ležaji sfukal ker mu je mensezdi na tla padu al naki tazga:\
Drugač je pa res zakon, med poukom med slovo ko je prfoksa utihnla si slišal samo brenčanje tega shita :D
Meni je všeč, si ga bom nabavu.

LP, zlabo

nodrim ::

ok ... a je ta stvarca samo tko ful zanimiva pa to ... al je res tolk tolk boljša kot ktere druge napravce al pa vaje za zapestje ...

WinsuckeR ::

Kako se to sploh uporablja? Roko držiš pri meru (verjetno ne- ker potem nebi bilo fore) ali kaj delaš s tem- izgleda pa fina zadeva :)

nodrim ::

sej pravim .. al sam zgleda fino in kul, pa lučke ma gor in v temi se sveti in tralala .. al ma res ful hudo boljšo praktično uporabo kot ostale vaje za zapestja ???

zlabo ::

Zavrtiš tisto kroglo not tako da potegneš tisti štrikec, krogla se požene na kar precej obratov, potem pa vrtiš zapestje tako da vzdržuješ obrate, lahko tudi cel dan če zdržiš:P
Je pa fora da ti sile naredijo svoje in se žogica upira tvojemu poganjanju. Tako treniraš zapestje.
Meni je všeč no.

LP, zlabo

nicnevem ::

Smem vprašat kje se to čudo da kupit?
...na linku namreč piše da koristi pri igranju kitare. Ker se že lep čas trudim brez kakega posebnega učinka, bo mogoče z okrepitvijo zapestja kaj boljše...mogoče ;)

aja, kaj pa prsti? Se ti tudi kaj matrajo?

Gandalfar ::

menda se splaca sprehodit po btcju.. (zal ne vem tocno)

Zgodovina sprememb…

R0K ::

www.lasergames-sp.si/eng/powerball.php

www.trifilon.si/page.php?id=2596


Odkar sem jo sprobal pri kolegu, sem si zadal cilj, da si jo tudi sam kupim, pa naj se čuje kot najbolj osladna TV reklama ... zadeva je zakon :D

Kaboom ::

- zakaj ima NASA vedno prste zraven?
- zdi se mi neverjetno podobno moji ideji miške :D
- mislim da sem to videl pred dolgo doolgo časa
- hotel sem kupit že takrat >:D
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

nodrim ::

pa peesda no ...

a se lahko nehate ment samo o kulerski stvari te igračke in še kej o praktični ??

kolk je ta stvar sploh res uporabna?? al raje kupiš une gumijaste kroge za stiskat al pa une ročke za stiskat in daš jurja, največ 2 ...

samo zarad lučk in obratov se ne splača 10 jurjev plačat ... razen če vam manjkajo igrače :P

]Fusion[ ::

pomoje je kar uporabna, bolj kot ona guma. Napravca povzroča upor v vse strani tak da maš kar fajn trening za zapestje, pa tudi krepko jo moraš držat da ti ne uide, to pa maš trening za prste...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

T0RN4D0 ::

Hehe... a ve kdo če/kje se to dobi kje v celju/mariboru?

Razmišlam dabi skupu, čeprav ni ravno poceni. :8)

Če bo kdo kupu naj se kaj oglasi. :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

iMNATA ::

sem jo pred pol leta kupu v ljubljani (ob ljubljanci v anapurni al pa k2 alpinistu je kul) pa brez lučk pa vsega ostalega sranja in kar deluje baje naj bi blo dobr tudi za koordinacijo rok,
moja je znana kot gyrotwister in zravn dobis se cdjček z vajami itd. baje ce mas mikrofon in nek programcek lahko preko zvoka programcic zracuna obrate ce se prav spomnim se da zadeva pognat čez 10.000 obratov, tko pise sam pomoje so oni to kaj sestel ker se zadeva vrti v dveh smereh

...ce si dost natreniran lahko zaštartaš brez špagce:D
Never! Never! Give up Sir Winston Churchill

iso2000 ::

No, saj ne boste verjeli, da sem si jo kupil! :)) Cena je res kar visoka, vendar je stvar res dobra. V primerjavi z gumo je precej bolj učinkovita, ker ti deluje več mišic roke, pa še prilagajaš si lahko težo vaje - hitreje vrtiš težje je. Bom poročal po kakšnem tednu, ko se je bom dodobra navadil in stestiral.

LP

T0RN4D0 ::

A si naroču pr trifillonu?

hehe jst bi mel tehno verzijo :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

iMNATA: tist programcek deluje .. :)

T0RN4D0 ::

ZirC, kje pa si jo kpu za 7k?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

iso2000 ::

Ja pri trifilonu sem jo vzel. Ker sem blizu, sem se kar tam oglasil in mi je prijazna tajnica? pokazala vse modele, pa pokazala kako se z zadevo ravna in mi dala eno testno vožnjo - na power ball-u (da ne bo pomote8-) ) Pa še podarili so mi varovalno vrvico za okrog zapestja, ki je uradno 250 sit. Drugače baje pošiljajo tudi po pošti. Je pa dobro prej poklicat, da bo res kdo tam (načeloma so odprti od 9-17ih).
LP

T0RN4D0 ::

@iso2000
kater model si vzel (na podlagi testne vožnje :D)

@zirC
check pm
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

iso2000 ::

Jaz sem vzel najcenejšo različico - brez lučk z displejčkom. Čeprav se mi zdi, da je bila tista tehno malenkost boljša, a ker je tudi nekaj dražja, pa odčitavanje je s te moje lažje, sem se odločil za to različico.

ŽirC ::

kaj vam tist lcd, tle mate za 7k pa so tud z ledicam sam brez lcd-ja :)

za 7k girotwister :D


Lp, ZirC
aks.rula.org

d0rK ::

ZirC check pm =).

T0RN4D0 ::

Hehe, sem že kr bolj kot ne prepričan, da bo Xbeam moj. >:D

Če hočte števc, se vam bol splača powerball :) Samo dobiš pa tu pod 5k čist oskubljeno verzijo :D

Sam enga morm še najt da bi 2 naroču, da je še poštnina zastonj :))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ŽirC ::

jah, za 6 k pa dobis en prog zraven k ti prek mikrofona steje vrtljaje, sicer bl tko tko, je pa se zmeri ceneje kakor en lcd zraven za 13k, ki tudi po moje steje kakor njemu pase.


Lp, ZirC
aks.rula.org

PineApple ::

Mislim, da imajo tole tut v Intersparu.

Bramac ^^ ::

Kako velika je razlika med Gyrotwisterjem PRO in PowerBall?
Gyrotwister PRO ima max. število vrtljajev 13k, powerball pa čez 15k. Kako zelo se to pozna?

Men se zdi to kr dobra igračka :))

T0RN4D0 ::

Hm, še neki sm gledu...

zdej se bistvu odločam edino še med PRO illuminatorjem in Xbeamom... števca ne potrebujem, vendar naj bi mel illuminator uravnotežen rotor in bolj natančno izdelavo, kar je pri takšni stvari najbrž pomembno?

a se spozna kdo na to?

Raj dam zdle 1k sit več ko pa spet 8 čez 14 dni... :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Gandalfar ::

jani_: med do 9k se ni uspelo pridt :/

iso2000 ::

Jaz sem prišel do ca. 9.5K obratov drugi dan. Sedaj pa treniram uporabo brez meritev in bom videl, če bom čez kakšen teden že prilezel do 10K. Deluje ta igrača kot droga. Jo malo povrtiš, pa daš iz rok pa čez 5 minut spet in spet...:8)

Bramac ^^ ::

Ker žiroskop pol priporočate?

mihec87 ::

Men se zdj ni jasno kk to delas.

Gandalfar ::

Sam zapestje v krogih premikas

T0RN4D0 ::

Jst mislim da bom dans naroču 2 pro illuminatorja (po 8k), oz mogoče Xbeama... :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Bramac ^^ ::

Če koga zanima. Powerball: obremenitev roke je do 25kg, max število vrtljajev je preko 15.000.

Poštnina je gratis ne glede na model.

pomoje bom kr powerball vzel :))

T0RN4D0 ::

am, kje si vidu da do 25kg?

jst sm naroču 2 pro illuminatorja... komi čakam >:D ZA obrate se pa tko ne bom sekiru, ker itak ne bom vedu kolk jih je... :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Tic ::

Ali mi lahko kdo posodi to za čez vikend?
persona civitas ;>

Bramac ^^ ::

Poslal sem mail podjetju, pa mi je napisal.

gunserman ::

Kokr sm prebral o tej stvari pa filmčke pogledu, mi je ta žogca vedno bolj všeč in po moje da jo bom kupu. Ker powerball priporočate, ker model mislm :D

Bramac ^^ ::

iso2000:

Kako to misliš da je techno malenkost boljša? Se boljše vrti ali kaj?

iso2000 ::

Nisem mislil svetlobnih efektov. :D Ker nima števca na vrhu, ti lepše sede v roko - a se da tudi pri moji števec odstranit in dat samo plastičen pokrovček, potem je bolje. Pa morda je za spoznanje lepše tekla. Samo to sedaj težko z gotovostjo trdim, ker sem jo probal zelo na hitro in še težave sem imel s poganjanjem, kot začetnik na powerball-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iso2000 ()

T0RN4D0 ::

Hehe, ker jim je zmanjkalo PRO illuminatorjev (oz so imeli samo še 1ga) sem naroču enga illuminatorja in enga Xbeama... :)

Zadevce so kr zakonske, samo tega PRO mi ponavat ne rata prav zagnat... začne se vrtet samo ne dost hitr... :8) Je pa tud mal tišji od Xbeama, mal nižji in mal širši...

zaenkrat po parih urah ko ga mam priporočam nakup :))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

d0rK ::

Jz grem jutr po unga Techno.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za zapestje

Oddelek: Loža
164710 (4316) MTB
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813083 (12391) Rippy
»

Power Ball

Oddelek: Kaj kupiti
61703 (1520) KruceFix
»

Ergo podloge za miške in tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
71193 (1022) Kekec
»

Powerball

Oddelek: Loža
51651 (1584) barracuda

Več podobnih tem