» »

Powerball

Powerball

1 2
3
4

PARTyZAN ::

Khm..in kako naj bi se ga narobe drzalo? :)) Na spodnji strani je itak gibljiv del, in tam ne mores drzat, ane? :P

zile ::

Se mi zdi, da ma eno mejo (mislim da pri 5000 obratov), da ti sploh kaže rezultat. Mal moraš natrenirat. Sčasoma je dovolj sam rahel zasuk zapestja v pravo srtan, pa se zadeva izpiše...:D

Nejc Pintar ::

lahko držiš tudi tam kjer je gibljiv del, samo morš malo pazit da ne bremzaš;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

WarpedGone ::

Včeri dobu zadevo. Hooked :D

Zaenkrat sm na 10800.
Morm pa še natrenirat, da se mi lepo rezultat izpiše, ne pa da kroži.
Zbogom in hvala za vse ribe

error7891 ::

Js tudi dobo tole zadevo včeraj in sicer Power Ball Techno pa me zanima kako za vraga prebrati št. obratov? :\ :8)

PARTyZAN ::

Hehe, nisem edini:D

Vcasih se postavi v tak polozaj, da nastane neka oblika podobna stevilki, samo prebrat je itak nemogoce. Ocitno sem se z nakupom techna zaj* :P

zile ::

Ne obupat tolk hitr :D
Vaja dela mojstra. Pa roko za vola zadavt.

d0rK ::

Jz mam ze nekaj casa Techno model pa se ne znam prebrati stevilk.

Sicer pa se ne obremenjujem prevec s temi stevilkami....Mislm, da ni point PowerBalla v stevilu obratov.

error7891 ::

Tukaj je video ki kaže kako lahko prebereš število obratov, samo je ful težko to ker se kroglica od znotraj ful vrti in se ne vrti samo v eno smer tako kot na video ampak zraven še kroži.

PARTyZAN ::

Mja...tale techno je vec kot ocitno natega.

zile ::

Partizan če ti neki ne znaš, izdelek še ni natega...:D
Je pa res, da je bistvo izdelka v razgibavanju rok in rame.

PARTyZAN ::

Zile: no na naslednjem NESTu mi bos pokazal, kako se pravilno PB Techno uporablja, OK?0:)

In glede pointa...ja sej je res. Samo je pa zanimivo vidt kako napredujes z skillom :)

WarpedGone ::

Glede Techno:

Stvar ni natega ampak ni čisto enostavno. Parkrat mi je ratalo, da je bil med ustavljanjem čisto miren in takrat se cifre zelo lepo in čitljivo odpeljejo mimo. Kadar nimam 'sreče' pa besno krožijo in motovilijo, tko da razločm samo al sm nad 10k al ne :)

R: 11703
L: 8756
Zbogom in hvala za vse ribe

zile ::

Nest-a ne obiskujem...
Za začetek si pa lahko prebereš tukajle
Pa ostale FAQ se tudi splača prebrati
Če pa hočeš postavit najboljši spinning na svetu, moraš pa uporabiti tako moč :D 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Kgf ::

Pozdrav

Js mam navadno s stevcem tako, da ni problemov z odcitavanjem stevilk. Tisti, ki pa imate techno in vas jebe ker prevec opleta pa nasvet: kugle ne smes trdno drzati pa bo dala mir. Ce jo imas polozeno na roko ali mizo bo cisto pri miru takoj, ko pa jo hoces trdno zagrabit pa zacne opletat.

Je pac ziroskop in ne more iz svoje koze :)

sicer pa :
D: 11390
L: 11005

Napiste se ostalim da vidmo kdo bo svetovni rekord prvi podrl!

Vrocipes ::

Pozdravljen!

Zanima me, če še imaš powerball, ker me samo nekaj zanima.

Hvala!

zile ::

No po dolgem času spet malo pogledam na powerballs.com in vidim, da obstaja lestvica dual run.
Skratka ti,p ki vodi ima neverjetno moč v prstih in rokah. Check it out. Impresive 8-O

LittleDevil ::

A se da to kupit kje v BTC-ju al pa kje drugje v LJ?

LP

m.i.h.a. ::

Da malo obudim temo.

Torej kje v Lj (najraje v BTC-ju) prodajajo tole zadevo?
Za trgovino pohodnik vem, še kakšna?

koyotee ::

mimovrste.com
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

[ecstazy] ::

Zgodovina sprememb…

m.i.h.a. ::

Tnx obema.....kaj pa mogoče kakšna ne-online trgovina, pozna kdo kakšno, je kje videl?

c3p0 ::

R: 11640, začnemo spet sukat.

koyotee ::

kaj je problem z online trgovino? imaš možnost da zadevo vrneš, če ti ni všeč.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Raw ::

a ste tolk svoh :)
morm spet mal probat, 13k je treba podret.
I am what I am and I do what I can

ffka ::

Imam eno vprašanje kakšen powerball imate , z števcom ali brez ker ga mislim u kratkem narociti.A se stevec hitro unici.

GA_PI ::

Jaz imam s števecem in z modrimi diodicami. Kako to misliš če se števec hitro uniči? Imam ene 4 frede ki jo majo že okoli 2 leti pa jim še zdej kaže obrate. Edino 2-ma ful ropota(spušča čudne zvoke), najbrž zaradi obrabe ležajev.

ales85 ::

Tudi to ropotanje se da "ozdraviti". Powerball je potrebno odpreti in redno čistiti. Notri se nabere prah, delčki obrabljene plastike, ... in to je potrebno spraviti ven. Glede števca, pa je omejen z delovanjem baterije/količino uporabe.

ffka v drugi temi si vprašal še glede vrvice. Vsaka ta "kroglica" pride z dvema vrvicama za zaganjanje. Po kakšnem tednu do dveh vaje, zagajanja s prstom (palcem ponavadi) se navadiš in jo lahko zaženeš s prstom. Drugače pač uporabiš vrvico. Prodajajo tudi nekakšen "avtomatični starter" ampak kolikor sem bral komentarje nihče ni ravno zadovoljen s tistim.

Thumbs all the way 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

ffka ::

Hvala vama za odgovore ,mam pa še eno vprašanje kakšna je razlika med pro modeli pa navadnimi in ali se da zamenjat batarijo v powerball techno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ffka ()

Bethrezen ::

če te mogoče zanima, jst prodajam Powerball z merilcem, dobro ohranjen, rabljen sam ene 2 mesca, nč poškodovan...
20euro, zravn sta tut še vrvici
www.urbanterror.net

Zgodovina sprememb…

ales85 ::

Če se prav spomnim, je razlika samo v tem, da ima pro verzija tudi števec zraven. Vse informacije dobiš tudi na www.powerballs.com. Jaz sem "kroglico" naročil tudi od tam. Če kadarkoli kaj rabiš, ti kaj poči, jim pošlješ zahtevek in dobiš zastonj rezervne dele ter sam popraviš ali pa pošlješ tja.

LP Aleš

LittleDevil ::

Evo moj rekord:

D:13310
L:11050

LP

BlackHole ::

Morda kdo ve, kje na štajerskem koncu bi se dalo dobit powerball, pa ne v spletni trgovini. Mi je škoda devat za poštnitno, če ni potrebno.
LP Marko

mare87 ::

Nebi vedo za fizično trgovino, lahko pa izbereš v Mimovrste da dostavijo na dostavno mesto (brez poštnine).

julah ::

moj rekord

11800

sm pa bolj švoh..

BlackHole ::

Kako misliš na dostavno mesto (brez poštnine)?
LP Marko

DimmniBurek ::

Mimovrste imajo tudi sedež. Ni VSE virtualno, veš? In potem prideš ti tja in ti dajo v roke, ne da ti poštar ampak greš v njihovo "poslovalnico"
There Is No Stronger Drug Than Reality

BlackHole ::

Aja, to vem, samo mi je predaleč. Sem mislil, da je kaka nova fora.
LP Marko

bsslo ::

Obujam temo.

Zanima me koliko se da povečati mišičice okoli zapestja. Verjamem, da rataš močnejši s powerballom, ampak ali je kakšen vizualni učinek? Jaz imam namreč tanko roko do zapestja.

gendale ::

okoli zapestja ni nobenih mišic, ampak so samo kite
edino če misliš podlahti? kar pa tudi dvomim da se ti bojo samo od power balla velik povečale

Avenger ::

Dej ne ga srat z žiroskopi, dvigaj uteži pa boš mel več več mišic.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

bsslo ::

Ko sem pogledal par posnetkov na youtube-u sem videl kako zadeva sploh deluje. Po tistem mi je logično, da mi ne bi pomagal.

Avenger: No pa povej, kako naj dvigam uteži da povečam mišice na omenjenem delu roke - pod zapestjem?

Zheegec ::

postaviš se v takšen položaj in potem dviguješ utež samo z zapestjem. Še najbolj pomaga. Tudi Powerball pomaga (ga imam doma) in pa razne gume za stiskanje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PINki ::

Kaj je strength mode pri Powerballu, kaj se meri v teh 30sec?

;-) ::

powerbal ti lepo napenja spodni del roke ja, samo kolk pa je dejanskega haska pa dvomim da več kot z utežmi, ker samo utrujaš roko ne presenečaš mišice.

Zheegec ::

Za podlaht sploh ni slaba zadeva, samo malo me palec boli od one gume na sredini, brez nje pa ni oprijema :)
V glavnem, za po fitnesu je kar okej varijanta.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

alessio2 ::

Sej je tale ista kot jo imajo na mimovrste, le da jo dobiš za pol cene?
http://cgi.ebay.co.uk/Original-NSD-Powe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alessio2 ()

Steinkauz ::

Tle maš tut
http://www.amazon.co.uk/s/qid=128205706...!319530011%2Ck%3APowerball&sort=price

PINki ::

Vzam z števcom, ne bo ti žal.

biokill ::

ali je sploh važno kakšno vzameš, ker jih je veliko vrst. Cene pa se tudi o 20EUR raazlikujejo..
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaje za zapestje

Oddelek: Loža
164730 (4336) MTB
»

Bolecina v zapestju

Oddelek: Loža
2813115 (12423) Rippy
»

Power Ball

Oddelek: Kaj kupiti
61708 (1525) KruceFix
»

Ergo podloge za miške in tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
71202 (1031) Kekec
»

Powerball

Oddelek: Loža
51654 (1587) barracuda

Več podobnih tem