» »

Ali bi mi delal powerline

Ali bi mi delal powerline

1
2
»

SaXsIm ::

Zakaj že ne? Ker je na števcu low pass filter?
SaXsIm

UNIVERZUM ::

evo powerline prispel, in deluje.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

mico28 ::

En čuden primer:
Pri kolegu so imeli poverline(wifi-extender) v hiši prikloplen na eni fazi in je delovalo vse tako kot mora. Potem so ga priključili na drugo fazo(nevem točnega razloga) kjer je delal čudno(malo ja malo ne). Po 3 mesecih pa se k njim oglasijo z elektra, da nemorejo že te 3 mesece z števca odčitavat porabljene elektrike (zaračunavali so pavšalno). Po tem ko so ga odklopli iz elektrike pa lahko elektro spet normalno odčitava števec,

Kakšen predlog, razlog, ideja?

Spajky ::

Interferenca med smart števcem oz. daljinskim odčitavanjem ter PowerLine ... in 3 mesece jim je rabilo, da so se nacrtali?

Lenoba monopolista (sistemski operater), zaščitenega kot kočevski medved! ter njihovih še preostalih zaposlenih s preživeto mentaliteto/navadami iz nekih drugih cajtov in nesposobnost njihove prenapihnjene nesposobne administracije ... Sam dnar znajo vlečt! Banda !

... ko bi vi vedli, kako sem jest probal si zmanjšat glavno varovalko (priklj.moč) (delavec mora samo priti prestaviti na glavni varovalki v omarici tok izklopa! - pri meni samo 1km daleč !!! in javiti za na obračun = max.pol ure posla)... Misija Nemogoče - skoraj leto pogajanj po telefonu, mejlu, pisno etc. zatrpavanje s tonami obrazcev in neumnostmi !!! Upajo, da boš obupal in odnehal! In sem. Vzel drugega štrom dobavitelja (namesto njihove hčerinske družbe) in prihranil več kot z razliko manjše varovalke ...

Včasih je prišel tipko mimo z zvezkom in svinčnikom mesečno, na koncu letno ... potem so se zmodernizirali z daljinskim odčitovanjem na daljavo ...

Jest bi zanalašč pustil oni problematični PowerLine tam in nabavil drugega za svoje potrebe :) ... pa naj si potem njih kdo redno brusi podplate peš na odčitovanje mojega števca :))
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

veso266 ::

Spajky je izjavil:

Interferenca med smart števcem oz. daljinskim odčitavanjem ter PowerLine ... in 3 mesece jim je rabilo, da so se nacrtali?

Lenoba monopolista (sistemski operater), zaščitenega kot kočevski medved! ter njihovih še preostalih zaposlenih s preživeto mentaliteto/navadami iz nekih drugih cajtov in nesposobnost njihove prenapihnjene nesposobne administracije ... Sam dnar znajo vlečt! Banda !

... ko bi vi vedli, kako sem jest probal si zmanjšat glavno varovalko (priklj.moč) (delavec mora samo priti prestaviti na glavni varovalki v omarici tok izklopa! - pri meni samo 1km daleč !!! in javiti za na obračun = max.pol ure posla)... Misija Nemogoče - skoraj leto pogajanj po telefonu, mejlu, pisno etc. zatrpavanje s tonami obrazcev in neumnostmi !!! Upajo, da boš obupal in odnehal! In sem. Vzel drugega štrom dobavitelja (namesto njihove hčerinske družbe) in prihranil več kot z razliko manjše varovalke ...

Včasih je prišel tipko mimo z zvezkom in svinčnikom mesečno, na koncu letno ... potem so se zmodernizirali z daljinskim odčitovanjem na daljavo ...

Jest bi zanalašč pustil oni problematični PowerLine tam in nabavil drugega za svoje potrebe :) ... pa naj si potem njih kdo redno brusi podplate peš na odčitovanje mojega števca :))


ja sam kaj ko moraš pol pavšalno (5x več ali tok koker se elektro zmisli) plačevat elektriko

PowerLine pa itak vsemu zgago dela ( (radioaamaterji in DXerji bomo hudo trpeli (eni nažalost že sedaj trpijo) sej če je v tvoji hiši še lahko izklopiš sam kaj ko enkrat začne sosed to uporabljat si pa pečen

ČIM MANJ TO SRANJE UPORABLJAT
Why do you need an e signature if everyone can delete it

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: veso266 ()

next3steps ::

Zakaj?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Powerline adapter internet

Oddelek: Omrežja in internet
493716 (2300) MrStein
»

dodatni modem ?

Oddelek: Omrežja in internet
172450 (2053) dottor
»

Katere PowerLine adapterje??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717957 (15340) Furbo
»

Powerline v stari hiši

Oddelek: Omrežja in internet
111604 (1279) zanimame
»

Internet preko električne napeljave

Oddelek: Omrežja in internet
4115848 (14010) lojze8

Več podobnih tem