» »

katere driverje?

katere driverje?

yyyeb ::

formatiral sem od prijatelja PC. sedaj pa ne vem katere grafične driverje naj mu naložim,ker ne vem katero grafično kartico ima.kako bi lahko to izvedel?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Mentalist ::

Program Everest potegni dol.
Lool.

Zgodovina sprememb…

primozve ::

Razdri računalnik in iz njega potegni grafično kartico. Če boš mel srečo, bo na ploščici pisalo tip kartice (ponavadi piše) :)

Potem pojdi na uradno stran proizvajalca kartice in si downloadi gonilnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: primozve ()

Xserces ::

če se ne motim ti ze GPUz pove vse kar rabis tudi ce ni driverjev gor...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

bluefish ::

Ja, GPU-z bo še najboljši.

Smoni ::

Zdravo vsem skupaj! Obračam se na vas, ker sem počasi že obupana. Moj problem se ne klapa ravno z naslovom teme pa vseeno tukaj pišem, da ne odpiram nove teme.

Stvar je taka. Pred nekaj časa sem sama ponesreči zbrisala s kompa driverje za zvok. Sedaj mi je brat formatiral komp in zvoka še kar ni. Prebrskala sem vse živo, pregledala veliko stvari pa še vedno ne najdem odgovora. Imam kar precej star računalnik in sicer Fujitsu Siemens SCENIC N320. Na netu sem našla, da naj bi bili za ta model primerni Realtek driverji. Papirjev tudi nimam nobenih tako, da si s tem ne morem pomagati. Windowsi so XP. Tudi če zlowdam te driverje se mi med inštaleranjem prikaže obvestilo, da niso kompatibilni z logom windowsov (če prav razumem) in mi računalnik priporoča, da naj prekinem čene mi lahko ogrozijo sistem. Kje naj najdem take driverje, ki bodo točno ustrezali mojemu računalniku?
Upam, da je moj problem jasen.
Prosim za pomoč, ker nevem kaj naj naredim. Zelo vam bom hvaležna za kakršnekoli odgovore!

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Smoni ()

bluefish ::

Opozorilo glede kompatibilnosti ignoriraj in nadaljuj z namestitvijo. S tem imajo namreč probleme vsi Realtek driverji za zvočne kartice oz. čipe.

Smoni ::

Pa mi bo to kaj ogrozilo računalnik?

Hvala za odgovor!

bluefish ::

Ne.

Smoni ::

Okej, hvala!

Smoni ::

Evo, sem naredila ampak sedaj ko grem v windows media player izgleda kot, da glasba igra ampak glasu pa nobenega. Zvočnike sem preverila, imam vse na glas.

Pa upam, da se mi res ne bo komp pokvaril zaradi teh driverjev.

Xserces ::

nebo ;)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

bluefish ::

V nastavitvah gonilnikov moraš nastaviti pravilen izhod zvočnikov.

Smoni ::

To je Driver Manager, ne? Al nekaj podobnega. No sem šla po po postopkih, ki jo ponuja pomoč pri računalniku pa mi na koncu napiše, da je problem nerešljiv. :/
Sicer pa, nevem, če sem sploh prišla do te nastavitve pravilnega izhoda zvočnikov.

bluefish ::

Ne. V opravilni vrstici imaš spodaj desno eno ikonico modre barve z rumenimi prekinjenimi krogi. Tam nastavljaš izhode.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1962572107 (11436) Dominator
»

Nov PC in grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514165 (3077) hdx
»

Zvok ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
14751 (666) Blinder
»

"Brez avdio naprave"

Oddelek: Pomoč in nasveti
325793 (4112) gasos
»

MB Soltek SL-86SPE2-L ne da od sebe zvoka, pa da jo j***eš!

Oddelek: Zvok in slika
71419 (1350) moat

Več podobnih tem