» »

LC POWER LC-PRO-35B-MTV2

LC POWER LC-PRO-35B-MTV2

rokleb ::

Pozdravljeni,
iščem medijski predvajalnik ki bi predvajal več ali manj vse video datoteke,predvaja DTS ker nimam reciverja, da ima BT.
Gledal sem že Egreat, patriot, WD,XT, popcorna, playon..., in se ne morem odločiti, (prebral tukaj že veliko o predvajalnikih vendar o tem nisem zasledil teme).
Zasledil sem pa tega

http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac...

http://www.lc-power.de/index.php?id=258

in vidim da ima možnost snemanja tudi TV signala na disk kar je še dodaten plus, ter seveda cena, v tujini je še ceneje.
Je kdo lastnik, da lahko pove svoje mnenje iz prve roke + - ali predlagate kaj drugega.
lp

haker ::

Hay

Sem lastnik tega media playerja sicer en teden vendar do sedaj sem zadovoljen z njim dela ok ima izredno veliko nastavitev.
Predvaja vse formate tudi blueray je ena stvar da si še nisem znal nastaviti mreže in tudi to si bom urihtal.
Glej glede na ceno je kr no ker ima dvb-t tuner vgrajen ki tudi dela super noter sem vgradil disk in ga lepo bere brez problema
filmi z diska laufajo super skratka je ok zadeva zvok pa je tudi fenomenalen če maš kakšne dobre zvočnike gor jaz mam na njega prikloplene
Logitech Z-5500 prek optike in špica..
Edino kaj je ni slovenskega menija čeprav obstajajo popravki oz. novejši firmvare za njega z slo packom..
Skratka meni ni žal odloči se pa sam čeprav je za kakšnega xtremerja mal več updatov...

By

rokleb ::

potem dela DTS downmix, kako pa se obnese bittorent klient si kaj testiral.
Nekje piše da ima WiFi vgrajen drugje pa da rabiš USB dongle ??
lp

haker ::

DTS dela ok bittorent še nisem sprobal za WIFI pa mislim da raboš anteno na usb...

Seven ::

Par dni nazaj sem nabavil ta predvajalnik in imam se precej problemov s konfiguracijo. Predvajanje Youtube ne dela, kanalov iz kabelske najde 0, povezave na windows share mi zaenkrat se ni uspelo vzpostaviti.

Me pa zanima ce ima kdo kaksne izkusnje z nadgradnjo firmware-a, ker navodil ne najdem nikjer, ce pa izberem moznost na napravi v Setup se izpise znakec podoben zaklenjeno na vrhu in se zgodi nic.

Seven ::

Na support@lc-power.com sem poslal email in so mu poslali link do novega firmware, ki popravi vsaj Youtube, seveda brez navodil... ampak dobro pac zadevo razpakiras na USB, ga vtaknes v napravo in iz Setup izvedes System Update. Slovenskih menujev mimogrede se vedno ni, ceprav jih sam tako ne bi uporabljal.

Na kratka vprasanja mi se niso odgovorili, tako da zaenkrat se mi se ni uspelo v celoti povezati na kaksen network share, pa tudi ali je mozna podpora dvb-c ne vem.

Sem pa se malo sprehajal s telnetom po BusyBox-u, ki tece na napravi in na napravi se najde od raznih test skript v katerih so komentarji z raznimi kitajskimi imeni ala zhingxaoho, do privzete postavitve HTTP streznika, ki ti ob povezavo na port 80 lepo postreze s privzeto "look I can CGI" stranjo.

Skratka izdelek izgleda precej borno podprt, je pa vsaj predvajal vse videe, USB kljuce / kartice ki sem jih do sedaj poskusil.

Linksi ::

uvoznik je acord, kjer je tudi zadnji firmware.

http://www.acord-92.si/EU129_GV3748_fir...
http://links.si/

algol ::

Zadevo imam dobre tri tedne in moram rečt da sem kar zadovoljen.
- podpira vse možne datoteke, sem prav presenečen
- po prejetju novega firmwara od supporta deluje mreža brez problema
- snemanje: schedule, timeshift, posnete datoteke so *.ts, lahko so predvajane povsod
- z novim firmwarom deluje lepo youtube, dodali so internet radio in internet tv, s tem da si lahko sam dodajaš povezave
- vmesnik je kar soliden, kakovost izdelave naprave me je pozitivno presenetila

S prijazno pomočjo supporta sem marsikaj rešil, tako da deluje vse, edino kar imam problem je bittorent klient. Z novim firmwarom lepo dobi disk, torrente lahko dodam, se pa dokaj hitro vse skupaj ustavi. Smo na vezi z njihovo pomočjo, vendar naj bi bil moj internet provider ki dela probleme.
Ima mogoče kdo kakšen nasvet?

lp (footmoonshooter@gmail.com)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algol ()

haker ::

Hay

Sem lastnik tega predvajalnika in nikako ne morem na svoj računalnik preko mreže
mam na računalniku Win 7 in nikakor ne morem na njega na predvajalniku ga vidim ne morem pa se povezat
mi lahko kdo pove postopek kak moram na računalniku nastavit ker me vpraša za net id in geslo in gesla sploh nimam nastavljenega pa me ne spusti naprej...

By

algol ::

Si probal kaj kontaktirat lc-power? -> heppke@lc-power.com
Tudi sam pridem do istega problema. Nimam nastavljenega nobenega gesla. Res pa je da se še nisem ubadal s tem. Bom tudi sam povprašal.

Lp

haker ::

Hay

Si že kaj zvedel od hepke za nastavitve...

by

algol ::

Z novim firmwarom deluje bt-client odlično. Drugih sprememb niso dodali.

http://www.lc-power.de/fileadmin/user_u...

lp

koper ::

Tudi sam imam slednji predvajalnik, kateri je do danes delal brezhibno. Pojavile so se težave, ko se priklopim na internetno stran Youtube, kjer mi tudi najde iskane video odlomke, toda ko sprožim predvajanje mi tega ne naredi. Poizkusil sem mu na novo naložiti firmvar, pa še vedno ne deluje. Ali ima kdo kake podobne izkušnje in kako jih je rešil? Ostalo deluje vse BP.

algol ::

Živjo,

Probaj kontaktirat heppke@lc-power.com za nov firmware. Zadeva blokira youtube vsebino, tako, da je čisto neuporabno.
Kar nekaj časa sem se trudil s to stvarjo vendar sedaj, po pol leta povsem odsvetujem nakup. Je veliko drugih naprav dosti boljših, sploh FV1 z androidom. Bo pa še kar nekaj predvajalnikov prišlo z androidom - Xtramer prodigy in tudi Divco je neka firma z androidom.

LP

koper ::

Ponovno, se oglašam glede LC POWER LC-PRO-35B-MTV2. Prejel sem novi firmware, ga naložil, toda Youtube mi še vedno ne dela. Zazna vse iskane cilje, toda mi jih ne predvaja, slovenskega menija pa ni. Nekateri na svojih spletnih straneh oglašujejo, da ima slovenski meni, toda jaz ga nisem še nikjer zasledil. Zanima me še nekaj, a se lahko LC POWER LC-PRO-35B-MTV2 priredi, do take stopnje, da bi mi preko mrežnega kabla prenešal T-2 televizijo in mi tako nadomestil T-2 tv vmesnik.

LP

koper ::

Poteklo je že nekaj časa,zato ponovno sprašujem, ali se da predvajalnik LC POWER nadgraditi, da bi predvajal tudi IPTV. Še nekaj me muči, povezal sem ga mrežni sistem in pri mrežnem sistemu, me sprašuje za geslo itd..., kaj mogoče kdo ve kaj je s tem geslom, kaj moram vtipkat itd.

Hvala za odgovor.

Faistos ::

Je možno na ta predvajalnik LC-PRO-35B-MTV2 priklopiti gor 5.1 zvočnike, in hkrati bi poslušal še TV ( sony EX500) na te iste zvočnike ( na optični izhod)
lp

mobimix ::

Faistos je izjavil:

Je možno na ta predvajalnik LC-PRO-35B-MTV2 priklopiti gor 5.1 zvočnike, in hkrati bi poslušal še TV ( sony EX500) na te iste zvočnike ( na optični izhod)
lp

Malce pozno, pa vendar...
Na omenjeni predvajalnik imam priklopljen 5.1 sistem Genius 5005.
Zraven imam priklopljen TV Samsung ES7090, žal sem prišel do
spoznanja, da iz TV-a ne dobim zvoka na sistem 5.1 :(.
TV in predvajalnik sta povezana preko HDMI in tudi SPDIF kabla.
Preizkusil sem vse možne nastavitve, brez uspeha.
Zadevo sem na koncu rešil tako(ni ravno najbolj elegantno, ampak deluje),
da sem dal na RCA kabel, ki pride iz Sub-woofer-ja RCA razdelilec :)
Zdaj vse deluje ;)

ropo009 ::

Upam, da tema še ni mrtva...

Se še da kje dobiti firmware iz zgornjih linkov.
Le ti namreč (več) ne delujejo, pa tudi na spletu
nikakor da najdem kako sled...

Lp,

triarius ::

Nova povezava do firmwarea:
http://www2.acord-92.si/Datoteke/Firmwa...

Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: triarius ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wd TV Live (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Zvok in slika
1173208825 (52288) scipascapa
»

[divXvid] Gorenje predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14133306 (7137) copkacopi
»

Ali ta predvajalnik predvaja bluray-e

Oddelek: Pomoč in nasveti
5809 (754) All
»

Media box (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5313781 (8435) bikec
»

mtv 2

Oddelek: Loža
361395 (1046) ahac

Več podobnih tem