» »

mtv 2

mtv 2

dejc2 ::

Na kateri frkvenci je mtv 2.




Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!

dejc2 ::

Na satelitski mislim.:D

bastadu ::

Na isti, kjer je bil prej angleški MTV, vsaj pri meni je tako... Nevem pa točne cifre, mogoče jo jutri napišem, ker se mi zdele ne da...

_Mortal_ ::

MTV 2 ???8-O
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

ahac ::

Nemški...
Jaz sem ga kar ročno poiskal, frekvence pa ne vidim, ker imam eno čudno satelitsko...

Predator ::

mislim da je 1,415 GHz

BigFoot ::

mortal car>>> yep, MTV2/pop
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Huey P ::

MTV je itak en K vredna televizija. V primerjavi z VIVA 2 je zelo slab (MTV). Na MTVju lahko vidiš samo tisti komercialni šit (Britney Spears, Backstreet Boys, Eminem,...) na VIVA 2 pa vrtijo vse od rap, rock, pop, rave, techno,... Pa nimajo cenzurirane videe kot MTV.

..::DOOM III: The Legacy::..

Tr0n ::

Stvar okusa.

Cr00k ::

mislm da je mtv velik bols k pa viva...se posebej kot viva2 k je kr neki :)

ahac ::

viva2 je še najboljša (no britney or n'sinc), čeprav so kakšne oddaje bedne...

tejo ::

ja, viva ni slaba, pa mtv tud ne... Samo mal preveč je nigrov!

_Mortal_ ::

Men je glupa VIVA k je v nemščini drugač se najde kak dobr komad to od MTV 2 Jaz grem bratrancu (lansko leto) ej a maš MTV dej preklop on da jaz vidim kr neki v nemščini mislu sm da so ga spremenil se vrnem domov po 1 mescu vidim da je še ful čudn mi se je tisto zdel
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

bastadu ::

Tak kot je že bilo povedano: vsak ima svoj okus. Jaz osebno imam najraje MTV in MTV2, tudi na viva1 je včasih kaj dobrega, viva2 pa mi je full bedna, skoraj še nisem čul komada, ki mi bi bil všeč...
Drgač pa je frekvenca MTV2 11.420GHz na H polariteti...

JurijTurnsek ::

viva 2 rula, mtv mal manj, viva 1 pa je bol tk...(čudna)

če ste pussies pol kr gledite mtv pa vivo, če mate kj jajc(al pa ste punk-rokerji) pa posezite po VIVI ZWEI!!
http://www.slatnaskejta.com

Tomi ::

Kornholio8, glej malo na svoje obnašanje. Saj veš, kaj sledi Owci?
metrodusa.blogspot.com

_Mortal_ ::

Viva 2 je bedna kr neki vedno piše desno spodaj (rewinde,ffm...) pa še ko mi gre v nemščini neki nakladat jaz pa še nemščine nevem pa še tista voditeljica z črnimi lasmi je šuga
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

JurijTurnsek ::

nisem ti jst kriv, če gledaš fast foward, rajši glej zwei al pa 2 rock
http://www.slatnaskejta.com

Monster ::

Ej tomi ka neki težiš kmet fukjeni.. A
Vsak ma pravico do svojega menja..(še enkrat Kmet si)

Sm gledi da neboš ti kmal Pizda™ na forumo ja ...

Seljak
Ka zaboga...

JurijTurnsek ::

Tomi zdej sm se zrajtu ka sledi zubati owci... Tomijeva mam™:D
http://www.slatnaskejta.com

Huey P ::

Jaz tudi ne razumem nemško pa vseeno gledam Vivo 2. Jaz samo pravim, da so mi na Viva 2 boljši videospoti kot na MTV (1, 2).

BTW; Tista bab, ki vodi Fast Forward na Vivi 2 (Charlotte Roche) mi gre zelo na K!

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Monster: žaljenje uporabnikov na forumu ni dovoljeno. Ker si to že naredil, imaš dve možnosi, ker sem dobre volje:
a) lahko se opravičiš ( mail ali kar tule )
b) Primož bo dobil en mail od mene
izberi
Kornholio: imaš prav, moja mama zna biti včasih res tečna, samo sedaj je kar v redu, ker sem bolj malo doma, pa še druge skrbi ima.. Sicer bo pa verjetno dejstvo, da je učiteljica, kaj pomenilo..
metrodusa.blogspot.com

Monster ::

:'(:'(:'(

Tole pa je grožnja a veš da ne boma oba neki dobila sicer pa je biti owca cool

pa brez zamere:'(:'(:(:(
Ka zaboga...

para! ::

Monster: kaj se pa ti greš? Mislm, tko nadirat človeka! Poleg tega pa si nardiš eno veliko protislovje. Rekel si, da ima vsak pravico napisati kar si misli. Ok, Tomi je pač napisal kaj si misli. A s kakšno pravico ti nadiraš Tomija? Mislm, nism vedu, da je tle na Slo-Techu tud primitivn folk. S tem samo dokazuješ na kako nizki ravni si, da si poden same družbe.

Takim kot si ti ne bi dal naziva Gnoj™ ali Zobata Owca, temveč bi jih preprosto bannal. Ne glede na to kakšen naziv jim daš lahko še vedno blatijo forum.

Odpri svoj forum pa tam govori neumnosti!
Death before dishonor!

Tomi ::

Čisto tako, monster moja pravica in dolžnost je, da skrbim, kaj se dogaja na forumu, zato tiste, ki malo zaidejo s poti, opozorim.
Sedaj naj ti bo, samo vedi, da imaš že eno opozorilo, po drugem pa sledi saj veš kaj ( poglej Kornholia ).
Problem rešen, gremo naprej:D
Jazz: o tem pa odloča Primož. Moderatorji imamo neko verzijo državnega zbora, admini so pa svet..
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Sa vas samo opomnin; Naslov teme je MTV 2!


..::DOOM III: The Legacy::..

burekar ::

Ja, Huey. prav maš. U all suck, kr kregat se grete brezveze. Stvar okusa pač. Aja, mtv je pa vseen tak slaba televizija, da že ni res. Edin kar je fajnga so Chilliji od cajta do cajta, pa U2 tud niso slabi, čeprav ne poslušam take muske. Drgač pa nima smisla gledat music televizij, ker tak al tak vidte sam ta novo komercialo, zlo malokdaj kej pametnega. Če že gledate TV, glejte al Discovery Channel Crocodile hunterja al pa german šajze videote. Aja, pa Smpsonovi in South Park tud niso slabi. Kick ass, u pingvin shit eaters, eat monkey poo you donkey rammin ass lickin son of a bitchez. Oh yeah, I`m not fat, I`m big boned.
Pa ni me treba zarad kletja kaznovat, ker ne dela nobene škode.

blue96 ::

saj veste kako to gre... ko cloveku das coln, gre v ameriko, posodil si mu ga pa do pirana...
.

Huey P ::

burekar;

To pa maš prav! Jaz mislim, da je najboljša televizija Discovery Channel. In nekomercialna - od svojega obstoja in do sedaj niso imeli še nobene komercialne reklame (mislim na vse reklame razen njihovih samih).

..::DOOM III: The Legacy::..

blue96 ::

od česa pa potem discovery živi, verjetno so sponzorji... ce ne pa vsaj oprema je darovana.
alpa vidu sm že džipe ki so bili šenkani, po tv.
.

Huey P ::

N vem od česa živi, vem le, da od tistega časa, ko sem začel gledati Discovery še nisem videl komercialne reklame. Malo poglej pa boš sam videl...

..::DOOM III: The Legacy::..

blue96 ::

ja sej vem da ni outside reklam. gledam ta program.
p.s.: a si ze bil v kaksni disovery channel (tm) trgovini. majo vse za gozd in to... pa taborjenje, ena je na dunaju...
.

ahac ::

Če imate kabel za Discovery plačujete...
Zastonj ni nič!

Monster ::

no oke sorry sm si itak mislu da se nima smisla pogovarjat o takih zadevah ker smo si v SLO očitno preveč različni... Beda res beda in žalost.. Upam sm da nisi iz LJ konca burekar...

aja
Ej dejc2 sorry ker smo ti unicil temo.. Ne ne vem da MTV2 sploh obstaja


so long foks
Ka zaboga...

ahac ::

Da se vrnemo k MTVju:
Link 1 in link 2

Huey P ::

Ej, a kdo ve za kakšne druge Music Television v EU in po svetu? Pa valda ni VIVA in MTV edino...

..::DOOM III: The Legacy::..

ahac ::

Hmmm, da premislim...
MTV, MTV2, VH1 (po celem svetu)
VIVA, VIVA2 ( v nekaj evropskih državah: Nemčija, Avstrija, Madžarska, Poljska...)
MCM (francoski)
Atomic TV (poljski, če je še)
Pa un srbski k majo skoz njihovo muzko...:P
Za druge pa ne vem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOLTV updated lista

Oddelek: Omrežja in internet
1715123 (5686) Veron
»

Katir TV program največ gledate ?

Oddelek: Loža
343552 (2815) Scorpia
»

DVB-C sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
114180 (3170) plavko61
»

kdaj bo Siol začel v optiko pošiljat boljši iptv signal?

Oddelek: Omrežja in internet
303261 (2242) Pesimist
»

Mobitel in Siddharta na MTV (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
575379 (3981) atubbuta

Več podobnih tem