» »

Deus Ex: Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution

««
4 / 13
»»

Highlag ::

Kako pa to pogledaš? Nisem še nič po drobovju brskal..
Never trust a computer you can't throw out a window

Dua'L ::

Highlag je izjavil:

Kako pa to pogledaš? Nisem še nič po drobovju brskal..

Program fraps
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

RejZoR ::

Jezst se sploh ne obremenjujem s frameratom, ker mi na max zadeva deluje super tekoče. Je pa res da imam HD6950 tko da kaj manj kot super tekoč gameplay itaq nisem pričakoval.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bananovec ::

Dua'L je izjavil:

Highlag je izjavil:

Kako pa to pogledaš? Nisem še nič po drobovju brskal..

Program fraps

Fraps ti kar konkretno zbija FPSje. Je pa to sila nepomembno. Če jih imaš 60 je dovolj, če jih imaš več je vseeno.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

MajstrZvasi ::

glede na dx11 teselacijo ssao in glajenje robov dela super je dobro porihtan za pc je pa res da dx9 vs dx11 razlike ni. Grafični srček je dodelan od tomb riderja.

Ponavadi dx11 teselacija in take podobne nastavitve ubijejo grafično razlike za oko med gameplayem pa domala ni tu je isti primer samo da ne ubije kompjutra pohvalno.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Mipe ::

Kupil. Steam. Igral nekaj ur, do Kitajske.

Zdaj se mi nekako ne da igrati več... morda sem že prestar. Ali pa je postal preveč poneumljen. Občutek imam, da sem laboratorijska miška v labirintu.

Svoboda izbire? Iluzija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

MajstrZvasi ::

Tudi jaz razmišljam v to smer igro sprobam pa me prehitro mine. Bi pa rad videl od igre kot je deus ex da bi moral malo napeti sive celice. Upam da bo tako sem še bolj na začetku Lep primer kaj je postalo s sodobnimi shooterji če je to napredek naj takoj nebo name pade.
 klik

klik

V ogromno stvareh razen grafiki so igre postale slabše kot pred 20leti.
Pjača je kurba kurbe mamo pa rad.

Zgodovina sprememb…

Kiborg ::

U, u, u! To mapo pa poznam iz leta 1993! Nisem sicer prepričan za igro ampak sem se tolk sprehajal po njej, predvsem pa izgubljal :), da jo imam še vedno vžgano v spomin. Doom, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiborg ()

RejZoR ::

MajstrZvasi je izjavil:

Tudi jaz razmišljam v to smer igro sprobam pa me prehitro mine. Bi pa rad videl od igre kot je deus ex da bi moral malo napeti sive celice. Upam da bo tako sem še bolj na začetku Lep primer kaj je postalo s sodobnimi shooterji če je to napredek naj takoj nebo name pade.

klik

V ogromno stvareh razen grafiki so igre postale slabše kot pred 20leti.


To ne drži za Deus Ex Human Revolution. Samo poglej si mapo Detroita izven Sarif stavbe. Pole tega da lahko sprejmeš več nalog in stranskih questov in sam izbereš kako jih boš opravil (in vmes lahko po naklučju izveš stvari, ki jih rabiš za druge naloge). In tud večina ciljev ima vsaj 2 poti. Al npr shekaš avtomatski top al pa se mu izogneš skozi zračnike (ki recimo niso vedno povsem očitni). Oz povprašaš naokoli za informacije oz nekoga prepričaš, da nekaj stori zate.

To da se kar ne moreš spravit igrat ni kriva igra ampak starost. Sam imam nekako isti problem. Še me vleče in zanima, precej iger kupim, ko pa se hočem spravit igrat se mi pa kar enostavno ne da. Včasih pa sem vsako igro zagnal takoj ko sem jo kupil in jo več dni skupaj igral dokler je nisem končal. Recim Alice Madness Returns sem kupil ene 2 tedna nazaj pa je še nisem inštaliral. Deus Ex Human Revolution sem naložil šele naslednji dan, igrat sem ga začel šele po 2 dneh. Sicer me zdej ful vleče ampak je trajal. Je pa mal tud kriva služba zarad katere nimam ravno tolk časa kot prej...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Keyser Soze ::

Highlag je izjavil:

Ko klikneš na node, dobiš na izbiro 4 opcije - z eno ga osvojiš (zgoraj), z drugo ga ojačaš (spodaj - ščit) Ko node ojačaš bo server rabil dalj časa, da se prebije skozenj, kar ti da čas, da prideš bližje svojemu cilju. Leva in desna opcija so virusi s katerimi si lahko pomagaš - ustaviš ali pa vdreš neopaženo - seveda če jih imaš na zalogi. Imaš še posebne node, s katerimi lahko upočasniš server - neke vrste zobniki ter baze podatkov, kjer dobiš bonuse, če jih osvojiš pred osvojitvijo cilja, seveda če te server ne vrže iz sistema. Z bildanjem augmentacij za hekanje je hekanje olajšano, saj se nižajo možnosti serverja, da te odkrije, pa recimo, da so tvoje ojačitve močnejše. Seveda pa lahko vlamljaš tudi močnejše zaščitene računalnike.

Zelo važen je pristop in izbira poti, pa tudi pure luck, ni vedno vsak hack isti. Lahko te začne sledit že pri prvem nodu, lahko shekaš tri ali štiri pa še vedno miruje cel sistem. Ojačanje izhodiščnega noda pa tud ni nujno dobra poteza.

Treba probat oz. poiskat najboljšo pot. Še najboljše je pa kakšnega s tazerjem pošlatat pa preiskat, če nima slučajno kakšnega memota v žepu z gesli. V tem špilu so še ekstra šlampasti, kar se tiče ozaveščenosti pri informacijski varnosti.:D
OM, F, G!

RejZoR ::

Al pa se skobacaš čez zračnik, kar je velikokrat rešitev :D Enkrat sem shekal en turret nakar vidim za njim zračnik skozi katerega sem prilezel na točko kjer sem shekal zadevo. No, vsaj XP točke sem pobral, ker sem šel čez pol :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tilen ::

Težavnost je kar na nivoju, če ne izbereš najlažje možnosti. 8-)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MAFIA ::

Meni osebno super igra , samo nisem cist zastekal tega hekanja .
hehehe

Highlag ::

Bi rekel, da je ena izmed boljših zadnje čase.
Never trust a computer you can't throw out a window

SomethingEls ::

Možni Spoilerji:
Sej je še kar tole no...
Sicer sem igral bolj kot film, ker me samo streljanje in gameplay ne interesira preveč.
Zgodba je bila kar vredu ampak končni govor trpi za istimi problemi kot Fallout 3... ponekod skrajno nakladanje o premagovanju "sebičnosti" (žrtvovanje drugih zase) katere edina alternative naj bi bilo samo žrtvovanje.
Je bilo pa super, da sem lahko na koncu izbral nereguliran kapitalizem... čeprav je bilo očitno, da pisci zgodbe odločitve niso ravno podpirali. ;)
Silly Rabbit, Trix are for Kids

BALAST ::

Nisem je kupil ampak po YT se vidi da je zadnja misija en poden od podna, še posebno 4 zaključne sekvence in "posiljen" achievement ko pogledaš vse creditse do konca.

Eidos hvala za en hladen tuš, da se v prihodnje gleda multiplatformne igre kot nek generičen klump. Ja tudi Battlefield 3 bo zagotovo trpel slabše opise ravno zaradi tega.

Bananovec ::

Meh, morda kak procent ali dva, ker je prvotno grajen za PC.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

kmetek ::

v čem je fora BALAST?

]Fusion[ ::

Je kdo opazil, da je premikanje po diagonali (naprej + strafe) hitreje kot samo premikanje naprej? :) Taki Doom princip je to :>
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

ABX ::

Naloži zadnji patch.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

]Fusion[ ::

eh, mi je všeč toti oldschool princip :>
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Saladin ::

A mi kdo pove, kje je Jensenov apartment, da si lahko pospravim višek zalog?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

PARTyZAN ::

Hotel 36nekaj, ki je dokaj blizu policijske postaje.

Also:




:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

opeter ::

Grafika je ... zanimiva. Cela igra je tak "ploska"? Ali pa je to neka "low" nastavitev?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

RejZoR ::

Tole so precej low nastavitve za moje pojme. Vsaj pri meni se vse sveti, je shadano, ima globino itd.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PARTyZAN ::

Ta igra sploh nima veliko nastavitev (hvala konzolaši :P), ampak tole ravno low nastavitve niso.

-DX11 je izklopljen (ni vidne razlike, je bilo diskusirano že prej v tej temi, pridobiš 1x več sličic na sekundo)
-Anti-aliasing: FXAA High
-Shadows in Deph of field: Normal
-SSAO: Off (tu je bila težava, prilagam sliko z nastavitvijo na "High", robovi so mehkejši, igra je pa zaenkrat na HD5850 še vedno tekoča pri cca 40FPS)
-Post processing: On
-Texture filter: Trilinear
-Vsync je nepomemben
-Triple buffering: Off



LP

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

particle ::

Zakwa se pa trilinear fura? Sej anisotropic ni tolk požrešen.

Furbo ::

Berserker je izjavil:

Igral sem beto, ki je bila zame kar zanimiva, ampak me vso to futuritično- depresivno vzdušje tako odvrača, ne spomnim se kdaj sem tako pogrešal naravno pokrajino, vse posod sama tehnologija na vsakem koraku.


Hmm, to je Deus Ex, ne pa smrkci.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PARTyZAN ::

Sem še AF nabil do konca, pa opazne razlike ni.

Saladin ::

Našel hotel - z igro pa sem res navdušen. To da mi ni bilo doesedaj potrebno ubiti ama nobenega (razen v introju) res da en človeški vidik vsemu.
Vse najboljše iz originalnega Deus Ex je ohranjeno. Edini kritika dosedaj- odzivnost miške je nekam čudna.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

LordTado ::

Sem probal in mi je grafika kot pri 10 let starem špilu no,pa še lovda dolgo...
Mislim da bo ga B3 poslal v pozabo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

ShEsHy ::

Evo, pa sem jo končal.
Moram povedat, da sem za dokončanje špila rabil cca 3 dni, kar je več kot za vsak FPS/RPG ki sem ga igral v zadnjih 2 letih in je dandanes prava redkost (kot primer, CoD:MW sem dokončal v 3 urah).
Igralnost se mi je kar dopadla, vendar so bili problemi z občutljivostjo miške (občutek bil kot da namesto premikanja se kamera vleče). Vidi se da je špil port, ampak je eden izmed najboljčih (če ne kar najboljši) kar sem jih kdaj igral.

So pa 2 stvari pri igri sami, ki sta me nenehoma spravljali od živce, in to sta;
-Inventura je premajhna (tudi ko je popolnoma nadgrajena) - kot piše, inventura ima premalo slotov, orožja in strelivo zahtevajo preveč,... saj veste kaj mislim povedati.
-Ne znaš se tepsti - kot piše, igra nima melee, ampak takedown ki zahteva energijo (po vsakem nasprotniku (ali dveh z nadgrdnjo) moraš počakati da se ti energija regenerira (nadgradnja) ali pa pojesti nekaj, kar je ekstremno nadležno.

Spoiler

Konec me je razočaral zato ker ga sploh ni bilo. Na zaključku imaš 4 izbire, od katerih vsaka pokaže en filmček, ki je samo obnova igre s stališča le-te izbire (ne pokaže kako kdo reagira na tvojo izbrano opcijo).
Nobene posledice ni, neglede za katero se odločiš, kar je blesavo.

ABX ::

PARTyZAN je izjavil:

Sem še AF nabil do konca, pa opazne razlike ni.


Razlika je pri oddaljenih teksturah.

LordTado je izjavil:

Sem probal in mi je grafika kot pri 10 let starem špilu no,pa še lovda dolgo...
Mislim da bo ga B3 poslal v pozabo:)


Saladin je izjavil:

Našel hotel - z igro pa sem res navdušen. To da mi ni bilo doesedaj potrebno ubiti ama nobenega (razen v introju) res da en človeški vidik vsemu.
Vse najboljše iz originalnega Deus Ex je ohranjeno. Edini kritika dosedaj- odzivnost miške je nekam čudna.


Zadnji patch to malo popravi.

Sicer nisem probal, vendar naj bi se dalo tudi v introtu izognit ubijanju.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Keyser Soze ::

Ah, kakšnemu pa z veseljem pošlješ šus v glavo ko ti mori po kakšnih hodnikih. Sploh unim special forces sneakerjem. Kloak(e/a)rji frdamani.:D

Sem pa našel en zanimiv način igranja. Namreč, takoj ko najdeš kakšen topič, ga hitro shekaš. Potem pa ga nosiš s seboj. Neomejeno strelivo, neomejena firepower. Postaviš na vogal, ti v miru hekaš pisarne, sefe, računala, on pa carnage izvaja.
OM, F, G!

Skyman ::

ShEsHy je izjavil:

Evo, pa sem jo končal.
Moram povedat, da sem za dokončanje špila rabil cca 3 dni, kar je več kot za vsak FPS/RPG ki sem ga igral v zadnjih 2 letih in je dandanes prava redkost (kot primer, CoD:MW sem dokončal v 3 urah)


ja sei na najlazji stopnji

RejZoR ::

Tud pri teh igrah je odvisno koliko časa vložiš v izvirno uporabo sredstev, kolk vtikaš nos v vsako stvar in kolk iščeš alternativne poti. Vse to lahko kar precej časa ampak je dost bolj nagrajajoče.
Lahko bi vse postrelil, kar je čist izvedljivo ampak what's the point, če je 100x bolj zanimivo švicat med kobacanjem za ovirami in cvikat če se ti bo izšlo časovno, da prideš mimo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

točno tako keyzer hehe.

ales85 ::

Meni se pa inventar ne zdi premajhen. V čem je smisel, da je velik kot tanker? Že tako je "čudno", pa čeprav pri vsej tehnologiji, da lahko s sabo nosiš ogromno snajperco, combat rifle, pistol, tranquilizer rifle, pa še tisto, ki jih da spat za kratke razdalje in še vedno OGROMNO streliva ter granat in vsega.

Eni bi pa še rocket launcher pa heavy rifle pa plamza rifle, ... pa z vsem tem naj se Jensen plazi po zračnikih...

Sssaga ::

Sam sem vse takoj augmentiral stealth mode :D Pa ves inventorij mam odprt, ker tota sniperca toliko zasede :)

Drgač pa ja, ubiti ti ni treba skoraj nikogar, sam vedno uporabljam silent takedown ali pa stun gun :-P
Drgač mi pa včasih zapaše rafal metkov...

Keyser Soze ::

Sam skozi večji del misije uporabljam do konca spimpano pištolo - en strel v glavo pa je gmah. Razen pri večjih gručah sovražnikov. Tam se poslužiš jurišne puške, al pa Tajfuna, če lokacija dopušča. En flash bang v sredino folka, hitro zlaufaš notri in sprožiš Tajfuna.
OM, F, G!

ShEsHy ::

Skyman je izjavil:

ShEsHy je izjavil:

Evo, pa sem jo končal.
Moram povedat, da sem za dokončanje špila rabil cca 3 dni, kar je več kot za vsak FPS/RPG ki sem ga igral v zadnjih 2 letih in je dandanes prava redkost (kot primer, CoD:MW sem dokončal v 3 urah)


ja sei na najlazji stopnji

???
Nič na najlažji stopnji, ampak na najtežji možni pri prvem preigravanju.

RejZoR ::

Pa si vtaknil nos v vsako luknjo? Ker pri teh špilih je razlika med skorajda speedrunom in vtikanjem nosu v vsak terminal, vsako škatlo, vsak kontejner, izpraševanje vsega možnega folka, iskanja alternativnih poti itd itd. Jezst sem do zdej s trenqualizer puško ustrelile nega in tiho takedownal 3 nasprotnike. Sem pa se izmuznil mimo ene dveh ducatov soldatov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Saladin ::

Meni se pa inventar ne zdi premajhen.

Premajhen je, če si hoarding freak, ki skoraj ničesar ne vrže. Dokler je hotel blizu še gre, ko pa bo treba kako dolgo ekspedicijo drugam naredit, pa bo težka. Takrat bom moral verjetno vso municijo pustit, naložit zgolj rare iteme, sovražnike pa ročno onesposobit.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

kmetek ::

PARTyZAN je izjavil:

Hotel 36nekaj, ki je dokaj blizu policijske postaje.

Also:




:D


kje je tole s slike?

Furbo ::

Zdi se mi da v sobi tistega hekerja, v hotelu, na kitajskem.

Invetorij je pa dovolj velik, še prevelik. Načrtno je 'premajhen' da dobro premisliš kaj imaš pri sebi. Jaz sem do konca nabrusil pištolo, jutrišno puško, pa gasa. Za dajanje sovražnikov spat je pa osnovni stun gun dober, celo proti eni šefici se obnese.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kmetek ::

včeraj obrnil, konec je smotan....zdej pa na hard settings in stealh non lethal hehe.

ShEsHy ::

Kar se tiče inventure, bi bilo boljše če bi bil inventar omejen na težo kot pri Fallout 3/NV, tako bi se dalo vsaj kaj moddat/heknit da bi si povečal nosilnost, pri inventuri na slote pa ne moreš nič.

(in ja, po navadi hoardam vse kar najdem, zato me to tako moti)

Furbo ::

Ni slaba igra, začel sem na najtežji stopnji, pa je vseeno prelahka. Potrebuje še večjo težavnost. Moteči so edino spopadi s šefi, kjer nimaš druge izbire kot frontalni spopad. V enki je bilo to bolje urejeno.

AI ni od enke prav nič napredoval. Ok malce, ampak premalo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

cholt45 ::

Igrati tak špil kot rambo je bv.
Me pa trenutno najbolj jezi dejstvo, da sem pred prvim šefom z dart gun-om in snajperjem in nobenim drugim orožjem. Malo glupo, naj bi vsaj dali v prostor neko konkretno pokalico, će ga že moram ubiti.
Drugače pa fajn špil in vzdušje, ki me zelo spominja na Deus Ex 1.

Mipe ::

Saj imaš konkretno orožje v sobi, kjer se daješ s prvim šefom. Oči na peclje. Vsaj šibrovka je na voljo pa omarica s strelivom.
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30345268 (8107) oo7
»

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841593 (6793) Zmajc
»

Dishonored-Bethesda (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8512388 (2963) Kvinta
»

Igre z dobro zgodbo?

Oddelek: Igre
272405 (1133) markoxxx
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237439 (23155) Sc0ut

Več podobnih tem