» »

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe)

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe)

adhoc ::

2xMSAA, vse ultra, 90% FOV, 1920*1200 (f* 1080p). Deluje bp, ampak bi preko palca rekel da na ~30FPS, kar mi je občutno premalo.

Danes bom sprobal very high brez MSAA, ker je MSAA resnično požrešen.

Izi ::

Ni panike. Med posameznimi grafičnimi nastavitvami ni pretirane razlike, razen, da se pri vsaki naslednji nastavitvi število FPS praktično prepolovi.
Jaz imam samo 8 GB RAMA, kar je verjetno razlog, da vse skupaj kaj dosti več kot na Medium ne gre. Pa moj i5-2500K je tudi že kar precej v letih ;)

Igra je pa brez dvoma odlična.
Najprej imaš 12 minut dolg video, ki predstavi dosedanjo zgodbo iz Human Revolution, potem pa se začne dolg Tutorial.
Celotna prva misija v Dubaju je pravzaprav en sam Tutorial. Naše sicer ne najnovejše Augmentacije so vse nadgrajene praktično do konca, da lahko preizkusimo vse kar igra ponuja. Samo za ta uvodni Tutorial sem jaz rabil 4 ure :))

Igra se pravzaprav začne šele kasneje ko pridemo v Prago in se nam v eksploziji poškodujejo vse naše Augmentacije in tako kot se za pravi RPG spodobi začnemo spet iz nule :D
Lepo je, da imamo v našem stanovanjskem bloku, kjer stanujemo v Pragi, že samo en štuk nižje prvega prodajalca, ki odkupuje našo odvečno (nakradeno) robo.
Praktično v vsako stanovanje se da vlomiti oziroma hekniti vrata, ker imajo večinoma vsi elektronske ključavnice. Pa ljudje niso nič kaj navdušeni, če nas vidijo vlamljati ali krasti. Še posebno če kradeš pred lastnikom bo ta najprej začel bentiti, kmalu pa te bo napadel s pištolo...

bluefish ::

Eto, test delovanja igre pri različnih resolucijah in nastavitvah: https://www.techpowerup.com/reviews/Per...

Ni kaj, na GTX460 očitno ne bo šlo, čeprav je bil HR igralen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

m0f0x ::

Kdo pa drugi kot Izi z izjavo, da je igra odlična. No offense, pač nisi zahteven igralec.

Steam User reviews:
OVERALL: Mixed (2,766 reviews)

Za to igro je taki overall na Steamu sramota.

ahac ::

OVERALL: Mixed
Torej je v istem rangu kot No Man's Sky? Suuuureee...

Večina negativnih opisov je zaradi in-game store. Nočemo pay2win itemov v single player!
(Ta store je sicer epska bedarija, ampak če ignoriraš, potem na igro nima nobenega vpliva, niti ni balanced okrog tega.)

Drugo je pa to, da teh butastih pay2win itemov ne moreš uporabit več kot 1x, niti če so del season passa... kar pa očitno spet ni prav, ker zdaj jih pa kar naenkrat hočemo imet!

edit:
V bistvu se mi ne zdi narobe, da se folk jezi zaradi p2w store in to pokaže z negativnimi reviews na Steamu. Ampak zaradi tega ti opisi ne povedo čisto nič o kvaliteti igre...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

m0f0x ::

Ne pišejo samo o p2w temveč tudi o NPC spawnanju, glitchih, FPS dropih, en ne more mimo train epizode,... mouse acceleration ("and on top of that the X/Y speeds are different"). Videli smo že kako so hoteli prodati preorder pakete, zdaj pa so si pač izmislili ingame store in so pofailali tako kot pri Evolve, ki je zdaj F2P in vsi so dobili refund. Tega valda tu ne bo ampak fail pa je.

PARTyZAN ::

Že lutam po Pragi, sede. Nekaj časa sem rabil, da sem se navadil novega cover sistema, zdaj pa moram rečt, da mi je celo bolj všeč kot tisti v HR. Špil teče gladko, sem pustil kar na High settingsih, specse pa imam v podpisu.

Poročam, ko bom kaj dlje v igri, ampak zaenkrat me stvar še ni razočarala.

oo7 ::

First Deus Ex: Mankind Divided patch addresses crashing and mouse invert setting

Update v1.0 build 524.7 will be applied by Steam when launching the game. The fixes listed below are included in the update.

Fixed crashes caused by third-party programs interfering with the game.
Fixed crash that occurred after viewing the intro videos.
Fixed issue that could cause a crash at the end of the Prague intro scene.
Fixed mouse invert setting not being displayed correctly in the options menu.








This is why Deus Ex: Mankind Divided may be running terribly for you

Even if you meet or exceed the recommended PC specs for Deus Ex: Mankind Divided, you may still struggle run it on max settings, and that's by design.

Prior to the launch of Deus Ex: Mankind Divided, developer Eidos Montreal revealed the game's minimum and recommended PC specs.

This is standard precedence for any respectable studio. Unfortunately - and Mankind Divided is only the latest victim of this - we never know what graphical quality developers have intended for each set. Does recommend mean I can max out everything at 1080p? And if I can, is the studio targeting 60 or 30fps for that spec?

All of these questions are never answered before release, and it's up to you to scour the forums on launch day to see what you can really get out of your PC setup.

For Mankind Divided, the PC performance thread on NeoGAF, and similar posts on Reddit and the Steam forums, are full of players running high-end hardware that expected to go in, set everything to max, and get a high frame-rate.

After struggling to maintain 60fps, many were left thinking the port wasn't up to snuff, since their hardware setups have clearly fared better with many other games. In response, developer Eidos Montreal penned a long forum post about exactly the type of performance the minimum and recommended settings are designed to deliver.

For minimum specs, Eidos is aiming to deliver 30fps at 720p, at the Low quality preset. Surprisingly, the game's recommended specs are designed for 1080p resolutions and 60fps on average, on the High quality. According to the post, Very High and Ultra presets are aimed at players "well above recommended spec" or those who don't mind running the game at a frame-rates lower than 60.

In fact, outside of a temporal AA solution, the only hard AA option the game offers (MSAA) is designed for those running SLI or CrossFire. This option, along with Contact Hardening Shadows, will make even PCs with recommended specs suffer.

The rest of the post goes into slightly more detail about each available graphic option, whether they're CPU or GPU intensive, and what type of PCs can handle them. Reading through user impressions, it seems getting a near-constant 60fps will be a challenge, even at 1080p.

DirectX 12 support is coming and things could improve, but AMD cards will probably see the biggest boost. If you're still experimenting with graphic settings, the update is well worth a read. For now, just don't bother with MSAA or CHS if you're targeting 60fps on anything but a Titan X.

adhoc ::

Mene tudi špil ne pritegne pretirano. Zgodba se razvija enostavno prepočasi. Igra ne zgleda tako dobro, kot teče. In ja, polno je glitchov, na katere sem tudi jaz naletel. Ne vem, ni to noben presežek. Pa mi je bil HR super.

Furbo ::

Eh, na živce mi grejo te misije, kjer te fuknejo v eno situacijo, ti pa zdaj letaj okoli kot kura brez glave.

Prej lepo študiraš vsak korak, zdaj pa hitro zateži enemu helikopterju, pa še vidljivost zmanjšajmo na 0, da bo bolj zabavno.

Čez originalni DX ga ni.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

vostok_1 ::

Če je vsaj pol tolko kul kot enka, bom zadovoljen. Seveda, nisem pa early adopter...bom itak še malo počaku.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Izi ::

Je precejšen napredek od Human Revolution, kjer so najbolj zavozili z Boss fighti. Tukaj ti "bojnega" stila ni treba spreminjati skozi celotno igro. Če si pacifist, ki nikogar v igri ne ubije, boš tudi z bossi tukaj opravil enako uspešno brez umora.
Je posebej omenjeno, da so tudi Bossi tukaj človeška bitja in če jih umoriš izgubiš vse tiste dodatne XP točke za tiholazenje in pa dosežke za neubijanje.
vsaka končana misija brez ubijanja prinese ogromno dodatnih točk, če nisi nobenega ubil. Tako da kdor hoče nabrati čim več Praxisov za svoje nadgradnje je skoraj nujno delati queste brez ubijanja.
Najbolj učinkovito, kar se tiče XP, je seveda da vsakega posebej knokautiraš, ker tudi za to dobiš kar veliko XP točk. Seveda moraš paziti kje puščaš speče sovražnike, ker če jih najdejo kolegi jih zbudijo in še alarm sprožijo in potem je konec možnosti za tiho končanje misije.

Probal sem še obe Android aplikaciji, ki sta direkt povezani s to igro.
Z "Deus Ex Universe" skeniraš tiste skrite trikotnike, ki jih pobiraš skozi celo igro (do sedaj sem našel samo tri). Sem jih poskeniral in vsi vodijo na YouTube intervjuje z izdelovalci, kjer posebej podrobno razglabljajo detajle o določene delu zgodbe. Glede na število trikotnikov (preko 30), to pomeni več ur teh intervjujev. Uporabno samo za tiste, ki bi radi res podrobvno spoznali vsak detajl zgodbe.
Naložil sem še "Deus Ex GO", ki pa je zelo zanimiva miselna igra, ki potrebuje res veliko razmišljanja. Kot je Mankind Divided do sedaj najbolj zahtevna Windows aplikacija je GO do sedaj najbolj zahtevna Android aplikacija. Baterijo ti pozavga v rekordnem času, napravica pa se tudi nenormalno segreje in pri slabše hlajenih napravicah tudi hitro pregreje.
Skratka odlična miselna igra, katera pa ima dve slabe lastnosti. Prevelika strojna zahtevnost za običajno precej šibke Android napravice in pa cena 5 €. Se pa da, če si uspešen v reševanju miselnih orehov, na koncu v Mankind Divided prenesti pridobljene Praxise. Do 5 kosov.

oo7 ::

Ali uporabljate kaj eksperimentalnih augmentov ali samo standardne?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ali uporabljate kaj eksperimentalnih augmentov ali samo standardne?

Od eksperimentalnij je po mojem mnenju obvezen Icarus Dash za vsakega raziskovalca. Jaz ga uporabljam ves čas za skakanje na zelo visoke in težko dostopne točke. odnese te nekje do 6 metrov v višino. Ob tej eksperimentalni nadgradnji sploh ne rabiš več običajnih nadgradenj za noge.

Ostale nujne augmenatacije pa je najbolj nujena tista za premikanje najtežjih predmetov, ker drugače ne moreš praktično nič raziskovati. Pa udarec skozi steno je tudi priročen.
Potem je pametno nadgraditi pluča s filtrom za dihanje v zaplinjenih prostorih.
Zelo nujna pa je po moje tudi nadgradnja oči za gledanje skozi predmete. Pa ne samo za sovražnike ampak tudi za uporabne predmete. Ko pridem v vsak nov prostor vedno najprej vključim ta supermanov pogled, da poskeniram cel prostor za uporabnimi predmeti in skrivnimi prehodi. Najboljši predmeti so skriti kje pod težkimi hladilniki ali pa za kupom škatel ;)

Pa seveda Hacking. To pa ni kaj izgubljati besed. Hacking je treba nujno osvojiti čim prej. Za vseh 5 stopenj in seveda tudi tisto nadgradnjo, ki zmanjša težavnost hackanja za do 45%.

adhoc ::

Izi, si že končal? Me zanima kakšno bo tvoje mnenje o igri ko končaš ^^

Kar se tiče augmentov pa ja, hacking + invisibility z baterijo pa v bistvu ne rabiš nič drugega do konca. Luknje skozi stene, pljuča, skok, itd. omogočajo alternativne vstope v nekatere točke, ampak praktično vse ima več možnih načinov za vstop.

Izi ::

adhoc je izjavil:

Izi, si že končal? Me zanima kakšno bo tvoje mnenje o igri ko končaš ^^

Bolj ko igram boljše mnenje imam :D
Še zdaleč nisem končal. Ure pa kar letijo, sem že na 40 ur in se ravno pripravljam da zapustim Prago.
Questi so mi zelo všeč. Do sedaj sem končal 7 glavnih questov (rumenih), 5 stranskih questov z zgodbo (modrih) in 5 stranskih questov brez zgodbe (zelenih). 4 Queste imam še aktivne ampak moram iti ven iz mesta.
Dosežkov pa imam šele 12 od 58. Bo še kar dolga pot do konca.

oo7 ::

Men je zaenkrat igra odlična :D


Na kateri težavnosti igrate?

Furbo ::

Remote hacking je fun. Jaz sem začel na najtežji stopnji (oziroma skoraj najtežji - Give me Deus Ex).
Definitivno pa ne bom šel na tisti iron man ali kaj je, brezveze.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

Furbo je izjavil:

Remote hacking je fun.

Ja, za stealth igranje je praktično nujen.
Najprej sem mislil, da bo isto kot normalen hacking samo na daljavo, ampak deluje precej drugače in na druge predmete, ki jih dostikrat ne moreš izklopiti skozi kakšen security computer. Niti ni treba iskati tiste security sobice, saj lahko vse laserje, kamere, brzostrelke, drone, robote in podobno elektroniko izklopiš kar direkt na daljavo. Laserje izklopiš popolnoma, ostalo pa samo za kakšne pol minute, kar pa je več kot dovolj.

Pa prej sem še pozabil omeniti, da je ena prvih in najbolj nujnih augmentacij Icarus Landing. Brez tega se polomiš že pri par meterskih skokih. Z Icarus Landing pa lahko brez skrbi skačeš iz najvišjih stolpnic. Ker so nekatere stavbe v igri precej visoke si prihraniš ogromno časa, če iz višjih nadstropij preprosto skočiš skozi okno namesto da tekaš po stopnicah :D

Najboljša in najmočnejša skilla v celi igri sta pa brez dvoma Tesla in Nanoblade. Rabiš samo enega. Tesla za stealath igranje in Nanoblade za morilce.
En strel s Teslo pa bo cela soba (do štirje) sovražniki ležali nezavestni brez da bi vedeli kaj jih je zadelo. Municijo zanj se pa najbolj splača craftati in tistih 75 materialov za 8 kosov je precej poceni.

Malo sem se lovil okoli tistih težko oklepljenih policajev v ekso-suitih, ki jih ne moreš kar direkt spraviti v nezavest iz zasede. Potem sem pogruntal, da ga moraš najprej omamiti z elektrošokom in nato imaš par sekund časa, da ga knokautiraš in spraviš v nezavest.
Lahko mu vržeš EMP granato, ga ustreliš z EMP municijo ali pa z Stun pištolico. Stun Gun je tudi edino orožje, ki ga moj Đensen nosi naokoli.
Igro sem začel z uspavalno puško, pa sem kmalu ugotovil, da je praktično zanič. Na elektroniko in robotke ne deluje, oklepljenih sovražnikov pa tudi ne moreš zadeti s tisto injekcijo. Stun Gun pa je ekektro šoker in deluje na vse, samo precej blizu moraš priti, pa čisto malo prostora zavzame v inventarju.

oo7 ::

Trenutno imam 10 ur igranja in nisem ubil še nobenega čeprav me že malo mika, da bi spremenil stil v malo bolj smrtonosnega >:D

Jaz trenutno z saboj nosim stun gun, pištolo, šibrovko in avtomat ampak bo bolj pametno, da bom dal dve orožji na stran, ker zasedeta preveč prostora. Drugače pa za stealth je odlična plinska granata ;)

Ja Icarus landing je obvezen ravno tako pljuča sem jih ravnokar nadgradil, ker v kanalizaciji je veliko zaplinjenih mest.

adhoc ::

oo7 je izjavil:

Trenutno imam 10 ur igranja in nisem ubil še nobenega čeprav me že malo mika, da bi spremenil stil v malo bolj smrtonosnega >:D

Jaz trenutno z saboj nosim stun gun, pištolo, šibrovko in avtomat ampak bo bolj pametno, da bom dal dve orožji na stran, ker zasedeta preveč prostora. Drugače pa za stealth je odlična plinska granata ;)

Ja Icarus landing je obvezen ravno tako pljuča sem jih ravnokar nadgradil, ker v kanalizaciji je veliko zaplinjenih mest.


Cel špil lahko končaš brez stun guna, brez pljuč, icarus landinga itd. Rabiš samo baterijo in nevidnost. Ubiti pa ne rabiš nikogar. Iz tega vidika je igra dobro narejena, ker so mape tako dizajnirane, da imaš več pristopov k vsaki sobi. Trenutno mi pade na pamet samo en del igre, kjer so pljuča "nujna" (pa še to če nočeš uporabiti healing paketkov da zapreš ventil za plin) in v nobenem delu igre ni icarus landing nujen, je pa fajn kot je izi rekel da skačeš iz visokih stavb brez da bi se poškodoval in prišparaš na času.

Furbo ::

Je pa kar pravi Deus ex tole, poln skritih lokacij, katere bo marsikateri dirkač čez igre zagotovo spregledal.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

adhoc je izjavil:

oo7 je izjavil:

Trenutno imam 10 ur igranja in nisem ubil še nobenega čeprav me že malo mika, da bi spremenil stil v malo bolj smrtonosnega >:D

Jaz trenutno z saboj nosim stun gun, pištolo, šibrovko in avtomat ampak bo bolj pametno, da bom dal dve orožji na stran, ker zasedeta preveč prostora. Drugače pa za stealth je odlična plinska granata ;)

Ja Icarus landing je obvezen ravno tako pljuča sem jih ravnokar nadgradil, ker v kanalizaciji je veliko zaplinjenih mest.


Cel špil lahko končaš brez stun guna, brez pljuč, icarus landinga itd. Rabiš samo baterijo in nevidnost. Ubiti pa ne rabiš nikogar. Iz tega vidika je igra dobro narejena, ker so mape tako dizajnirane, da imaš več pristopov k vsaki sobi. Trenutno mi pade na pamet samo en del igre, kjer so pljuča "nujna" (pa še to če nočeš uporabiti healing paketkov da zapreš ventil za plin) in v nobenem delu igre ni icarus landing nujen, je pa fajn kot je izi rekel da skačeš iz visokih stavb brez da bi se poškodoval in prišparaš na času.



Icarus landing ne samo, da je uporaben ampak tudi zgeda hudo :)

Odvisno od stila igranja jaz trenutno nisem dal še nič na nevidnost.

Furbo ::

Jaz tudi nimam nič v nevidnosti.

Cel špil lahko končaš na X načinov, ravno to je fora.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

frudi ::

A je kdo že toliko daleč, da bi znal odgovoriti - a se da igro končati tako, da se izogneš vsem sovražnikom? Se pravi ne samo brez ubijanja, ampak povsem brez interakcije z nasprotniki? Morda celo brez uporabe augmentov kot so nevidnost, hekanje ipd.?

Human Revolution sem igral tako, in je bilo kar izziv, ampak hkrati zelo zabavno. Upam, da se da tudi tule :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

adhoc ::

frudi je izjavil:

A je kdo že toliko daleč, da bi znal odgovoriti - a se da igro končati tako, da se izogneš vsem sovražnikom? Se pravi ne samo brez ubijanja, ampak povsem brez interakcije z nasprotniki? Morda celo brez uporabe augmentov kot so nevidnost, hekanje ipd.?

Human Revolution sem igral tako, in je bilo kar izziv, ampak hkrati zelo zabavno. Upam, da se da tudi tule :)


Lahko. Nevidnost je sicer res ultra priročna, ampak mislim da bi lahko prišel skozi celo igro tudi brez tega. Sicer imaš osnovno nevidnost po defaultu zakupljeno, če se ne motim. Z uporabo tiste nevidnosti na najnižjem nivoju lahko končaš. Hekanje lahko zamenjaš z multi tooli ali pač iščeš alternativne poti. Jaz sem končal igro tako, da nisem nikogar ubil.

Celo igro, razen konca. Konec je pa golo razočaranje in zato čakam, da se javite ko končate. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

oo7 ::

adhoc je izjavil:

frudi je izjavil:

A je kdo že toliko daleč, da bi znal odgovoriti - a se da igro končati tako, da se izogneš vsem sovražnikom? Se pravi ne samo brez ubijanja, ampak povsem brez interakcije z nasprotniki? Morda celo brez uporabe augmentov kot so nevidnost, hekanje ipd.?

Human Revolution sem igral tako, in je bilo kar izziv, ampak hkrati zelo zabavno. Upam, da se da tudi tule :)


Lahko. Nevidnost je sicer res ultra priročna, ampak mislim da bi lahko prišel skozi celo igro tudi brez tega. Sicer imaš osnovno nevidnost po defaultu zakupljeno, če se ne motim. Z uporabo tiste nevidnosti na najnižjem nivoju lahko končaš. Hekanje lahko zamenjaš z multi tooli ali pač iščeš alternativne poti. Jaz sem končal igro tako, da nisem nikogar ubil.

Celo igro, razen konca. Konec je pa golo razočaranje in zato čakam, da se javite ko končate. :/



Si že končal? Koliko ur si igral?

adhoc ::

Ja, v nedeljo. Ene 20 ur. Proti koncu sem že preskakoval dialoge itd. ker če greš res vse maile brat, vse dialoge izčrpat, vse extra misije lahko igraš verjetno blizu 100 ur. Obsežen špil je. Itak si želim še enkrat iti skozi enkrat, ker obstaja NG+, ki ti prenese vse upgrade. Rad bi se še malo z vsemi augi igral, ne samo tistimi katere sem si prvič odklenil.

Furbo ::

Ne narediti več kot 80 savegamov (ločenih), ker igra ne bo več hotela snemati. Ugotovil na lastni koži ;)

https://steamcommunity.com/app/337000/d...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

PARTyZAN ::

Jaz sem jih imel 102, potem so se pa začeli pojavljati problemi. Enkrat mi je igra zajamrala, da je save corrupted, kasneje pa se sploh na listi ni več pojavil, ko sem shranil. Mislim, da je imel HR enako težavo (oz tam celo mislim, da je bilo neko obvestilo, ko si prišel do limita).

Izi ::

Kaj igralci ne poznate Quick Save (F5) in Quick Load (F9) ? 8-O

Pred vsakim pomembnim opravilom se vedno pritisne F5 in če gre kaj narobe nato F9.
Samostojni Save je smiselno narediti nekje približno na vsaki 2 uri.
Ko se teh Savov po kakšnih 20 uran nabere približno 10 jih začneš prepisovati v istem vrstnem redu kot si jih shranjeval. Tako imaš ves čas vse lepo pregledno in tudi nobenih problemov s prostorom lokalno in v oblaku.

Pri mnogih igrah gredo shranjene pozicije v desetine megabajtov in brez sistema boš hitro samo za shranjevanje začel porabljati Gigabajte prostora. V oblakih bo zato lahko zmanjkalo prostora.
Pa tudi za več kot 20 ur nazaj je nesmiselno imeti shranjeno pozicijo. Sprijazni se s svojimi odločitvami. RPG igre so tako ali tako narejene za večkratno preigravanje.

Če kdo ne ve ima ta igra tudi NG+, tako da lahko v drugo vsak do konca nabilda svojega Jensena. Ampak kot kaže se bo moj Jensen že v prvem igranju uspel nadgraditi do konca. Če igraš komplecionistično kot jaz je igra dolga ko hudič in stranskih questov in opravil je ogromno.
Sedaj mi kaže 64 ur in sem verjetno malo čez polovico. Praxisov mi do popolnosti manjka samo še kakšnih 10, orožja imam vse tiste legendarne posebno močne zlate izvedbe in do konca nadgrajene, čeprav orožij sploh ne uporabljam. Kreditov pa imam tudi že okoli četrt milijona, čeprav sem kar precej zapravljal in pokupil vse tiste Praksise po 10 tisočakov in še zdaleč nisem pobiral vsega loota, ki leži naokoli.

PARTyZAN ::

Quicksave seveda uporabljam, je pa 2 uri napredka zgubit ob napačni odločitvi preveč.

Kar se pa dolžine tiče pa se strinjam, če okol obrneš vse, je igra zelo dolga. Mogoče se mi samo zdi, da je manj zanimivih in humornih mailov na računalnikih in ebookih, ki so razmetani po igri v primerjavi s HR.

Izi ::

PARTyZAN je izjavil:

Mogoče se mi samo zdi, da je manj zanimivih in humornih mailov na računalnikih in ebookih, ki so razmetani po igri v primerjavi s HR.

Humorja je v igri res malo, če prav pomislim, ga pravzaprav sploh ni. Vse je precej resnobno. Je pa vseeno najti nekaj zanimivih mailov ob katerih pa se sem se ponavadi bolj zgrozil kot pa zabaval.

Je pa nujno prebrati oziroma vsaj odpreti vse kar se da prebrati, saj se da tako najti po mojem občutku 90% vseh kod in passwordov. Seveda ponavadi najdeš kodo šele potem ko že hackneš ključavnico ali računalnik ;)
Če kdo ni opazil, mnogo več izkušenj (XP) dobiš, če vse odklepaš z vnašanjem pravilnih kod in passwordov, kot pa če vlamljaš in hackaš.

Kar se tiče stealth igranja je zanimivo, da so mi civilisti bolj nadležni kot pa policaji ali lopovi :P
Civilisti nimajo označenega svojega vidnega polja, vidijo pa na 50 metrov daleč in če te vidijo narediti karkoli nelegalnega jih takoj zagrabi panika in potem tečejo do najbližjega policaja ali zlikovca in te zatožijo in takoj je vse rdeče.

Si pa ne pokvariš Stealth dosežkov če civilist preide v panic mode in te ne naznani ali če sovražniki preidejo v suspicious ali search mode. Dokler te direkt ne zagledajo ni problema.
Vsega pa je konec če kdorkoli preide v Hostile mode. Takoj izgubiš vse dosežke in na koncu misije to pomeni pol manj izkušenj.
Pomembno je še da če kdorkoli odkrije onesveščeno telo, ki ga nisi dobro skril tudi izgubiš Ghost dosežek, čeprav te takrat noben ne vidi, noben alarm se ne sproži in ti sploh ne veš, da je bilo najdeno onesveščeno telo. Zato je treba skrbno paziti, kam spravljaš onesveščence, da ga ne bo kdo našel tudi kasneje ko si ti že v kakšnem drugem nadstropju.

oo7 ::

Ali se Neuropozyne splača prodat vsak je vreden 1000 eur. Na začetku sem dal 4 Neuropozyne za informacije zdaj jih imam pa že polno ali v nadaljevanju z njim še kupuješ informacije?

Furbo ::

Izi je izjavil:

Kaj igralci ne poznate Quick Save (F5) in Quick Load (F9) ? 8-O

Pred vsakim pomembnim opravilom se vedno pritisne F5 in če gre kaj narobe nato F9.
Samostojni Save je smiselno narediti nekje približno na vsaki 2 uri.
Ko se teh Savov po kakšnih 20 uran nabere približno 10 jih začneš prepisovati v istem vrstnem redu kot si jih shranjeval. Tako imaš ves čas vse lepo pregledno in tudi nobenih problemov s prostorom lokalno in v oblaku.

A zdaj boš pa nas učil, kako se snema položaj v igrah?

Ti kar igraj s F5, dokler enkrat ne ugotoviš, da si shranil kako neumnost.

Jaz se pa občasno rad tudi vrnem na kak zanimiv del igre in ga spet preigram na drug način.

Če hočem imeti 1000 savegamov, je to moja stvar.

oo7 je izjavil:

Ali se Neuropozyne splača prodat vsak je vreden 1000 eur. Na začetku sem dal 4 Neuropozyne za informacije zdaj jih imam pa že polno ali v nadaljevanju z njim še kupuješ informacije?

Jaz jih imam kakih 30, pa sem v alpe ravnokar uletel, pomojem komot prodaš vse razen enega ali dveh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Ali se Neuropozyne splača prodat vsak je vreden 1000 eur. Na začetku sem dal 4 Neuropozyne za informacije zdaj jih imam pa že polno ali v nadaljevanju z njim še kupuješ informacije?

Kot zaenkrat kaže niso pretirano uporabni. Kot je sam Jensen omenil pri psihiatrinji, je on medicinski fenomen in jih ne potrebuje, kar mu seveda nihče ne verjame.
Nekaj jih je vseeno dobro imeti s seboj. Po tistem prvem prodajalcu informacij, sem naokoli raztalal še kakšne 4, ko so me med pogovori ljudje poprosili zanje in vedno so bili zelo hvaležni in mi kaj zaupali ali razkrili. Več pa zaenkrat nisem našel uporabnosti.
Nekaj jih je nujno prodati, saj se stackajo samo po 25 skupaj in so mi že 3 prostorčke jemali v inventarju. 25 sem jih vtaknil v domačo skrinjo, okoli 20 jih nosim s seboj, ostale pa prodajam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Furbo ::

Zdi se mi, da so 3/4 igre izrezali in jo bodo ponudili kot DLC.
Mislim resno, samo en boss?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ahac ::

Bossi so bili najslabši in najbolj brezveze del prejšnjega Deus Exa...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Furbo ::

To itak, ampak kot neke obcestne oznake, bi pa pričakoval še vsaj 3 do konca igre in ustrezno daljšo igro.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

To itak, ampak kot neke obcestne oznake, bi pa pričakoval še vsaj 3 do konca igre in ustrezno daljšo igro.



Koliko ur si rabil, da si igro preigral?

Jaz sem trenutno pri 21 urah in ravnokar sem se vrnil v nočno Prago z Golema.

PARTyZAN ::

Jaz imam clockanih že kakšnih 15 ur, pa še na 20% nisem. Mislim, ja lahko zrushaš špil v parih urah in spustiš 80% contenta, samo potem ne jokat, da je špil prekratek.

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Furbo je izjavil:

To itak, ampak kot neke obcestne oznake, bi pa pričakoval še vsaj 3 do konca igre in ustrezno daljšo igro.



Koliko ur si rabil, da si igro preigral?

Jaz sem trenutno pri 21 urah in ravnokar sem se vrnil v nočno Prago z Golema.

71 ur pravi steam, res pa vtaknem nos čisto v vse in kako misijo preigram še na drug način.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

71 ur je lepa dolžina :)


PARTyZAN ::

Shit ST says: sam 71ur sem špilal, crap kratek gaem.

Furbo ::

Jap. Glede na to, da te igre hodijo ven z razmikom od 3-10 let, definitivno premalo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

scipascapa ::

witcher 3 goty 200ur + :)

ahac ::

Furbo je izjavil:

Jap. Glede na to, da te igre hodijo ven z razmikom od 3-10 let, definitivno premalo.

scipascapa je izjavil:

witcher 3 goty 200ur + :)
Predolgo.
Ain't nobody got time for that.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

BorutK-73 ::

STO - 1000+ ur (seveda v 4 letih)

oo7 ::

Ko si prvič v Pragi v stanovanjskem kompleksu so neki verniki potem pa, ko prideš v nočno Prago jih ni več in na tisti mapi je samo še tista cerkev, v katero ne morem vstopiti. Ali sem kaj zamusil že v dnevni Pragi z tistimi verniki ali se bo kasneje še dalo vstopiti v tisto cerkev?

adhoc ::

oo7 je izjavil:

Ko si prvič v Pragi v stanovanjskem kompleksu so neki verniki potem pa, ko prideš v nočno Prago jih ni več in na tisti mapi je samo še tista cerkev, v katero ne morem vstopiti. Ali sem kaj zamusil že v dnevni Pragi z tistimi verniki ali se bo kasneje še dalo vstopiti v tisto cerkev?


Nah, boš še imel potem dostop. Mislim, da se niti ne moreš izogniti. Ko prvič vidiš vernike lahko z njimi samo govoriš o njihovi veri. Povedo ti, da obožujejo računalnike in da lahko z njimi pridejo v "ascension" in da je to, kot vse religije pred tem, edina prava religija in da ti priporočajo da pristopiš k njim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211834 (9880) jype
»

Dishonored 2: Darkness of Tyvia (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14819817 (9721) ahac
»

Geforce 1050 ti 4GB ali Amd Rx 560 4GB

Oddelek: Kaj kupiti
61376 (1126) alucard001
»

Najzahtevnejše PC igre.

Oddelek: Pomoč in nasveti
173431 (2555) cebelar123
»

Deus Ex: Human Revolution (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
62080641 (42615) Bor H

Več podobnih tem