» »

Dishonored-Bethesda

Dishonored-Bethesda

1
2
»

Izi ::

Glede dolžine sem mislil na to, da je v igri samo 9 misij, kar se sliši malo, ampak potem sem ugotovil, da so misije tako velike, da bom za vsako rabil najmanj cel dan, če ne celo par dni raziskovanja, dokler ne raziščem vsake stavbe od kleti pa do strehe, poberem vse Rune, vse Začarane kosti in vse kar je kaj vredno.

Kurzweil ::

Takole bom rekel, ne spomnim se FPSja ali RPGja, ki bi ga šel še enkrat igrat, ko sem ga enkrat končal. Sem pa določene igre preigral po dolgem in počez. Recimo Fallout 3 sem končal pri 450h gameplaya, New Vegas pri 320h gameplaya, kar pomeni, da sem zaradi kvalitete igre prehodil vse in pobral vse, tudi side questov je zmanjkalo oz. so ostali samo še generični. Osebno je mi je Fallout fantastičen in je verjetno edini, ki ima potencial, da ga še kdaj/enkrat igram!
Sicer pa blackbfm pokaži mi založnika (v tvojem primeru Bethesda), ki ne hvali svojih produktov po dolgem in počez! Do je vendar njihovo delo, se pa strinjam, da je to težko brat oz. poslušat, ker se v kopici tega zgodi to, kar se je zadnjo dekado, da kljub razlagi novosti in vsebine nihče več ne verjame v igro, dokler je ne proba sam. Tako da krivit nekega založnika, kar se igre tiče je nesmisel.

@Izi, se pa sicer nisem pretirano sekiral zaradi pištole, tudi če je nebi bilo več, toliko večja možnost, da končam igro z low overall chaos ali kakorkoli se že reče, imam pa občutek, da bo nekako mogoče na koncu spremeniti level tega, tako da nebo potrebno res še enkrat znova igrat igre da bi videl drug konec. Pa če smo že ravno prej bili pri Falloutu, tam si recimo imel priložnost nabit karmo v eno ali drugo smer od česar je bil odvisen konec zgodbe.

Igra je sicer res sorazmerno kratka (nebom pisal koliko misij, da nebo kdo rekel da spoilam) ampak jaz še vedno pravi, da bolje kvaliteta, pa še čas vas ostane za kostanjev piknik te dni.

oo7 ::

Danes sem jo končno dobil:)
Kar se tiče igralnosti mi je super ravno tako magije sekajo čeprav imam zaenkrat samo dark vision,heart in hitro potovanje.
Kar se mesta tiče je tudi odlično in veliko.Edino strički so mi malo leseno narejeni.
Pa podgane ga tudi sekajo,ko se cel trop spravi na eno truplo in ga v 2 minutah požrejo.
Zaenkrat nisem še nikogar ubil8-)

Nič grem nazaj v akcijo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Zaenkrat nisem še nikogar ubil8-)


Crossbow v levi in meč v desni roki....se nisem mogel zadržati. Je pa res, bolj jih pobijaš, več jih golomazi pri naslednji misiji naokoli (sovražnikov namreč).

Igra po igralnosti res precej spominja na Deus Ex, kot je že menda Izi omenil, različne poti kako priti na cilj in veliko skrivnih kotičkov, kjer so različne "dobrine"....v glavnem, zaenkrat mi je "špil" zelo v redu.

oo7 ::

No ja tudi jaz se nisem mogel zadržati in sprobati kako kaj deluje in jih pobiti:).Potem sem pa dal loud pa sem šel še enkrat tako,da sem ga onesposobil.
Igralnost je zelo podobna Deus Ex grafika pa bolj darkness 2.

Izi ::

Jaz sem opazil, da 90% časa preživim z vključenim Dark Visionom, kar pomeni, da grafike niti ne vidim kaj dosti. Vse kar se sveti rumeno onesposobiti, vse kar se sveti zeleno pobrati 8-)
Ostalo pa je "Blinkanje" po strehah in balkonih.
Sem že pri 5. missiji in še vedno nimam na vesti niti ene same smrti. Poleg tega me v celi igri ni še noben sovražnik opazil. Vedno sem končal kot "Ghost", čeprav na koncu vsake misije ni na nogah stal niti en sam stražnik ali vojak. Naredil sem vse stranske naloge razen tiste, ko je čudaška babica zahtevala, da okuženo podgano vržem v stroj za izdelavo zdravilnega napitka in okužim še polovico od tistih že tako redkih preživelih. Tisto bi me takoj prestavilo na temno stran in sem odklonil, kljub temu, da mi je ponujala dragoceno Runo.
Je pa tista "non-lethal" usoda, ki jo lahko pripraviš za glavne kriminalce tako kruta, da se kar nekajkrat premišljeval, da bi bilo veliko bolj humano, da jih preprosto ubijem.
Domenil sem se, da tista dvojčka obrijejo na balin, jima odrežejo jezik in pošljejo v suženjsko delo v njun lasten rudnik ;((
Precej se da spletkariti in vse odločitve vplivajo na potek zgodbe. Tudi po mestnih zvočnikih lahko poslušaš o nadaljni usodi mestnih veljakov za katere si se odločil, da jih ne boš ubil, ker je smrt premila kazen.

JC Denton ::

Včeraj sem jo preigral. Zakon špil. Jutri začnem znova. Malo me moti le to, da je Blink podarjen perk. Itak sem ga skoz uporabljal, ampak nekak bi bila igra težja, če ne bi podarjen. Tako pa se lahko izogneš ali pa prikradeš za hrbet 90% sovražnikom samo z uporabo tega perka. Za naprej pa upam na kakšen soliden dlc.

Jaz sem okužil folk s pognano, pa sem vseeno končal igro in misijo na low chaos.

todman74 ::

Verjetno bi bilo bolje, da "blinka" sploh ne bi bilo in bi morali plezati gor po zgradbah, tako pa res precej poenostavi igro....

Do zdaj sem končal štiri misije in to vse na high chaos. Mi je ostalo kar precej "municije" ob koncu te zadnje, pa sem sklatil še enega "tallboy-a"...me je zanimalo, če se da.:)

JC Denton ::

Chaos na high, se pravi da si pobijal tudi civiliste?

todman74 ::

Eno žensko po nesreči v prvi misiji, drugače pa samo one poblaznele, ki me napadajo.

oo7 ::

A je fino narobe če ubiješ par thugov(pri tisti babici)?Ali je boljše jih uspavat,ker trenutno nisem še nikogar ubil:)

Izi ::

oo7 je izjavil:

A je fino narobe če ubiješ par thugov(pri tisti babici)?Ali je boljše jih uspavat,ker trenutno nisem še nikogar ubil:)

Umor je umor, ne glede ali ubiješ razbojnika ali nedolžnega civilista :P
Za tiste razbojnike, ki grozijo babici, je najbolje iti nazaj čez balkon in ven iz hiše, da jim prideš za hrbet in jih postreliti z uspavalnimi puščicami. Če pa hočeš še "Ghost" dosežek, pa bo treba ustaviti čas.

Tallboyi, kot najhujši sovražniki, pa so problematični samo za neubijalce, ker so imuni na uspavalne puščice se jim moraš popolnoma izogniti ali pa jih obsedeš in odpelješ nekam stran. Za morilce pa ni problema najlažje je "drop assassination", ko ga iz višine presenetiš in ga zakolješ z mečem, ne rabiš nič municije. Če pa si na tleh pa se mu priplaziš od zadaj in mu razstreliš tisto gorivno celico s kitovim oljem, ki ga poganja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Potem jih bom pa kar uspaval.Čeprav sem kupil 30 uspavalnih puščic imam jih pa samo 5:O

Jaz zdaj igram tako,da prvo vzamem srce in iščem rune in malo raziskujem hiše na koncu bom šel delati pa misijo.A bo tako uredu?

oo7 ::

Samo zanima me katera misija je to pa koliko jih je še.
Zdaj sem prvo pomagal tisti babici,pa šel v Rum destilarno pa ubil High Overseer in ukradel dnevnik in pobral vse rune in bone charms.Potem me je pa tisti stric odpeljal nazaj v Pub.
A misija se šteje,ko te ta stric s čolnom odeplje ali tudi tisto v Pub-u?

Ali je uboj podgane in psa isto umor kot bi ubil človeka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

Ali je uboj podgane in psa isto umor kot bi ubil človeka?



:)):)) dober si

JC Denton ::

Če si prebral tisto temo, ko je imel nekdo težave z mišmi in se jih je poskušal rešiti, potem veš odgovor. :p

oo7 ::

Ja sem prebral kar je napisal Izi:)

todman74 ::

oo7 je izjavil:

Samo zanima me katera misija je to pa koliko jih je še.
Zdaj sem prvo pomagal tisti babici,pa šel v Rum destilarno pa ubil High Overseer in ukradel dnevnik in pobral vse rune in bone charms.Potem me je pa tisti stric odpeljal nazaj v Pub.
A misija se šteje,ko te ta stric s čolnom odeplje ali tudi tisto v Pub-u?


Si nekje pri drugi ali tretji misiji, vseh skupaj pa jih je menda devet.

oo7 ::

7 ur sem igral do zdaj.Se pravi,da me čaka še kar nekaj ur:)

Do zdaj nisem ubil še nikogar.So mi pa 4 omamljene stražarje zgleda pojedle podgane;((.ampak sem končal na Low Chaos:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Rias Gremory ::

Kinda related video :)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

oo7 ::

Igri Dishonored se obeta nadaljevanje

http://www.videoigre.si/igre/625-igri-d...


Dodatek pa pride še letos 11 decembra-DLC se bo imenoval Dunwall City Trials:)

oo7 ::

Dishonored:The Knife of Dunwall

16 April



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Prihaja DLC za Dishonored.Tokrat v vlogi Doud-a
16 April

oo7 ::

Danes je prišel zadnji DLC za Dishonore - Dishonored Brigmore Witches

kmetek ::

gmg ga ima za 9,99$ - 20%

miteq ::

kmetek je izjavil:

gmg ga ima za 9,99$ - 20%


Kupil. :))

oo7 ::

Dishonored Definitive Edition - Launch Gameplay Trailer


Kdor še ni igral priporočam res dobra igra :)

bambam20 ::

Upam samo, da bo dvojka tako odlična oz. še boljša.

scipascapa ::

PS4 nič posebnega....slab port.

oo7 ::

Dishonored Badass Stealth High Chaos

oo7 ::

Spet sem preigral igro Dishonored tokrat prvič z obema dodatkoma.

Nekaj mi ni jasno.

SPOILER !!

V glavni igri Dishonored nisem ubil Daud-a. V DLC-ju pa Korvo ubije Daud-a ? :| Zato, ker sem igral na high chaos ?

Furbo ::

Saj ga ne ubije. Umre na ladji.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Saj ga ne ubije. Umre na ladji.


V DLC-ju The Brigmore Witches Corvo Dausu prereže vrat kljub temu, da sem ga v D1 pustil živega.

Ampak OK v DLC-ju Knife of Dunwal sem ubil Billie Lurk a je vseeno v drugem delu. V DLc-ju The Brigmore Witches ubijep Delajlo pa je glavni negativec v D2.

Furbo ::

Mah ti DLCji so bolj privlečeni za lase. Sami igri sta pa odlični in sem obe večkrat preigral.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Ja Dishonored je zelo dobra serija upam, da bodo naredili tudi tretji del.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kvinta ::

Tega ne bomo dočakali škoda razn če si seveda niso spet kaj premislili:D
A.C.A.B
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30347567 (10406) oo7
»

Deus Ex: Mankind Divided (Deus Ex Universe) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27843513 (8713) Zmajc
»

Dishonored 2: Darkness of Tyvia (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14820688 (10592) ahac
»

Thief 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11621171 (15580) sesobebo

Več podobnih tem