» »

Prevara (goljufija) na bolha.com

Prevara (goljufija) na bolha.com

1
2
»

TOP ::

Ne kotali buč z takšnimi izjavami.Komisijsko se odpira vreče v katerih je nakaj zaupnega ali vrednega ne pa tole.Pravilo je jasno plačaj in potem odpri in če kaj ni uredu se tožari z pošiljateljem ali pa na policijo.Še enkrat za vse,da boste vedeli in ne pisali neumnosti.Poštni uslužbenec ali Poštar nima s tem nič kaj je noter in kaj ni.Edino če je paker že bil odprt ali,če je paket poškodovan,potle se piše zapisnike.Sedaj pa še to,če se slučajno zgodi da pride paket poškodovan se pokliče prejemnika in on lahk pogleda noter,če je vse uredu,če je izdelek cel in ali ga bo sprejel,če ga ne potle se piše zapisnik.Pošto ne zanima kaj je noter in kaj si ti naroču ali kaj si dobil.Sej zato pa pošiljajo tud bombe in antraks mal za šalo:)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

LeQuack ::

Zato pa tudi Bolha nikoli ne bo eBay. Najlažje je služiti denar brez rizika in skrbi.
Quack !

Gandalfar ::

bolha predvsem ne bo ebay, ker nima lastnega denarja kot ga ima ebay s paypalom

#000000 ::

TOP je izjavil:

Ne kotali buč z takšnimi izjavami.Komisijsko se odpira vreče v katerih je nakaj zaupnega ali vrednega ne pa tole.Pravilo je jasno plačaj in potem odpri in če kaj ni uredu se tožari z pošiljateljem ali pa na policijo.Še enkrat za vse,da boste vedeli in ne pisali neumnosti.Poštni uslužbenec ali Poštar nima s tem nič kaj je noter in kaj ni.Edino če je paker že bil odprt ali,če je paket poškodovan,potle se piše zapisnike.Sedaj pa še to,če se slučajno zgodi da pride paket poškodovan se pokliče prejemnika in on lahk pogleda noter,če je vse uredu,če je izdelek cel in ali ga bo sprejel,če ga ne potle se piše zapisnik.Pošto ne zanima kaj je noter in kaj si ti naroču ali kaj si dobil.Sej zato pa pošiljajo tud bombe in antraks mal za šalo:)).


jebala te buča :)

No dolgo nazaj ko je človek preko bolhe kupil gsm za nekje 200-300 evrov, ker je bil prodajalec predaleč sta se zmenila za paket-odkupnina. Pride kupec na pošto, pokaže listek da je zanj paket, poštni uslužbenec prinese paket in ga položi predenj in čara z nekimi papirji, kupec položi denar predse in slučajno potežka paket, takrat je pogruntal da je sumljivo lahek in na hitro paket odpre, poštar mi je začel težit ampak tip ni maral kej dost za to, ko ga je odprl je bila notri v cajtng papir zavita dilca z narisanimi tipkami in vanjo zabit žebelj -kao antena- :) ter listek s sporočilom v stilu, kupi si ga če bi ga rad mel.

To je pokazal pošnem uslužbencu ki je reku sam kva a to tud delajo ?? POštar je poklical še neko uslužbenko in so izpolnili zapisnik o komisijskem odprtju paketa in ga poslali nazaj na naslov od kjer naj bi prišel.

AngelOfDeath ::

ully82 je izjavil:

Danes sem dozivel lep nateg na bolhi.Pristavljam link da si lahko ogledate enega od goljufov na bolhi ( http://www.bolha.com/uporabnik/tons2 )Skratka napaka , priznam je bila moja naivnost ampak nasi organi oziroma nasa drzava ima ocitno napisan zakon za *BARABE*.Gledal sem neko vsebino ki naj bi bila zelo poceni.Stopim v kontakt z prodajalcem in nekako po pisanju parih mailov dobim obcutek da zadeva izgleda zdrava!Nakar skleneva da mi zadevo poslje.In cez 2 dni grem na posto dvignit paket.Plačam 200 Evrov+postnina in sedem v avto.Sedaj je schoooook.Verjetno se vam bo malo nasmejalo saj sem v paketu nasel-paradajzovo mezgo,robcke in vzigalnik!!!!!Uglavnem,takoj grem nazaj na posto in zelim nekako situacijo uredit.Posta zavrne da bi se karkoli orgiralo.Grem na policijo in mi predstavijo postopek ki je sledec,Ce storilca izsledijo ga bodo kazensko ovadili in bo postopek stekel,kar bo trajalo dalj casa!Ce ga seveda najdejo!Recimo da pride do sodisca.Bom mogel jaz dokazovati da sem res dobil paradajz robcke in vzigalnik proti storilcevi besedi ki lahko trdi da je on pravilno odposlal in da sem jaz vseskupaj zreziral!Cool.Sedaj bom nekako ze pozrl 200 evrov ampak vas postenjake OPOZARJAM PAZITE kaj pocnete na spletu.Mafia je ocitno zelo velika v sloveniji zakon pa vse slabsi!
Lep pozdrav Vsem!!!!



Je teža na nalepki podobna napravi, ki bi morala bit not ? Ali so te stvari težje.... ?
edit: Slovnica

amigo_no1 ::

#000000
Mobiteli niso neke zelo težke stvari, kako je tip lahko ocenil razliko kar tako na uč mi ni jasno.
110 g vs 180 g mase (skupaj s škatlo) lahko zanesljivo loči bolj malo ljudi.
Si bo treba kak x-ray očala omisliti :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

mihec87 ::

amigo_no1 je izjavil:

#000000
Mobiteli niso neke zelo težke stvari, kako je tip lahko ocenil razliko kar tako na uč mi ni jasno.
110 g vs 180 g mase (skupaj s škatlo) lahko zanesljivo loči bolj malo ljudi.
Si bo treba kak x-ray očala omisliti :P.


Sreča v nesreči.Se mu je pač zazdelo da je prelahko in je lahk mel srečo v nesreči da je trofo pa da ni mobitela not.

PINki ::

Saj je bil, samo ne taprav :D

galu ::

Do zdaj opravil že cirka 20-30 nakupov rabljene opreme preko neta, pa še vedno bilo vse popolnoma tako, kot smo se zmenili (tok, tok)... Bom pa se od zdaj naprej malo pozanimal po teži predmata (kaka bi naj bila), pa potem malo prevagal z rokami pred poštarjem.:|
Tako to gre.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevaranti na Bolhi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
334100617 (6351) predi
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38382403 (25850) budnost
»

kupec želi denar nazaj od prodanega telefona- what to do (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519577 (7704) MadMen
»

Nateg na bolhi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9818871 (14118) francek1
»

Prevare na Bolha.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8822298 (17179) ratkob65

Več podobnih tem