» »

Vgradne led luči

Vgradne led luči

Davidoff ::

Pozdravljeni,

ker sem globoko v obnavljanju stanovanja ;), sem prišel tudi do točke kjer se moram odločiti glede razsvetljave. Ker se nekako nagibam da bi v prostorih kjer imam spuščen strop vgradil vgradne LED lučke sem prišel do vprašanja katere izbrati.

Po brskanju sem prišel do lučke, ki se mi najbolj dopade in sicer podjetja SENSIO model SE9905 oz. HD tanka stropna luč. Pa me zanima če kdo od vas uporablja omenjene lučke in če je zadeva "dober" nakup. Prosil bi tudi za kakšna druga priporočila oz. napotitev k morebitno "boljši" zadevi za ta cenovni razred.

Hvala. ;)
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

s1m0n ::

Trenutno še LED svetila niso primerna za osvetlitev prostorov ampak le kot ambientna svetloba. Žal so premalo močna! Vseeno priporočam, da imaš zraven LED še kakšen drug vir svetlobe (luči). Ter teh 4W je veliko premalo poglej za kakšne ki imajo 3W močne diode! To podjetje je meni pomagalo/svetovalo LED vgradna svetila In so mi za prostor 4x4m svetovali 6x vgradno z 8x3W diodami!

Pyr0Beast ::

4W ali pa če bi jih bilo 40.

Zadeva ima LE 41 lumnov. To ni NIČ.

Ti jih za osvetlitev rabiš 800-1500.

S 41 lumni je dovolj svetla le da malce 'žari', da si boš s tem osvetlil kaj pa pozabi.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Davidoff ::

Hvala za mnenja...glede samih luči je v planu da pridejo v dva prostora in sicer v hodnik ~3,5 x 1,6m ter kopalnica 2,70 x 2,20m. Tako, da sedaj res nevem kako se naj odločim. Gledal sem tudi luči od Modularja vendar so cene tam malo "drugačne".:| Bom se malo pozanimal pri firmi, ki si jo priporočal. Še kdo? :)
Pivo Laško vsak dan eno flaško!

Pyr0Beast ::

Nabavi navadne ali varcne. LED svetil, ki celo dajo nekaj svetlobe (800lm+) od sebe pod 100EUR na komad NE bos dobil.
Na elektriki pa tudi ne bos prisparal nic z njimi.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

s1m0n ::

Ja pri LED SM je cena tam od 60-100EUR/1kos za LED vgradne z 3W diodami!
60EUR/kom = 3x3W žarnica (ca 50W navadne)
100EUR/kom = 6x3W žarnica (ca 100W navadne)

Varćne pa so itak totalno nap*zdo*anje!

Pyr0Beast ::

Naj vas Watti ne medejo. Vi glejte samo lumne. Kar je nad 1200-1500 je primerljivo z navadno 100W žarnico
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

Yo,
odločen sem da bom imel po celem stanovanju vgradne žarnice oz. LED panele.
Kje dobiti to najceneje v Sloveniji? Pa a je slučajno treba kaj posebej pazit pri montaži ker bo po stropu knauf (gre za mansardo, strop je zaenkrat izoliran (steklena volna z alu folijo) ter podeskan)?
Računam okoli 5-6 LED panelov in cca. 30 žarnic (5 sob, hodnik, stopnišče).

Hvala, lep pozdrav! :)

Kvatebrigic ::

Tody ::

Ne kupuj najbolj pocen šrota, ker ga boš potem hitro menjal...

LitralSM ::

Naši uvažajo iz Kitajske. Enako lahko narediš tudi sam. Nabaviš željeno količino +25% več za morebitne menjave - če že kdo želi poceni priti skozi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED žarnice, domača uporaba (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
27461143 (5385) dela
»

Gospodinjske žarnice (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
594121466 (90390) BigWhale
»

Varčna sijalka vs. žarnica (stroškovno) (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9927127 (22453) BlaiseM
»

LED žarnice & ebay (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5015737 (14232) energetik

Več podobnih tem