» »

Telesat Jesenice

Telesat Jesenice

Pro ::

Zanima me, kako ste kaj zadovoljni s Telesatovim internetom in IP telefonijo. Dela kot mora, kaj dosti prekinitev, kako je s hitrostjo, je zvok v slušalki čist, nič zatikanja...?
Premišljujem, da bi internet in telefon prenesel tja, zato bodo vsakršna mnenja dobrodošla.

Pro ::

Res noben ne dostopa do interneta preko omenjenega ponudnika?

princ ::

zdravo PRO,

malce pozno pa vendar,

sicer sam trenutno ne uporabljam telesatovih storitev, a sem imel net pri njih in je čisti poraz. Če imaš možnost Siolove optike - nimaš kaj zgrešit

lp

Pro ::

Ja, na žalost nimam možnosti niti Siolove niti T-2 optike. Obsojen sem na VDSL ali kabelsko. Očitno bolje, da ostanem na Amisu. Hvala.

evilfury ::

Ne priporočam! Sem pri njih že 8 let in se ni spremenilo nič. Hitrost je še zmeraj samo 4mb/768 največ. Digitalna televizija je smeh. Zdaj so nam ukinili še HD programe. Potem vodič je nepopolen ali pa ga kdaj sploh ni. Mah morm zlit svojo jezo nekam in da še komu preprečim da bi šel k njim, ker bo obžaloval. Vendar smo na nekaterih območjih Jesenic obsojeni na ta telesmeh!

princ ::

Telesat je res telesmeh...

patron ::

Optike še zj ni po blokih je samo po stolpnicah ker je kao tam več folka in zato se jim splača, hd programe ukinjajo namest da bi jih blo zmeri več... zdej sploh ne vem a bom lahko gledal fuzbal v HD al ne... :)

EDIT: lahko gledam v HD preko Das Erste HD programa :D slo 2 pa ne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: patron ()

vander ::

Zdravo
Zanima me kako ste zadovoljni tisti, ki ste preklopili na siolovo optiko - hitrost interneta,TV programi, cena, glede na Telesat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677998 (20403) Tilen
»

Telekom proti Telemach (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11946202 (16442) solatko
»

T-2, Telekom, Telemach, A1 itd. kater ponudnik ?

Oddelek: Omrežja in internet
235386 (2102) PikaPoka828
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833435855 (75383) zavajon
»

Hitrost optike

Oddelek: Pomoč in nasveti
4214553 (13151) Dr_M

Več podobnih tem