» »

tv --> pc ne deluje več -.-

tv --> pc ne deluje več -.-

FeniksX ::

En hud problem mam ... Kar naenrkat mi PC noče več zaznati TVja, pa sm probu updajtat driverje pa še vedno nič ... ma kdo kako idejo ka bi lahka blo?
Grafična GTx 260
TV Philips 5604H 32"

Edino kar sem se spomnu da bi lahka blo je, ko sm odklopil DVI-HDMI kabel iz grafične se je DVI konektor dotaknil ohišja in je zgledalo tako kot da bi stekel tok med ohišjem in dvi konektorjem. Sedaj pa če je to kaj skurlo sam kok nej vem kaj -.-

Vse ostalo deluje na računalniku brez problema, monitor nima nobenega problema prikazovanja slike, probal sem pa seveda tudi drugi HDMI vhod na TVju, brez uspeha -.-.

Upam da kdo ve kaj naj sprobam.

Hvala za odgovor.

FeniksX ::

Nova ugotovitev, ravnokar le nekje staknu VGA kabel, in probu priklopit grafično in TV preko tega kabla in to je pa delovalo takoj, seveda z slabšo sliko, saj je TV visoke ločljivosti.

FeniksX ::

Hmm po vsej verjetnosti je šou stranski HDMI vhod na tvju, na ostalih dveh ki sta vzadi TVja ravnokar sprobu in deluje, edino kar je zvoka ni, ker je zgleda audio kabel povezan nekako na stranski HDMI -.-

jRk0 ::

zakaj pa bi z vga kablom bla slabsa locljivost?

zvok more bit na vseh vhodih tbh...
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

FeniksX ::

Jah na VGA ko sm dau je bla ful slabša slika,

Drgač pa ne zvoka ni ... pol mi je neki za ene 5min (verjetno pokvarjen)HDMI vhod delu s tem da je cela slika bla čist rdeča, a zvok je pa biu ... ko pa sem zopet preklopu na zadnji HDMI vhod pa ponovno ni blo zvoka preko audio kabla -.-

Mah tv ma itak garancijo, najbolš nest pa poizvedet ka se da nardit.

jRk0 ::

za zvok mors vcasih izbrat pod playback devices HDMI. na vga si nastavo resolucijo na 1366x768 (oz 1920x1080 ce je full hd tv)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963565575 (4904) anjica
»

Povezava VGA na HDTV preko HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5219676 (9189) kozorog
»

DVI(PC)--->HDMI(TV) ni zvoka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6321351 (10463) BorutK-73
»

Kakovost DVI HDMI kablov in vpliv na sliko (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5523303 (14607) al3n
»

DVI -> HDMI na LCD 42LG5030 brez zvoka?!

Oddelek: Zvok in slika
397535 (5315) milos75

Več podobnih tem