» »

Vzpostavitev povezave s Philips NET TV

Vzpostavitev povezave s Philips NET TV

akul93 ::

Problemi z brskanjem po spletu prek televizije!

Pozdravljeni!
Pred nekaj dnevi smo kupili Philipsovo LCD televizijo, ki ima funkcijo NET TV in že od dneva nakupa se "zafrkavam" z vzpostavitvijo povezave, pa bi prosil, če bi mi kdo napisal postopek vzpostavitve. Imamo tudi Siolov modem.

Hvala vnaprej!
LP
  • spremenilo: akul93 ()

lali12 ::

Ni ne vem kakšna umetnost, ker dejansko LCD naredi vse sam. Kupi router, omogoči na routerju DHCP, da LCD-ju določi IP, potegni kabel bi moglo delat. Na enem LCD-ju sem imel težave, vendar sem jih rešil z posodobitvijo firmware.
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

akul93 ::

Hvala za informacije. Našel sem nek stari router doma, bom probal pa sporočim, če bom imel še kakšne težave.

akul93 ::

Probal sem z routerjem pa še zmeraj ni odziva na televiziji. Zdaj iščem posodobitve za TV pa nič ne najdem, pa bi prosil za pomoč.

akul93 ::

sem zrihtal in dela kot urica! ce ima se kdo podoben primer, resitev je naslednja: na strani --->"http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi...
potegnete na racunalnik tisto zip datoteko in jo razširite na USB ključek, tega vstavite v TV in počakate, da naredi svoje, potem pa samo se prek routerja zvezete in zadeva dela!
Lali12 hvala za idejo za posodobitev!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: akul93 ()

Tomay ::

So po update tv menuji v Slovenščini, glede na to, da piše eng.

Edit: Sem ugotovil, da so. Težava je v tem, da še vedno ne dela nettv. Še vedno piše vzpostavljanje povezave...

Tv lahko z računalnika v omrežju pingam, net dela b.p. tv pa kot da sploh ne poskuša vzpostavit povezave. Sem probal s packetmon pa nič.
Voodoo 4Ever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomay ()

akul93 ::

probaj izklopit iz štroma router in modem, da se vzpostavi prvotna povezava, preveri, če imaš na TVju označeno dinamic IP/DHCP, poglej nastavitve routerja (omogočen DHCP itd...). Vtipkaj v googla ime svojega routerja (npr. Level one broadband router) pa imaš dosti navodil da pravilno nastaviš router... probaj, išči!!! če pa še ne dela pa piši, bomo se še kaj spomnili! :)

Mulc ::

Pozdravljeni, sosed ima NET TV za isti televizor, namestila sva zadnji firmware, namestil sem mu dd-wrt na router in poštimal omrežje, vendar nikakor ne morem preko dhcp povezati TV...
ima mogoče kdo kakšne izkušnje s tem?
LP

Renegadde ::

pozdravljeni tudi sam imam isto tezavo in me zanima ce ste kaj resli ker ce tv priklopim direktno na modem/router od siola dela BP. Drugace ko ga pa priklopim na router z dd-wrtjem pa nič..
V naprej se zahvaljujem

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1766544715 (11) PrimozR
»

Kako vzpostaviti omrežje z več ruterji in enim modemom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8725204 (6070) fpopla87
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11950980 (22730) simone
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483121620 (45820) Looooooka
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5622124 (21040) MTB

Več podobnih tem