» »

Čevlji za pozimi

Čevlji za pozimi

biokill ::

Ugotovil sem, da nimam nobenih primernih čevljev za pozimi, take da so malo bolj visoke. Vendar nočem imeti kakšnih "gojzarjev"

Zelo so mi všeč tele : http://www.catfootwear.com/intl/en-US/P...

Zdaj verjetno bi jih lahko prešprical da bi bili vodoodbojn oz polprepustni..

Ali kdo ve, kje bi lahko imeli dotičen model, najprej sem pomoslil na Transport, bi vi vedili?

Lahko tudi vi kakšne predlagate..

L.P.

Matek ::

Če ti tole kje rata dobit...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Keyser Soze ::

Kar se tiče Caterpillarja je najbrž res prva postaja štacuna Transport. Čeprav niso glih poceni no.

Sam namreč že nekaj let(15+) redno nosim Catov Second Shift model (oz. piščančke po domače), in moram rečt, da zdržijo skoraj vse in še več. Ne ostanejo pa dolgo lepi, če ne paziš na njih (črni fleki, ipd.).

Druga alterntiva Transportu pri nas za Cat čevlje je pa po mojih izkušnjah eBay. Če modela ni pri nas potem kupiš na eBayu iz kakšne Anglije npr. Cena s poštnino je nekako enaka našim, ko so razprodaje/akcije/znižanja.
OM, F, G!

biokill ::

@Matek, tudi tiste so mi zelo všeč....samo kje bi jih imeli..

@Keyser Soze, sem pripravljen dati malo več za čevlje, lahko bi jih nariočil iz UK, ker ni carine in ponavadi je pošiljanje tudi zastonj, samo fora je, ker bi jih moral prvo probati, ker imam dokaj široko stopalo zna biti problem..

biokill ::

Sem bil v Transportu v cityparku a APA hi modela sploh ni v sloveniji menda..So se mi pa v živo zdele zelo lepi "piščančki" oz. CAT secon shift edition, a someli samo do 41 številko, potem sem šel pogledat še v halo a, tudi tam samo še male cifre..Prodajalka pove, da jih vrjetno ni nikjer za dobit trenutno....:S

Zdaj razmišljal sem, da bi naročil preko neta iz anglije, sam se bojim da me bodo tiščali..

Ugotovil sem, da jih prodajajo v večih verzijah in sicer z jekleno kapo-delovni in brez...Potem pa sem zasledil še na koncu imena kratice M in W.........to si razlagam kot Medium in Wide......torej jih prodajajo več širin, naj kdo potrdi..

Zdaj carina pa pošiljanje bi bilo vrjetno zastonj....me pa zanima kako je kaj s pošiljanjem nazaj...

L.P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: biokill ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936802 (6154) lolipop2
»

Nakup oblačil preko spleta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5239832 (3597) balluf
»

eBay - presenečenje v kuverti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7726741 (21343) Samson
»

Obutev za na golo nogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6620252 (17864) negot

Kupovanje prek eBaya (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
567101200 (45747) Tilen

Več podobnih tem