» »

Podnapisi mi ne prikažejo črko Č

Podnapisi mi ne prikažejo črko Č

easyrider3 ::

Pri Simobilu sem vzel tisti mobilni internetni paket z Notebook DELL INSPIRION mini9 in sedaj sem si gor naložu BS player pa mi pri gledanju filma ne delajo prav podnapisi MANJKA ali popačena je črka Č.
A mogoče kdo ve zakaj je tako ima pa operacijski sistem windows xp home edition v angleskem jeziku. A je mogoče,da zaradi tega ker je v angleškem jeziku

tsatthoggua ::

Iz glawe ti res ne znam tocno pomagat,ker BSPlayerja ne uporabljam. Lahko ti samo namignem da gres v nastavitve podnapisov (poglej menije BSPlayerja - mogoce Properties? ) in tam nastavist drugi encoding. Mislim da so opcije nekako Western Europe,....

ttommy ::

Poglej,če imaš v nastavitvah v BS playerju slučajno označeno možnost:Default subtitle language-eng.
Mora biti prazno....
Kaj pa ko odpreš podnapis v beležnici-tam so normalno črke?Če ne bo šlo,si pa raje inštalraj VLC player( free for download)...
Gamer

ST-777 ::

Boljši kot BSPlayer je po mojem mnenju free KMPlayer, ki ima mnogo nastavitev za podnapise in celo editor za podnapise, ter seveda pravilno prikaže čšž.

easyrider3 ::

V BS playerju mi že ko pridem v nastavitve(splošne nastavitve) nikjer ne prikaže črko Č,Ž,Š ampak ko pa gledam film pa mi edino črko Č ne pokaze in namesto nje je črka E z kljukco na vrhu.
Potem sem probal z KM playerjem pa mi isto spet ne prikaže črko Č isto kot z BS playerjem

Kaj bi bilo vzrok,da to ne dela

Comedian ::

dstojs: Tudi jaz sem imel podobne težave. Med predvajanjem videa klikni kamorkoli z desnim miškinim gumbom nato pa:
subtitles -> primary -> subtitle properties -> font
in spremeni script iz western v central european. Nato bi moralo delovati.
To vellja za BS.Player

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Comedian ()

ttommy ::

Težave s FfdShow?
Gamer

easyrider3 ::

Stvar sem rešil tako kot si rekel Comedian,HVALA ti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

podnapisi.net (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
13335217 (3546) donvito
»

VLC-player

Oddelek: Pomoč in nasveti
232580 (1154) Big_Al
»

[divxvid] LG predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21535332 (10152) kekpek
»

problem bs player

Oddelek: Zvok in slika
131203 (998) jan01
»

Zvok ne dela v Bs playerju v WMP pa dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
72474 (2474) adisitko69

Več podobnih tem