» »

Star Wars - The Old Republic

Star Wars - The Old Republic

««
13 / 19
»»

Pesimist ::

chara na nadda ziher nebos mogel transferat. To je misleno samo iz high na low servere. Drugce pa ja. Nadd je edini ki se da se kolko tolko spilat.
Jaz se pa vbistvu 1.2 patcha bojim da se bo folk iz Nadda transferal na druge servere. Te pa takoj unsubam od spila, ce ugotovil da je potem server empty.

http://www.torstatus.net/tomb-of-freedo...

Sem pa tudi ze studiral ce bi na ameriskega fatmana šel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

micmitja ::

Zdavo, vidm da je tuki kr debata o swtor pa me zanima če bi bil kdo dobr pa mi poslal invite za 7 dnevni trial da lahko testeram igro na
micmitja@gmail.com pa hvala v naprej

Pureforce ::

evo sm ti poslal

micmitja ::

odlično res najlepša ti hvala :)

Rokomah ::

Kaj lahko kdo napiše, kako ste zadovoljni trenutno z igro.
Jaz sem jo nehal igrati en teden po nakupu, saj je bila poslabšana kopija že videnega v WarCraftu.
Je trenutno zadeva kaj bolj obetavna (inovativna)?

Če je kdo slučajno kupec, jo prodam za polovico cene.

ahac ::

Jaz sem spet začel igrat pred par dnevi in sem zadovoljen. Questanje je boljše kot v WoW, endgame pa nisem skor nič igral. Pogrešam dual spec (solirat kot healer je bedno), proper LFG sistem, pa nekateri serverji so preveč prazni.
UI bodo pa v 1.2 (menda drug teden) dost izboljšal, pride legacy sistem, itd.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Boobiz ::

Zanimivi so mi patch notesi, v zadnjem mesecu odkar obstaja weekend pass so se jebali samo z napakami, ki so jih povzročili z implementacijo tega, poleg tega pa so neki štimali server stability ob praznih serverjih. ;((
Se mi zdi, da z vsako stvarjo nardijo več preglavic kot dobrega. Also, odkar sm nehal po patch notesih ni nekih velikih sprememb. Not resubing (yet).

Dobro jim gre, res. ;(
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Truga ::

Jaz bom resubal, takoj ko "koncam" DDO. Sepravi verjetno enkrat naslednje leto, ker poleti koncno pride expansion za DDO.

ahac ::

Boobiz: 1.2 bo itak drugi večji patch od izzida in bo kr dost novih stvari prinesu. Kar je blo patchov vmes so pa bugfixi.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Jst sm bil zdej par tednov brez swtor, ker sem mislil čakat na 1.2 patch. Potem sem pa zvedel, da se da v boarding party kar solidno farmat pa bom to delal do patcha.

yoco ::

Meni enkrat aprila poteče naročnina in jo vrjetno ne bom podaljšal. Enostavno me igra ne pritegne več da bi jo naprej igral. Bom prišparal ta keš za GW2 =)

Pesimist ::

meni poteče čez mesec in tudi nebom podalsal. Well zanekrat se spilam PVP, ampak me nebo prav dolgo drzalo. Dam ji se 1 tedn max.

subby ::

McGregorSL ::

S kolegom spilava na bloodworthy... in server je dost prazen... sicer ne moti preveč, ker obiskujeva planete in spilava PvE (na PvP) serverju... od zacetka do trenutno lvl37 sva srečala 2 Imperial playerja... se pravi v 4 mesecih :\ Sicer questanje je zabavno v teamu ampak definitivno nima občutka, da je to sploh MMO... .bolj kak RPG z MP opcijo. Ko zmanjka planetov in bova lvl50 pa vprašanje kaj bo... mogoce bo legacy sistem oz patch 1.2 kaj boljsega dodal... drugac pa gw2 oz. ko pride PS2
lp

subby ::

Po štirih mescih so tud najbrž že vsi ostali na serverju lvl50 pa pvpvjajo na illumu... mogoče bosta mela več sreče, ko prideta do tam

ahac ::

od zacetka do trenutno lvl37 sva srečala 2 Imperial playerja...

Low lvl območja so itak čist ločena in jih ne moreš srečat, potem kasneje (od Tatooine dalje) je pa tud tko narejeno, ima vsaka stran pol mape in se questi skor nič ne prepletajo ali križajo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

McGregorSL ::

nevem kaj točno je fora PvP serverja potem... da bom rabil 6 mesecev da pridem do lvl50 da bom sploh lahko PvP igral je pa tudi zanič koncept.... če mene vprašaš.

Boobiz ::

KOncept je kul, samo izveden je za en kurac. Z pvpjanjem folka ki ga srečaš na tatooine, ne pridobiš nič oz. ravno kontra zgubljaš čas, ker za kill pač dobiš squat.
Ilum je pa imo itak zgrešen. Če se med lvlanjem lepo prebijaš skozi špil in mogoče ne opaziš kako v pizdi je optimizacija, potem to na Ilumu definitivno vidiš ko začne štekat in pa ne vem kaj je kadil tist, ki si je zamislil Ilum z mislijo, da je pvpjanje to, da either farmaš boxe al pa da uletiš gledat gankanje in diapozitive v maso 20vs20 in kao pvpjaš. Itak. Mokre sanje vsakega MMO frika.
I'm drunk, what's your excuse?

subby ::

Ja, optimizacija je res problem. Na gtx295 mi v space combat kar močno fps pade, ko se večje enemy ladje malce bolj kadijo. Illum sem pa sam enkrat probal, kjer je blo približno 30-40 ljudi na vsaki strani... bo treba počakat na gtx685 za take stvari. Se pa kar dost izboljša, ko izklopim sekundarni monitor, katerga mam sam za namizje.

Dami ::

Mi (VLC) smo že sred februarja zaklučl takoj po tem ko smo končno EV HM spucal, ker nam je pač prikipelo da se zadnjega bosa ne da fixat (dvomim da bo še v 1.2 tak k more bit). Mel sn še sicer subano v marcu, igral pa nisem in ne pridem več nazaj. Škoda, was fun. Špil bi mogl izdat kot singleplayer al pa brez naročnine. Tak pa bo al f2p še letos al pa v pozabo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

falcon123 ::

Lep pozdrav!
S prijateljem naju zanima STWOR pa bi ga rada najprej sprobala, a bi lahko prosim kdo bil tako dober in poslal 2 triala na: salecoban@hotmail.com in falcon2tr@gmail.com.
Najlepsa hvala !

yoco ::

falcon123 je izjavil:

Lep pozdrav!
S prijateljem naju zanima STWOR pa bi ga rada najprej sprobala, a bi lahko prosim kdo bil tako dober in poslal 2 triala na: salecoban@hotmail.com in falcon2tr@gmail.com.
Najlepsa hvala !

Bom poslal, sam da vidim kaj točno moram nardit. :)


Drgač pa, danes sm dobu ta mejl
You've earned 30 days of play time on us!

You are one of our most active and valued high level players and we know you have been waiting patiently for Game Update 1.2: Legacy. To show our appreciation, check out all the great new features this update has to offer-on us. We will be adding an additional 30 days of game time to your account at no charge*. The free 30 days will appear on your account by April 24, 11:59PM CDT, April 25, 4:59AM GMT.
As an added bonus, we will be awarding all active subscribers an in-game Legacy reward, the Legacy Tauntaun Ram Pet**, as our way of saying thanks for your support. The Tauntaun Ram Pet will be delivered to you via in-game mail by April 24, 2012, 11:59PM CDT/ April 25, 2012, 4:59AM GMT.

:D

McGregorSL ::

jao ker reap off... če že dajo zastonj 30free trial ni fer da ne dajo vsem, ki so bili ta čas "subscribed"... samo za to ker nimamo lvl50 charov... Kaj pa če imamo 3x po lvl30+ ? eh

Drugače pa nisem kaj dosti sprememb opazil... razen da lahko UI spremeniš in še ene par nepomembnih stvari, craftanje pa zgleda enako...

ahac ::

Ripoff? Saj ti niso nič vzel!
Zdaj ne vem... a je to slovenska fovšija al tisti gamerski entitlement... :P
Pač se je Bioware odloču, da bo nagradil tiste z max lvl chari... verjetno zato, ker so igralci pri max lvl tisti, ki so največ quital špil.
Kolk je pa npr. Blizzard dal free? Jaz sem v 7 LETIH dobu 7 dni free (če ne štejem tistih opravičil za server downtime). Ampak važno, da tud nihče drug ni dobu nič več, a ne?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Pesimist ::

Baje je 1.2 se bol gnili kot prej, majn optimiziran. Anyway mojo podalsanje bo odvisno ce bo spil delal tekoce na X2 3800,2giga rama in 7600GT z Windows 8 in vse iz externega USB 2 40GB diska lol. Ce ne je over for me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

yoco ::

Mejbi bojo danes kaj popravili. Nov patch naj bi gor dali! :|

subby ::

Vse kar si želim od današnjega patcha:
- utišanje speederjev, ko stojiš na mestu
End

Pesimist ::

jaz si pa zelim da bodo spil tak zjebali da nebo vec mozni rollback in bodo vsi igralci kupli GW2. :)

Pureforce ::

@Pesimist, pa nevem kaj se tolko pizdiš o performance in use, če imaš 7 let star komp. Res nevem kaj ti pričakuješ od sodobnih iger. Tudi sam imam 5 let star komp, in mi sm pa tja zalagira, ampak se zavedam, da bioware ni nič kriu zato. In še več, to da mi igra dela na high/medium nastavitvah na takem kompu je samo pohvalno za njih.

Drgače sm pa tudi jst imeu enake probleme kot ti za ponovno subscribat. Js nevem al je vodja teh ljudi prizadet al kaj, ampak če bi jst imeu firmo pa, da bi bilo pokvarjeno to, da mi ljudje lahko plačujejo bi blo to najvišja prioriteta za popravit. Res neumno, potem pa še pišeš na suport pa ti rečejo, da naj pokličem... sm jim samo napisu nazaj, da če so kreteni in, da če mi ne uštimajo preko maila, swtorja enostavno ne bom več igrau ... uglaunem rezultat je biu ta da so mi v roku 15min dodali 1 zastonj dan, naslednji dan mi je pa primlo za subscribat.


Drugače pa sem nekako malce več pričakoval od tega patcha 1.2 :P dejansko se zame (trenutno igram smugglerja 32lvl) ni kaj dosti spremenilo. Sicer imam še 50lvl marauderja na istem serverju, ampak teh unlockov od legacya niti ni tako dosti kot sm si mislu.
Mogoče tisti pod "coming soon" zgledajo bolj zanimivi, povečanje xp, repair droidi ipd...


Res mi grejo na živce ta patchanja, ki lepo pokrijejo ravno cel dan v EU. Nevem zakaj ne dajo enkrat za nas podnevi enkrat za USA in enkrat za Azijo. Pa usaj fraj dan, da bi dali potem ko že ceu dan ne moreš igrat (in to se je že ene 5 krat usaj ponovilo)...

Truga ::

Pesimist je izjavil:

Baje je 1.2 se bol gnili kot prej, majn optimiziran. Anyway mojo podalsanje bo odvisno ce bo spil delal tekoce na X2 3800,2giga rama in 7600GT z Windows 8 in vse iz externega USB 2 40GB diska lol. Ce ne je over for me.

Jaz sem ze nehal igrat. Spil ne laufa na mojem C64. Kaksna nesramnost s strani bloatwara!

subby ::

Na C64 ti ne dela? Meni na starem game boyu čist lepo. Sicer moram met sence na low, drgač je pa kul.

@Pureforce: Meni je pa ravno prav čas patchanja. Recimo za 1.2 patchanje so šli serverji dol ob 7h zjutraj in prišli gor nekaj pred tretjo. Za moj delavnik(8-14) je to kar soliden timing.

yoco ::

Kateri EU server ma že največ userjev?

Pesimist ::

tomb of freedon nadd. Edini ki je full zvecer.
Vse ostalo ni vredu da se mu server rece.

http://www.torstatus.net/tomb-of-freedo...!/tomb-of-freedon-nadd/24h/30d

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Boobiz ::

Wait, lvl 50 chari so dobili 30 dni gejm tajma?! Y ME NO GET ONEE DEN!!? :))
I'm drunk, what's your excuse?

Yaqwsx ::

jaz mam lvl 50, pa sem dobil samo brco v rit. :))

subby ::

Due to the unexpected extended maintenance today, we are going to be offering every player a full day of game time as compensation. We apologize for any inconvenience.

Thank you for your patience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

Yaqwsx je izjavil:

jaz mam lvl 50, pa sem dobil samo brco v rit. :))


Kdo te je pa brcnil?

Anyway... razširil so (zarad entitled gamerjev, ki so jokal, ker so drugi dobil nekaj free).
Po novem dobi 30 dni vsak, ki bo imel do 22. 4. dosežen legacy lvl 6.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Pureforce ::

hm js sm tudi imeu lvl 50 chara pa mi niso dali free month, tako da zgleda je blo potrebno še kaj naredit al nevem kaj z tem charom. :P

Glede tega, da bodo dali vsem free month sem prav malce začuden, saj EA ni ravno znan kot neka dobričina. Vsekakor sem ga veseu, a vendar upam, da ni to zadnja poteza reševanja špila pred propadom. :/

yoco ::

Sem se preselu na server tomb of freedon nadd, pa sm začel z Smugglerjem. Zj me pa zanima, kateri class naj izberem pri lvl 10? Gunslingerja al Scoundrela? Za Gunslingerja sm prebral, da naj bi bil dost dobr, sam k je ze spet DPS in se bojim, da bom zopet celo večnost čakal za heroic misije in flashpointe. Kaj vi pravite, je potem bolje izbrat Scoundrela?

Pesimist ::

in v cem je legacy 6 bolse kot 1 lvl 50? 4 karaktere 45,35,x,x lol

ahac ::

Btw, tisti, ki ste igral in ste nehal, lahko ta teden brezplačno igrate.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Pesimist ::

Ze probal kdo malo pospesiti Swtor ali celo windows?
Samo če imaš vsej 6GB rama.
http://www.swtor.com/community/showthre...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

subby ::

Kul, ravno včeraj sem gruntal, kako bi špilu dodelil več rama, ker mi 4GB sam stoji med igranjem
Sam ko sem nazadnje probaval ramdisk z league of legends(cel špil namestil na ram), mi je špil iz tam nalagalo počasneje kot pa bi iz usbja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: subby ()

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

subby ::

Ja naj bi bla cela serija questov z raidom lvl50.
Sam sem šel včeraj na hitro prevert Tatooine pa nisem nič našel. Potem, ko sem se odpravljal spat sem pa zasledil tole.

Pesimist ::

http://www.swtor.com/community/showpost...

tu so anredli lepi c programcek za swtor ram disk preload. Na izbiro mas puno filsev, vendar jaz samo zgorna dva linka obkluko pa lokal cache v ram disk. Performance? Kaj te vem loadin time nizji.

Pa ta ramdisk rabis isntaliran da program dela. http://www.ltr-data.se/opencode.html/#I...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Boobiz ::

Uporabljam to zadevo že dlje časa za browser cache, za špile mam pa pač mal premal rama. :D
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Yaqwsx ::

mam 2x lvl 50 na razlicnih serverih... pa legacy na enem 17 na drugem pa nevem, pa nisem dobil nic free. razen brce v rit :D (ahac. od tistega, ki oblubla 30 dni free pa neda)

yoco ::

A mejbi kdo ve, če so v patchu 1.2 že naredil tko, da ne mors zmer klikat na "need" kadr igras FP, oz. da če item ni za tvoj class sploh ne mors kliknt na ta need?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()
««
13 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Guild Wars 2 (strani: 1 2 3 440 41 42 43 )

Oddelek: Igre
2107231761 (10666) mi345
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
763143579 (10386) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418588 (6637) Zmajc
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713779 (7089) r3tro
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6

Več podobnih tem