» »

Povračilo stroškov za prevoz na delo

Povračilo stroškov za prevoz na delo

Half-Saint ::

Imam eno težavo. Pred kratkim sem se preselil iz Ljubljane na Staro Vrhniko. Morda kdo ve ali obstaja direktna avtobusna povezava oz. če ne obstaja, kako se obračuna povračilo stroškov? Bi klical avtobusno postajo LJ ampak imajo greedy bastards samo 090 linijo.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Invictus ::

Za pbračun potnih stroškov velja naslednje:

1. Če imaš direktno linijo do kraja službe velja mesečna vozovnica.
2. Če nimaš, se plačuje kilometrina po tarifi prevoza na delo, ki je pol terenske.

Seveda če si redno zaposlen. Za študente tega ne plačujejo.

Bi rekel da imaš direkten bus ... Sicer si pa poglej na www.ap-ljubljana.si

LP I.

WamPIRe- ::

Je možna tudi kombinacija? Recimo jaz imam od doma do avtobusne postaje 10 km, kjer edino vozi šolski kombi ne pa tudi kakšen drug javni prevoz.

Half-Saint ::

Na AP Ljubljana sem pogledal predn sm napisal post in nisem našel nobene direktne povezaves Stare Vrhnike. Pravzaprav nisem našel sploh nobene povezave niti do Vrhnike. Ali vozi šolski avtobus ne vem, ker tega pač ni na internetnem voznem redu.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

koyotee ::

Če pa z vrhnike noben avtobus ne vozi v lj, sem jaz papež.

P.S.: na dan gre več kot 30 busov. Raje reci da si funkcionalno nepismen.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

joze67 ::

vrhnika.net
Po tem sodeč imaš avtobus Stara Vrhnika-Vrhnika (linija Vrhnika-Smrečje) in Vrhnika-Ljubljana.

Tody ::

Jest sem mel na voljo 3 izbire kako lahko pridem do službe.

Ti izberi tisto kjer piše da ni avtobusne postaje in da imaš XY kilometrov do doma. Oz da ti je najblijžja postaj Vrhnika-Mantova in od nje maš XY km do doma.

Half-Saint ::

Če pa z vrhnike noben avtobus ne vozi v lj, sem jaz papež.

P.S.: na dan gre več kot 30 busov. Raje reci da si funkcionalno nepismen.


Vrhnika ni isto kot Stara Vrhnika. Hvala za skrajno konstruktiven in koristen komentar.

@Joze in Tody: hvala za info, tole je koristno :)
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Ljubljana tudi ni isto kot Stara Ljubljana.:))
Dve šivanki...

Half-Saint ::

Jao a se je res treba oglašat s takimi? A Šiška tud ni Ljubljana? Stara Vrhnika je za enkrat še ločeno naselje in ima table, ki označujejo začetek in konec naselja. Jasno?? Od tam kjer jaz živim do centra Vrhnike je dobre 3km po glavni cesti.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Invictus ::

Evo vam Stare Vrhnike:

http://www.najdi.si/search_maps.jsp?hpa...

Mogoče bi imel pa že srečo, da bi ti kilometrino povrnili (seveda če imaš avto ...).

LP I.

Xela12 ::

Delodajalec mi placuje 70% mesecne vozovnice javnega prevoza.. Tezava nastane ker ne morem uporabljati javnega prevoza, povezava je od kraja prebivalisca do kraja opravljanja dela, vendar casovno nikakor ne ustrezata. razpon za vec kot 3 ure, ali pa povratne linije sploh ni npr.vikendi. kaj v takem primeru, mi je delodajalec dolzan placati prevoz po kilometrini glede na to da ni mogoce uporabljati javni prevoz. Sam trdi da ne, vendar mu ne zaupam ker ze samo podjetje na vsakem moznem koraku izkorisca delavce.

bobby ::

Hvala na izpovedi (ne vem, kaj bi rad zdejcod nas).
Zdejcpa se povej katera firma. Ti se pa prestavi k drugemu delodajalcu.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Xela12 ::

kaj v takem primeru, mi je delodajalec dolzan placati prevoz po kilometrini glede na to da ni mogoce uporabljati javni prevoz?

mat xxl ::

Žal ne drži, ne vem sicer točno, kaka pogodba velja za vašo dejavnost, pa vendar, če se je delavec preselil, ko e bila pogodba že sklenjena, delodajalec ni dolžan plačevati več, kot je, tako, je v vsaj 3/4 kolelektivnih pogodb, sigurno to velja za kolektivno trgovina.

Sicer je pa tako, da če so javna prevozna sredstva, s katerimi je možno priti na delavno mesto v eno smer v roku 2 ur, potem lahko delodajalec vztraja na javnih kartah, če sploh pristane na to, da plačuje sedaj do Vrhnike. Je pa res, da delodajalec, če sam želi, lahko v celoti ugodi željam delavca, in gredo vsi ti stroški tudi njemu davčno v stroške.

Aston_11 ::

Najprej zračunaj razliko. Morda je sploh ne bo.

bajsibajsi ::

@Xela12
Za opisan primer bi v JU/JS delavec bil uporavicen do povracila stroskov prevoza z dela in na delo po kilometrini. Trenutno 13 centov/km.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povrnitev stroškov poti samo v primeru nakupa vozovnice (1.1.2020) (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
802113647 (86852) Pika na i
»

Zakaj je LJ avtobusna postaja v centru? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9612664 (10466) buttcrack
»

Rešitev za slovenski javni prevoz (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35572173 (61582) starfotr
»

Zastonj javni prevoz (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5211586 (10183) noraguta
»

Zakaj avtobusi in vlaki ne vozijo ponoči? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548781 (7473) Pyr0Beast

Več podobnih tem