» »

Plazma ali LCD televizor

Plazma ali LCD televizor

Rajmund ::

Zanima me torej model Panasonica TX- P42G10E in TX -P42GW10. Ali gre torej za dva različna modela plazma TV? Ali se torej posamezni modeli plazma TV razlikujejo v državah EU. Čakam na prihod Panasonic plazme TX-P42G15E. Ali bo to naslednik modela TH- 42PZ800E?! Izbral bi med modelomaTX-P42G10E ali TX-P42G15E (ko bo prišel na tržišče). Model Panasonica TX-P42GW10, ki ga tržijo v Panasonic.de nima DVB-C digital kabel turner-ja .Če pa malo pogledaš Panasonic Italija http://www.panasonic.it/html/it_IT/2180... ima vgrajen DVB-C kabelski turner.Kako bo z dobavljivostjo omenjenih modelov pri Mediamarketu ?!

lp.

vb22oka ::

TX-P42G10E nabavljen pri www.euroelettrica.it
Bologna ima MPEG4, slovenski meniji. Cena pod 1000 €.
V avstriji, nemčiji so trenutno dražji.

V nastavitvah nastaviš Slovenski jezik in Slovenijo kot državo pa avtomatsko najde vse kanale DVB-T (podpira mpeg2 in mpeg4).

Nisem še uspel probati hdmi 1080i resolucije, je pa tudi SD slika super.
Si bom probal kje sposodit kakšen kakšen predvajalnik blu ray za test.

Tomson ::

In zakaj naslov "Plazma ali LCD televizor", ko ni nobenega govora o LCDju, poleg tega pa istoimenka tema že obstaja?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Rajmund ::

@Tomson,se opravičujem ni bil namen da bi odpiral novo temo.Ko sem oddal post sem videl napako.Moderatorja pa prosim,da prestavi omenjen prispevek tam kjer je namenjen!
Hvala za odgovor,čeprav na drugem mestu.

lp.

BeerBelly ::

Hm...si prepričan da GW10 verzije nimajo DVB-C? Na nemški strani sicer ni eksplicitno napisano, piše pa: Multituner für DVB-S (H.264), DVB-T und Kabel

Mislim da se zadeva aktivira glede na izbrano državo...nisem pa siguren

@vb220ka:

ima tvoja plazma DVB-C?

Zgodovina sprememb…

vb22oka ::

BeerBelly:
Analogni tuner ima dve področji
kanale od 0 do 99 in Hxx -Hyy.

Sicer nimam kabelske, vendar menim da je H področje za kabelsko, pa tudi kanali nad kanalom UHF69 so lahko kabelska.

Friz ::

vb22oka, kako si se regristriral, kot slovenec ali kot italian, ker tam zahteva provinco? In še kaj ti da za izbirat, da ti lahko pošljejo na TNT izpostavo v Gorico? Ker jaz sem se mislil kar odpravit do Bolonije po omenjeni TV, ker sem imel mal prevec komplikacij s Pixmanio. So mi poslali namesto TH-42PZ81E TH-42PZ81FV. V bistvu sta enaka televizorja, sam jaz sem poklical in vprašal kako je potem z garancijo in tako dalje... Ko so videli napako so prišli po omenjen TV da ga bodo zamenjali in v tem času so kao prodali vse TVje TH-42PZ81E. V računalniku so jih imeli še 3 v skladišču pa nobenega :) No ob gledanju TV sem užival en teden. In kar hitro so mi vrnili denar.

vb22oka ::

Friz,

Kot slovenec, s polnim naslovom se opravil naročilo in izbral opciji plačilo: bonifico bancario, prevoz: TNT (coriere), Je pa res da sem potem z izmenjavo e-sporočil uskladil način dobave v Staro Gorico (IT).
Če se misliš odpeljati, je smiselno le poklicati in preveriti, da ga imajo na zalogi. Saj če se nebi zmenu, bi ga šel tudi jaz iskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vb22oka ()

Friz ::

Hvala za info, vsekakor se bom prej pozanimal kar po telefonu in iskoristu tole opcijo s TNT skladiščem v Gorici.

slikca ::

Zanima me če ima kdo izkušnje z Philips Ambilight LCD televizorji (Spectra 2)? Zanimam se za nakup 42 ali 47 inčnega.

rs1975 ::

ali je tale trgovina Euroelettrica.it zanesljiva? pošiljajo tudi v SLO? trenutno je v tej trgovini model TX-P42G10 v akciji za 775 EUR!

salasnek ::

Kupujem plazma philips pa ne vem kero vem da mora biti 42inch. pa rad bi imel usb priklop za gledanje kakega filma pa bi prosil za kak nasvet,ker imas full oznak g,x,s,u,e pa ne vem sploh v cem je razlika razen v ceni pa mora biti full hd.
ze vnaprej se vsem zahvaljujem za odgovor

kokoon ::

za zacetek - philips ne dela plazma televizorjev.
[kokoon]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961176845 (401216) antonija
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218448 (3873) OmegaBlue
»

Pomoč pri nakupu TV... LCD, LED LCD, plazma?

Oddelek: Kaj kupiti
2211115 (7699) forummaster
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973377 (67212) mamomu
»

Total tv in panasonic plazma TX-P42X10

Oddelek: Zvok in slika
153439 (2933) salasnek

Več podobnih tem