» »

Armed Assault Problem

Armed Assault Problem

klemen91 ::

Inštaliral sem Armed Assault a mi igra šteka zeloooo.
Imam quad 9550-2,83ghz, geforce 9800gt 512mb, 4gb rama in visto home premium--zakaj hudiča šteka.
Mi zna kdo pomagat???
  • zaklenil: Mavrik ()

jype ::

Na taki mašini meni dela povsem spodobno.

A si reč izmaknil, ali si jo kupil? Ker igra, če ugotovi, da je ukradena, pogosto "zmanjša igralnost tako da slabše deluje".

klemen91 ::

ja partis:D pa misliš da je res to ker se mi to še ni zgodilo da bi zaradi tega;((

jype ::

Nimam pojma. Igra ni draga, download verzija je na voljo za dobrih 30 evrov in nima nobenih zateženih "zaščit proti kopiranju". V tako kompleksno igro se po moje splača investirat.

Berserker ::

Zanimivo res, sam imam to igro ker se mi je dvd zrajsal sem moral začet igrat travniško verzijo, ampak mi je edino ta igra normanlo delala ko sem imel napako na grafični pa je vse ostalo štekalo.

OmegaM ::

Moram se strinjam z Juretom, sem imel ne-original in imam original, zelo opazna razlika.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Berserker ::

Ni nevem kaj razlike, aja danes sem igral igro z ace modom in z novimi popravki in morem rečt kapo dol , ko se pelje A-10 nad tabo je zvok upora zraka na letalu tak dobro narejen kot da bi se res pravo letalo peljalo nad tabo, fotr je že čez okno pogledal , ker je mislil da se res kak mig pelje nad nami.

OmegaM ::

Mah seveda je razlika, vsaj jaz sem opazil v samem delovanju, tako v ARMA kotv OFP, tako da sem si raje nabavil original, seveda sem prej probal in opazil razliko. Ta probal leti na OFP, sem pac imel priloznost.

LP
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

OmegaM ::

Drugace pa klemen, probaj se zamenjat gonilnike, mogoce se kaj z nastavitvami poigrat same igre, pa mogoce ni vredu crack :D
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368109315 (86113) mkonci
»

Ubisoftov DRM že razbit (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6519268 (16369) St235
»

Operation flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
655429 (3647) Dobrawc
»

Armed Assault 2

Oddelek: Igre
302941 (1549) Berserker
»

Operation Flashpoint 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
925510 (4312) laught

Več podobnih tem