» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
28 / 42
»»

roli ::

Jaz tudi pri paketih iz Velike britanije ponavadi dobim zadevo v manj kot tednu dni. Enkrat je pa trajalo cel mesec, da je prišla zadeva. Po pogledu na nalepko mi je bilo vse jasno - paket se je mimogrede ustavil še na Slovaškem (kljub temu, da je bil naslov prav napisan). Tako, da pri teh zadevah se dogajajo pomote.
http://www.r00li.com

touchspeed ::

zdravo,

iz dealextreme sem si naročil 2 zaščtni folji za telefon, zanima me čez koliko časa bo to pri meni?

Hvala za odgovor.

LuGi ::

Procesiranje naročila 3-5dni (če je na zalogi) nato pošljejo in traja vsaj 2-4 tedne da prispe..

kratos ::

Da popravim LuGi-ja, procesiranje traja od 1 do 5 dni (odvisno od sreče ter gneče naročil tisti dan), Pošiljanje preko airmaila pa traja od Hong Konga do Slovenije tam okol 10 dni (lahko par dni več, lahko par dni manj) tako da vse skupaj od dneva naročila (če je artikel na zalogi) lahko računaš na 14 dni.
LuGi je napisal trajanje za ladijsko pošto.

Dr_M ::

Heh, pol vsi moji paketi pridejo z ladijo?:))
Namrec, se nikoli nisem dobil prej, kot v 4 tednih (ce je bilo odposlano v nekaj dneh od narocila), pa vedno na paketu pise Air Mail. :)

T0RN4D0 ::

Zadnje cajte procesiranje na DX traja 5-30 dni, po mojih izkušnjah. :) pošta pa še kar vredu laufa.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Dr_M ::

Bo drzalo.

Evo, en izdelek.

Order: placed on 1/30/2012 4:30:04 PM
Status: (of current shipment) On 2/21/2012:
Shipped

HK post pravi
Destination - Slovenia (Republic of)
The item was posted on 24-Feb-2012 and is being processed for delivery to the addressee.

Pa se eden. Tudi samo en izdelek. Ni se pri meni.

Order: placed on 1/30/2012 4:33:46 PM
Status:
(of current shipment) On 2/14/2012:
Shipped

damjan1980 ::

folije za ekran in podobne stvari je najvecji fail narocit na dx. Cakas u PM, ce sploh docakas, iz ebaya pa imas za isto ceno v par dneh doma

Dr_M ::

Jest sm folije nabavljal tako na dx kot na ebayu. Une iz dx so vse zelo kvalitetne, une iz ebaya pa zelo slabe. To govorim za isti cenovni razred.

kratos ::

Dr_M zanimivo, jaz pa še enega paketa nisem dobil kasneje kot 14 dni pa sem jih naročil že čez 10.

kratos ::

Imam eno vprašanje... se da carini izognit s tem da ne naročiš enega velikega paketa istih stvari ampak narediš recimo 10 naročil po recimo 2,3 artiklov ? se da na ta način izognit zaplembi artiklov recimo ?

Dr_M ::

Ja, ce bos bombe naroceval, je lahko samo ena, pa ti bodo zaplenil. :))
Ce je artikel za zaplenit, je vseeno koliko jih je, ce ni, bos samo davek in carino placal, odvisno od zneska.

darkolord ::

Izognit zaplembi? Nas sprašuješ, kako kršiti zakon, brez da bi te dobili?

Okapi ::

On verjetno misli na zaplembo (bolje rečeno, vabilo na pogovor k tržnemu inšpektorju;) ) zaradi suma opravljanja trgovske dejavnosti (piše "enega velikega paketa istih stvari"). In ne, ne da se, ker cariniki niso neumni. Kvečjemu če naročaš na različne naslove, ampak potem te še vedno lahko dobijo, ko prodajaš.

O.

kratos ::

Ponavadi malih paketov na carini ne odpirajo - vsaj meni še niso in sem prebral od drugih, da tudi če odprejo in je not recimo 1 artikel ne komplicirajo in spustijo čez (odvisno sicer od carinika).

Okapi torej po tvojem mnenju cariniki pregledajo vse pakete in si zabeležijo koliko paketov in istih stvari je prišlo vsakemu slovencu na dom ? hahahah :)) dober si ti nimam kej rečt.

Sem si pomagal z googlom in našel obratne odgovore, vendar hvala vseeno za ugibanje :)

darkolord ::

Okapi torej po tvojem mnenju cariniki pregledajo vse pakete in si zabeležijo koliko paketov in istih stvari je prišlo vsakemu slovencu na dom ?
Če jih naročiš istočasno, precej verjetno tudi pridejo [na carino] istočasno.

koyotee ::

Order Date: Saturday, 04 February 2012 20:08
Your order 120204001010111770 has just been fulfilled and shipped on [Thursday, 09 February 2012 02:58].
Prvi paket je prispel 4.3. ostalo še čakam :(
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

KoMar- ::

Tudi jaz nekaj iz HK čakam že 1 mesec, očitno so imeli precej gužve.

kratos ::

@darkolord Ja, to ja... Mislil sem naročevanje paketov posebej - v razmaku enega dneva... tako da vsak dan naročiš eno pošiljko recimo.
koyotee ter KoMar prek katere pošte ste dobili poslano ? China post, Hong Kong post ali singapore post?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

KoMar- ::

HK.

Zoro3 ::

Jaz pa že več kot 1 mesec :D

kratos ::

Ti tudi z HK pošto ? pa sta imela registrerano ali ne ?
Sam sem prejel vse pakete okol 11dni in vse so poslali z registered airmail...
Mogoče vajini paketi potujejo po vodi ?:)

Zoro3 ::

Jaz nisem imel registrirano. Nikoli še nisem čakal tako dolgo zgleda, da so res imel gužvo :)

KoMar- ::

Jaz tudi nisem imel registered. Pisalo je Airmail ;)

kratos ::

Aja mogoče bi pa tut to znalo bit ker ni registrerano... btw ima kdo kake izkušnje z china pošto ? baje je ful počasna...

darkolord ::

CN pošta je približno enako kot HK - tu in pride tudi občutno prej

kratos ::

Pri nas je CN hitrejša ? zanimivo, sem vedno mislil da traja še 1x dlje od HK post če pošljejo prek CN.

darkolord ::

Eh "tu in tam" sem mislil napisati. Po mojih izkušnjah je povečini približno enako (vsaj registered).

kratos ::

Koliko časa pa ponavadi traja da pride iz kitajske do tebe z registered airmail ?

darkolord ::

12 dni od takrat ko dobim obvestilo, da je poslano.

kratos ::

Ok, hvala za odgovore :) tudi pri meni traja z registered okol 12 dni vendar so mi par dni nazaj prvič poslali prek china mail in sem bral da je veliko bol počasna pa zgleda da je še upanje da dobim ta mesec !
Menda je pa neka fora da se izogneš china mailu s tem da kupiš baterije katerih CN nesme pošiljat zato pošljejo prek HK :)

WildChild ::

Jaz sem naročil 1/23/2012 7:50:45 PM Full shipment 2/14/2012 9:32:24 PM. Dobil sem še email: "We're glad to inform you that your order 120124001043741376 has just been fulfilled and shipped on [Wednesday, 15 February 2012 03:32].It's now on the way to your destination."

Paketa še vedno nisem dobil. Gre se pa za Tole in tole.

Malo dolgo tole traja.

Poleg tega pa sem pri miniinthebox naričil še 2x Tole Pa tudi še nisem dobil. All shipped je bilo že 26. Januarja in paket naj bi prispel v 10-20 delovnih dni. Danes pa smo že 12. marca.

Sem pisal na miniinthebox če mi lahko povejo, kje se nahaja moj paket. Upam, da se ni kje izgubil...
Na dealextreme pa pod: http://www.dealextreme.com/accounts/sum... ne vidim mojega zadnjega naročila.

Na paypalu mi kaže za oba paketa tako na dx kot miniinthebox, da sem plačal.
in da mood

kratos ::

Ugotavljam da dejansko vsi čakate neverjetno dolgo na samo neregistrirane pakete, registrirani z tracking številko pa pridejo veliko hitreje. Zakaj je tak problem dat tist 1€ pa še malo in lahko sledite paketu ter je manjša možnost da se izgubi + če se izgubi dobite refund oz. na novo pošljejo brez komplikacij?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

WildChild ::

Saj jaz sm dal tisti $ za paket pri miniinthebox. Za dx pa mislim, da nisem.
in da mood

kmetek ::

s focalprice sem dobil v 3 tednih.

kratos ::

kmetek dej povej še s katero pošto ? tako da se mal ve kaj je hitrejše in kaj počasnejše in predvidevam da si mel registered ane ?

kmetek ::

honkkongško + tracking number.

Lion29 ::

jaz bi si zelel dati tistih 1$ pa nikjer nimam moznosti izbire.... vedno imam le 1 moznost
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Dr_M ::

Nad dolocenim zneskom itak na DX dobis tracking number.
Pri meni sicer ni bilo razlike z ali brez.
Zdele mi je zacela prihajat roba narocena konec januarja. So pa na HK post zadrzevali precej dolgo, glede na to, da je DX dal robo naprej nekje sredi februarja, iz HK naprej pa sele prvi teden v marcu.

kratos ::

Ja, zdej so mel činezerji novo leto zato pa so tut take zamude in se v marcu šele sproščajo giganske količine pošte, kar pomeni da traja precej časa predn ti procesirajo pošto... Dr_M kolk časa ti pa ponavadi traja da pride paket do tebe od dneva ko ti odpošljejo paket na dx-u?
osebno imam z HK dobre izkušnje in pri meni je procesiranje trajalo tam 4 dni s tem da je 4 dan že bilo odposlano dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

koyotee ::

kratos je izjavil:

@darkolord Ja, to ja... Mislil sem naročevanje paketov posebej - v razmaku enega dneva... tako da vsak dan naročiš eno pošiljko recimo.
koyotee ter KoMar prek katere pošte ste dobili poslano ? China post, Hong Kong post ali singapore post?

HK
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

WildChild ::

Jebela cesta. So mi odgovorili na miniinthebox:

Dear Customer,

Thanks for contacting us. We have contacted the courier for acquiring the status of your parcel, but unfortunately the feedback indicates that the parcel might be lost in transit.

We are sorry for the inconvenience it may cause you. As you are an important customer to us, we will take the full responsibility in this matter.

In this case, would you please tell us which option you would like to choose:

1. Reshipment
2. Full Refund
3. A $10 Coupon

We are looking forward to your reply.

Sincerely,
Customer Service,
www.lightinthebox.com


Sem jim odgovoril, da bi ofkors rad reshipment. Zdaj pa spet čakat še dodatnih 3 tedne.

Še za DX jih moram kontaktirat, kje je roba, ker tole je že mal preveč dolgo časa.

Sem pa našel tale blog: http://blog.dealextreme.com/what-happen...

Ljudje so naročeval že lansko leto 2011 pa še niso dobili paketov :o
in da mood

Dr_M ::

Jest sm odpru ticket na dx, na paypal sm dal dispute, vse to ze ene 3 tedne nazaj, pa se vedno nic. Ok, sej ni bil visok znesek, ampak useeno.
Od 25.11 se vedno ni prislo nekaj robe.

šernk ::

Sem tudi sam med njimi...paket poslan 17.11.2011 še vedno ni prispel, 21.2.2012 so mi pa obljubili da bodo poslali ponovno. Od takrat naprej ne duha ne sluha, zgleda da bo treba spet na support pisat. Zadnje kar sem dobil od njih je 21.2.2012:

Dear customer,

Thanks for your trust and support with DX.

I have arrange order resend and you could trackthis order by existing order# and we will als send you emial when order shipped.

Thank you for your patience.

Best regards


skratka po skoraj 2 mesecih od prvotne komunikacije z njimi, še vedno nisem dobil da je bil izdelek ponovno poslan, prejšnji je pa očitno šel že 5x okoli sveta, edino kar sem preko DX group buying offers kupil je bilo odposlano v 2 dneh, pa v zgodovini naročil še vedno nimam nobenega naročila, ne tistega ki sem dobil, ne tistega, ki se je izgubilo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

kmetek ::

CARINA krade pri nas?

fak kakšne prostore ima DX...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

kratos ::

Zato boste za drugič vedeli da dejte tista 2 dolarja al kok pa boste lahko videli kaj se dogaja z vašim naročilom in kje se potika...

Dr_M ::

Imam bolj obcutek, da ne bom vec na dx toliko kupoval, kot do zdej. Ker niso zanesljivi tej kitajci.

Zoro3 ::

Končno dobil paket po mislim, da je minilo kakšen mesec in pol :)

koyotee ::

2/4 paket, naročen 4.2.2012 prek HK, dobil danes
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jest10 ::

Pohitite in oropajte DX:D
Zdej ne vem, ali je na strani napaka ali pa imajo izjemno akcijo. Kar nekaj izdelkov iz evropskega centra je nesramno poceni:P
primer
««
28 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501558376 (3133) hotig
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935937 (5289) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514563 (8303) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529748 (23775) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273900 (2902) borisk

Več podobnih tem