» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
29 / 42
»»

kratos ::

A se da kje videti vse izdelke ki so skladiščeni v europi ?

jest10 ::

kratos je izjavil:

A se da kje videti vse izdelke ki so skladiščeni v europi ?

Ti v vsaki rubriki izberi naj ti pokaže najcenejše idelke. Tam kjer bo cena zelo odstopala, so evropski:D

Ze test nabavil X2000 za cele 1,7€

Goran's Blog ::

Dr_M ::

Goran's Blog je izjavil:

http://www.dealextreme.com/c/dx-oversea...

To je iz EU.


Samo dolocene drzave, Slo ni med njimi.

jest10 ::

Dr_M je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

http://www.dealextreme.com/c/dx-oversea...

To je iz EU.


Samo dolocene drzave, Slo ni med njimi.


No ti izdelki s čudnimi cenami se pošiljajo tudi v Slo.
Delivery Time:
approx. 3-5 business days mostEuropean Union destinations (Click here(Britain, France, Germany, Italy, the Netherlands, Belgium, Luxembourg, Denmark, Ireland, Greece, Portugal, Spain, Austria, Sweden, Finland, Malta, Cyprus, Poland, Hungary, Czech Republic, Slovakia, Slovenia, Estonia, Latvia, Lithuania, Romania, Bulgaria) to check which countries we ship to from our EU warehouse)

Dr_M ::

Ja, pri teh pise, ampak ce gres na EU warehouse, je samo za west eu.

Heh. So jih ze zacel odstranjevat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

jest10 ::

Sicer pa za ta 2-3€ pač probaš. Če ne gre je itak plačano s paypal in lahko zahtevaš vrnitev denarja

Lion29 ::

so že skinli :D

lol, pa mel sem 2x izdelek v shopping cart pa so hard resetali vse :D nisem mogu zakljucit nakupa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

OmegaBlue ::

Jest sem pa kupil, plačal, in zdej zadeve ni med orderji :D awsum to bo še žurka
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kratos ::

Pomoje so hotl nekej % prištet vsakemu artiklu v eu warehousu ampak so po pomoti odšteli in je nastal cirkus :)

jest10 ::

OmegaBlue je izjavil:

Jest sem pa kupil, plačal, in zdej zadeve ni med orderji :D awsum to bo še žurka

No jaz imam med naročenimi stvarmi. Saj gledaš pod "Experience our new account management (beta)"?

listje123 ::

Hm našel sem en zanimiv link od nokije c5 0-3:
http://www.dealextreme.com/p/3-0-touch-...

Ali ima enake zmogljivosti kot original

KoMar- ::

Ne! Gor niti ni Nokiin OS, ampak kitajski.

OmegaBlue ::

jest10 je izjavil:

OmegaBlue je izjavil:

Jest sem pa kupil, plačal, in zdej zadeve ni med orderji :D awsum to bo še žurka

No jaz imam med naročenimi stvarmi. Saj gledaš pod "Experience our new account management (beta)"?


Ja je pod dx.com orderji :P Me zanima če bojo poslal, ali samo refund.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jest10 ::

OmegaBlue je izjavil:

jest10 je izjavil:

OmegaBlue je izjavil:

Jest sem pa kupil, plačal, in zdej zadeve ni med orderji :D awsum to bo še žurka

No jaz imam med naročenimi stvarmi. Saj gledaš pod "Experience our new account management (beta)"?


Ja je pod dx.com orderji :P Me zanima če bojo poslal, ali samo refund.

Eni se javljajo, da imajo stanje "pakiranja".
Mogoče bo pa šlo>:D

OmegaBlue ::

Woo, kaj si pa naročil? ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

jest10 ::

Ne, jaz imam še vedno samo potrjeno plačilo. Naročil X2000 za boge 1,7€>:D

Tukaj se nekdo javlja, da mu že pakirajo.
Mine now says packaging.

kratos ::

A se da naredit dva uspešna disputa če ne prejmeš dveh naročil po več kot 30 dneh? Bi paypal oddobril dispute in koliko časa bi trajal? Ker so mi idijoti kljub nenehnemu pisanju naj mi pošljejo prek HK maila poslali prek China post že 10 dni nazaj in ni nobene informacije o pošiljki (2 pošiljke vredne cca. 40$) in tudi odpišejo mi ne na message v katerem sem vprašal če mi lahko dajo kake informacije glede pošiljke, da ne omenjam ogromno tem kako prejemajo po 2,3 mesecih šele pošiljke narejene januarja-februarja. Seveda še nebom zahteval nazaj denarja vendar bi rad vedel kolk šanse mam da dobim nazaj denar od teh kitajcev ko bo čas za to?

Izdelke bi naročil drugje če bi vedel da me bodo tako zafrknili, prej pri manjših naročilih so mi vse poslali po HK pošti in sem jih tudi prejel v največ 14 dneh + tracking number je deloval in sem lahko videl kje je paket zdaj pri prvem malo dražjem paketu pa mi pošljejo z to usrano pošto.

PARTyZAN ::

Dispute ne bo šel skozi, umiri se. Pošiljka bo pri tebi. In to, da si prej vse dobil v 14 dneh ... si imel neverjetno srečo. Jaz sem čakal tudi 2 meseca in več.

Alec999 ::

kratos >> kako to misliš, ko praviš, da prek China post ni nobene informacije?
A prilepiš tracking numberja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alec999 ()

kratos ::

Nobene informacije nimam, tracking numberja sta pa:
-RA435988824CN
-RA435967736CN

Ne odgovorijo mi na sporočila samo 9.3.2012 je bil paket poslan in zdaj nimam nobenih informacij kar me malo nervira in se pripravljam na najslabše. PARTyZAN ubistvu nima paket kej potovat več kot 14 dni če vse štima s pošto, če paket potuje 2 meseca ali več je poslan po ladiji, za airmail nimam nobene logične razlage da bi trajalo več kot 1 mesec (razen pri izgubi paketa) pa če imajo še tako gužvo.

sid911 ::

Da pristavim še svoja dva centa: 10.1.2012 naročenih 5 artiklov v vrednosti ~13$. Dva artikla poslana 8.2.1012, druga dva 27.2.2012, zadnji pa 3.3.2012. No, prvi paket (poslan 8.2., HK Air Mail) sem dobil 15.3., zadnjega (poslan preko China post, Air Mail) sem dobil danes (19.3.), na srednjega pa še čakam. Danes sem naročil 3 artikle v približno enaki vrednosti, bomo videli kdaj me bodo presenetili v nabiralniku (verjetno bom do tedaj že pozabil kaj sploh sem naročil :D )
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

kratos ::

To razumem, in bi tudi pri sebi razumel da traja tolk časa za vrednost manjšo od 20$ - torej brez tracking numberja, ker je pač to najcenejša varjanta in nima nobene prioritete z unregistered airmailom ki je bistveno bistveno počasneje... Moja naročila pa so presegala vrednost 40 $.

"It can take up to 30 but after 21 days the chance of it arriving are slim. Usually it takes 14 days."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

darkolord ::

V čem je sploh problem? Pri meni prek CNP pride čisto enako hitro kot pri HKP.

kratos ::

Po 10 dneh nimam pojma kje je pošiljka to je problem... tracking ne dela tako da predvidevam da pošiljka ni bila niti registrirana na CNP...

Alec999 ::

kratos >> pred enim mesecem sem nekaj naročil iz province JIANGSU in je trajalo točno 9 dni, da so prvič poskenirali kodo na China post od dneva, ko so mi paket poslali. Predvidevam, da na Kitajskem male pošte nič ne skenirajo in je prvi status šele v izmenjalni pošti. Počakaj še nekaj dni na status potem pa odpri ticket, samo boš na odgovor čakal nekje 2 tedna, ampak nimaš kaj tako je s Kitajci. Danes sem naprimer dobil paket iz Izraela v petih dneh, iz Anglije dobim v 4-5 dneh. Iz Kitajske pa ponavadi traja 1-2 meseca :( občasno pa kakšen preseneti s hitrostjo.

kratos ::

Počakal bom do 30 marca če še vedno ne bo nobenih tracking informacij in če mi nebodo hoteli resendati preko HK mail bom dal dispute.
China Post pa ni mala pošta je ena izmed največjih in najbol slabih :)

kratos ::

Po vztrajnem najedanju, sem uspel ugotovit da so idijoti poslali z unregistered airmail s tem da so dali napačno sledilno številko ter izmislili zgodbice o zamudah zaradi kitajskega novega leta (ki je bil že 2 meseca nazaj)... to so naredili vsem, predvidevam da zaradi cenejše shipping varjante in zato tracking number ne dela + načakal se bom kar pošteno, če bom sploh kdaj dobil z unregistered airmail.

Mr Hilter ::

kratos je izjavil:

Po vztrajnem najedanju, sem uspel ugotovit da so idijoti poslali z unregistered airmail s tem da so dali napačno sledilno številko ter izmislili zgodbice o zamudah zaradi kitajskega novega leta (ki je bil že 2 meseca nazaj)... to so naredili vsem, predvidevam da zaradi cenejše shipping varjante in zato tracking number ne dela + načakal se bom kar pošteno, če bom sploh kdaj dobil z unregistered airmail.


Ubožček, čakati boš moral. Za take kot si ti je BigBang, Merkator...
Ne vem kaj pričakuješ za takšno (praktično zastonj) ceno. Pusti DX, eBay... za velike fante in punce.

kratos ::

Če bi se dalo take stvari dobit pri nas bi vsekakor kupil pri nas pa čeprav je 3x dražje... ampak žal se neda dobit.
Ti kar kupuj v naši požrešni Sloveniji, osebno če se le da, kupim izdelke v tujini in pride bistveno ceneje.
Glede mojega posta pa opozarjam in posledično informiram druge, namesto da bi bil hvaležen za informacije, tuki najedaš z nekimi primitivnimi komentarji.

Mr Hilter ::

Te ne razumem, govoriš da bi ti kupil pri nas, potem pa se hvališ da je to za butle?

Preko 500 nakupov iz tujine, nikoli imel problemov. Eni jih imate pa non stop že z eno stvarjo. Ni težko priti do zaključka.

kratos ::

Kupil bi pri nas zaradi tega ker stvar potrebujem ta mesec ne zaradi tega ker je dražja se ti ne zdi ?

Mr Hilter ::

Jaz avtodele v tem primeru naročim iz UK in je čez 3 dni tukaj. Kar je pri nas ceneje nabavim tu. Problem rešen.
Da bi nujno naročal iz Čajne pa ne bi jokal če se zavleče.

PARTyZAN ::

Če nekaj rabiš hitro DX ni opcija.

darkolord ::

Kitajci ti z veseljem pošljejo prek DHLa. Imaš v par dneh zadevo v rokah.

Mr Hilter ::

darkolord je izjavil:

Kitajci ti z veseljem pošljejo prek DHLa. Imaš v par dneh zadevo v rokah.


To opcijo se ne šteje ker potem ni free shipping. Free crying pa nič ne stane ;)

kratos ::

Pri DHL-ju ni bilo Slovenije pod državami zato tudi nisem mogel naročit pred DHL-ja... Naročil sem pa na FP.
iz čajne pa pri meni do sedaj ni trajalo več kot 14 dni z registered airmail..

BlueBerry ::

Zdravo!

Mene pa zanima kaka je provizija, če kupim kaj na ebay, dx ...
Paypal vzame fiksno al je to % ?

Zj sm šele upazu da je cena višja kot najprej na računu.

Alamar ::

Kot kupcu ti ne poberejo provizije.

roli ::

Jaz sem ravno danes dobil paket iz DXa. Poslan je bil 7.3 preko China post z trackingom - številka pa ni delala/je bila neveljavna. Torej točno 14 dni. Nažalost kar nekaj stvari sploh še niso poslali.
http://www.r00li.com

kratos ::

rolihandrej hvala za informacijo! a se ti da prlimat tracking da preverim če še vedno ne dela oz. če je bila mogoče popisana v švici?

roli ::

RA399126838cn - samo kolikor sem gledal ne dela nikjer, pa naj bo švicarska pošta, honkkongška, kitajska ali katera petnajsta :D.
http://www.r00li.com

kratos ::

Dela ti dela, http://intmail.183.com.cn/item/trace/it... - chinapost ti jo je sledilo in na slovenski pošti je tudi registrirana :)
RA399126838CN - cn je z veliko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

roli ::

Ja no tole z veliko je pa malce glupo. Jaz sem številko tako kot sem jo dobil na dx vnesel v sistem - ta ni našel nič. Torej sem sklepal, da zadeve ni.
http://www.r00li.com

kratos ::

Sej nisem čist prepričan če je relevantno vendar meni je z veliko napisano našlo z malo napisano pa je stran neki zablokerala, kar je mogoče tudi odvisno od strani...

Kron ::

A je to normalno, da čakam že 1 mesec, da odpošljejo zadevo, katera je že od samega naročila vedno na stock?
=**=C64=**=

Goran's Blog ::

Kron je izjavil:

A je to normalno, da čakam že 1 mesec, da odpošljejo zadevo, katera je že od samega naročila vedno na stock?

Hm, pomoje ni...

jest10 ::

Kron je izjavil:

A je to normalno, da čakam že 1 mesec, da odpošljejo zadevo, katera je že od samega naročila vedno na stock?

Je dejansko napisano, da je na zalogi? Ali le piše "Typically ships in 4 to 7 days* (7 to 10 during new year season)">:D

Če ne piše "In Stock: ships in 2 to 4 days (5 to 8 during new year season)", boš čakal. Pa še to ni vedno garancija, da je res na zalogi.

darkolord ::

V zadnjem času je to "normalno", ja... Jaz čakam že precej več kot mesec za en kup stvari

Kron ::

jest10 je izjavil:



Če ne piše "In Stock: ships in 2 to 4 days (5 to 8 during new year season)", boš čakal. Pa še to ni vedno garancija, da je res na zalogi.


Ja, od kar sem naročil piše:

In Stock: ships in 2 to 4 days (5 to 8 during new year season)


Ma saj drugače ni panike, se mi ne mudi tako. Le zanima me če bodo sploh kdaj odposlal.

Sem jih pa tudi sedaj povprašal kdaj kaj mislijo.
=**=C64=**=
««
29 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5423927114 (1630) Machete
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4186 187 188 189 )

Oddelek: Loža
94291533393 (5127) dr.Akula
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514347 (8087) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529458 (23485) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273870 (2872) borisk

Več podobnih tem