» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
27 / 42
»»

BlueBerry ::

Hvala, kako pa se šteje carina če je vrednost 300€ je carine ? Random : Določeno

Okapi ::

Iz EU ni nobenih carin, od drug pa odvisno od robe. Za nekatere stvari carine ni, za nekatere je, carinske stopnje (v povprečju 1-5%) najdeš na spletni strani carinske uprave.

O.

BlueBerry ::

Aha tako hvala OBEMA za odgovore.

LP

damjan1980 ::

Ce pride iz nemcije se placa samo pavsalno 20€ na butasta vprasanja, carine pa ni. Prav neverjetno se mi zdi da smo ze skoraj 10 let v eu, ena in ista debilna vprasanja pa se postavljajo cisto cisto vsak dan

TOP ::

Mene pa zanima koliko je poštnina,če kaj naročiš iz Amazon.com.Zasledu sem da 20e,tole sprašujem za določen izdelek ne DVD ali Knjiga.Hvala

MeGreat ::

Mene je pa zadnje čase razočal DX. Najprej sem kupil 18650 trustfire baterije, se izkažejo da so ponaredki, jaz odprem support mi obljubijo nek bonus pri naslednjem nakupu.. Se strinjam, kupim, odprem "ticket", zdaj čakam že dva tedna nobenega odgovora..

Poleg tega pa so mi eno naročilo kar izbrisali iz "my account", plačal sem en dan mi je kazalo v my account, drug dan pa izbrisano ?? Seveda sem odprl ticket in spet nobenega odziva že en teden..

Da ne omenjam, da je ogromno izdelkov na ebayu tudi do 50% ceneje. Npr IR merilec temperature, na DX 25usd, na ebayu 15 usd, identična izdelka..

LuGi ::

Cene so kar navite in kot si ze opazil dobis robo hitreje in ceneje @ebay

Tu kupujem le stvari katerih ne najdem @ebay

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Steinkauz ::

am tole glede naročil. Men tut dveh novih ne kaže tle:
http://www.dealextreme.com/accounts/sum...

ampak jih pa vidm
http://my.dealextreme.com/

Malo neresno...

jest10 ::

http://dx.com/
Pa zdej imajo novo stran

MeGreat ::

tam pa tudi meni kaže, zgleda da so registrirali nakup.. Počakal bom 40dni, potem bom pa paypalu javil ..

ticketov sigurno ne bom več odpiral, ker prva stvar je da tista njihova kitajska angleščina za en k*** in sem moral ene 5x prebrat da mi je bilo približno jasno kaj hočejo povedati..
druga stvar je pa da so izjemno počasni

kratos ::

Zato je ena huda alternativa focalprice kjer dejansko znajo angleško, no vsaj pri meni so ko sem odprl RMA za eno malenkost so se mi res lepo opravičili ter povedali da če se strinjam da mi zaradi manjše napake dajo kupon in seveda sem se... Me pa zanima kako bi reagirali če bi rekel ne in zahteval resend :D

darkolord ::

odprem "ticket", zdaj čakam že dva tedna nobenega odgovora.
Nisi prebral sticky topicov na njihovem forumu, ane?

MeGreat ::

Nevem čisto točno kater topic misliš, ampak piše samo da naj počakam..

darkolord ::

boremeister ::

Že ker precej nazaj, nekje v novembru, sem naročil nekaj malega z DX-a, plačal preko PayPala-a, izdelkov pa še vedno(!?) nisem prejel - na DX sem izpolnil obrazec z vprašanjem kdaj lahko pričakujem plačane izdelke... Je to običajna čakalna doba ali me mora malce bolj skrbeti? :S

Dr_M ::

Pri meni je enako. Pomoje ne bo.

MeGreat ::

Tudi jaz dvomim da boš dobil

darkolord ::

Najpomenješe: kdaj so izdelki (če sploh) bili poslani?

šernk ::

moj je bil 17.11.2011 odposlan...tam ene 14 dni nazaj sem kontaktiral DX, prejel odgovor oz. vprašanje 2 dni nazaj, da če še vedno nimam zadeve, odpisal vse kar so me spraševali in sedaj spet očitno lahko še kak teden čakam na ponoven odgovor.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

darkolord ::

Vse brez tracking numberja, a?

šernk ::

zadeva je bila vrednosti manj kot 2$, torej res se mi ne splača dodajat tracking number, tudi če ne pride nikoli se ne bom sekiral dosti, rekel bi pa da vse zadeve nekoč morajo priti nekje na cilj (ali nazaj v podjetje, ki je poslalo). kot vidiš se tudi ne pritožujem dosti, malo dnarja malo muzke, zadevo pa rabil nekje v sredini maja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Okapi ::

rekel bi pa da vse zadeve nekoč morajo priti nekje na cilj
:D Ja, samo na katerega? Kraje poštnih pošiljk so vse prej kot redkost.

O.

Greek ::

Do sedaj sem na dx zahteval refund za dve neposlani reči in dobil takoj napoved, da bo denar vrjen.

Nevem pa, kako je pri stvareh, ki so Shipped, brez trackinga (gre za vrednost 2€) in niso prejete. Torej en paket bi naj bil odposlal 20.12.2011. Še sedaj nisem dobil nič, torej 2 mesca.

Odprl sem danes tam ticket, seveda sem si zraven pozabil zapisati referenčno številko za ticket. Se da kako videti to številko? In kaj zdaj storiti, če ni trackinga in nobenega odgovora.

Lp in Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Greek ()

darkolord ::

Nevem pa, kako je pri stvareh, ki so Shipped, brez trackinga (gre za vrednost 2€) in niso prejete.
Pošljejo še enkrat.

Se da kako videti to številko?
http://services.dealextreme.com/forms/v...

Greek ::

Hvala darkolord, vendar težava je v tem, da sem na dx.com prijavljen z drugim mailom, kot ga imam prijavljenega na paypalu. Tako da preko tega servisa ne morem videti tega ticketa oz referenčne številke.

Verjetno da najboljše, da počakam 2 dni in če ne bo odgovora odprem enak ticket?

Egii ::

jaz bi pa vprašo kaj naredit v tej situaciji,ko ti v statusu piše ((Can not put fulfill order)).
Bom vido kdaj robo??

jest10 ::

Egii je izjavil:

jaz bi pa vprašo kaj naredit v tej situaciji,ko ti v statusu piše ((Can not put fulfill order)).
Bom vido kdaj robo??

Verjetno jo boš. Trenutno pač ni na zalogi.

Egii ::

jest10 je izjavil:

Egii je izjavil:

jaz bi pa vprašo kaj naredit v tej situaciji,ko ti v statusu piše ((Can not put fulfill order)).
Bom vido kdaj robo??

Verjetno jo boš. Trenutno pač ni na zalogi.

Hvala za tolažbo :)

kratos ::

Imam eno vprašanje, če kupuješ v €, torej zamenjaš valuto iz $ v € pomeni da se izogneš plačevaju paypalovega menjalnega tečaja ?

fosil ::

Paypalovemu menjalnemu tečaju se izogneš tako, da ko plačuješ s paypalom pri conversion options izbereš da ti zaračunajo v originalni valuti.
Potem ti preračun naredi tvoja banka po ugodnejšem tečaju.
Tako je!

boremeister ::

Kako pa se zahteva refund - moji izdelki naj bi bili poslani nekje v novembru, bi moral točno pogledat - tale dx, nisio resni, hehe...

darkolord ::

Odpreš ticket na CSE

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Odpreš ticket na CSE

In čakaš kot prfuknjen>:D
Na pritožbo iz 5.2. so se mi javili 3 dni nazaj, na 2 iz 8.2. pa še mrdnili niso;((

darkolord ::

Imajo še gužvo zaradi kitajskega novega leta in niso uspeli obdelati še vseh ticketov... Zdaj so pomoje nekje pri 15.2.

Miha_T ::

Meni so odgovorili v dveh dneh in poslali nov izdelek.

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Imajo še gužvo zaradi kitajskega novega leta in niso uspeli obdelati še vseh ticketov... Zdaj so pomoje nekje pri 15.2.

Še pri 8.2. niso. Razen če so obe pritožbi preskočili

darkolord ::

Čist možno, sem samo ugibal. Pač še precej časa bojo rabili, da bodo ujeli tekoče...

kratos ::

Kaj storiti v primeru da ti na carini zaplenijo neko stvar zaradi avtorskih pravic ? (sem skoraj siguren da so mi zasegli paket ki je bil poslan 23.2 iz švice)... Kolk časa ponavadi traja da pošljejo tisto pismo, ker je to prvič da so mi zasegli neko stvar. In kaj naj zdaj naredim ? zahtevam denar nazaj (dispute), resend ali se lahko pod nosom obrišem in upam da mi naslednjič pride čez ?
Malo mi je čudno, ker je bil samo en artikel za osebno rabo vendar so mi ga vseeno zasegli...

Okapi ::

A imaš kristalno kroglo?;)

O.

kratos ::

Ne, vendar imam občutek predvidevanja. Ker iz Švice do Slovenije vedno traja 2 do maximalno 3 dni da pride do mojega praga (od dneva ko pošiljko odpošljejo) nikoli nisem dobil niti dneva kasneje, zdaj pa pošiljka ni niti registrirana na pošti Slovenije tako da če ni bilo kakšno strmoglavljenje letala potem je vzrok carina a se ti ne zdi ?

TOP ::

kratos je izjavil:

Kaj storiti v primeru da ti na carini zaplenijo neko stvar zaradi avtorskih pravic ? (sem skoraj siguren da so mi zasegli paket ki je bil poslan 23.2 iz švice)... Kolk časa ponavadi traja da pošljejo tisto pismo, ker je to prvič da so mi zasegli neko stvar. In kaj naj zdaj naredim ? zahtevam denar nazaj (dispute), resend ali se lahko pod nosom obrišem in upam da mi naslednjič pride čez ?
Malo mi je čudno, ker je bil samo en artikel za osebno rabo vendar so mi ga vseeno zasegli...

Si siguren,da so ti ga zasegli.če ti ga bi bi dobil obvestilo.

kratos ::

@TOP sem skoraj siguren ja vendar me zanima kako pride obvestilo ? po pošti ali e-mailu ? predvidevam da po navadni pošti, kar pa vzame dodatnih par dni ali ne ?

Qcube ::

Nimaš kaj predivdevat ko naročaš iz kitajske. Lahko pride čez 3 dni ali 2 meseca. Pa tudi iz evropske unije se dogaja, da pride po treh tednih.

kratos ::

Kakorkoli kaj storiti v takem primeru ?

hunter01 ::

V vsakem primeru počakaj še par dni :)

kratos ::

Sej to bom vsekakor, dokler pač nebom dobil pošte od carine...

darkolord ::

Če imaš tracking number, potem pokliči na carinsko pošto in bodo preverili, če je pošiljka že bila pri njih in če so jo morda predali tržnemu inšpektorju.

fosil ::

darkolord je izjavil:

Če imaš tracking number, potem pokliči na carinsko pošto in bodo preverili, če je pošiljka že bila pri njih in če so jo morda predali tržnemu inšpektorju.

Ja, pri takih primerih je vedno dobro usmerjat pozornost nase.
Najboljš da jih kar vprašaš, če so odkril da je ponaredek ali ne in da naj še enkrat preverijo.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

dejansan ::

kratos je izjavil:

Kaj storiti v primeru da ti na carini zaplenijo neko stvar zaradi avtorskih pravic ? (sem skoraj siguren da so mi zasegli paket ki je bil poslan 23.2 iz švice)... Kolk časa ponavadi traja da pošljejo tisto pismo, ker je to prvič da so mi zasegli neko stvar. In kaj naj zdaj naredim ? zahtevam denar nazaj (dispute), resend ali se lahko pod nosom obrišem in upam da mi naslednjič pride čez ?
Malo mi je čudno, ker je bil samo en artikel za osebno rabo vendar so mi ga vseeno zasegli...


zakaj bi bil prodajalec kakorkoli odgovoren, če tvoja pošiljka ne gre čez carino? drugič se raje prej prepričaj kaj in kako, pa glede na to, da je bil vikend vmes počakaj raje še kak dan
dejansan

darkolord ::

Ja, pri takih primerih je vedno dobro usmerjat pozornost nase.
Najboljš da jih kar vprašaš, če so odkril da je ponaredek ali ne in da naj še enkrat preverijo.
Kaj ti ni jasno? Teto za šalterjem samo vprašaš, če je tvoj paket že bil pri njih ali ne - ona se nič ne odloča, ali bodo paket preverili ali ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()
««
27 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501558065 (2822) hotig
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935835 (5187) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514559 (8299) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529743 (23770) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273900 (2902) borisk

Več podobnih tem