» »

siol tv

siol tv

oberskitona ::

Naročil sem siol tv pa me zanima ali lahko jas s kakšnim programskim orodjem gledal siol tv tudi na računalniku ker v sobi nimam komunikatorja-reciverja za tv

hvala lp

thexfale ::

To bi pa tudi mene zanimalo :)

oberskitona ::

vem da za t-2 to obstaja samo ne vem nisem nikjer zasledil za siol tak da če kdo ve karkoli

jurre ::

mas ze kar nekaj tem o tem na forumu npr tukaj. Ali pa poglej na siol forum...

najboljse je ce imas se eno mrezno kartico, v katero priklopis kabel iz modema (tisti ki je tudi za video nastavljen, ponavad sta to 3 in 4 vhod). Mrezni kartici nastavis nek IP, ga vpises v nastavitve VLCja in odpres playlisto ter gledas..

pa linijo si odpri na siolu na 2 kanala, ce ti to dopusca, drugace ne bos mogel gledati hkrati TVja in na racunalniku.

oberskitona ::

zaradi določenih problemov ne morem namestit še enega kabla za mrežno ali res ne gre brez tega, da bi moral še en kabel potegnit in eno mrežno nabavit

jype ::

oberskitona> zaradi določenih problemov ne morem namestit še enega kabla za mrežno ali res ne gre brez tega, da bi moral še en kabel potegnit in eno mrežno nabavit

To, ali pa mrežno stikalo, ki ti lahko IPTV pripelje po drugem vlanu, ali pa celo takega, ki razume multicast in je še dražji.

oberskitona ::

hvala za pomoč

shark_nm ::

Ti samo napelji use in da se ne boš zafrkaval preveč si naloži Aditeyo TV. in pa seveda VLC player.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105311 (21678) jurre
»

Nasvet:Utp kabl,internet,ip tv

Oddelek: Pomoč in nasveti
2313722 (11026) Rocky77
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483122541 (46741) Looooooka
»

Dve linije po enem ethernet kablu

Oddelek: Omrežja in internet
427348 (5781) Pesimist
»

najcenejša rezdelitev mrežnega kabla na 2 računalnika

Oddelek: Omrežja in internet
185026 (4518) solatko

Več podobnih tem