» »

Asus P5Q - napačno prikazovanje temperatur

Asus P5Q - napačno prikazovanje temperatur

54321 ::

Zdaj je teden dni odkar sem menjal plato in proc. Plata Asus P5Q opažam, ne kaže pravilno temperatur oziroma se dogajajo prevelika odstopanja oziroma napake. Zdaj ne vem ali je to napaka samo pri meni, ali je to kak bug?
NAmreč včasih mi kaže temp. plate oziroma nortbridge čipa okrog 50 kar je normalno, včasih pa pa pade na 0 ali celo na okrog 130!
Enako se dogaja z procesorjem, saj mi v programu od plate za merjenje kaže recimo normalno v idle okrog 25, pol pa se kar naenkrat javi alarm in temperatura 111 stopinj. Najprej, sem se ustaršil, da je odstopil hladilnik in ventilator pa sem ugotovil, da je vse ok. Pol grem v Bios in tam tudi 111 stopinj, Čez čas pa spet pade na normalno okrog 25!
Zanimivo, da v Everestu temperaturo plate kaže identično tudi ko pride do napake, proc pa v Ecerestu kaže pravilno tudi ko je v Biosz in programu plate napaka in kaže 111?

Tisti, ki imate mogoče P5Q plato, imate težave z temperaturo? In če ima kdo izkužnje kako je z garancijo, če so bugi v prikazovanju temperatur?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperature v računalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
375437 (3041) barocco
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48941742 (23284) Dr_M
»

Q9300 + Mugen. temperature. Panika!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
695891 (4331) batista
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728978 (6377) Vuli
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9418786 (15909) Wofk

Več podobnih tem