» »

Izsiljevanje v šoli.

Izsiljevanje v šoli.

1 2
3
4

imallears ::

Next challenge: Kako zmanjšat število opic, oziroma kaj gre narobe, da današnji sistem ni sposoben zradirat opičje populacije. Al so starši krivi, al je genetsko pogojeno, al je kak koktejl vsega skupi? Al se mormo pač sprjaznt s tem, da nekdo je pač opica drug pa človek?

darkkk ::

Mislim kera lulz tema:
1. model, ki se opiše kot debeli geek, z nickom divja svinja(ja malo o svoji samopodobi razmisli)
2. model, ki mora izstopati na način, da se z $$$ ven meče
3. model, ki ga noben ne mara

Kaj od zgornjega je res?

Freud in podobni bi bili veseli, če bi te srečali, tako zalogo problemov redko srečaš.

Imo, večina tvojih problemov bo izginila, če si le količkaj inteligenten(in ne samo geek), s prihodom v srednjo šolo, tam so "mentalne" sposobnosti že bolj cenjene, in mogoče ne boš imel potrebe se uveljavljati z $$$.
Kar je že tvoj naslednji velik problem - kak vtis misilš da boš naredil na koga, ki ga "komajda" poznaš s tem, da mu kupiš 500€ vredno darilo s fotrovim kešem? Imo boš izpadel kot obupan idiot, ki si hoče kupiti družbo oz. usmiljenje vrstnikov... če pač nimaš občutka za $$$ lepo in prav, samo včasih poglej na kaj iz tuje perspektive.
Zdaj tole zgoraj je o tvojih globalnih problemih in malo razmisli o temu.

Kar se tiče izsiljevanja in groženj, je le problem prehodne narave, s temi ljudmi ne boš več imel dosti opravka kasneje, še vedno pa ga moraš rešiti, in to čimprej. Kako ga rešit, mislim da sam veš da si na dobri poti s tem, da si fotru povedal kako in kaj.

Razne fore v stilu ... daj unega na gobec itd. se ponavadi ne obnesejo - kolikokrat si se pa že zares tepel? Un je pa na tebi treniral :D Ja napad je najboljša obramba, samo ne moreš z glavo skozi zid.

>>><<< ::

Sam bi trdil, da je v glavnem kriva družina. Predvsem nekaterim manjka "trda roka" in mislijo, da lahko delajo , kar hočejo oz. sploh ne vejo kaj lahko delajo in kaj ne, ker jim doma vse dovolijo.

V slovenskih šolah bi se moral ponoviti tisti stari komunistični režim, ko si bil tepen, kadar si kaj ušpičil ... Danes pa sploh profesorji ne znajo narediti reda med uro in sami dijaki so preveč zaščiteni.
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

reptilia ::

tudi sam sem debel g33k, samo na mojo srečo ni bilo kakih takih ljudi na OŠ. pa tudi če bi bili se jih jaz nebi bal, namreč pri meni je blo vedno to da sem bil obkrožen s prijatelji, pa tudi tisti iz višjih razredov so meli nek respekt pred mano, ker sem bil takrat eden redkih na šoli, če ne kar edini ki je nekaj malega vedu o računalnikih in sem pobom iz višjih razredov win95 pa 98 nalagal :D. pač tako me je izučilo, če nekomu narediš kdaj kaj dobrega potem pač lahko pričakuješ kaj tudi nazaj.

to si zapomni, če boš komu pomagal iz težav, pa naj bodo še tako majhne boš zagotovo dobil pike pri njih in lahko se zgodi da ko te bo kdo spet hotel izsiljevati ali te zajbavati itd, boš pogledal za hrbet in videl tam 5,6,7 prijateljev, ki ti bodo stali ob strani. to pa bo potem zagotovo naredilo na bulije čisto drugačen vtis kot ti, sam.
Forgive your enemies, but never forget their names.

mesoreznica ::

Danes pa sploh profesorji ne znajo narediti reda med uro in sami dijaki so preveč zaščiteni.


Ne da ne znajo, nimajo pooblastil. Določeni starši za vsako malenkost hodijo pizdulirat v šolo.

V mojih časi v osnovni šoli ko sem enga nabutal v tretjem razredu me je tamalo zatožil profesorici. Ona je prišla do mene in me vprašala če sem res, sem rekel ponosno ja. Me je prijela za lase in me tako scufala da sem kar rdeče videl pred očmi. Ves nesrečen sem prišel domov in povedal mami, pol me je pa še ona po riti. Rešeno, nobenih problemov nisem več delal.

Tega danes enostavno ne moreš več.

Da ap se da vse z policijo in po pravi poti rešit pa je utopija. Določena mularija je tako daleč v dreku da jim tudi policija ne pride do živega. Sem opazoval takega modela v osnovni šoli šiška, 7 razred. Z ročno granato ej stal pred policisti na dvorišču. Ja so ga policisti odpeljali in ja ni ga več bilo v šoli, ampak čez en teden je sedel zunaj na ograji in napadal ostale učence... Ni vse tako preprosto.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Slo-One ::

Jaz bi takšne ''čapace'' izoliral v stilu ''White torture'' . Ima da zatežiš KOLIKOR lahko, ko gre na policijo. In še če te kaj zavrnejo pa pač nadrejeni. Mogoče celo, čepram sam ne vem, v kakšne cajtnge dat.

blackbfm ::

Kaj se dogaja v razredu je čiz odvisno od tega kakšen je profesor. Pri nas so ble pri angleščini vedno pizdarije..zadnjič je kazalo moj posnetek na trenjih ko kolega skače po mizi:D Je pa res da ne more vsak profesor vzpostavit tega reda, pa tut če se razpoči. Nekdo drug pa nič ne reče pa je tak mir da se noben ne upa dihat.

bluefish ::

Ta odnos mora profesor začeti graditi že prvo uro, ko dobi v roke nov razred. Vsakršno poznejše ajčkanje je prepozno.

strictom ::

Prfoks nima pooblastil? Dajte no. Poznam en kup prfoksov, ki so brez kakega kaznovanja imeli tako avtoriteto, da noben pisnit ni upal. Noben starš se ni mel kaj pizdit saj niti kake kazenske enke ni potalal/-a.

Pač dat more vedet "mulo jebi me zaj, si pečen to leto zarad unga popravca k ga boš dobo". Popravca pa lahk prfoks stisne brez kakega kršenja pravil. Na konc leta te prišpara z unim dvem ustnim ocenam, te 2x pokliče pred tablo in 2x dobiš bat.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Steinkauz ::

No da še jst malo pristavim. Seveda ne podpiram nasilja, toda je pa lep primer, da je vzgoja bogatih ljudi mal tko. Frend je mel sošolca v osnovni šoli, ki je plačeval bivših 5000SIT na dan, da so se družli z njimi, pa eno je najemal, da mu je domače naloge pisala. Prelahko dobijo dnar in se potem sploh ne zavedajo kolk je to dejansko keša za navadne smrtnike. Enkrat se je spomnu, da bo neki prodajal pa je v šolo prnesu par laptopov, pa so s sošolci "poslovali". En teden pol se je pa naveličal. Pomoje se Divja Svinja niti ni zavedal ko je recimo omenil, kaj je dobil za kakšno novoletno darilo ali kej podobnega. Drugim je verjetno izpadel kot da se hvali, fovšija pa je v Sloveniji itak nacionalni šport. Malo pazi ko omenjaš denarne zadeve, ni neki vsakdanjega dati 500eur za darila in podobno.

ZdravkoČolič ::

Policija mladoletnikom lahko samo fafa rit. In to se oni dobr zavedajo. Otroc pri teh letih znajo bit bl zajebani od kriminalcev ala Kamenik :) Nejbolš, da zamenaš šolo, ker ni vredno vsak dan trpet tega. Pa na drugi se ne hvalt kolk maš dnarja, ker ti to ne bo koristilo. Kšni čefurčki bi vse nardil da pridejo do 500€. Btw ti se jim lahko smejš sam. Medtem ko nihovi tastari skrete pucajo za 400 na mesc dobi tvoj fotr (z verjetno spoštovano službo) tok kokr oni dobijo za puncanje skretov 2000 ur. Kakšne komentarje tukej dajete. Npr. telesni stražar. Ne me smejat. A si predstavlate enga 30 let starga fotra med 14,15 letniki. Tarča posmeha bi ratov za celo šolo in izpadu revček. Ne skrbi bo šlo na bolje. Sam vpiši se na kšno gimnazijo, kjer so piflarji, ne pa na trgovsko, gostinsko, gradbeno... Ker tm boš pa res lahko samomore delov. Nared kej za svoje telo. Nej ti fotr kup par strojev pa vad na njih kšno urco na dan. Pa kšn kreatin probi. Če ne boš spoštoval svojga telesa ga tud drugi ne bodo. Torej moj nasvet prepiš se na drugo šolo, boš mel mir pol leta. Lahko pa probaš tud nazaj udart kot so drugi pisal (jajca, nos), sam pri tem morš vedt, da boš lahko mel še večje probleme. Samo zgubit ne morš velik. Obveščaj nas kako se razpleta prosim.

PacificBlue ::

Hmm..

Tadej zdj ko si povedal očetu, si po mojem že zmagal. Če bo oče ukrepal naprej kot je obljubil potem (upam) da bo šola in ostale službe poskrbele za to, da se te ne bodo več lotevali s silo in grožnjami.

Uros!no ::

Če to ni nategancija... potem sem res zgubil "joke detektor".

mojsterleo ::

@Uros!no Res je,da se je morda kak student socialnega dela dobro znasel in si je takole poceni dobil material za seminarsko nalogo, pa se jas vseeno ne bi delal pametnga glede take resne teme.

Doman ::

Sem istega mnenja kot @Uros!no

Čeprva to zna biti zelo pereča tema, saj se v skoraj vsakem razredu najde oseba, ki je tarča fizičnega in še huje verbalnega nasilja! Jaz sem še v vsakem razredu imel vsaj eno tako osebo in ta oseba je bila vedno sama kriva! Mene nihče nikoli ni zbadal, ker znam poskrbeti zase! Res pa je, da je na tak nivo zelo teško priti, če si bil tarča nekaj let in te nihče več ne jemlje resno. Je popolnoma isti primer kot pri profesorjih. Tisti profesor, ki ne bo imel avtoritete od prvega dne, pa četudi je ravno prišel z faxa je nebo imel nikoli, oz. jo bo zelo teško pridobil.
Taka situacija zna biti zelo občutljiva, saj bi moral ti prvo razščistiti v svoji glavi, šele nato pa z drugimi, ker že po parih postih tukaj se vidi, da je s teboj nekaj narobe (upam, da se motim, čeprav dvomim). Da ne govorim o tem, da je to finančno podpiranje staršev največja napaka kar jih lahko storijo! Jaz ne poznam žepnine, zato pa delam že od svojega 15leta dalje in sem imel vedno veliko več denarja in svobode od svojih vrstnikov, z to razliko, da znam denar ceniti, saj ga zaslužim s svojimi rokami!

Pojdi v fitnes, v naravo, najdi si dobro družbo (ne sošolce), ne preživljaj dnevov pred monitorjem, najdi si kak zanimiv hobi, kar je pa najpomembneje, najdi samega sebe!

Lp

strictom ::

Find thy self :P

Predvsem hobi si najdi, ki ni za ekranu.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Torej, večina tukaj žal ne ve kaj govori, zato vas lepo prosim, da prenehate s svojimi neumnimi komentarji. Moderatorje pa prosim, da ukrepajo in neprimerne komentarje brišejo.

Jaz sodelujem z nekaj organizacijami, ki se ukvarjajo z zaščito otrok in osebno poznam tudi precej kriminalistov iz oddelka, ki se ukvarja z zaščito otrok.

Moj nasvet je takle. Pokliči na TOM telefon: 080 1234.

Klic je anonimen, na drugi strani pa so strokovno usposobljene osebe, ki vedo svetovati v takih primerih. V pogovoru bodo ugotovile ali je zadeva za na policijo ali ne, ali je za ravnatelja ali ne, ali pa je mogoča kakšna druga rešitev.

Ljudje na TOM telefonu imajo ogromno izkušenj točno s takimi problemi in ti bodo gotovo znali dobro svetovati. Izgubiti nimaš kaj, celo klic na to številko je brezplačen. Ravno včeraj smo imeli sestanek glede razpiritve dejavnosti TOM telefona na področje izsiljevanja in groženj preko interneta in lahko rečem, da imajo ti ljudje res veliko izkušenj in so dobro usposobljeni za reševanje takih težav.

Pokliči, pa sporoči semle na forum kako si opravil.
sudo poweroff

Blinder ::

Tem tvojim napadalcom povej, da naj se vrnejo s kamor so prišli. Pri tem pa snemaj pogovor. Oni bodo potem zaceli govorit da smo slovenci seljaki ipd, ti pa tale posnetek nesi na ministrstvo za notranje zadeve, pa zahtevaj da se jim odvzame slo drzavljanstvo in jih poslje s kamor so prisli:D

V srednjih solah je naceloma manj bullijev. Lahko si predstavljaš, da na faksu jih ni več. Polnoleten clovek lahko gre sedet v zapor zaradi takega nasilja. Jaz naprimer sem dobil neko sorto "kazni", ker so se baje neke punce pritozevale nad mano - nevem če so se res, ampak neko sankcijo sem dobil takrat. Dovolj je, da punci pomezikneš, in te bo ze hotela prijavit, da si jo hotel posilit. Tako je ko si odrasel:)
Pa je tudi razlika ali gres na srednjo solo, ki ima omejitve pri vpisu, ali gres na kaksno 3-letno, kamor itak gre vecina bullijev. Bullijem se ponavadi ne da ucit in pol zberejo taksne lazje sole..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

T-h-o-r ::

glede prevelike zaščite bullyev, sem nekje bral, da je učiteljica domov klicala fotra, ker je njegov sin naredil neko pizdarijo, in ga je foter doma parkrat klofutnil

sin pa je poklical policijo, da ga foter maltretira ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

WamPIRe- ::

Ta tema že vleče na temo vzgoje otrok...
Sicer pa ja otroci so zaščiteni ko kočevski medvedi. Ja še starš ne sme več mulca za ušesa potegnat.. kdo ve kam gre ta svet.
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Go-ahead ::

Napiši na kateri šoli si, pa bo mogoče kdo od sodelujočih na forumu lahko tudi kaj pametnega ukrenil ( vse legalno). Verjetno imaš teh pisnih svetovanj že dovolj. Pa tudi Matthai ne bo imel nič proti če ga kontaktiraš na email.

opeter ::

Ali pa ga kontaktiraj na zasebno sporočilo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BladE_ ::

Tem tvojim napadalcom povej, da naj se vrnejo s kamor so prišli. Pri tem pa snemaj pogovor. Oni bodo potem zaceli govorit da smo slovenci seljaki ipd, ti pa tale posnetek nesi na ministrstvo za notranje zadeve, pa zahtevaj da se jim odvzame slo drzavljanstvo in jih poslje s kamor so prisli:D


Ce ti oseba ne dovoli, da jo snemas je ta dokaz ničen... tko da ne probavat tega!

SmeskoSnezak ::

Šole so javne ustanove in na javnih površinah (ustanovah) lahko snemaš pa slikaš kolk hočeš. Vsaj zdi se mi, da je tak :) correct me if i'm wrong.
@ Pusti soncu v srce... @

perci ::

sploh pa se slo drzavljanstva ne da vzeti

smesko: motis se

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

poweroff ::

Kot sem rekel - nehajte nakladat, če ne veste o čem govorite. Snemanje brez dovoljenja je kaznivo.

Pokliči lepo na TOM telefon in ti bodo oni svetovali dalje.
sudo poweroff

dolenska ::

ma človk nabija....če je malce debel, potlej je močnejši od drugih in jih lahko pohodi....ehhh sploh ne vem kaj se ukvarjate z njim. kot vidim in berem mulc nabija... če pa je vse res kar je napisal potlej naj pove katera šola pa gremo v akcijo.

Keyser Soze ::

Snemanje brez dovoljenja je kaznivo.

Pospravit kamere in telefone. Ker če vas dobijo na Prešercu z "laufajočim" snemalnikom, greste lahko na hladno.8-O
OM, F, G!

Andruxa ::

ma človk nabija....če je malce debel, potlej je močnejši od drugih in jih lahko pohodi....

take sklepe lohk preberes pa samo na racunalniskem forumu :) sej ce pa ni mocnejsi si pa sam ful itemov nabere, pa jih pol ful na hitr zmece v bossa. al pa zbrska na netu cheat-e pa kr preskoc level ...
Lp, A

MeGreat ::

kok se gremo staviti da je to zajebancija?

Brane2 ::

Na forumu je to nepomembno. Lahko da je, lahko da ni, praktične poti za ugotovitev pa v splošnem ni.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

XsenO ::

Tudi če ni resničen, je lahko kdo ki bo bral to v podobnih težavah a si ne upa spregovoriti o temu, pa bo tukaj našel odgovore.
1 + 1 = 1

poweroff ::

Točno to sem hotel napisati.

Tudi če se avtor te teme zafrkava, bo te nasvete bral nekdo, ki ima podobne težave.

Zato ne pisat bedarij.
sudo poweroff

SmeskoSnezak ::

perci, dankešun za popravek. Take stvari je dobro točno vedet :)
@ Pusti soncu v srce... @

alsb ::

Snemanje brez dovoljenja NI kaznivo. Kaznivo je neupravičeno zvočno/slikovno snemanje (137 in 138 KZ-1, v starem enako). Ni vsako snemanje brez dovoljenja tudi neupravičeno.

Če ti nekdo leze skozi okno v hiši ga lahko mirne duše posnameš. Nihče te ne bo kazensko preganjal in sodišče bo upoštevalo posnetek kot dokaz (Vrhovno sodišče, Sodba I Ips 375/2007: "Če je obdolženčevo ravnanje zaznala vidna videokamera pred oškodovančevo hišo, obdolženec ne more uživati varstva zasebnosti, saj videonadzor zagotavlja pravico do osebne varnosti oškodovanca in za snemanje ni potrebno soglasje oseb, ki se znajdejo v nadzorovanem območju.").

Se je pa o tem v neki temi ze govoril...

poweroff ::

Ja, ja. VIDNA kamera.

Je treba natančno brat te sodbe.
sudo poweroff

alsb ::

Še zmeri snemanje brez dovoljenja per se ni kaznivo in posnetek nastal brez dovoljenja je uporaben kot dokaz...

Se pa strinjam, da je treba znat brat sodbe, zato bi bila verjetno odločitev enaka tud, če bi bila kamera skrita. Ker ne gre enačit konflikta posameznik/posameznik (se tehta konflikt pravic kot v sodbi) s konfliktom posameznik/država (ZKP - absolutnost prepovedi zaradi premoči države). Sicer pa, prej ko slej se bo tud kak tak primer pojavu... in bomo vidl...

alsb ::

V bistvu smo že videl:

"Sodišče oceno o utemeljenem sumu lahko opre na digitalne zapise obdolženčevih groženj, čeprav je bilo snemanje opravljeno brez obdolženčeve vednosti in so bili zapisi narejeni brez njegovega soglasja, ko ima pravica oškodovanca prednost pred obdolženčevo pravico do glasu."

LordTado ::

mal poglej kak nik si si dal!
ŽE tu se ti krha samozavest...

___ ::

no...izjemno zanimiv mi je podatek da ne odpiše več...so mu starši prepovedal? je prišel k pameti?


očitno nikoli nebomo izvedeli odgovora....

poweroff ::

Še zmeri snemanje brez dovoljenja per se ni kaznivo in posnetek nastal brez dovoljenja je uporaben kot dokaz...

Se pa strinjam, da je treba znat brat sodbe, zato bi bila verjetno odločitev enaka tud, če bi bila kamera skrita. Ker ne gre enačit konflikta posameznik/posameznik (se tehta konflikt pravic kot v sodbi) s konfliktom posameznik/država (ZKP - absolutnost prepovedi zaradi premoči države). Sicer pa, prej ko slej se bo tud kak tak primer pojavu... in bomo vidl...

Odločba Ustavnega sodišča RS Up-472/02, pravica do zasebnosti v civilnem postopku, oktober 2004

Poseg v pravico do zasebnosti bi bil pod določenimi pogoji dopusten, vendar bi moralo v pravnem postopku za izvedbo dokaza, pridobljenega s kršitvijo pravice do zasebnosti, obstajati posebej utemeljene okoliščine. Izvedba takšnega dokaza bi morala imeti poseben namen za izvrševanje neke ustavno zavarovane pravice. V takšnem primeru mora sodišče upoštevati načelo sorazmernosti in skrbno prisoditi, kateri pravici je treba dati prednost. Izpodbijana odločitev je temeljila na stališču, da izvedba dokaza z zaslišanjem priče, ki je poslušala telefonski pogovor, in dokaza s poslušanjem posnetka pogovora ne pomeni posega v pravico zasebnosti, in zato sodišče sploh ni ugotavljalo okoliščin, ki bi v konkretnem primeru upravičevale poseg. S tem sta bili pritožniku kršeni pravica do zasebnosti in pravica do tajnosti pisem in drugih občil.

Torej posnetek pridobljen brez dovoljenja NI NUJNO vedno lahko uporabljen kot dokaz.
sudo poweroff

WarpedGone ::

Debata okrog snemanja je sicer hudo zanimiva ampak vseeno je precej na meji te teme.
Mamo še kak dober nasvet kaj narest, ko je človek žrtev buliranja?
Zbogom in hvala za vse ribe

Tody ::

Res nevem v čem je problem. Človek nima zadosti samozavesti da se postavi po robu, folku ki ga nadleguje, a boji se da bo njegov ego trpel pred očetom (starši, ki če so normalni te brezpogojno imajo radi), raje živi vsak dan v strahu in hodi okoli zdravnikov kot pa da se loti reševanja problema.

Če je njegov fotr res kaka visoka žvina pač vrjetno lahko zrihta tko ali drugač zadeve, sej ni prišel do tega položajo tako da se je pustil ustrahovat. In bo preživel mogoče kak teden osramočen pred svojim fotrom, potem bo pa spet lahko normalno zaživel. Če pač ne bo še naprej jokal da ga vsi zafrkavajo in da on v resnici sploh ni debel ampak mu mami taka oblačila kupuje.

ABX ::

Kot jaz vidim sta dve možnosti, si pomaga sam ali mu kdo drugi pomaga.

Če se ne bo sam lotil problema bo ista zgodba celo življenje, če pa se sam postavi za svoje probleme mogoče ima v prihodnosti kako možnost.

Začni telovadit in vpiši se v kako šolo za samo obrambo.

Welcome to the real world.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

xyxyxyxy ::

Obvious troll is obvious. ;)

moowy123 ::

A je že kdo opazil da naš "divja svinja" sploh ne sodeluje več v temi... :)) ... Pa ravno zanimiva je ratala...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: moowy123 ()

Tody ::

Čas zadnje prijave
9. dec 2008 ob 19:29:57

Al je fotr ponoru al je bully ponoru al so mu pa laptop vzel :D

Pyr0Beast ::

Ali pa vse troje ? :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

imagodei ::

Kaj ko bi zaključili s tem popolnoma neplodnimi in trapastimi komentarji. Like - right now?
- Hoc est qui sumus -

Pyr0Beast ::

Ce bi to upostevali povstod potemtakem bi 3/4 S-T-ja manjkalo ...
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Profesori širi laži in govori neresnico drugim staršem (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
629131 (5800) r3dkv1c4

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16122927 (20107) kuglvinkl
»

Kakšna je varnost povprečnega slovenca ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6115088 (13321) Barakuda1
»

Fizično nasilje v OŠ nekaznovano! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14111867 (8761) BigWhale
»

izsiljevanje...kaj naredil? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11721189 (18834) Nejc Pintar

Več podobnih tem