» »

učitelj me je brcnil v trebuh

učitelj me je brcnil v trebuh

«
1
2 3 4

compaq ::

Zdravo, danes se je zgodilo nekaj kar se mi še ni učitelj za telovadbo me je brcnil v trebuh in to z tako silo da bi je postalo slabo.

-zgodilo se je pa takole, imeli smo neke vrste odbojko, pač podajanje balona vmes pa mreža šli smo na točke, ko je bilo konec sem do tam kjer je profesor tapkal balon v zraku, ni padel na tla ko sem prišel do profesorja sem namesto njemu v roke balon dvignil še malo bolj v zrak tako da ga ni dosegel v hecu on pa me je v tistem hipu z vso močjo z nogo nabil v trebuh, da mi je postalo slabo tudi manjša rdečica se je poznala.

-ko sem mu rekel naj se mi opravči in da to ni naredil prav mi je zabrusil nazaj: "kar si ti meni naredil sem jaz tudi tebi".

-nato mi je še rekel naj spustim balon in naj ga odložim na mizo nato je odšel, jaz sem spustil zrak iz balona s preoblekel in odšel. Do konca pouka sem čakal na opravičilo ki ga ni bilo. Kako sedaj ukrepati naprej, priče so moji sošolci, ki so mi svetovali naj ga tožim, mislil sem iti do ravnateljice vendar je na žalost ni bilo danes, kaj pravite vi, kako se maščevati?

ps: danes smo ga drugače imeli nadomeščanje ker profesorice ni bilo, bil je tudi moj profesor za telovadbo dve leti in sva bila v dobrih odnosih, res pa je da nisem ljubitelj telovadbe.

L.p

Mipe ::

Ma, odrasti že. Zajebal si ga, pa je on tebe.

To je problem mularije dandanes, samo zajebavali bi, ko pa jo skupijo, pa bi tožili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

NooB ::

Odrasti poba ...
LP, JAZ

ShowDown ::

Torej 2 posta nad mano zagovarjata fizično obračunavanje učiteljev?

PacificBlue ::

forgive and forget

s51as ::

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!

Sicer upam in verjamem, da zgoraj napisana zgodba ne vsebuje vseh detajlov in da bi druga stran znala kaj razjasnit, vseeno pa za fizično nasilje ni opravičila (sploh ne na relaciji učitelj učenec) in je treba zadevo prijavit, raziskat in po potrebi odgovornega kaznovat (seveda tudi v primeru, če je odgovoren učenec, da ne bo kdo rekel da nevzgojeno mladino zagovarjam).
It's just me myself and I

Marilyn ::

Tvoja odločitev kaj narediti, če pa že vprašaš nas oz. mene, ti svetujem: Pozabi in se temu samo nasmehni. Ko sem jaz še hodil v šolo (cca. 10 let nazaj), nas je učitelj brez težav vleku za ušesa, pa smo se temu samo smejali. Je pa res, da se je v tvojem primeru učitelj nekoliko pregrobo odzval. Ampak kakorkoli že, ti svetujem da se ne spuščaš v to igro in samo pozabiš. Malo ste preveč razvajeni, pardon izrazu.

Mipe ::

Zagovarjam kaznovanje predrznih učencev. Morda je bila brca res pregroba, vendar si jo je poba zaslužil s svojim odnosom.

Marilyn ::

s51as je izjavil:

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!



morda bo pa njegov otrok spoštoval avtoriteto in vedel, da učiteljem ni za nagajat. Mi si tega nismo nikoli dovolili.

Mipe ::

^ Ja, svojega otroka raje pošljem v šolo, kjer imajo učitelji avtoriteto. Bog ne daj, da bi učenci držali avtoriteto.

Ej, compaq, katera šola je to? Da vpišem svojega mulca tja...

Goody ::

s51as je izjavil:

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!

Sicer upam in verjamem, da zgoraj napisana zgodba ne vsebuje vseh detajlov in da bi druga stran znala kaj razjasnit, vseeno pa za fizično nasilje ni opravičila (sploh ne na relaciji učitelj učenec) in je treba zadevo prijavit, raziskat in po potrebi odgovornega kaznovat (seveda tudi v primeru, če je odgovoren učenec, da ne bo kdo rekel da nevzgojeno mladino zagovarjam).


Ne seri! problem, šole je ravno v tem, ker si lahko učenci dovolijo karkoli pa jih zaščitijo neodgovorni - blesavi starši. Potem pa zaradi par učencev - barab, trpijo celi razredi (in učitelji z njimi).

Pa nisem učitelj ampak sem starš z dvema otrokoma v šoli in vidim kako stvari tečejo. Samj po zgornjem zapisu vidiš: mulo izival učitelja (kako si malček, daj vzemi žogo če moreš), ko je pa učitelj živce izgubil bi ga pa kar tožil. In takšni idioti starši to podpirate. Zato pa imamo takšne šole kot jih imamo. V domžalah je prejšnji teden muko iz 6. razreda pretepel učiteljico, ziher je bila učiteljica kriva a ne. Revež je sigurno samo nerazumljen....

compaq ::

@mipe to se pravi da bo vsak učitelj mirno zbrcal vsakega otroka, ki se bo pošalil ob koncu ure, šola naj ostane anonimna vendar če bi tvoj otrok prišel domov in rekel profesor me je udaril bi šel verjetno še tisto uro v šolo.

Pa saj je ta učitelj v redu dečko, se dostikrat pošali na naš račun, v redu uči športno vendar je bilo danes "too much" tista brca je bila najbrž iz kakega karateja, ker me še vedno čutim bolečino če si pritisnem na mesto brce.

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

JamesBond ::

Bolje bit žrtev kake brce v trebuh, kot pa žrtev permisivne vzgoje ;)

Goody ::

compaq je izjavil:

@mipe to se pravi da bo vsak učitelj mirno zbrcal vsakega otroka, ki se bo pošalil ob koncu ure, šola naj ostane anonimna vendar če bi tvoj otrok prišel domov in rekel profesor me je udaril bi šel verjetno še tisto uro v šolo.

Pa saj je ta učitelj v redu dečko, se dostikrat pošali na naš račun, v redu uči športno vendar je bilo danes "too much" tista brca je bila najbrž iz kakega karateja, ker me še vedno čutim bolečino če si pritisnem na mesto brce.


Ja meni se je točno to zgodilo (no klofuto sem dobil), in ko sem doma pojamral fotru mi je samo rekel, ja verjetno si si zaslužil ali ne. Sicer sem že takrat vedel, da ima prav, sedaj ko sem pa sam starš pa vem to še toliko bolj...

Furbo ::

Ne odobravam jokic kot je avtor teme, samo prfoks pa tudi ne vem kakšen čefur je, da takoj poseže po sili. Če se mora kot učitelj zateči k nasilju, ni vreden naziva učitelj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Blinder ::

s51as je izjavil:

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!



moj fotr je vedno ko je prvič vidu novo mojo razredničarko govoru da naj me tepejo, če je treba :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

compaq ::

Zanima me še komu naj sedaj to povem ravnateljici, direktorici ali naj ga kar tožim

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

Brane2 ::

compaq je izjavil:

@mipe to se pravi da bo vsak učitelj mirno zbrcal vsakega otroka, ki se bo pošalil ob koncu ure, šola naj ostane anonimna vendar če bi tvoj otrok prišel domov in rekel profesor me je udaril bi šel verjetno še tisto uro v šolo.

Pa saj je ta učitelj v redu dečko, se dostikrat pošali na naš račun, v redu uči športno vendar je bilo danes "too much" tista brca je bila najbrž iz kakega karateja, ker me še vedno čutim bolečino če si pritisnem na mesto brce.



To je zvonenje v klitorisu. Dobil si po pi*ki pač. Bo minilo po parih dneh.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Marilyn ::

compaq je izjavil:

Zanima me še komu naj sedaj to povem ravnateljici, direktorici ali naj ga kar tožim


pa kaj si ti razumel, kaj ti sporočamo?!!!...Ne seri in pozabi..navadi se tega, da učiteljev ne zajeb....

Furbo ::

compaq je izjavil:

Zanima me še komu naj sedaj to povem ravnateljici, direktorici ali naj ga kar tožim


Toži sebe za izzivanje. Če provociraš, pač lahko naletiš na večjega bedaka od sebe.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

ABX ::

Marilyn je izjavil:

s51as je izjavil:

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!



morda bo pa njegov otrok spoštoval avtoriteto in vedel, da učiteljem ni za nagajat. Mi si tega nismo nikoli dovolili.


Mi smo si to počeli s profesorji ki so man to dovolili.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

s51as ::

@cink44, umer se mal, sej ti nism hrčka posilu...

Otroc vedno testirajo, do kam lahko grejo. Treba jim je postavit meje. Če drugačnih meja ne znaš postavljat je tud brca v trebuh lahko dobra meja, je pa precej primitivna in dvomim da pošilja pravo sporočilo.
Sam zadeva je tud mal bol zafrknena... Če je bla res neka močna brca odraslega moškega v otroški trebuh?! a se samo men zdi da nebi blo čudno če bi tamalga mogu rešilc odpeljat? A samo jest vidim da bi otrok lahko padel po tleh in si razbil glavo? Koliko bi vas potem stalo na strani učitelja in koliko bi vas zahtevalo odstop ne vem kerega ministra?

Pa še nekaj... ko ravno govoriš o tem da učenci pretepajo učiteljice in podobno...
Zakaj se to vedno dogaja istim učiteljem?! V OŠ (15 let nazaj) smo vedno spravli v jok zgodovinarco in anglarco... Zakaj le smo bili vedno tihi, mirni in pridni pri bajlarci in kemarci?! Pri matematiki, pa skor dihat nismo upal... Teple/ključe metale/se drle, sta pa samo anglarca pa zgodlarca...

Veš, poklic učitelja je spoštovan, ker ga opravljajo spoštovanja vredni ljudje. Če ga ne, potem pač ni spoštovanja.
It's just me myself and I

Boobiz ::

Šola za naprej. Vzemi to v poduk. Ti garantiram, da boš čez 10 let gledal na to kot dobro stvar, ker si mularija danes preveč dovoli in z leti boš tudi ti to spoznal. (govorim še iz mojih dni iz OŠ, kjer za nič nismo odgovarjali, razgrajali in zajebavali pa vedno)

Sicer je brca v trebuh malo kruta in bi zahteval pojasnilo IN OPRAVIČILO, profesorju pa bi se ravno tako opraviču in ga vprašu kaj je model mislu, da je frcanje balona v luft vzel tako osebno. Več kot pleske ali pa vlečenja za ušesa si pa enostavno ne moreš dovolit in se potem zgovarjat na to, da si mularija preveč dovoli. Two way street.
I'm drunk, what's your excuse?

Mipe ::

Sicer pa je učitelj verjetno bil na koncu z živci. Le zakaj, se sprašujem... Taki pač neracionalno odzovejo na izzivanje.

Pyr0Beast ::

Ni problema. Do ravnateljice ali višjih inštitucij.

Naj se tale karatejski prfoks malce zamisli da ne bo naslednjič kdo hodil z zlomljenim nosom domov.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Marilyn ::

Če bi se jaz doma potožil staršem, da me je brcnu v trebuh zaradi tega...Bi me še stari enkrat in se dru obenem, da kaj si dovolim.

Mipe ::

Mulec nezreli.

Goody ::

s51as je izjavil:

@cink44, umer se mal, sej ti nism hrčka posilu...

Otroc vedno testirajo, do kam lahko grejo. Treba jim je postavit meje. Če drugačnih meja ne znaš postavljat je tud brca v trebuh lahko dobra meja, je pa precej primitivna in dvomim da pošilja pravo sporočilo.
Sam zadeva je tud mal bol zafrknena... Če je bla res neka močna brca odraslega moškega v otroški trebuh?! a se samo men zdi da nebi blo čudno če bi tamalga mogu rešilc odpeljat? A samo jest vidim da bi otrok lahko padel po tleh in si razbil glavo? Koliko bi vas potem stalo na strani učitelja in koliko bi vas zahtevalo odstop ne vem kerega ministra?

Pa še nekaj... ko ravno govoriš o tem da učenci pretepajo učiteljice in podobno...
Zakaj se to vedno dogaja istim učiteljem?! V OŠ (15 let nazaj) smo vedno spravli v jok zgodovinarco in anglarco... Zakaj le smo bili vedno tihi, mirni in pridni pri bajlarci in kemarci?! Pri matematiki, pa skor dihat nismo upal... Teple/ključe metale/se drle, sta pa samo anglarca pa zgodlarca...

Veš, poklic učitelja je spoštovan, ker ga opravljajo spoštovanja vredni ljudje. Če ga ne, potem pač ni spoštovanja.


ad1) si ziher da nisi bil ti? Revežu sem dal kocke ledu v hiško pa hoče kar naprej gor sedet?

ad2)No ta otrok je verjetno precej večji od učitelja (je vzdignil žogo, da je ni mogel doseči)

ad3)Seveda, sej smo tudi mi podjebavali revice, ampak danes je šla zadeva predaleč, fizično pa res nikoli ni noben kaj naredil učitelju, kakšen učitelj pa je znal usekat. Danes je obratno...

Boobiz ::

Hehehe sam tale Mipe jih pa tud otresa hehehe :))
I'm drunk, what's your excuse?

compaq ::

Mipe je izjavil:

Mulec nezreli.

nezreli si ti, jasno!!! ne kadim in ne pijem alkohola redno obiskujem šolo že od osnovne šole, ocene so večinoma 4 izostanka nimam nobenega, sedaj mi boš pa govoril da se razvajen, pojdi raje drugam....

L.p

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

Marilyn ::

zdej me pa resno zanima koliko si star..12,15?
te mamica in tatica zelo razvajata ane!

Goody ::

Točno Mipe, sej bo tudi tale compaq otročaj slej ko prej na mino naletel, takšnim se to zmeraj zgodi...

compaq ::

star sem 17 let

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

mihec87 ::

Res je da je pretiraval z brco..Ne vem pa kaj si mel glavi da si šel to izzvajat z balonom...
To je problem prfoks se šali pa vse in ponavadi učenci to izkoriščajo ali pa zadevo peljejo predaleč kot se je to zgodilo tukaj..

Kaj boš naredil je tvoja stvar dobil si kar si iskal po drugi strani je profesor pretiraval(obadva sta šla čez mejo).

Je pa res časi se spreminjajo če bi to naredil nekaj let nazaj pa potožu fotru bi te un še enkrat nabil..

Se mi zdi da gre bolj za ranjen ponos saj si bil frajer z balonom dokler ni pička zabolela..

Če bi dobu nvm kako karate pa ne vem ka še brco bi sedajle ne pisal tuki..

Pyr0Beast ::

Boobiz je izjavil:

Hehehe sam tale Mipe jih pa tud otresa hehehe :))


Njega bi tudi moral en moderator malce 'kaznovati' ... joj :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Goody ::

compaq je izjavil:

star sem 17 let


Po tvojih dejanjih in vprašanjih bi ti jih prej pripisal 7.

Furbo ::

Mulček je na trd način dobil lekcijo, da je strup v malih flaškah. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tero ::

Čudi me kako vsi zagovarjate telesna kaznovanja v šoli. Ja tako je vedno bilo včasih. Ja otroci si kdaj pa kdaj to zaslužijo...
Ampak to še vedno ne pomeni da je dovoljeno! Učitelji nikoli in nikdat se smejo vdarit otroka ne glede na vse. Sam bi se na tvojem mestu pogovoril s starši in razredničarko.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Marilyn ::

compaq je izjavil:

star sem 17 let


potem pa nehaj jamrat, kot da si star 11. Pa lahko bi vedel, da so nekateri prof. zelo utrgani. In ne pozabi,da se vsi strinjamo s tem, da je mogoče z brco pretiraval. Ampa vsi ti tudi trdimo, da pozabi, ker si boš naredil še večje sranje z temi konflikti.

Boobiz ::

Zame je bla pleska ali pa vleka za uho čista vzgojna, da te pa nekdo brcne v trebuh je pa čist preveč osebna in čakaj malo, tega še v bar fajtu ne vidiš prav pogosto..
I'm drunk, what's your excuse?

Mipe ::

Kar pa ne opraviči mulčevega odnosa.

Marilyn ::

mogoče le ni bila tako močna..ampak bolj močnejši odriv :P

WarpedGone ::

Sam zadeva je tud mal bol zafrknena... Če je bla res neka močna brca odraslega moškega v otroški trebuh?! a se samo men zdi da nebi blo čudno če bi tamalga mogu rešilc odpeljat? A samo jest vidim da bi otrok lahko padel po tleh in si razbil glavo? Koliko bi vas potem stalo na strani učitelja in koliko bi vas zahtevalo odstop ne vem kerega ministra?

Sam sebi si odgovoril.

Brca v trebuh, ki si zasluži takšen naziv povzroči takojšen padec po tleh in težave z dihranjem itd. Moraš bit orto natreniran in hkrati pripravljen in ogret da jo lahko poješ brez takojšnje odpovedi kontrole nad telesom.

Mulčev opis, da ga je mal bolelo in da ima rdečico pove vse: brca v trebuh je bila povsem pod kontrolo in glih tolk močna, da je mulca šokiralo in streznilo. Skratka, dobil je točno to kar je iskal. Nobene pretirane uporabe sile, nobenega strganega filma itd. Mulo sedaj lahko toži in si pumpa ranjen ego, a naslednjič ne bo dobil kontroliranega udarca v čreva od učitelja ampak Full Blown zadevo od kakega živčnega majmuna.

Potem se tule ne bo več jokcal ampak ga bojo na urgenci sestavljal kot lego kocke.
Zbogom in hvala za vse ribe

compaq ::

V redu, ok, bom pozabil na vse skupaj vendar naslednjič ko bo to naredil, grem domov po kij in ga razbijem da hodit ne bo mogel. Me pa skrbi za druge ker najbrž nisem bil prvi. Take učitelje je treba kaznovat, da vam dam še malo vetra sem izvedel da je bil prfoks že od nekje odpuščen najbrž zaradi tega.

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

Boobiz ::

compaq je izjavil:

V redu, ok, bom pozabil na vse skupaj vendar naslednjič ko bo to naredil, grem domov po kij in ga razbijem da hodit ne bo mogel. Me pa skrbi za druge ker najbrž nisem bil prvi. Take učitelje je treba kaznovat, da vam dam še malo vetra sem izvedel da je bil prfoks že od nekje odpuščen najbrž zaradi tega.



Tudi ranjen ego se bo zacelil :))
I'm drunk, what's your excuse?

Marilyn ::

@WarpedOne

Točno tako!

Verjetno se mu je ranil ego, ko so to njegovi prijatelji videli.

mihec87 ::

Se mi je zdelo ja da ni težava ravno v profesorju...

Če bi dobil kar tako za bwz bi sedajle bil pri ravnateljici, tako pa sam veš da si zajebu in je dilema..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Marilyn ::

compaq je izjavil:

V redu, ok, bom pozabil na vse skupaj vendar naslednjič ko bo to naredil, grem domov po kij in ga razbijem da hodit ne bo mogel. Me pa skrbi za druge ker najbrž nisem bil prvi. Take učitelje je treba kaznovat, da vam dam še malo vetra sem izvedel da je bil prfoks že od nekje odpuščen najbrž zaradi tega.


Umiriiii se!...konec koncev pa mislim,d a mu nemoreš nič. Ne kazensko ne fizično.Da jih neboš spet fasal :|

Rias Gremory ::

V OŠ nas ni noben učitelj tepel, obmetaval itd. Ukori so pa zato, da se jih uporablja ne pa da se brcne učenca. Učitelj bi mogel v tem primeru povedat učencu, da je prestopil linijo ne pa da ga kar po domače brcne v trebuh v stilu oko za oko. Ukor bi bila primerna kazen za učenca.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

compaq ::

Marilyn je izjavil:

@WarpedOne

Verjetno se mu je ranil ego, ko so to njegovi prijatelji videli.


Sem mogoče kje napisal ali je bil kdo zraven?

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8316996 (15151) Invictus
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18239460 (34849) gimnazija123
»

OŠ - kaj storiti v primeru nemogoce uciteljice (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9020889 (16446) s6c-gEL
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929107 (24590) solatko
»

žaljenje dijakov v srednjih šolah

Oddelek: Šola
223577 (2633) Aston_11

Več podobnih tem