» »

učitelj me je brcnil v trebuh

učitelj me je brcnil v trebuh

1
2
3 4

Marilyn ::

Rias Gremory je izjavil:

V OŠ nas ni noben učitelj tepel, obmetaval itd. Ukori so pa zato, da se jih uporablja ne pa da se brcne učenca. Učitelj bi mogel v tem primeru povedat učencu, da je prestopil linijo ne pa da ga kar po domače brcne v trebuh v stilu oko za oko. Ukor bi bila primerna kazen za učenca.


hahahaha jst sem pa raje vidu, da me je užgal, kot pa domov nosu ukore. Kaj bi šele fotr naredu :))

Mipe ::

compaq je izjavil:

Marilyn je izjavil:

@WarpedOne

Verjetno se mu je ranil ego, ko so to njegovi prijatelji videli.


Sem mogoče kje napisal ali je bil kdo zraven?

Kako sedaj ukrepati naprej, priče so moji sošolci, ki so mi svetovali naj ga tožim


A zdaj pa še lažeš?

compaq ::

Rias Gremory je izjavil:

Ukor bi bila primerna kazen za učenca.


Zakaj pa?

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

Goody ::

Ma ja sej je menda že od začetka jasno, če odrasel moški - učitelj telovadbe resno brcne nepripravljenega učenca v trebuh, se o tem tukaj ne bi pogovarjali. Fant bi bil na urgenci, učitelj pa popisan in v suspenzu...Tko da tule dejanske resne brce ni moglo biti...

Marilyn ::

compaq je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Ukor bi bila primerna kazen za učenca.


Zakaj pa?


NO NO VIDIŠ.Že če postaviš tako vprašanje nam je jasno, da si razvajen mulc. Razmisli malo...

mihec87 ::

compaq je izjavil:

Marilyn je izjavil:

@WarpedOne

Verjetno se mu je ranil ego, ko so to njegovi prijatelji videli.


Sem mogoče kje napisal ali je bil kdo zraven?



compaq je izjavil:

Zdravo, danes se je zgodilo nekaj kar se mi še ni učitelj za telovadbo me je brcnil v trebuh in to z tako silo da bi je postalo slabo.

-zgodilo se je pa takole, imeli smo neke vrste odbojko, pač podajanje balona vmes pa mreža šli smo na točke, ko je bilo konec sem do tam kjer je profesor tapkal balon v zraku, ni padel na tla ko sem prišel do profesorja sem namesto njemu v roke balon dvignil še malo bolj v zrak tako da ga ni dosegel v hecu on pa me je v tistem hipu z vso močjo z nogo nabil v trebuh, da mi je postalo slabo tudi manjša rdečica se je poznala.

-ko sem mu rekel naj se mi opravči in da to ni naredil prav mi je zabrusil nazaj: "kar si ti meni naredil sem jaz tudi tebi".

-nato mi je še rekel naj spustim balon in naj ga odložim na mizo nato je odšel, jaz sem spustil zrak iz balona s preoblekel in odšel. Do konca pouka sem čakal na opravičilo ki ga ni bilo. Kako sedaj ukrepati naprej, priče so moji sošolci, ki so mi svetovali naj ga tožim, mislil sem iti do ravnateljice vendar je na žalost ni bilo danes, kaj pravite vi, kako se maščevati?

ps: danes smo ga drugače imeli nadomeščanje ker profesorice ni bilo, bil je tudi moj profesor za telovadbo dve leti in sva bila v dobrih odnosih, res pa je da nisem ljubitelj telovadbe.

L.p


Laž ima kratke noge...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

šernk ::

eh...pri nas, če ni bilo avtoritete...pol nisem odnesel nič od ure. angleščina...prvi, drugi letnik ok, menjali prfokso...katastrofa, slovenščina le četrti letnik OK, ker so nam spet menjali profesorco. razlika med staro in novo je pa v načinu dela. ena če si klepetal te je poslala ven, druga če si klepetal te je sprašala, zabila negativno in si klepetal dalje. itak tiste negativne na koncu niso imele skoraj nič veze.

pri enmu profesorju je bilo smeha vedno ogromno, a ko je kaj pisal na tablo je bila v razredu smrtna tišina. namreč prvo uro je kreda za las letela nekomu čez glavo, pol se je pa muho slišalo in tako je ostalo čez vsa 4 leta. zajebavanje a ne čez mejo okusa.

skratka če bi bilo res tako hudo kot praviš, ti nikakor ne bi uspel tiste žoge pospravit.

je pa nekdo enkrat v osnovni šoli bil tožen, ker je učenca, ki je norel potegnil za uho. NAJBOLJŠI učitelj kar jih je obstajalo je bil tožen (kako se je končalo ne vem). praktično edini od stare generacije, ki je imel kontrolo nad vsemi. kreda ali dve frčali po zraku pa je bila tišina.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Marilyn ::

@ šernk

e to so bili časi :P

Boobiz ::

V mojih časih je učitelj za glasbo metal ključe v glavo ali pa hodil po razredu in talal čorke. Večinoma je kiksnil, seveda pa mi tega nismo vzeli kot vzgojno ampak smo še bolj navalili. Kdo je tuki kriv? Jst bi reku da smo bli mulci krivi, ne pa profesor.
I'm drunk, what's your excuse?

Pyr0Beast ::

Očitno se vračajo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

lambda ::

Fantič ovit v kepico vate. Grow up. Danes mularija misli le še na to, da si lahko vse dovoli in da so pri svojih letih že najpametnejši na svetu. Če bi te učitel zares poškodoval, bi bilo to vsekakor problematično. Ker te je očitno le malo streznil, ti pa verjetno ne bo škodovalo ...

Marilyn ::

Pyr0Beast je izjavil:

Očitno se vračajo.


hvala bogu bojo mulci vedeli kako se obnašat vsaj v šoli, čene doma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marilyn ()

Siddh ::

@compaq, zakaj se mi zdi, da te je učitelj ponesreči brcnil v trebuh (ti mu balon vržeš čez glavo, on ne doseže, se nagne nazaj in seveda ena noga nagonsko poleti naprej), potem pa se ti ni opravičil in bil hladen, da bi ga ti imel za pač "alfa samca" ali nekaj


compaq ::

-tukaj ste vsi taki, ki bi najraje videli da bi učitelji pretepli vsakega učenca, ki naredi neumnost. Zato pa je svet v kurcu ker bi se vsi samo tepli in kaznovali z nasiljem, nekaj časa nazaj sem bral ko je učitelj z glavo butal učenca v tablo ker je pozabil zvezek, odlično, podpirate tudi to?

@siddh ja lej nebi se šel teh igric če bi se mi vsaj OPRAVIČIL

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Primoz ()

Mipe ::

Ti nisi niti pomislil na to, da bi se TI OPRAVIČIL NJEMU. Navsezadnje si ga zajebaval. Nimaš pravega odnosa, zato ne zaslužiš sočutja.

compaq ::

Kake se izbriše račun na slotechu?

Aston_11 ::

Jokavac. Če nisi pripravljen na posledice, ne zajebavaj drugih.

Noben te ni pretepel. Če bi učitelji malo naklepali mularijo v šoli, bi bilo bistveno več reda. Vsi bi imeli pravice, dolžnosti pa nobeden.

Kaj se sedaj cmeriš?

compaq ::

Mipe je izjavil:

Ti nisi niti pomislil na to, da bi se TI OPRAVIČIL NJEMU. Navsezadnje si ga zajebaval. Nimaš pravega odnosa, zato ne zaslužiš sočutja.


-ja pa še bonbonjerico naj mu prinesem

Mipe ::

Ne. Samo reci, da obžaluješ svojo šalo. Potem se ti bo morda tudi on opravičil za brco.

Siddh ::

eni so pač taki, sploh za športno učitelji znajo bit zateženi, že od osnovne šole jih nimam rad
mi tudi trenutno v srednji šoli igramo odbojko, tip ponori za vsako malo napako, če nekaj prvič narobe narediš je čisto miren, ko pa drugič čisto malo narobe narediš, pa znori in potem 10 minut razlaga, kako je on tudi človeško bitje in kako smo ga prizadeli s tem da smo nekaj po nesreči narobe naredli
poleg tega pa je že vsaka nenamerna napaka kar avtomatsko namerna in smo jo naredili namerno, da bi on zgubil živce
v glavnem, opravičil se ti ni iz principa, ker on se pač ima za nekega "alfa samca"


WarpedGone ::

Measure and tact.
He has none.
Zbogom in hvala za vse ribe

Boobiz ::

Mipe je izjavil:

Ne. Samo reci, da obžaluješ svojo šalo. Potem se ti bo morda tudi on opravičil za brco.


This.
I'm drunk, what's your excuse?

mihec87 ::

Pomisli v čem je razlika med tvojim dejanjem ter pozabljenim zvezkom..

Pojdi na ulico pa nekomu njegovo stvar drž da je ne doseže ko boš našel pravega te bodo v dežurni ambulanti sestavljali..

Face it dobu si po pički napačnega si si izbral za izzivat pred sošolci..

sparklyslo ::

compaq:

Če je učitelj res naredil kar si napisal ni dvoma, da je ravnal neustrezno. Tudi nezakonito, če te to zanima.
Učitelji so v šoli zato, da učence kaj naučijo, vsekakor pa ne zato, da z učenci fizično obračunavajo.
Po drugi strani pa so tudi učenci v šoli zato, da se kaj naučijo in ne zato, da se delajo norca iz svojih učiteljev.

Ne glede na to, kar so ti svetovali drugi, ti jaz svetujem, da se o tem najprej pogovoriš s svojimi starši.
Šele nato pa skupaj s starši z razrednikom in ravnateljem.

St235 ::

Tako ravnanje učitelja je popolnoma nedpustno in nima nobene vzgojne note. Primerjat takšno brco, ki je čisti dokaz frustracije in služi samo temu, da se dijakom pokaž kako se z nasiljem rešuje probleme z kakršno koli vzgojo je naravnost bolno.

Ker treba ločit med fizično kaznijo in nasiljem tja v tri dni. To kar opisuje avtor je nasilje in nikakor ne sodi med vzgojo. Če se je zaradi ene žoge pustil tako spravocirat si ne znam predstavljat kaj bo še v prihidnje. Takšne kolerične reakcije se lahko za koga tudi precej slabše končajo.

Sicer je velika verjetnost, da gre za trolanje pa vseeno.

Če se je to zgodilo v pričo sošolcev potem je postopek enostaven. Podaš prijavo. Komu pa je odvisno kako hočeš zajebavat. Če se gre za pokazat point potem povej staršem in prijavi zadevo ravnatelju. Če hočeš človeku zajebat življenje potem daj prijavo na policijo. Če je šlo za tako močno brco kot opisuješ potem se bo tudi poznala kakšna modrica. V takem primeru obvezno do zdravnika, da se dokumentira zadeva.

Pyr0Beast ::

Marilyn je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Očitno se vračajo.


hvala bogu bojo mulci vedeli kako se obnašat vsaj v šoli, čene doma...


Torej, če vse to razvlečemo.

Mulc se ne zna obnašati. Obnašanja bi morala učiti šola, saj ga to niso naučili starši. Ergo. Ima slabe starše.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

St235 ::

Torej moramo it do njega in nabrcat starše? potem pa vam bo policija dala še medalijo za družbeno koristno delo?

Marilyn ::

Pyr0Beast je izjavil:

Marilyn je izjavil:

Pyr0Beast je izjavil:

Očitno se vračajo.


hvala bogu bojo mulci vedeli kako se obnašat vsaj v šoli, čene doma...


Torej, če vse to razvlečemo.

Mulc se ne zna obnašati. Obnašanja bi morala učiti šola, saj ga to niso naučili starši. Ergo. Ima slabe starše.


Potem se strinjava ane :)

Furbo ::

compaq je izjavil:

Kake se izbriše račun na slotechu?


Računalnik brcneš v trebuh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Pyr0Beast ::

Težko. Glede na to, da lahko v tem primeru rečemo da si tudi ti imel slabe starše.

>hahahaha jst sem pa raje vidu, da me je užgal, kot pa domov nosu ukore. Kaj bi šele fotr naredu :))

Očitno ti je manjkalo 'trde moške roke' po DeusVault metodi 'pristne družine'
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

compaq ::

Furbo je izjavil:

compaq je izjavil:

Kake se izbriše račun na slotechu?


Računalnik brcneš v trebuh.


takim bedakom kot si ti lahko rečeš, odrasti že

Alencica ::

Kaj se je tukaj zgodilo?

Pšenični ::

"Kaj se je tukaj zgodilo?"

Zadeva men zgleda takole.

Tipo se je hotel pošalit na profesorjev račun...pred kolegi, da bi izpadel frik. Po domače povedano, se je delal norca iz njega.

Pol je pokasiral brco....in zdej jamra po forumu ko kakšna punca.

Prfoks je zgleda vstal z levo nogo in pokapiral, da ga tipo jebe v glavo in ga je brcnu....

Sem pa npr. gledal posnetek, z Litostrojske srednje... so prfoksu,nastavili špago, da je padu in to posneli na mobitel.........šlo je pa za profesorja starega že okrog 60 let in mularije ni obvladal.

V glavnem, moj brat je hodu pred par leti na prej omenjeno šolo....kažin....blago rečeno.

Rippy ::

Ampak zakaj ravno fizično nasilje, kot kazen? Učitelj telovadbe ima več, kot dovolj veliko izbiro prijemov, da odstrani "odvečno energijo" pri učencu ali pa kaznuje cel razred zaradi posameznika. Recimo dva ali tri tedna zapored cooperja 3-4x na teden (koliko je pač ur telovadbe) in se takoj zadeve uredijo. In po tem bo še marsikdo hvaležen, ker pridobi na kondiciji :).

Pšenični ::

"Ampak zakaj ravno fizično nasilje, kot kazen? Učitelj telovadbe ima več, kot dovolj veliko izbiro prijemov, da odstrani "odvečno energijo" pri učencu ali pa kaznuje cel razred zaradi posameznika. Recimo dva ali tri tedna zapored cooperja 3-4x na teden (koliko je pač ur telovadbe) in se takoj zadeve uredijo. In po tem bo še marsikdo hvaležen, ker pridobi na kondiciji :)."

Situacija v šolah zgleda tebi ni jasna. Potem bo prfoks obtožen šikaniranja ali izživljanja. Prfoks ima najbrž kolege...če bo tipo kej otresal,se bojo slabe ocene začele vrstiti......jbg, to je življenje. Če ti jebeš koga, jebejo sigurno tud tebe.

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Uredijo my ass.
Čist premalo se upošteva razvojna psihologija in po kakih principih funkcionira človek, sploh pa odraščajoči froc.
In ja, nasilje JE del tega. Nasilje je otrokovo default orodje in ga uporablja dokler ne faše nazaj nasilje.

Da ni bilo prekomernega nasilja je že jasno kot beli dan. Pod črto je compaq lahko učitelju samo hvaležen. Dobil je mejo, ni pa razbit ko ****...
Zbogom in hvala za vse ribe

Furbo ::

compaq je izjavil:

Furbo je izjavil:

compaq je izjavil:

Kake se izbriše račun na slotechu?


Računalnik brcneš v trebuh.


takim bedakom kot si ti lahko rečeš, odrasti že


No samo da me ne boš tožil. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mipe ::

WarpedGone je izjavil:

Uredijo my ass.
Čist premalo se upošteva razvojna psihologija in po kakih principih funkcionira človek, sploh pa odraščajoči froc.
In ja, nasilje JE del tega. Nasilje je otrokovo default orodje in ga uporablja dokler ne faše nazaj nasilje.

Da ni bilo prekomernega nasilja je že jasno kot beli dan. Pod črto je compaq lahko učitelju samo hvaležen. Dobil je mejo, ni pa razbit ko ****...


Pri 17-ih letih je že malo prepozno za to razvojno psihologijo.

Marilyn ::

Pyr0Beast je izjavil:

Težko. Glede na to, da lahko v tem primeru rečemo da si tudi ti imel slabe starše.

>hahahaha jst sem pa raje vidu, da me je užgal, kot pa domov nosu ukore. Kaj bi šele fotr naredu :))

Očitno ti je manjkalo 'trde moške roke' po DeusVault metodi 'pristne družine'


Pustimo mojo vzgojo, sigurno je pa nisem imel take kot ta naša punčka.
Nisem želel povedat, da sem delal neumnosti..če se mi pa je karkoli "ponesrečilo", sem pa raje videl, da me učitelj za ušesa vleče, kot pa doma...
starši so znali držati z učiteljem in tako bi moralo biti sedaj..Očitno misliš da je današnja mularija vzgled za vse:)

innerspace ::

@avtor teme
Obstaja vec tipov brc, za zacetek. Ene so lahko vzgojne, druge potencialno zelo nevarne.

Imas sreco, da si fasal vzgojno brco, nakazano.
Pomembno je, da ne pozabis tega obcutka, ker ti bo v lajfu prisel prav.
Najslabse je, da situacijo napihujes in isces "pravico" pri nadrejenih.

Poskusi se pogovorit z uciteljem...kot z uciteljem, ne kot s sosolcem!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Alencica ::

Aha, forum pa na stran učitelja, zdaj pa compaq totalno užaljen in prizadet.

Očitno se je le igral z vžigalicami in se opekel ...

Boobiz ::

Samo še kava in milka čokolada mi manjkata ob tejle temi.. :D:))
I'm drunk, what's your excuse?

compaq ::

innerspace je izjavil:

@avtor teme

Poskusi se pogovorit z uciteljem...kot z uciteljem, ne kot s sosolcem!


se me izogiba, silil se pa nebom

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: compaq ()

Marilyn ::

Compaq

zedj me pa zanima kaj misliš narediti?..Resno.

Pšenični ::

"zedj me pa zanima kaj misliš narediti?..Resno."

Ma, nej gre na pir...dans je petek....zadevo prespiš in je.

compaq ::

Marilyn je izjavil:

Compaq

zedj me pa zanima kaj misliš narediti?..Resno.


to bom vzel kot vzgojno kazen, drugič nebom naredil teme na slotech saj je poln učiteljev :) ko me bo katerikoli profesor nabil v intimne predele oz. kamorkoli bom počakal da bolečina mine nato pa si bom rekel: z ognjem se ne igraj. KOt vi pravite

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: compaq ()

Boobiz ::

Odrasel človek se na tako raven verjetno ne bo spustil.
I'm drunk, what's your excuse?

Mipe ::

@compaq: Seveda se te izogiba, potem ko si ga užalil pred vsemi sošolci! Verjetno je imel o tebi dobro predstavo, ker si omenil, da sta imela dober odnos, zdaj pa si ga takole razočaral. Pa tudi gotovo se zaveda, da je bila brca malo preveč in te raje pusti na miru, da ne bo fasal tožbe.

S svojim neresnim ravnanjam si uničil odnos, ki sta ga gradila več let. Čestitam. Še vedno lahko rešiš, kar se da rešiti, če se mu opravičiš za svoje dejanje. Do ponedeljka dobro razmisli. Maščevanje ne bo prineslo zadoščenja. Zdaj imaš 17 let, čez leto delaš maturo. Potem boš šel na faks, kjer so druge sorte profesorjev. Taki, ki te lahko vržejo, še preden lahko rečeš "šala mala".

Ali pa lahko kuhaš zamero, nekomu uničiš življenje, šoli odtegneš priljubljenega učitelja in sam ostaneš nezrel ter razvajen mulc.

Marilyn ::

compaq je izjavil:

Marilyn je izjavil:

Compaq

zedj me pa zanima kaj misliš narediti?..Resno.


to bom vzel kot vzgojno kazen, drugič nebom naredil teme na slotech saj je poln učiteljev :) ko me bo katerikoli profesor nabil v intimne predele oz. kamorkoli bom počakal da bolečina mine nato pa si bom rekel: z ognjem se ne igraj. KOt vi pravite


Pametna odločitev. In opusti sarkazem, ker smo ti samo koristili,čeprav ti trenutno to ne odgovarja.

WarpedGone ::

to bom vzel kot vzgojno kazen

Pravilno.

, drugič nebom naredil teme na slotech saj je poln učiteljev :)

Narobe. Ne spomnem se niti enega forumaša, ki bi kdaj kje priznal ali vsaj nakazal da je učitelj.
Še najbliže pride Mathaii, ki je nekaj predaval na enem faksu. Pa ne sodulje tule, tako da ...

ko me bo katerikoli profesor nabil v intimne predele

Ko se bo to zgodilo, se bomo o tem pogovarjal. Dokler se pa ne, se pa še ni in brezveze to na plano vlačit. Zavedaj se, da ni vsak udarec enak.

oz. kamorkoli bom počakal da bolečina mine nato pa si bom rekel: z ognjem se ne igraj. KOt vi pravite

Predvsem je važno da razčistiš pri sebi: si šel čez mejo ali ne. Je bil njegov udarec res tako hud in nesorazmeren ali morda vseeno ne. Je imel direkten povod, ali si fasal iz čistega miru?

Osebna izkušnja:
Ko sm še pohajkoval po FRI so me v OŠ najeli za vodenje računalniškega krožka, kjer sm moral froce 7in 8ih razredov učit programiranja v Pascalu (ja, absurd...).
In je bil zraven tudi en precej razposajen froc očitno že v 'alfa' vlogi, ki je nonstop preizkušal meje, ignoriral vsa opozorila in "ukaze", sprehajal in letal po učilnici, delal kraval in nasploh onemogočal 'pouk'.
In mi je snelo pokrovko in sm ga med enim takim letanjem po učilnici mimo mene brcnil v rit. Šok je bil dovol močan, da se je umiril.

Vest mi ni dala miru, zato sm se o zadevi kasneje z njim pogovoril, se mu opravičil in priznal da sem šel predaleč a mi je enostavno počilo.
On pa mi je nazaj reku, da se zaveda da je izzival in da ni problema. Ostala sma 'prijatla', kot si pač lahk prijatu s frocem :)

Vem, da sm naredu narobe, a hkrati vem da je tut on se nauču da so meje in da slej ko prej fašeš, tudi če po pravilniku nebi smel fasat.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8317046 (15201) Invictus
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18239562 (34951) gimnazija123
»

OŠ - kaj storiti v primeru nemogoce uciteljice (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9020932 (16489) s6c-gEL
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929163 (24646) solatko
»

žaljenje dijakov v srednjih šolah

Oddelek: Šola
223583 (2639) Aston_11

Več podobnih tem