» »

učitelj me je brcnil v trebuh

učitelj me je brcnil v trebuh

1 2
3
4

compaq ::

WarpedGone je izjavil:



Vest mi ni dala miru, zato sm se o zadevi kasneje z njim pogovoril, se mu opravičil in priznal da sem šel predaleč a mi je enostavno počilo.
On pa mi je nazaj reku, da se zaveda da je izzival in da ni problema. Ostala sma 'prijatla', kot si pač lahk prijatu s frocem :)


-bom videl kaj se bo pri meni zgodilo

Ziga Dolhar ::

OP je naknadno, ko se je debata že razvila, spremenil svoj prvotni prispevek tako, da je zbrisal njegovo vsebino.

OP vrnjen v izvirno stanje.
https://dolhar.si/

matobeli ::

daj povrni še ostale njegove prispevke v tej temi :D

Blazz ::

Mipe je izjavil:

Zagovarjam kaznovanje predrznih učencev. Morda je bila brca res pregroba, vendar si jo je poba zaslužil s svojim odnosom.


Podpis.

compaq, učitelj ima avtoriteto in to se spoštuje... Če tega ne spoštuješ, iz teksta pa je več kot očitno razbrati, da si ti tisti, k si se norca delal, potem niti ne vem kva si pričakoval. 'poznalo se je malo rdečice' - očitno te ni lih močno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Tilen ::

compaq je izjavil:

Zdravo, danes se je zgodilo nekaj kar se mi še ni učitelj za telovadbo me je brcnil v trebuh in to z tako silo da bi je postalo slabo.

-zgodilo se je pa takole, imeli smo neke vrste odbojko, pač podajanje balona vmes pa mreža šli smo na točke, ko je bilo konec sem do tam kjer je profesor tapkal balon v zraku, ni padel na tla ko sem prišel do profesorja sem namesto njemu v roke balon dvignil še malo bolj v zrak tako da ga ni dosegel v hecu on pa me je v tistem hipu z vso močjo z nogo nabil v trebuh, da mi je postalo slabo tudi manjša rdečica se je poznala.

-ko sem mu rekel naj se mi opravči in da to ni naredil prav mi je zabrusil nazaj: "kar si ti meni naredil sem jaz tudi tebi".

-nato mi je še rekel naj spustim balon in naj ga odložim na mizo nato je odšel, jaz sem spustil zrak iz balona s preoblekel in odšel. Do konca pouka sem čakal na opravičilo ki ga ni bilo. Kako sedaj ukrepati naprej, priče so moji sošolci, ki so mi svetovali naj ga tožim, mislil sem iti do ravnateljice vendar je na žalost ni bilo danes, kaj pravite vi, kako se maščevati?

ps: danes smo ga drugače imeli nadomeščanje ker profesorice ni bilo, bil je tudi moj profesor za telovadbo dve leti in sva bila v dobrih odnosih, res pa je da nisem ljubitelj telovadbe.

L.p


Civilna tožba, strah pred telovadbo, učitelji, šolo, odškodnina kakšnih 10.000 EUR in potem se zbudiš s počenim balonom pod tazadnjo. Najprej se o dogodku posvetuj doma s starši in verjamem, da boste najdli najprimernejšo pot. V kolikor tvoj ego ni zmožen tega, da bi doma staršem povedal kar si storil in na kakšen način je profesor odreagiral na tvoje provokacije, se tudi nima smisla več ukvarjati z zadevo. Vsekakor ti pa odsvetujem vsakršno maščevanje na ta in oni način, ne glede na to, kar ti "prijazni" sošolci svetujejo in v kaj te nagovarjajo. Najavi se za obisk pri socialni delavki ter jo prosi, da zbere udeležence in nadrejenega na kup namesto tebe. Ponovi svojo zgodbo, se opraviči in prosi, če se lahko opraviči tudi profesor, ker si mnenja, da to od njega pričakuješ, ne glede na to kar si storil. Opravičil se bo in podala si bosta roko.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ducky ::

Otroci v šolah so preveč zaščiteni, dovolijo si lahko praktično vse, potem so pa vsi drugi krivi. Učiteljom se je odvelo vso avtoriteto in otrokom sploh nič ne morejo. Najhujši pa so še potem starši, ki namesto da bi svojga otroka vzeli v red, ga še pol zagovarjajo: "ja ne, to pa že ni mogoče, moj ___ pa tega že nebi naredil!!"

Aston_11 ::

kaj pa čjo drugega reveži starši rečti? Itak vejo, da je hipotetičen otrok bizgec, ma vseeno potrditi pred drugim,i, da je bizgec, tudi ne gre.

compaq ::

A sedaj se bomo pa že žalili?

r3dkv1c4 ::

ShowDown je izjavil:

Torej 2 posta nad mano zagovarjata fizično obračunavanje učiteljev?



kaj blodiš..ti si isto nevzgojeno dete kot oni ki joče..pa bi moral dobit še eno okoli čebule da bi se navadil spoštovat učitelje....

technolog ::

Ko bi vidli kako predrzni so smrkavci moderne dobe, ne bi bili tako na strani OPja.

Sem se pogovarjal z socialno delavko ene slovenskih šol in je rekla, da so otroci vsako leto hujši, bolj predrzni, nasilni in jezikavi. Da je vsako leto več problemov z njimi.

compaq ::

r3dkv1c4 je izjavil:

ShowDown je izjavil:

Torej 2 posta nad mano zagovarjata fizično obračunavanje učiteljev?



kaj blodiš..ti si isto nevzgojeno dete kot oni ki joče..pa bi moral dobit še eno okoli čebule da bi se navadil spoštovat učitelje....


pojdi nekam,jasno

gendale ::

op, če si tak car bi ga pa še ti brcnil
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

legend ::

Dobro, mogoče je avtor teme res ravnal nezrelo kar se tiče zafrkavanja profesorja. Kljub temu pa me čudi, kako vas lahko tako veliko zagovarja ravnanje profesorja. Če mene vprašate, je profesor še neprimerljivo bolj nezrel in sploh nedorasel svoji funckiji, če ne zna svojih mulcev obvladati drugače kot s fizično silo.

compaq ::

legend je izjavil:

Dobro, mogoče je avtor teme res ravnal nezrelo kar se tiče zafrkavanja profesorja. Kljub temu pa me čudi, kako vas lahko tako veliko zagovarja ravnanje profesorja. Če mene vprašate, je profesor še neprimerljivo bolj nezrel in sploh nedorasel svoji funckiji, če ne zna svojih mulcev obvladati drugače kot s fizično silo.


Bravo, resnično pohvale vredno en prispevek k je pameten

rezator ::

Problematičnim otrokom ne pomaga nič drugega kot vzgojna batina. Iz opominov-ukorov jih večina dela avijončke ali si z njimi briše rit in nakoncu izpade še večja legenda med sošolci.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

compaq ::

Podpirate to:
www.genspot.si

ps: najprej se odvrti reklama

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: compaq ()

tomi_m ::

Daj nehaj se "vadit" - zajebal si pa pika. Sprejmi to, bodi ded.

rezator ::

Compaq a se enačiš z temi otroki na posnetku? Zdaj si se mi pa res začel smilit.
Some people feel the rain. Others just get wet.

technolog ::

compaq je izjavil:

Podpirate to:
http://www.genspot.com/video-359822/uci...

ps: najprej se odvrti reklama





Pa je blo včasih še več tega po youtubu.

Pšenični ::

"Aha, forum pa na stran učitelja, zdaj pa compaq totalno užaljen in prizadet.

Očitno se je le igral z vžigalicami in se opekel ..."

Zdej, problemm je, k smo sami modeli, ki smo take pizdarije sami počeli. No ne vsi. pa vemo, kje je fokus cele stvari.

Sem hodil pred kr nekej cajta na srednjo pomorsko v Piranu.

Grem po stopnicah...smo meli ravnatelja, ki je učil strojništvo in bil boksar. Pač v svojih mladih letih.

Gre ravnatelj mimo modela, k se je spravu zajebavat tovarišico slovenščine, on to sliši, gre slučajno mimo in mu prpelje eno oklol ušes, da je majke mi, zadonelo po celi šoli. .....

Gre pol model, pomirjen ko ovčka mimo mene, sem naštel vseh pet prstov na njegovem obrazu...

Dobri stari časi, brez varnostnikov in podobno. zdej če me vprašet, če podpiram, take stvari, lahko rečem, da podpiram, absolutno.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

mislil sem iti do ravnateljice vendar je na žalost ni bilo danes,

Tudi pomočnice ravnateljice ni bilo ? Razrednik ?

Pretirano fizično nasilje še nikoli ni prineslo nekih dobrih rezultatov.
Ajde, če te učitelj vidi da boš naredil neko hudo pizdarijo te najprej opozori ne tega delati in v **skrajnem primeru** malo klofne, ne pa mae/yoko geri v trebuh, lol.

mihec87 ::

compaq je izjavil:

Podpirate to:
http://www.genspot.com/video-359822/uci...

ps: najprej se odvrti reklama


Ne ker otroci niso storili nič takega v primerjavi z tabo...
Mislu si da boš frajer namest tega si dobu po pički zdj pa ego boli..

Učitelj ni ravnal pravilno, ravno tako kot ti ne(in to veš zato pa imaš sedaj dilemo)...
Če te to tako muči pa stopi do staršev/ravnateljice pa povej in se odločte kako naprej(bodi pošten pa povej po pravici, ne pa tako kot si tu enkrat so sošolci priče drugič ni blo nikogar zraven-ker laž ima kratke noge in vas bojo hit pogruntal)...

technolog ::

Pol pa u takele zrastejo :)

amigo_no1 ::

Gre ravnatelj mimo modela, k se je spravu zajebavat tovarišico slovenščine, on to sliši, gre slučajno mimo in mu prpelje eno oklol ušes, da je majke mi, zadonelo po celi šoli. .....
Gre pol model, pomirjen ko ovčka mimo mene, sem naštel vseh pet prstov na njegovem obrazu...

Model je bedak, ravnatelj še večji, ker se je spustil na še nižji nivo kot ta model.
Eno je vrteti jezik, drugo nekoga na gobec.
Brez skrbi, tudi taki bulliji prej ali slej naletijo na mino.

legend ::

rezator je izjavil:

Problematičnim otrokom ne pomaga nič drugega kot vzgojna batina. Iz opominov-ukorov jih večina dela avijončke ali si z njimi briše rit in nakoncu izpade še večja legenda med sošolci.


Saj kakšna vzgojna je že koristna včasih, ampak ne iz strani profesorja-pedagoga. Ta si fizičnega obračunavanja ne sme privoščiti in pika. Sploh pa mislim da je to tudi zakonsko prepovedano. Konec koncev je pa lahko prfoksa sram, če se spušča na tak nivo kot mularija, ker ne zna drugače.

Brane2 ::

@legend:

Sanjaš. Daj kje na kakem NESTu ali čem podobnem demonstiraj to svojo znanost. Nas nekaj se te bo recimo spravlo razbit ko kanto in fuknit v kontejner, ti pa demonstriraj ta psihološki aikido in nas ustavi samo s pomočjo svoje avtoritete.

Mislim, res bi to rad videl.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pšenični ::

"Model je bedak, ravnatelj še večji, ker se je spustil na še nižji nivo kot ta model.
Eno je vrteti jezik, drugo nekoga na gobec.
Brez skrbi, tudi taki bulliji prej ali slej naletijo na mino."

Jbg, na šoli kjer je 98% tipov, je zadeva povsem drugačna kot na kakšni gimnaziji. To so pač srednje elektro šole...in ostale, kjer prevladuje moška populacija. Tam so razmere, popolnoma drugačne, kot si večina predstavlja.

Nam malce trde roke sploh ni škodilo.

Naš ravnatej je bil in ostal legenda, pa še mir smo meli na šoli.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

@telbanc:

A to Opeka na Vegovi ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Pšenični ::

"A to Opeka na Vegovi"

Ne, sem hodil na Pomorsko v Piranu. Pred kr nekej časa. Tam je bil tud elektro oddelek.

Za nas ni bil noben problem, zmetat v dveh minutah celo škatlo kred v tablo...cel razred-seveda ko je potem prfoks hodil po kredah, noben ni nič vedel...heh,heh....

Dam sam za primer...

No v glavnem, pri nas kakšna "psiho terapija" sploh ni prijela.....

Zgodovina sprememb…

gendale ::

velja rek 'batina je iz raja izašla'

za froce pa ženske rabiš pač trdo roko
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

legend ::

Heh, Brane2:

Prvič, jaz nisem pedagog, torej ni moja stroka poučevanje in usmerjanje mladine.
Drugič, ta tvoj primer nima prav veliko veze s to temo, ker v takem primeru, ko bi me gruča napadla, bi šlo pač za silobran.

Torej, lahko probate, ampak takrat tudi iz moje strani ne bojo letele samo besede ;). Za vsem prej napisanim pa seveda trdno stojim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legend ()

amigo_no1 ::

Brane2 je izjavil:

@legend:

Sanjaš. Daj kje na kakem NESTu ali čem podobnem demonstiraj to svojo znanost. Nas nekaj se te bo recimo spravlo razbit ko kanto in fuknit v kontejner, ti pa demonstriraj ta psihološki aikido in nas ustavi samo s pomočjo svoje avtoritete.

Mislim, res bi to rad videl.

Čsto si zgrešil poanto, tu ni relacije učitelj - učenec.

telbanc
Sploh ni važno koliko % je tipov, vedno se najde kak bedak ;).

Brane2 ::

Točno tako. Ampak od prfoksa bi pa hotu da čara.

Sploh ko se znajde med mularijo, kjer pač odločeni primerki komaj čakajo da lahko pokažejo,d a so najmočnejši...


In BTW: Tudi če ne bi letele samo besede od tebe, si zoher da bi blo to zadosti ? Kaj če se recimo eden od nas prikaže na NEST s pokalico ?

In kako bi ti gledal na to, da te potem pokliče recimo moja 100 let stara matka in ti začne srat,d a se pa teh stvari ne rešuje s pestmi in da si zaradi tega go*no od prfoksa ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

compaq ::

No tako pogovoril sem se z očetom in je rekel naj bo to kot vzgojna kazen, če bo pa še enkrat to naredil se gre pa on osebno z njim pogovoriti, jest mislim da je to pametna odločitev. Hvala vam za iskreno pomoč saj sem se veliko naučil :)


Lep pozdrav in lahko noč

Brane2 ::

amigo_no1 je izjavil:


Čsto si zgrešil poanto, tu ni relacije učitelj - učenec.


Seveda je. On bi kot učitelj poučil mene in kolege, kako zgleda prava relacija učenec-učitelj. Predavanje z demonstracijo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

gruntfürmich ::

s51as je izjavil:

Kakšn nasvet pa je tole?! Odrasti?! GROZA!
Komaj čakam, da boste svoje otroke pošiljali v take šole, kjer učitelji brcajo otroke. Me zanima kdo bo potem svojim otrokom svetoval odraščanje?!

Sicer upam in verjamem, da zgoraj napisana zgodba ne vsebuje vseh detajlov in da bi druga stran znala kaj razjasnit, vseeno pa za fizično nasilje ni opravičila (sploh ne na relaciji učitelj učenec) in je treba zadevo prijavit, raziskat in po potrebi odgovornega kaznovat (seveda tudi v primeru, če je odgovoren učenec, da ne bo kdo rekel da nevzgojeno mladino zagovarjam).


take ljudi bi blo treba orng pretepst. ker zaradi takih budal je svet slab.
učasih če te je učitelj v šoli pretepel, so te doma še bolj ko si povedal kaj se je zgodilo. in folk je vedel kaj je prav in kaj ne.
danes pa svašta pička rodi....:O;(
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

A lahko povrnete še ostale poste, ki jih je pička uredil - izbrisal in razložite, kako je to lahko naredil. Zdelo se mi je, da je časovna omejitev urejanja precej krajša in omejena.

Oprostite za offtopic.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

gruntfürmich ::

s51as je izjavil:

Veš, poklic učitelja je spoštovan, ker ga opravljajo spoštovanja vredni ljudje. Če ga ne, potem pač ni spoštovanja.


to govori samo razvajena in neumna drhal. ko bom jst šef države takih ne bo več...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

St235 je izjavil:

Torej moramo it do njega in nabrcat starše? potem pa vam bo policija dala še medalijo za družbeno koristno delo?

to je point vsega. starše in mulca narezat ko bika. ker nobeden od njih ni civiliziran del družbe.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Bananovec ::

Pa še en nasvet: Če si bolj ženske narave, tako kot 2/3 mojih soigralcev, da te takoj vse zabuba raje bodi tiho. Ker tako javkanje gre nekaterim prav na živce. Pri vsaki obliki športa so možnosti poškodb, bodisi namerne bodisi nenamerne. In če bi se vsi športniki recimo vse povprek tožili, jih kmalu ne bi bilo več toliko.

Rdečica ni nič posebnega. 8-O
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Oberyn ::

Po moje maš švoh trebušne mišice. Priporočil bi ti 2x na dan po 50 trebušnjakov. Potem ti od mal šlatanja po vampu ni več slabo, pa tudi na splošno se bolje počutiš.

Daedalus ::

Podati prijavo na Policijo in obvestiti ravnatelja/ico. Zadeva je zrela za uradno obravnavo. Učitelji nimajo kaj fizično obračunavat z učenci.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

šernk ::

moje mnenje je da so (smo že bili) danes preveč zaščiteni. nisem še videl, da bi kateri človek zblaznel brez razloga, ne pravim da bi morali uvesti šibe, ampak...hudič, če bi meni nekdo dr*** 20 minut non stop brez se ustavit, bi podzavestno letelo kaj v glavo, to je bilo še 15 let nazaj normalno...danes lahko pride do izključitve iz šole, če ker profesor komu kredo vrže v glavo.

kako lahko zaupamo, da sta se prej dobro razumela? kaj če je stalno prihajalo do podjebavanja in je bilo profesorju enostavno dovolj? ker glede nato da je rekel, da mu športna ni ravno všeč, bi sam dejal, da je pri športni delal vse drugo, le kar bi moral ne? glede na opis kaj so delali mu je popolnoma vseeno...je pač neko podajanje balona in če bi meni pač storil igrati flavto bi rekel, da je to pač neko pihanje skoz tulec in bi se mi malo da ne, je**** kako bi igral.

moj pogled na zadevo: celo uro je zabušaval in na koncu želel biti pameten, najbrž se mu pa sedaj vsi sošolci smejejo, ali še huje...sošolke >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Daedalus ::

Se pravi, da je ok, če te mahnem enkrat na gobec? Ker mi greš pač na živce?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

compaq ::

Daedalus je izjavil:

Podati prijavo na Policijo in obvestiti ravnatelja/ico. Zadeva je zrela za uradno obravnavo. Učitelji nimajo kaj fizično obračunavat z učenci.


Hja, pa s tožbo bi dobil najmanj 10.000€ , sam potem se ga nastradal pri njem in pri ostalih učiteljih, škoda se sekirat čeprav, bom najbrž res šel obvestiti ravnateljico.

gruntfürmich ::

Daedalus je izjavil:

Se pravi, da je ok, če te mahnem enkrat na gobec? Ker mi greš pač na živce?

če bo zaradi tega postal boljši človek VSEKAKOR!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sgdjkdlsugi4 ::

Big deal, odrasti pussy.

Marilyn ::

compaq ne toži in ne bodi:

compaq ::

lol

s51as ::

Z nasiljem se nič ne rešuje... kvečem zakomplicira... Že tale 17 letnik je lepo reku, če bo še kej takega, bom vzel kij in ga prebunkal... In to bo rešilo vse probleme....

Treba je vzgajat tako, da zmagaš če si pametnejši, marljivejši, se bolj posvetiš cilju, bolj sodeluješ... ne pa da zmaga tisti, ki je močnejši in uspe vse odgnat od sebe.
It's just me myself and I
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8317029 (15184) Invictus
»

Vpis ocene (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
18239513 (34902) gimnazija123
»

OŠ - kaj storiti v primeru nemogoce uciteljice (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9020912 (16469) s6c-gEL
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11929141 (24624) solatko
»

žaljenje dijakov v srednjih šolah

Oddelek: Šola
223583 (2639) Aston_11

Več podobnih tem