» »

T-2 net + tv

T-2 net + tv

jack001 ::

Uporabljam T-2jev net 4/512 pa bi si želeš še dokupit 2 tv vmesnika od njih. Kakšna je možnost, da mi bo zadeva delovala normalno? Je možno, da bodo kakšne motnje, saj ko sem poklical na info, so mi rekli, da mi omogočajo linijo 10Mbps(1400 m od centrale). Je to mišljeno tudi za tv? Kolega, ki živi v istem bloku ima isto net 4Mb in 1 tv pa mu dela normalno. Se da kako nastavit, da se v času ko delajo net in tvja vsa linija spusti na tvja, saj 4 Mb ne rabim ves čas.

tilenn ::

Najbolje, da se obrneš na njihov forum. http://t-2.rula.net

Sicer pa mislim, da oni računajo takole: 8M za vsako tv + xM za internet: Pri tebi to pomeni 8M *2 + 4M = 20M sinhronizacija, oziroma 12M za 1 TV (mogoče ti bodo torej morali znižati hitrost interneta na 2M). Pri siolu rabiš za 4M + 1TV -> 10M sinhr., za 4M + 2TV pa 14M sinhronizacijo. Niti siol, niti t-2 nimata hitrosti do xM, temveč je hitrost točno določena in zagotavljana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilenn ()

jack001 ::

T-2 mi torej ne more zagotoviti hitrosti za 2tvja in net. Je sinhronizirana hitrost pri vseh dsl operaterjih na neki lokaciji enaka ali je to odvisno od operaterja? Zanimam se predvsem da bi isto shemo vzel pri amisu, vendar mi pri njih ne morejo povedati kakšno hitrost bi mi lahko omogočali saj doma nimam tel. št.

Pyr0Beast ::

Ce gres preko bakra nima veze kerega ponudnika vzemes. T-2 ti bo edino rekel, da tako ne bo slo, kje drugje pa bodo rekli da je vse in lepo prav pri njih in pri tebi nekaj ne dela, ko bos gledal hkrati 2TV-ja in poizkusal kaj brskati.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

dolenska ::

pravzaprav je t-2 najbolša izbira kateri ima vdsl2 tehnologijo in tako se modem postavi najbolje. če si na vdsl2 potlej je to max kar premore linija. lahk greš k siolu al pa amisu, kjer boš imel 1tv in 1M paket. adsl ne gre tako visoko kot vdsl2.vrjem vem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenska ()

pingo76 ::

pravzaprav je t-2 najbolša izbira kateri ima vdsl2 tehnologijo in tako se modem postavi najbolje. če si na vdsl2 potlej je to max kar premore linija. lahk greš k siolu al pa amisu, kjer boš imel 1tv in 1M paket. adsl ne gre tako visoko kot vdsl2.vrjem vem.


Do ene meje res. ADSL2+ seže mnogo dlje kot t2 vdsl2. Je pa tudi res, da je hitrost krepko nižja v veliki večini primerov. VDSL2 je super a z razdaljo hitrost povezave drastično upada. Na 3km kabla če je povprečno ohranjen nimaš kaj dosti praskati in se sprijazni z morda osnovnimi stotitvami mogoče 1x tv. Raje nič. Na 1400m kabla, se da še marsikaj furat, na 1400m zračne razdalje od centrale (realno 1600-1900m kabla povprečno) pa bi se upal trditi, da je 1x tv + 4/512 verjetno maximum pod povprečnimi pogoji.

ToJo ::

Pokličeš na njihov HD, kjer ti bojo takoj povedali ali je storitev (2TV) pri tebi možna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL vs VDSL

Oddelek: Omrežja in internet
294575 (3704) damirj79
»

T2 televizija na prenosniku

Oddelek: Omrežja in internet
139153 (5678) energetik
»

siol vdsl2 VS. t-2 vdsl

Oddelek: Omrežja in internet
112682 (2310) tilenn
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135818 (19764) Bug
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036371 (15778) Primoz78

Več podobnih tem