» »

Zdej mam Zalmana,dal bom pa Vulcano gor.Kako nardit to? HELP!

Zdej mam Zalmana,dal bom pa Vulcano gor.Kako nardit to? HELP!

lost1 ::

Zdej mam gor Zalmana CNPS6000 AlCu in sm razmislju da bi si dal gor Vulcanota 7+ k sm vidu da je kr dost dobr (in pasto Silver 3) pa me zanima kako to nardit ker to nism se nikol delu da bi menju tkole.Zalmana so mi dal gor u stacun k so procesor vidl,ampak sej gor mi bo ze ratal nekak dobit,bolj me zanima kako je s tisto pasto ta staro,kako gre to dol,pol pa se kok dat nove gor pa kako.Ce bi mi lahko tole edn mal bl podrobn razlozu bi mu bil ful hvalezn,k nocm delat neki k se mi tud sanja pol ne al je prov al ni.

btw, a pol rabm se zmer ventilatorcke v kisti za prezracevanje ali ne?Tko mislm a so obvezni al ne?

thnx pa odgovorte cimprej k bom su najbrs dons to kupt ce bom najud ga kje, k kr nikjer nimajo...
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

JXS ::

pa kva si ti nov na netu??
lepo gres na page pa pogledas!!
tle mas kako se montira pa demontira zalmana, tle mas pa pdf file kako se pasto namaže

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

ChiefThunder ::

ne se razburjat... :)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

msmiha ::

Ne vem kaj se razburjaš če človek vpraša saj vidiš da je nov na netu. Registriral se je 21.4.2002.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

JXS ::

hehe to sploh nism gledu:D sory pol:8)

lost1 ::

LOL nov na netu,pa kje take najdete no? :D Pac nevem kako je s temi hladnilniki novejsimi in zato rajsi prasam tuki k je vecina tuki nardila to ze veckrat,jz pa nism se igral s temi tanovimi se nikol,tko da nevem,prej sm mel pa PII350 intel,tko da si lahko uzel dol samo tko da si prtisnu zaklopko in je slo dol.Tle pa pr novmu PCju se ne mislm zajebavat da bom kej sfuku prec.Sej ce ti je tok tezko odgovort,drugic ni zreba,k na ircu je dost bl strpnih ljudi od tebe in tud se mi zdi da vljudnih.
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neuspelo navijanje Intel core 2 quad 9550 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
7111024 (9474) Domobrancek
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913888 (7867) Buldožer
»

kopujem komponenete v vrednosti 230k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1125067 (3743) boštjan
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73231721 (18548) OwcA
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492332 (1355) Markoff

Več podobnih tem