» »

sistem se ne naloži => HELP!!

sistem se ne naloži => HELP!!

dex ::

Tole pišem v imenu prijatelja (IR babun), ki je menda na robu živčnega zloma. Odkar je v sistem priklopil CD-R mu računalnik v bistvu sploh ne pride več v OS. Ali dobi blue screen, se mu vse skupaj restarta... nič ne pomaga, če se CD-R izklopi iz sistema. Je lahko s tem prekuril napajalnik? Imate kakršenkoli drug nasvet?
vem, da nič ne vem...

gkovac ::

zanimiva zadeva morm rečt... tut jest sem imel podoben problem in nič nisem mogu narest... najprej svetujem da proba še enkrat naložit winse če pa to ne dela pa prešraufat disk, narest backup in potem format :D sori stari :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Predator ::

isto sem mel jaz ko sem v prve ricoha gor priklopil .... pride v winse in takoj bsod al pa reset preden ti pokaže namizje ... ko sem bootal v varni zagon sem videl da ima probleme z ide gonilniki ( v system odelku kontrolne plošče ) in sem naredil intlov inf update pa je bilo ok ampak po enem tednu je blo spet isto in je samo format ter nanovo vse pomagalo :(

IR Babun ::

It's a miracle, dela mi, upam, da ne samo zaenkrat.
Prepričan sem da je (bila) težava strojna, ker mi kasneje tudi skos bios ni pršu, nazadnje pa se sploh zbudu ni.

Zdaj k sem pa ene stotič preveru kontakte pa deluje:D
SCREW THE GOVERNMENT


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1929170644 (9484) kiFni
»

sata disk (Hitachi 7k250), namestitev

Oddelek: Strojna oprema
453251 (2275) Blind
»

Kopija CDja slabša od originala (AUDIO cd) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
595919 (4725) Trancedeejay
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161588 (1350) amater
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585296 (4438) andrej

Več podobnih tem