» »

Črna slika : /

Črna slika : /

ETI3n ::

Pozdrav vsem.Imam namreč sledeč problem,ki je hkrati zoprn in ovira delo na računalniku.Ko zaženem računalnik mi brez problema pride v windowse.Zatem se mi pojavi črna slika (ni barve) Uporabljam grafično kartico ati raedon 9600, 512mb rama, 80gb velikost diska.Preizkusil sem enako igre in delajo tekoče,ampak ni barve (črna)
Je možno da je katodni monitor kriv ali kej drugega ? Hvala vsem za pomoč

ender ::

Za začetek, ali ostane monitor prižgan, ali se ugasne (to vidiš po lučki na monitorju - če se ugasne, ponavadi spremeni barvo, ali pa začne utripat). Ko ti postane slika tako črna, poizkusi (na slepo) pritisnit Windows+R, vtipkat cmd in pritisnit Enter, potem pa pritisni Alt+Enter. Se na ekranu kaj zgodi?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

<b>klima</b> ::

Monitor je šel po gobe... Lahk pa se prepričaš tko, da probaš z drugo grafo, sam bo pomoje isto črna slika.

blackbfm ::

Kaj zdaj a med nalaganjem Windowsov ti kaže sliko? Če jo, potem je verjetno kej s sistemom(windowsi) narobe, drugače pa z monitorjem ali pa grafo.

ETI3n ::

Ender, deloma imaš prav.Monitor v mirovanju poskuša povrniti barve, ampak neuspešno.Recimor da zaženem call of duty 2 in ga igram nekaj ur, se mi monitor trudi dobit barve nazaj.Sedaj pišem tu, sam da ni barv (črna :D)

@Black - V windowse mi gre brez problema, in slika isto dela.Sam da ni barv : /

Gonilnike sem ponovno na sveže naložil, sam ne pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

ender ::

A je tvoja slika črno-bela?
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

ETI3n ::

A je tvoja slika črno-bela?

Da :|

blackbfm ::

Potem je verjetno monitor fuč. Če se ne motim je bila nekje tukaj že ena podobna tema. Je treba odpret pa nekaj zamenjat kolikor se spomnim. Če imaš star monitor potem je pomoje najbolš da greš kar po novga:D Samo pred tem testiraj monitor še na kakšnem drugem računalniku da boš 100% prepričan.

ETI3n ::

Hehe dela zdej, monitor je šel po gobe ter pod rušo.Sicer sem imam spet katodnega, ampak dela brez problema zdej :)

Fantje hvala vsem za pomoč :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564285 (3614) anjica
»

Katere barve je ozadje na tej sliki?

Oddelek: Loža
234529 (3505) čuhalev
»

Monitor Dell U2412M težave??

Oddelek: Zvok in slika
172853 (2336) safast
»

Lastniki poceni LCDjev- pozor na slabe kondije ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
9710613 (5224) Pyr0Beast
»

Zakaj moram vedno predem tiskam izbrati čiščenje kartuše.??

Oddelek: Strojna oprema
131648 (1437) Mitja358

Več podobnih tem