» »

Multikulturnost

Multikulturnost

Temo vidijo: vsi
««
43 / 43
»
»»

donfilipo ::

arnecan1 je izjavil:


.....Turki so dolgo izkoriščali jug Evrope, Rusije, Armenije, pa niso nič plačali.
Arabci so dolgo izkoriščali jug Evrope, Španijo, in niso nič plačali.
Islam je dolgo izkoriščal Indijo, so kaj plačali?
Islam je iz Afrike odpeljal več sužnjev kot drugi, a kaj plačujejo?
Thomas bi rekel, da so kolonialisti (pa jih ne opravičujem) za seboj pustili vsaj železnice, zametke šolstva, industrije, šolstva. Bivši iskoriščanci imajo fundamente, zdaj pa graditi in ne jokati. Ker Anglija je premala za Indijo in Afriko. Sicer pa, zakaj bi pravnuki trpeli za grehe pradedov? No, zaradi mene lahko, samo v apeshit bo šla vsa Evropa, ne samo Anglija.
Je pa islam za seboj pustil nekaj drugega. Navade, ki jim danes pravimo balkanizem in manjšine, ki se ne vklopijo v moderno družbo.


Pač, tudi Turki so že plačali in bodo še. Glavni delež jih šele čaka8-) Ono milostni udarec za fundamentalizem! Ali pa vpjna:)) Enako velja za ostale. Thomas bi rekel 'led se ne premika'...to da pa je tudi islam zapustil kje modernejšo civilizacijo...ali vsaj deloma poizkušal kot imperij, pa ne bi spregovoril8-) Evropa ne bo propadla zaradi islama...če bo propadla bo zaradi kitajskih barbarov, ki ne vedo dobro ne kaj je empatija, ne kaj je kolektiv in ne kaj je fašizem ali komunizem. Kljub prislovničnemu visokemu IQ-ju in najstarejši pismeni civilizaciji.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

donfilipo ::

arnecan1 je izjavil:


......Kot je rekel mipe, GOOD LUCK:))

Čeprav priznam, da so bolj liberalni od Somalcev, to ni prihodnost Evrope. Z njimi ne bomo prišli do Lune, kaj šele do Marsa. Na žalost.


Zdaj če ti je thomas rekel da bodo Bosanci prišli do Marsa je malo pretiraval8-) Ne tako hitro. Ampak morda pa le;(( Na tvojo žalost.

Lej dokler ne vidiš, da obstaja dosti bošnjakov ki so v jedru ateisti in na drugi strani mnogo njih vernih v islmu, ki so pretežno nenevarni...pač ne vidiš prav sveta. Posebej našega multikulturnega. Onega teokratičnega pa tudi ne ravno čisto objektivno in pravilno.

Donfilipo jim to privošči, kot kazen za kolonializem. Ampak sedaj se vprašam, kako to da zagovarja multikulti, pa vseeno misli, da bo porast islama v Angliji kazen? Po njegovem naj bi to bil napredek, fundamenti za blagostanje?


Ne da jim privoščim. To je tvoje podtikanje. Samo razlagam zakaj bodo skupni stroški večji. In zakaj jim bo multikulti težavnejši- Privoščim pa ne. Še manj pa seveda mislim, da bi kakorkoli drugače kot z multikultijem lahko rešili problem. Ti pa imaš rešitev? Ne. razen podtikanj in pretvarjanj:))

Okapi je izjavil:

ni nas strah, zakaj bi nas bilo strah?
Ne vem, zakaj vas je strah. Verjetno je več vzrokov - malo zaradi neznanja, malo zaradi vzgoje, malo zaradi nesamozavestnosti, malo zaradi nezadovoljstva s svojim življenjem, malo zaradi zavedenosti ... in različne kombinacije vsega tega in še česa.
O.


Okapi ni jih strah. Narobe definicija. Pičke so8-) Desničarji vedno!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

V Angliji je kot pri nas multikulti realno stanje. In ne zato, ker bi ga jaz hotel ali privoščil. Ali kdo drug s tega foruma!

Zdaj če smo pička, pa lahko logiko obrnemo drugače. Brez da bi podali realno solucijo. Ukiniti v Angliji neoliberalizem. In bo 'problem' Islama izginil? Ne bo. Neoliberalizem najbolj zoprno ideološko biča ravno islam, od kolektivnih močnih memov. Komunizem je praktično mrtev!!! Kljub Žižku in podobnim!!!

Torej ostane samo še poleg islama proti neoliberalizmu...kaj?;((
faši...
Ne?
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

No da smo pošteni, obstaja še nekaj kar pa je tako desno, da se mnogi raje tiščijo zraven Ayn Rand, kot v neocone, ker pač na prvi pogled izgleda nekako moderno, ...novo, ...'neoconi' pa niso.

In neokonzervatizem je tista ideologija, ki danes preko USA-imperije vodi svet. Obama je lahko navidez bolj liberalen in bolj levo, ...ampak je pa prisiljen ali v duši, ravno tako neocon. To je zdaj pravo ime, za tisto kar arnecan stalno narobe tlači v nek koncept. Morda pa spretno pezdekovsko, če je v kontaktu s ta črnimi in Thomasom:))

Ayn Rand je nekako zgled neoliberalnosti...pomeni desnega liberalizma (in to zgleden skrajno liberalni ugled, ki zaradi desnosti prihaja v konflikt z liberalizmom...v jedru pa potem imamo neokonzervatizem. Ki če je slučajno ateističen, avtomatsko tišči na videz k Randovi. Samo ne gre najbolje....he:)
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

donfilipo ::

Taktika profita in korporacij je v liberalizmu in konzervatizmu praktično enaka. Desna pomeni skupno malho tanjša in veča korporativno8-) Nehote v enem primeru:))

Razlika med liberalnimi in konzervativnimi je najkrajše: videnje islama, mavričnih, ciganov in črncev. Konzervativni navidezno stalno odstopajo, vendar tudi stalno najdejo novega 'žida', namesto kar kapitalizma.

Deloma tudi zato, ker se je Marx lotil zadeve spreminjati z nasiljem:)) Avtoritarno in obenem konzervativno.

Tako še ena poučna kratka iz politologije. Oni križ (politološki:) pa ste naredili več kot dohtar politologije brez poznavanja križa...vsaj za pravilen uvid.

Ja in še da bo moderna fizika:) Ni samo križ. Krstalo ima več dimenizij. Tako da je senca, ki jo meče naš flatworld (ali tudi naš 4d world, še vedno samo senca realnosti. Sic;((
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

dstr17_ ::

Torej ostane samo še poleg islama proti neoliberalizmu...kaj?
faši...
Ne?
Ostane znanost in humanizem. To je temelj sodobne civilizacije in je koroziven tako za islam kot za neoliberalizem. Vrednote sodobne civilizirane družbe so v nasprotju z vrednotami islama, in ker so vrednote sodobne družbe boljše se bo moral islam pač spremeniti.

donfilipo ::

Ja domen...rad bi verjel kot ti..samo zgleda ne jem ali ne pijem pravih reči:))

Da si bova na jasnem. Star cinik in tvoja sveža energija z obilo znanstvenega prepričevanja ima skupne korenine. Samo potem je pri meni šlo deloma vse v maloro:))

Ampak se načeloma strinjam.

Znanost in humanizem morajo deloma upoštevati tudi korporacije in s tem se res krha tudi teološko! Pokazano...videno.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Okapi ::

Znanost je po svoji naravi (neo)liberalna.

O.

arnecan1 ::

donfilipo je izjavil:

Ne da jim privoščim. To je tvoje podtikanje. Samo razlagam zakaj bodo skupni stroški večji. In zakaj jim bo multikulti težavnejši- Privoščim pa ne. Še manj pa seveda mislim, da bi kakorkoli drugače kot z multikultijem lahko rešili problem. Ti pa imaš rešitev? Ne. razen podtikanj in pretvarjanj:))

Jaz sem iz tvojega pisanja dobil vtis, da jim privoščiš. Razlog pa je tale tvoj citat:"Je pa to cena za dolgoletna zatiranja in kolonializem!"

Ko omenjaš zatiranje in kolonializem ter plačevanje cene v istem stavku, človek dobi vtis, da jim to privoščiš. Ampak imaš prav, sigurno si mislil s tem stavkom povedati nekaj drugega. Kaj že?8-O

Glede tvojega primerjanja in liberalizma in konzervatizma pa se ne strinjam. To je isti fail kot Žižkovo navdušenje nad egiptovsko revolucijo Ampak to je tema za drugo temo.;)

Okapi je izjavil:

Znanost je po svoji naravi (neo)liberalna.

O.

Ja. Seveda. Večina znanstvenikov (tistih pravih) se namreč najbolj ukvarja z politiko. Raziskave so samo za hobi.

Zannost nima vere, nima ideologije. Išče resnico, nova spoznanja. Res je večkrat trčila ob verstva, ampak kljub temu je kot voda, brez okusa, brez vonja. Če ji zapreš pot, bo si že zvrtala nekje luknjo.:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Okapi ::

Očitno ni koncept multikulturnosti edini, ki ti povzroča težave pri razumevanju, tudi liberalnost sodi mednje.;((

arnecan1 ::

Okapi je izjavil:

Očitno ni koncept multikulturnosti edini, ki ti povzroča težave pri razumevanju, tudi liberalnost sodi mednje.;((

Zakaj je znanost liberalna? Ker je večkrat bila v sporu z cerkvijo?

Ker je omogočila atomsko bombo? Uh, ne, to je razlog za naci stran znanosti.

Hm, sedaj pa sem čisto zmeden. Kaj je zdaj liberalna ali naci?8-O

Okapi ::

Kot rečeno, osnovni koncepti ti delajo težave.;((

arnecan1 ::

Okapi je izjavil:

Kot rečeno, osnovni koncepti ti delajo težave.;((

Ne vem no. Mogoče res.

Ampak prej bi rekel, da se zaletiš z neko izjavo, potem pa je ne moreš obraniti.

Npr. da islam lepo paše v multikulti.

Da je znanost neoliberalna.

Da sem jaz naci.:P

donfilipo ::

Ko omenjaš zatiranje in kolonializem ter plačevanje cene v istem stavku, človek dobi vtis, da jim to privoščiš. Ampak imaš prav, sigurno si mislil s tem stavkom povedati nekaj drugega. Kaj že?


Da nasilje, zatiranje in izkoriščanje povzroči reakcije. Kolektivno včasih tako, da se kolektivni mem v pomanjkanju novih idej, boljših od kolonizaterjevih vrne za stopnjo nazaj, Torej v stanje teokracij. V grobem. Te smo pred liberalizmom imeli tudi mi.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

arnecan1 ::

donfilipo je izjavil:

Ko omenjaš zatiranje in kolonializem ter plačevanje cene v istem stavku, človek dobi vtis, da jim to privoščiš. Ampak imaš prav, sigurno si mislil s tem stavkom povedati nekaj drugega. Kaj že?


Da nasilje, zatiranje in izkoriščanje povzroči reakcije. Kolektivno včasih tako, da se kolektivni mem v pomanjkanju novih idej, boljših od kolonizaterjevih vrne za stopnjo nazaj, Torej v stanje teokracij. V grobem. Te smo pred liberalizmom imeli tudi mi.

Aha, privoščiš jim torej ne. Seveda, to poruši tvoj mit o dobdrodejnosti multikultija.

Da nasilje, zatiranje in izkoriščanje povzroči reakcije, to vemo vsi. Torej Zahodna civilizacija je kriva za vedno večjo netolerenaco islama? Akcija-reakcija? Torej si vesel, da je rekacija takšna kot je, ali kaj? Malo sem zmeden.:8)

Ali to pomeni, da bi brez kolonializma islam bil bolj miroljuben kot budizem, tako kot so trdili nekateri? Mislim da je to bil bohr? Ker sprva sem mislil, da je bohr pihnil konkretno mimo, sedaj pa le vidim, da je imel prav.:))

Torej tisto klanje nevernikov po južni Evropi, od Avstrije pa vse do Moskve, to je bila samo reakcija? Pa gromozanski apeshit v Indiji prav tako? Ropanje Etiopija? Osvajanje starodavnega Irana? Torej to je bila reakcija na kolonializem. Seveda, sedaj razumem.

arnecan1 ::

V eni drugi temi (o islamu) je nekdo prilepil youtube filmček za glavno mesto Somalije iz leta 1960. In to je bil zanj dokaz, da je tudi v islamu lahko lepo. Ker filmček je res prikazal moderno, čisto mesto, s skuterji, trgovinami, širokimi avenijami, butiki, skuterji, mošejami seveda.

Ampak smola. Leto 1960 je bilo tudi leto, ko so Angleži, torej kolonizatorji zapustili svoj protektorat Somaliji. Stanje za danes se ve, kakšno je v Mogadishu. Torej poanta je v tem, da islam dolgoročno, pa tudi srednjeročno, nestabilen, netoleranten in nasilen. Ironično pa je, da je avtor posta z filmčkom sam sebi zabil gol, se ustrelil v nogo, če me razumete:)) V glavnem, ko se islamu pustijo proste roke, se kvaliteta življenja in predvsem človekove pravice ne izboljšajo. Prav nasprotno, celo poslabšajo se. I rest my case.

Aja, filmčka več ne najdem, ker je bil s strani moderatorja izbrisan (saj veste, politična koreketnost, ki mrtvi debato in svoboden um;((), zato bom prilepil podoben filmček, ki sem ga našel. Torej Mogadish leta 1960, lepo mesto, v trenutku, ko so kolonizatorji odšli.


Aja, isti avtor je prilepil tudi filmček iz Irana. Iz časa šaha, pred Homeinijem. Na njem so bile lepe iranske ženske in dekleta, oblečene po zahodni modi. In zopet je s tem hotel pokazati, da je možen tudi drugačen islam. In zopet avtogol. Seveda je možen liberalen islam. To sem napisal par postov nazaj. Problem je, ker se lahko obdrži samo z vojaško silo, nato ga tisti netolerantni islam pogoltne. In danes ne vidiš več lepih iranskih deklet, ker so vse enake, vse so nindže.

donfilipo ::

Aha, privoščiš jim torej ne. Seveda, to poruši tvoj mit o dobdrodejnosti multikultija.
Da nasilje, zatiranje in izkoriščanje povzroči reakcije, to vemo vsi. Torej Zahodna civilizacija je kriva za vedno večjo netolerenaco islama? Akcija-reakcija? Torej si vesel, da je rekacija takšna kot je, ali kaj? Malo sem zmeden.



Zmeden si ti moj kurac, poskušaš spet podtikati.

Kakšen mit o dobrodelnosti multikultija? Samo trudim se da bi doumel, da je multikulti realno stanje. Ampak ti pač ne bereš in potem to očitaš drugim. Pezdeta da ga ni:) Plus tega NIMAŠ realne druge rešitve. NIMAŠ. Blodiš z nečim, kar ne veš kaj je. Z neoliberalizmom. Nauči se poštenosti v debati, sicer vztrajam na zmerljivkah!

Kitajska ali Japonska nikoli ne bosta priznali, da sta bili koloniji. V Indiji pa je ne glede na precej čudne doktrine, budizem pod kolonializmom nekako tudi dobival na moči. Zdaj dobiva po celem svetu zaradi svojih 'čudnih' doktrin na komercialni moči kot nek eksot:) Samo ni to Kitajski ali Japonski! Tam je budizem lahko tudi direktno agresiven in celo kolonialen! In je, čeprav je izgubil velik del teološke moči. Se je konvertirala.

Torej si vesel, da je rekacija takšna kot je, ali kaj? Malo sem zmeden


In zdaj da piješ lasno tinto. Ker nimaš rešitve boljše realne od multikultija in je islam po tvoje nepomirljiv sovražnik naše civilizacije številka ena, si ti zato vesel? Ha? Malo sem zmeden>:D

Odvadi se podtikati. Če nekaj analiziramo to ne pomeni, da nas to veseli, da je tako kot je. Če so naciji pobili 5-6 miljonov judov v koncentracijskih taboriščih in se trudim proti štromarjem, ki so antitalenti do brerzsmrtnosti8-) pokazati, da je tako res bilo, to ne pomeni, da me to veseli.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: donfilipo ()

arnecan1 ::

donfilipo je izjavil:

Aha, privoščiš jim torej ne. Seveda, to poruši tvoj mit o dobdrodejnosti multikultija.
Da nasilje, zatiranje in izkoriščanje povzroči reakcije, to vemo vsi. Torej Zahodna civilizacija je kriva za vedno večjo netolerenaco islama? Akcija-reakcija? Torej si vesel, da je rekacija takšna kot je, ali kaj? Malo sem zmeden.



Zmeden si ti moj kurac, poskušaš spet podtikati.

Kakšen mit o dobrodelnosti multikultija? Samo trudim se da bi doumel, da je multikulti realno stanje. Ampak ti pač ne bereš in potem to očitaš drugim. Pezdeta da ga ni:) Plus tega NIMAŠ realne druge rešitve. NIMAŠ. Blodiš z nečim, kar ne veš kaj je. Z neoliberalizmom. Nauči se poštenosti v debati, sicer vztrajam na zmerljivkah!

Kitajska ali Japonska nikoli ne bosta priznali, da sta bili koloniji. V Indiji pa je ne glede na precej čudne doktrine, budizem pod kolonializmom nekako tudi dobival na moči. Zdaj dobiva po celem svetu zaradi svojih 'čudnih' doktrin na komercialni moči kot nek eksot:) Samo ni to Kitajski ali Japonski! Tam je budizem lahko tudi direktno agresiven in celo kolonialen! In je, čeprav je izgubil velik del teološke moči. Se je konvertirala.

Torej si vesel, da je rekacija takšna kot je, ali kaj? Malo sem zmeden


In zdaj da piješ lasno tinto. Ker nimaš rešitve boljše realne od multikultija in je islam po tvoje nepomirljiv sovražnik naše civilizacije številka ena, si ti zato vesel? Ha? Malo sem zmeden>:D

Odvadi se podtikati. Če nekaj analiziramo to ne pomeni, da nas to veseli, da je tako kot je. Če so naciji pobili 5-6 miljonov judov v koncentracijskih taboriščih in se trudim proti štromarjem, ki so antitalenti do brerzsmrtnosti8-) pokazati, da je tako res bilo, to ne pomeni, da me to veseli.

Sedaj pa sem res zmeden. Ampak res. Ves čas sicer govoriš, da je multikulti realnost (no, ne strinjamo se, kaj je multikulti, to kar za tebe je, za druge ni), ampak po drugi strani vse, ki so proti, zmerjaš z naciji. Zmerjaš pravim zato, ker se noben nima za nacija. Torej tudi podvaljuješ.

In iz tvojih postov je za sklepati, da je dolgoročno multikulti dober. Sicer ni, ampak dobro, v debati vsak vztraja pri svojem.

Japonska ni bila nikdar kolonija, tudi Kitajska je za diskutirati. Se nagibam k temu, da ni bila. Je pa bila Indija.>:D

Poglej, za rešitve sem pisal že 3-4 krat. 1-2 na široko, pa tudi na kratko. Ne mislim več pisati. Poste boŠ že našel. Samo ti se z mojimi rešitvami ne strinjaš.

Neoliberalizem je pa za drugo temo. Bi pa bilo kaj za debitirati. In ja. Je resničen. Je na pohodu. Trenutno izgleda neuzstavljiv, ampak znotraj je popolno gnil. Kot Sovjetska zveza. Enkrat bo samo izginil. Če noč. Vsaj za nekaj časa. Čimbolj dolgo upam. In z njim politična korektnost ter agresivni multikulti. Upam, da moj scenarij drži. Če ne, smo v r..i;((

arnecan1 ::

Ko vedno primerjaš svoje Jesenice z Londonistanom in Parizom:
1. Bosanci so vseeno bolj liberalni muslimani.
2. Se ne grupirajo v takšnem obsegu v gete.
3. Mešanje prebivalstva je večje, verjetno ima vpliv tudi jezik, majhnost Jesenic...
4. Vpliv agresivnega multikultija v Sloveniji je vsekakor manjši kot v politično bolj korektnih državah. Čeprav so tudi pri nas poskusi, da se stvar spremeni in bo kmalu debata ali bi v šoli za bralno značko imeli Tri prašičke ali ne (dobro, malo pretiravam, to je zaenkrat omejeno na Londonistan:)))
5. Slovenci smo kot majhen, po Cankarju vedno trpeč narod, dosti bolj očutljivi na preživetje naroda, to nas stalno skrbi (saj veš, samo milijon nas še živi), pritisk priseljencev, da se integrirajo je kar precej velik, parkrat večji kot npr. v Londonistanu ali Stockholmu
6. Dolgoročno, če gre Evropa po gobe, gremo mi tudi, smo premajhni za nek miren otoček sredi oceana
7. Tudi mi lahko prebavimo samo določen del priseljencev, seveda odvisno tudi od tega, ali so Somalci ali Bšnjaki, ali so Švedi ali pa so Filipinci, ali so Makedonci ali pa iz Konga

krneki0001 ::

arnecan1 je izjavil:

...Na njem so bile lepe iranske ženske in dekleta, oblečene po zahodni modi... ...In danes ne vidiš več lepih iranskih deklet, ker so vse enake, vse so nindže...

No tole ne drži, še vecdno so lepe in niso ninđe. Morajo sicer nositi ruto, vendar je danes tam to modni dodatek in jo imajo lahko zavezano okoli vratu.

Iran spusti iz islam apeshita, ker Iran je Iran z veliko začetnico. In to so Perzijci, ki so kot ljudje ponosni in ne širijo vere naokoli z orožjem. Držijo se v svoji državi, ker drugje bi bili tujci in nebi bili spoštovani, v svoji državi pa so spoštovani. Imajo pa vse možnosti, da gredo ven in jih nihče ne zaustavlja. So tudi najbolj šolani na tistem koncu in večini mladim gre vera zelo v nos.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

moderator ::

Ja kako nej spusti Iran, če pa pojma nima.

Pa tut to ni res, da Iranci k niso v Iranu niso spoštovani. V ameriki je iranska skupnost velika in med njimi je zelo veliko zelo spoštovanih ljudi in razen tega da se morjo skos soočat s takimi idioti kot je arnecan1, ki skos morijo s temi "sej js nimam nč prot muslimanom, sam naj se čimprej poberejo" forami so super spoštovani in jih noben k jih pozna nima za fundije.

Še bolj butaste so njegove točke gor. Najbolj debilna je, da so bosanci bolj liberalni muslimani in da se ne grupirajo v gete. Noben se ne grupira v gete če ma na izbiro karkol druzga, narodnost čist nč ne vpliva na to kolk je kdo liberalen musliman al pa katolik, nobenga vpliva agresivnega multikultija ni nikjer, ker je to ena lamerska neonacistična propaganda.

Evropa ne bo šla po gobe, če se čimprej znebimo raznih arnecanov, k so največji tumor naše družbe (sej nimam nč prot njemu, ane).

donfilipo ::

Sedaj pa sem res zmeden. Ampak res. Ves čas sicer govoriš, da je multikulti realnost (no, ne strinjamo se, kaj je multikulti, to kar za tebe je, za druge ni), ampak po drugi strani vse, ki so proti, zmerjaš z naciji. Zmerjaš pravim zato, ker se noben nima za nacija. Torej tudi podvaljuješ.


Ni samo zame. V posebni šoli bi te morali naučiti brati in razumeti. Definicijo pojmov danes praktično da recimo wikipedija. Mislil sem, da smo s tem dobili elektronskega deutch filozofa, ki so s svojim zvestim in mučnim definiranjem skušali iztrebiti neplodno debato...ampak zaman. Nekateri namenoma premikajo definicije da se potem lažje sofistično ribari v kalnem. To je celo veščina, (poleg logičnih napak in nizkih napadov:), ki jo je vsaj nekaj časa študiral tudi Thomas. In naredi dialog, ali debato nemogočo. Multikulti je sobivanje različnih kultur. In je praksa v večini držav!!! Tudi zelo uspešnih. Švica, USA, Kanada, Avstralija itd.

Multikulti ni moje prepričanjem, da je treba vsem prišlekom omogočiti, da gojijo svojo paralelno kulturo brez vsakega prilagajanja matični kulturi. Ker je to nemogoče in ni nikjer v praksi! Multikulti je zate kot vidim tudi, če te islam ne skrbi in se ga ne bojiš:) Mislim idiotizem na kvadrat! In konec koncev glede na tako nizko stopnjo dojemanja, pa moram tudi priznati, da te v NSDAP ne bi vzeli, torej nisi naci. Si pa trotl8-)

In NE nobene rešitve kot elternativa multikultiju, ... z vsemi težavami... ampak po definiciji ljudi ki vedo kaj je in za male denarje, ali zastonj, obhavljajo te v wikipedijo:)...torej nobene rešitve nisi podal. Realne. Razen trobezljanja v prazno.
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

krneki0001 ::

moderator je izjavil:

Ja kako nej spusti Iran, če pa pojma nima.

Pa tut to ni res, da Iranci k niso v Iranu niso spoštovani. V ameriki je iranska skupnost velika in med njimi je zelo veliko zelo spoštovanih ljudi in razen tega da se morjo skos soočat s takimi idioti kot je arnecan1, ki skos morijo s temi "sej js nimam nč prot muslimanom, sam naj se čimprej poberejo" forami so super spoštovani in jih noben k jih pozna nima za fundije.

Še bolj butaste so njegove točke gor. Najbolj debilna je, da so bosanci bolj liberalni muslimani in da se ne grupirajo v gete. Noben se ne grupira v gete če ma na izbiro karkol druzga, narodnost čist nč ne vpliva na to kolk je kdo liberalen musliman al pa katolik, nobenga vpliva agresivnega multikultija ni nikjer, ker je to ena lamerska neonacistična propaganda.

Evropa ne bo šla po gobe, če se čimprej znebimo raznih arnecanov, k so največji tumor naše družbe (sej nimam nč prot njemu, ane).


Ne pametuj!!! To da v tujini si tujec in da nisi spoštovan je izjava iranca, ki ostaja doma ravno zaradi tega.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

moderator ::

Ta tip k ga ti poznaš more bit lih tak k arnecan.

Normalni Iranci nimajo problemov s tem.

krneki0001 ::

Je čisto normalen, samo denarja za v "obljubljeno deželo" ni, v okoliških državah, kamor pa lahko pride, bo pa vedno tujec. Ampak taki kot ti tega ne razumete.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

krneki0001 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

...Na njem so bile lepe iranske ženske in dekleta, oblečene po zahodni modi... ...In danes ne vidiš več lepih iranskih deklet, ker so vse enake, vse so nindže...

No tole ne drži, še vecdno so lepe in niso ninđe. Morajo sicer nositi ruto, vendar je danes tam to modni dodatek in jo imajo lahko zavezano okoli vratu.

Iran spusti iz islam apeshita, ker Iran je Iran z veliko začetnico. In to so Perzijci, ki so kot ljudje ponosni in ne širijo vere naokoli z orožjem. Držijo se v svoji državi, ker drugje bi bili tujci in nebi bili spoštovani, v svoji državi pa so spoštovani. Imajo pa vse možnosti, da gredo ven in jih nihče ne zaustavlja. So tudi najbolj šolani na tistem koncu in večini mladim gre vera zelo v nos.

Seveda so lepe. To sem tudi napisal. Njihova kultura je resnično pradavna, vleče praktično iste časovne korenine kot Sumer. Samo niso bili tako znani po svetu. So bolj šolani. Ni arabska kultura. So ponosno. So gostoljubni. Lahko gredo ven. Ampeak ne pretiravati. Iz države lahko gredo tudi iz Pakistana in Somalije. Bi šli tudi iz Saudske Arabije, pa imajo prevelik standard.

In če ne bi bilo islama, bi bili danes verjetno pred večino držav Evrope v marsičem.

Ampak ISLAM=APESHIT.

Ampak resnično, zanimivo bi bilo videti iran brez islama.

moderator ::

arnecan1 je izjavil:

Ampak ISLAM=APESHIT.

Ampak resnično, zanimivo bi bilo videti iran brez islama.


NACIZEM=APESHIT

Iran brez islama bi pa že vidu, če ne bi bil tok ignorantski.

krneki0001 je izjavil:

Je čisto normalen, samo denarja za v "obljubljeno deželo" ni, v okoliških državah, kamor pa lahko pride, bo pa vedno tujec. Ampak taki kot ti tega ne razumete.


Ne, taki k ti ne razumete da mate taki k ti tujce za nekaj drugačnga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: moderator ()

Mipe ::

Tu ni nobenega nacizma. Pač toleriramo samo nam kompatibilne kulture, ki jih je več kot dovolj na svetu. Ti bi pa uvozil ravno najbolj problematično.

arnecan1 ::

donfilipo je izjavil:

Multikulti je sobivanje različnih kultur. In je praksa v večini držav!!! Tudi zelo uspešnih. Švica, USA, Kanada, Avstralija itd.

USA, Kanada, Avstralija, so začeli furati agresivni multikulti komaj od 70. let dalje. Prej ga ni bilo. Pri tem pa je USA bolj talilni lonec, samo pri latinosih se je malo zataknilo.;(( Torej čakaj na rezultate. Je še prezgodaj. Sedaj jahajo na valovih neoliberalizma.

Najbližje multikulturnosti je Švica, ampak hudič je v podrobnostih. Mešanje prebivalstva je relativno malo, jezikovne meje se že stoletja ne premikajo: Torej to je takšen multi kulti kot med Primorci in Prekmurci. Pa se verjetno strinjamo, da to ni tisti multikulti, ki ga imamo v mislih.;)

moderator ::

Kaj je pa drugega kot nacizem, če napišeš ISLAM=APESHIT?

Utk ::

Tako strpni so Švedi do kogarkoli, ki jim ni povšeči. Naj se polomi, ni važno če je kaj kriv ali ne.
http://www.zurnal24.si/svedsko-zdravilo...

krneki0001 ::

moderator je izjavil:

Ne, taki k ti ne razumete da mate taki k ti tujce za nekaj drugačnga.


V čem pa jih imam za drugačne? Mene ne motijo ne tujci in ne domači, dokler mi ne delajo sranja, pol ko pa delajo sranje, pa ni važno al je musli mujo, cigo žarko al pa janez iz podalpske doline. In tega levaki ne morete dojet.

Nisem jaz proti tujcem, sem pa proti vsakemu, ki mi hoče nekaj vsiljevat.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

judoka ::

V čem pa jih imam za drugačne? Mene ne motijo ne tujci in ne domači, dokler mi ne delajo sranja, pol ko pa delajo sranje, pa ni važno al je musli mujo, cigo žarko al pa janez iz podalpske doline. In tega levaki ne morete dojet.

Nisem jaz proti tujcem, sem pa proti vsakemu, ki mi hoče nekaj vsiljevat.



Zdaj pa pokaži nekoga, ki se s tem ne bo strinjal.

Mipe ::

Multikulti deluje:
Six teens convicted of Stockholm gang rape

Five of the boys have been sentenced to over 100 hours of community service each, and have been ordered to pay 55,000 kronor ($8,500) each in damages to the victim.

Samo na Švedskem.

arnecan1 ::

moderator je izjavil:

Kaj je pa drugega kot nacizem, če napišeš ISLAM=APESHIT?

Poglej, prej sem ti nekaj napisal. Prosim odgovori.

"Je pa dežela, o kateri sme govoril, njena soseda Belgija. Mea culpa. Ampak vseeno, iste zadeve doživiš tudi v Holandiji, samo oditi moraš v multikulti predel. Ne v tiste turistične ali tiste evropejske, kjer se zakajajo ali v ulici rdečih svetilk. Sicer pa poglej naslednji link. Isto boš doživel v Holandiji, samo domačine vprašaj, kam ne smeš iti, pa potem sestro v miniki pošlji tja.
http://www.dailymotion.com/video/xsknaq...
Aja, pa le poglej cel video.

Drugače pa tale link:
http://www.rtvslo.si/svet/film-studentk...
Da prilepim zanimiv citat:"Peetersova je v intervjuju za belgijsko televizijo dejala, da se je sprva spraševala, ali je ona kriva za to, ali se neprimerno oblači ali s čim drugim napeljuje moške. A potem ko je film posnela, je ugotovila, da gre za težave, ki jih ima večina žensk.

Imela je pa pomisleke glede sporočila, ki bi ga film lahko podal. Namreč, devet od desetih moških, ki so jo nadlegovali, je bilo priseljencev (večinoma severnoafriškega rodu), in Peetersova ni želela, da bi njen film izzvenel rasistično."

Hm, torej manjšina, je odgovorna za 9 od 10 incidentov? Kaj bo šele, ko jih bo 20 ali celo 40%? Heya, multikulti v svojem najboljšem. Prvo adijo ateisti, nato pravice žensk, počasi nato pa še ostali. In ko bodo ostali suniti in šiiti, pa apeshit med njimi.

Sicer pa, spet se delaš začudenega, češ da širim neresnice. A zopet lažem? A lahko mogoče komentiraš moj post brez enozložnice? Daš kakšen konkreten odgovor?"

No, da. 9 od 10. Ali zopet jaz lažem? Link sem samo prilepil in prav tako citate režiserke filma. V takšen multikulti lahko greš živet ti, mojih otrok ne sili.

Mipe ::

In kaj pravijo muslimani o posiljevanju žensk? To:

Islamic cleric decrees it OK for Syrian rebels to rape women

moderator ::

Mipe je izjavil:

In kaj pravijo muslimani o posiljevanju žensk? To:

Islamic cleric decrees it OK for Syrian rebels to rape women


Js vidm samo enga psihopata, članek o nobenih muslimanih ne govori.

Si si to zmislu, da bi preusmeru pozornost od svoje ciganske kulture?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: moderator ()

D3m ::

moderator je izjavil:

Mipe je izjavil:

In kaj pravijo muslimani o posiljevanju žensk? To:

Islamic cleric decrees it OK for Syrian rebels to rape women


Js vidm samo enga psihopata, članek o nobenih muslimanih ne govori.

Si si to zmislu, da bi preusmeru pozornost od svoje ciganske kulture?


Še enkrat preberi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

arnecan1 ::

moderator je izjavil:

Evropa ne bo šla po gobe, če se čimprej znebimo raznih arnecanov, k so največji tumor naše družbe (sej nimam nč prot njemu, ane).

Moj odgovor je bil izbrisan (verjetno zaradi politične korektnosti), pa bom še nekrat vprašal. Z drugimi besedami.

Kako misliš, da bi se me čimprej znebili?
««
43 / 43
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Partizan vs. ISUS vs. begunec/migrant (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547785 (6711) Mavrik

No-go zones (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5911531 (9427) kuglvinkl

Islam v Evropi (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Problemi človeštva
1274230029 (207574) Truga

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47183900 (74367) Gandalfar

Posilstva v Oslu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11017578 (14241) Gandalfar

Več podobnih tem